wget 1.14 - en to gl translation catalogue (276 entries)

en: Unknown system error
gl: Erro de sistema descoñecido

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: %s: option '%s' is ambiguous; possibilities:
gl: %s: a opción «%s» é ambigua; as posibilidades son:

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción «--%s» non permite ningún argumento

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción «%c%s» non permite ningún argumento

en: %s: option '--%s' requires an argument
gl: %s: a opción «--%s» require un argumento

en: %s: unrecognized option '--%s'
gl: %s: opción «--%s» non recoñecida

en: %s: unrecognized option '%c%s'
gl: %s: opción «%c%s» non recoñecida

en: %s: invalid option -- '%c'
gl: %s: opción incorrecta -- «%c»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
gl: %s: a opción require un argumento -- «%c»

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
gl: %s: a opción «-W %s» é ambigua

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción «-W %s» non permite ningún argumento

en: %s: option '-W %s' requires an argument
gl: %s: a opción «-W %s» require un argumento

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
gl: «

en: '
gl: »

en: memory exhausted
gl: esgotouse a memoria

en: Connecting to %s|%s|:%d...
gl: Conectando con %s|%s|:%d...

en: Connecting to %s:%d...
gl: Conectando con %s:%d...

en: Connecting to [%s]:%d...
gl: Conectando con [%s]:%d...

en: connected.
gl: conectado.

en: failed: %s.
gl: fallou: %s.

en: Converted %d files in %s seconds.
gl: Convertéronse %d ficheiros en %s segundos.

en: Converting %s...
gl: Convertendo %s...

en: nothing to do.
gl: non hai nada que facer.

en: Cannot convert links in %s: %s
gl: Non é posíbel converter as ligazóns en %s: %s

en: Unable to delete %s: %s
gl: Non é posíbel eliminar %s: %s

en: Cannot back up %s as %s: %s
gl: Non é posíbel crear unha copia de seguridade de %s como %s: %s

en: Syntax error in Set-Cookie: %s at position %d.
gl: Erro de sintaxe en Set-Cookie: %s na posición %d.

en: Cannot open cookies file %s: %s
gl: Non é posíbel abrir o ficheiro de cookies %s: %s

en: Error writing to %s: %s
gl: Produciuse un erro ao escribir en %s: %s

en: Error closing %s: %s
gl: Produciuse un erro ao pechar %s: %s

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
gl: Tipo de lista non compatíbel, probando o analizador de listas de Unix.

en: Index of /%s on %s:%d
gl: Índice de /%s en %s:%d

en: time unknown
gl: tempo descoñecido

en: File
gl: Ficheiro

en: Directory
gl: Directorio

en: Link
gl: Ligazón

en: Not sure
gl: Non seguro

en: Length: %s
gl: Lonxitude: %s

en: , %s (%s) remaining
gl: , quedan %s (%s)

en: , %s remaining
gl: , quedan %s

en:  (unauthoritative)
gl:  (dato non fidedigno)

en: Logging in as %s ...
gl: Identificándome como %s ...

en: Error in server response, closing control connection.
gl: Erro na resposta do servidor, pechando a conexión de control.

en: Error in server greeting.
gl: Erro no saúdo do servidor.

en: Write failed, closing control connection.
gl: Erro ao escribir, pechando a conexión de control.

en: The server refuses login.
gl: O servidor rexeita o login.

en: Login incorrect.
gl: Login incorrecto.

en: Logged in!
gl: Conectado!

en: Server error, can't determine system type.
gl: Erro no servidor, non é posíbel determinar o tipo do sistema.

en: done.
gl: feito.

en: done.
gl: feito.

en: Unknown type `%c', closing control connection.
gl: Tipo «%c» descoñecido, pechando a conexión de control.

en: done.
gl: feito.

en: ==> CWD not needed.
gl: ==> non foi necesario CWD.

en: No such directory %s.
gl: Non existe tal directorio %s.

en: ==> CWD not required.
gl: ==> non se require CWD.

en: File has already been retrieved.
gl: O ficheiro xa se descargou.

en: Cannot initiate PASV transfer.
gl: Non foi posíbel comezar a transferencia PASV.

en: Cannot parse PASV response.
gl: Non foi posíbel analizar a resposta PASV.

en: couldn't connect to %s port %d: %s
gl: non foi posíbel conectar a %s porto %d: %s

en: Bind error (%s).
gl: Erro facendo bind (%s).

en: Invalid PORT.
gl: PORT incorrecto.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
gl: 
    REST fallou, comezando desde o principio.

en: File %s exists.
gl: O ficheiro %s existe.

en: No such file %s.
gl: Non hai tal ficheiro %s.

en: No such file %s.
gl: Non hai tal ficheiro %s.

en: No such file or directory %s.
gl: Non hai tal ficheiro ou directorio %s.

en: %s: %s, closing control connection.
gl: %s: %s, pechando a conexión de control.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
gl: %s (%s) - Conexión de datos: %s;

en: Control connection closed.
gl: Conexión de control pechada.

en: Data transfer aborted.
gl: Transferencia de datos interrompida.

en: File %s already there; not retrieving.
gl: O ficheiro %s xa está aí, non se ha descargar.

en: (try:%2d)
gl: (intento:%2d)

en: %s (%s) - written to stdout %s[%s]
gl: %s (%s) - escrito en stdout %s[%s]

en: %s (%s) - %s saved [%s]
gl: %s (%s) - gardouse %s [%s]

en: Removing %s.
gl: Retirando %s.

en: Using %s as listing tmp file.
gl: Usando %s como un ficheiro temporal de lista.

en: Removed %s.
gl: Retirouse %s.

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
gl: A profundidade de recursión %d excedeu a máxima %d.

en: Remote file no newer than local file %s -- not retrieving.
gl: O ficheiro remoto non é máis novo que o ficheiro local %s -- non se descarga.

en: Remote file is newer than local file %s -- retrieving.
gl: O ficheiro remoto é máis novo que o ficheiro local %s -- descargando.

en: The sizes do not match (local %s) -- retrieving.
gl: Os tamaños non coinciden (local %s) -- descargando.

en: Invalid name of the symlink, skipping.
gl: O nome da ligazón simbólica é incorrecto, omitindo.

en: Already have correct symlink %s -> %s
gl: Xa ten unha ligazón simbólica correcta %s -> %s

en: Creating symlink %s -> %s
gl: Creando a ligazón simbólica %s -> %s

en: Symlinks not supported, skipping symlink %s.
gl: Non se admiten ligazóns simbólicas, omitindo a ligazón simbólica %s.

en: Skipping directory %s.
gl: Omitindo o directorio %s.

en: %s: unknown/unsupported file type.
gl: %s: tipo de ficheiro descoñecido ou non compatíbel.

en: %s: corrupt time-stamp.
gl: %s: marca de tempo danada.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
gl: Non se han descargar directorios, porque a profundidade chegou a %d (máximo %d).

en: Not descending to %s as it is excluded/not-included.
gl: Non se ha descender a %s porque está excluído ou non incluído.

en: Rejecting %s.
gl: Rexeitando %s.

en: Error matching %s against %s: %s
gl: Produciuse un erro ao comparar %s contra %s: %s

en: No matches on pattern %s.
gl: Non coincide co patron %s.

en: Wrote HTML-ized index to %s [%s].
gl: Escrito un índice en HTML en %s [%s].

en: Wrote HTML-ized index to %s.
gl: Escrito un índice en HTML en %s.

en: ERROR: Cannot open directory %s.
gl: ERRO: non é posíbel abrir o directorio %s.

en: ERROR: GnuTLS requires the key and the cert to be of the same type.
gl: ERRO: GnuTLS require que a clave e o certificado sexan do mesmo tipo.

en: ERROR
gl: ERRO

en: WARNING
gl: AVISO

en: %s: The certificate of %s has been revoked.
gl: %s: Revogouse o certificado de %s.

en: Error initializing X509 certificate: %s
gl: Produciuse un erro ao inicializar o certificado X509: %s

en: No certificate found
gl: Non se atopou ningún certificado

en: Error parsing certificate: %s
gl: Produciuse un erro ao analizar o certificado: %s

en: The certificate has not yet been activated
gl: O certificado aínda non está activado

en: The certificate has expired
gl: O certificado caducou

en: The certificate's owner does not match hostname %s
gl: O propietario do certificado non coincide co nome de servidor %s

en: Unknown host
gl: Servidor descoñecido

en: Resolving %s...
gl: Resolvendo %s...

en: failed: timed out.
gl: fallou: tempo esgotado.

en: %s: Cannot resolve incomplete link %s.
gl: %s: Non foi posíbel resolver a ligazón incompleta %s.

en: %s: Invalid URL %s: %s
gl: %s: URL %s non válido: %s

en: Failed writing HTTP request: %s.
gl: Produciuse un erro ao escribir unha petición HTTP: %s.

en: No headers, assuming HTTP/0.9
gl: Non hai cabeceiras, asúmese HTTP/0.9

en: File %s already there; not retrieving.
gl: O ficheiro %s xa está aí, non se ha descargar.

en: Disabling SSL due to encountered errors.
gl: Desactivando SSL debido aos erros encontrados.

en: Reusing existing connection to [%s]:%d.
gl: Reutilizando a conexión existente con [%s]:%d.

en: Reusing existing connection to %s:%d.
gl: Reutilizando a conexión existente con %s:%d.

en: Failed reading proxy response: %s
gl: Produciuse un erro ao ler a resposta do proxy: %s

en: %s ERROR %d: %s.
gl: %s ERRO %d: %s.

en: Malformed status line
gl: Liña de estado mal formada

en: %s request sent, awaiting response...
gl: Petición %s enviada, agardando unha resposta...

en: No data received.
gl: Non se recibiron datos.

en: Read error (%s) in headers.
gl: Erro ao ler (%s) nas cabeceiras.

en: Unknown authentication scheme.
gl: Sistema de autenticación descoñecido.

en: (no description)
gl: (sen descrición)

en: Location: %s%s
gl: Localización: %s%s

en: unspecified
gl: non especificado

en:  [following]
gl:  [seguíndoo]

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
gl: 
        O ficheiro xa está completo; non hai nada que facer.

en: Length:
gl: Lonxitude:

en: ignored
gl: ignorado

en: Saving to: %s
gl: Gardando en: %s

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
gl: Aviso: comodíns non compatíbeis en HTTP.

en: Cannot write to %s (%s).
gl: Non é posíbel escribir en %s (%s).

en: Cannot write to WARC file.
gl: Non é posíbel escribir no ficheiro WARC.

en: Cannot write to temporary WARC file.
gl: Non é posíbel escribir no ficheiro WARC temporal.

en: Unable to establish SSL connection.
gl: Non foi posíbel establecer a conexión SSL.

en: Cannot unlink %s (%s).
gl: Non é posíbel desligar %s (%s).

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
gl: ERROR: Redirección (%d) sen destino.

en: Remote file does not exist -- broken link!!!
gl: O ficheiro remoto non exite -- ligazón rota!!!

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
gl: Falta a cabeceira Last-modified -- marcas de tempo desactivadas.

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
gl: Cabeceira Last-modified incorrecta -- ignorouse a marca de tempo.

en: Server file no newer than local file %s -- not retrieving.
gl: O ficheiro do servidor non é máis novo que o ficheiro local %s -- non se descarga.

en: The sizes do not match (local %s) -- retrieving.
gl: Os tamaños non coinciden (local %s) -- descargando.

en: Remote file is newer, retrieving.
gl: O ficheiro remoto é máis novo, descargando.

en: Remote file exists and could contain links to other resources -- retrieving.
gl: O ficheiro remoto existe e pode conter ligazóns a outros recursos -- descargando.

en: Remote file exists but does not contain any link -- not retrieving.
gl: O ficheiro remoto existe pero non contén ningunha ligazón -- non se descarga.

en: Remote file exists.
gl: O ficheiro remoto existe.

en: %s (%s) - written to stdout %s[%s/%s]
gl: %s (%s) - escrito en stdout %s[%s/%s]

en: %s (%s) - %s saved [%s/%s]
gl: %s (%s) - gardouse %s [%s/%s]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %s.
gl: %s (%s) - Conexión pechada no byte %s.

en: %s (%s) - Read error at byte %s (%s).
gl: %s (%s) - Erro de lectura no byte %s (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %s/%s (%s).
gl: %s (%s) - Erro de lectura no byte %s/%s (%s).

en: %s: WGETRC points to %s, which doesn't exist.
gl: %s: WGETRC apunta a %s, que non existe.

en: %s: Cannot read %s (%s).
gl: %s: Non é posíbel ler %s (%s).

en: %s: Error in %s at line %d.
gl: %s: Erro en %s na liña %d.

en: %s: Syntax error in %s at line %d.
gl: %s: Erro de sintaxe en %s na liña %d.

en: %s: Unknown command %s in %s at line %d.
gl: %s: Orde descoñecida %s en %s na liña %d.

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to %s.
gl: %s: Aviso: Os ficheiros wgetrc do sistema e do usuario apuntan a %s.

en: %s: Invalid --execute command %s
gl: %s: Orde --execute non válida %s

en: %s: %s: Invalid boolean %s; use `on' or `off'.
gl: %s: %s: Booleano %s non válido, empregue «on» ou «off».

en: %s: %s: Invalid number %s.
gl: %s: %s: Número %s non válido.

en: %s: %s: Invalid byte value %s
gl: %s: %s: Valor de byte %s non válido

en: %s: %s: Invalid time period %s
gl: %s: %s: Período de tempo %s non válido

en: %s: %s: Invalid value %s.
gl: %s: %s: Valor %s non válido.

en: %s: %s: Invalid header %s.
gl: %s: %s: Cabeceira %s non válida.

en: %s: %s: Invalid WARC header %s.
gl: %s: %s: Cabeceira WARC %s non válida.

en: %s: %s: Invalid progress type %s.
gl: %s: %s: Tipo de progreso %s non válido.

en: %s: %s: Invalid restriction %s,
        use [unix|windows],[lowercase|uppercase],[nocontrol],[ascii].
gl: %s: %s: Restricción %s non válida,
        empregue [unix|windows],[lowercase|uppercase],[nocontrol],[ascii].

en: Encoding %s isn't valid
gl: A codificación %s non é válida

en: idn_encode failed (%d): %s
gl: idn_encode fallou (%d): %s

en: idn_decode failed (%d): %s
gl: idn_decode fallou (%d): %s

en: 
    %s received, redirecting output to %s.
gl: 
    Recibiuse %s, redireccionando a saída a %s.

en: 
    %s received.
gl: 
    Recibiuse %s.

en: %s: %s; disabling logging.
gl: %s: %s; desactivando o rexistro.

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
gl: Uso: %s [OPCIÓN]... [URL]...

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
gl: Os argumentos obrigatorios nas opcións longas tamén o son nas curtas.

en: Startup:
gl: Inicio:

en:   -V,  --version           display the version of Wget and exit.
gl:   -V,  --version           mostra a versión de Wget e sae.

en:   -h,  --help              print this help.
gl:   -h,  --help              mostra esta axuda.

en:   -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc'-style command.
gl:   -e,  --execute=ORDE      executa unha orde de estilo «.wgetrc».

en: Logging and input file:
gl: Ficheiros de rexistro e de entrada:

en:   -o,  --output-file=FILE    log messages to FILE.
gl:   -o,  --output-file=FICHEIRO   rexistra as mensaxes en FICHEIRO.

en:   -d,  --debug               print lots of debugging information.
gl:   -d,  --debug               mostra unha chea de información de depuración.

en:   -F,  --force-html          treat input file as HTML.
gl:   -F,  --force-html          tratar o ficheiro de entrada como HTML.

en:        --config=FILE         Specify config file to use.
gl:        --config=FICHEIRO     Especificar o ficheiro de configuración a usar.

en: Download:
gl: Descarga:

en:        --retry-connrefused       retry even if connection is refused.
gl:        --retry-connrefused       reintentar incluso se se rexeita a conexión.

en:   -S,  --server-response         print server response.
gl:   -S,  --server-response         mostrar a resposta do servidor.

en:        --spider                  don't download anything.
gl:        --spider                  non descargar nada.

en:   -w,  --wait=SECONDS            wait SECONDS between retrievals.
gl:   -w,  --wait=SEGUNDOS           agarda SEGUNDOS entre descargas.

en:   -4,  --inet4-only              connect only to IPv4 addresses.
gl:   -4,  --inet4-only              conectar só a enderezos IPv4.

en:   -6,  --inet6-only              connect only to IPv6 addresses.
gl:   -6,  --inet6-only              conectar só a enderezos IPv6.

en:        --ask-password            prompt for passwords.
gl:        --ask-password            solicitar os contrasinais.

en:        --no-iri                  turn off IRI support.
gl:        --no-iri                  desactivar a compatibilidade IRI.

en: Directories:
gl: Directorios:

en:   -nd, --no-directories           don't create directories.
gl:   -nd, --no-directories           non crear directorios.

en:   -x,  --force-directories        force creation of directories.
gl:   -x,  --force-directories        forzar a creación de directorios.

en: HTTP options:
gl: Opcións de HTTP:

en:        --http-user=USER        set http user to USER.
gl:        --http-user=USUARIO     definir o usuario de HTTP como USUARIO.

en:        --header=STRING         insert STRING among the headers.
gl:        --header=CADEA          inserir CADEA entre as cabeceiras.

en:        --save-headers          save the HTTP headers to file.
gl:        --save-headers          gardar as cabeceiras de HTTP no ficheiro.

en:        --no-cookies            don't use cookies.
gl:        --no-cookies            non usar cookies.

en: HTTPS (SSL/TLS) options:
gl: Opcións de HTTPS (SSL/TLS):

en: FTP options:
gl: Opcións de FTP:

en:        --ftp-user=USER         set ftp user to USER.
gl:        --ftp-user=USUARIO      definir o usuario de FTP como USUARIO.

en:        --no-remove-listing     don't remove `.listing' files.
gl:        --no-remove-listing     non retirar os ficheiros «.listing».

en: WARC options:
gl: Opcións WARC:

en: Recursive download:
gl: Descarga recursiva:

en:   -r,  --recursive          specify recursive download.
gl:   -r,  --recursive          especificar a descarga recursiva.

en:        --ignore-tags=LIST          comma-separated list of ignored HTML tags.
gl:        --ignore-tags=LISTA         lista separada por comas de etiquetas HTML ignoradas.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
gl: Envíe informes de fallo e suxestións a <bug-wget@gnu.org>.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
gl: GNU Wget %s, un descargador de ficheiros de rede non interactivo.

en: Password for user %s:
gl: Contrasinal do usuario %s:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Link:
gl: Ligazón:

en: GNU Wget %s built on %s.
gl: GNU Wget %s compilouse en %s.

en:     %s (user)
gl:     %s (usuario)

en:     %s (system)
gl:     %s (sistema)

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later
    <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
gl: Licenza GPLv3+: GNU GPL versión 3 ou posterior
    <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>.
    Isto é software libre: pode modificalo e redistribuílo.
    Non hai NINGUNHA GARANTÍA, ata onde o permita a lei.

note: TRANSLATORS: When available, please use the proper diacritics for names such as this one. See en_US.po for reference.
en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@xemacs.org>.
gl: 
    Escrito orixinalmente por Hrvoje Niksic <hniksic@xemacs.org>.

en: Please send bug reports and questions to <bug-wget@gnu.org>.
gl: Envíe informes de fallo e preguntas a <bug-wget@gnu.org>.

en: Try `%s --help' for more options.
gl: Execute «%s --help» para obter máis información.

en: %s: illegal option -- `-n%c'
gl: %s: opción inaceptábel -- «-n%c»

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
gl: Non é posíbel ser moi falador e estar en silencio ao mesmo tempo.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
gl: Non é posíbel poñer unha marca de tempo e non machacar os ficheiros antigos ao mesmo tempo.

en: File `%s' already there; not retrieving.
gl: O ficheiro «%s» xa está aí, non se ha descargar.

en: Cannot specify both --ask-password and --password.
gl: Non é posíbel especificar á vez tanto --ask-password como --password.

en: %s: missing URL
gl: %s: falta o URL

en: This version does not have support for IRIs
gl: Esta versión non é compatíbel con IRIs

en: -k can be used together with -O only if outputting to a regular file.
gl: -k pode usarse xunto con -O só se a saída é un ficheiro normal.

en: No URLs found in %s.
gl: Non se atoparon URLs en %s.

en: Download quota of %s EXCEEDED!
gl: SUPEROUSE a cota de descarga de %s!

en: Continuing in background.
gl: Continuando en segundo plano.

en: Continuing in background, pid %lu.
gl: Continuando en segundo plano, pid %lu.

en: Output will be written to %s.
gl: Vaise escribir a saída en %s.

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
gl: %s: Non foi posíbel atopar un controlador de sockets utilizábel.

en: %s: %s:%d: warning: %s token appears before any machine name
gl: %s: %s:%d: aviso: o elemento %s aparece antes dos nomes de máquina

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
gl: %s: %s:%d: elemento «%s» descoñecido

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
gl: Uso: %s NETRC [SERVIDOR]

en: %s: cannot stat %s: %s
gl: %s: non é posíbel obter información de %s: %s

en: Could not seed PRNG; consider using --random-file.
gl: Non foi posíbel sementar PRNG; considere empregar --random-file.

en:   Self-signed certificate encountered.
gl:   Encontrouse un certificado autoasinado.

en: To connect to %s insecurely, use `--no-check-certificate'.
gl: Para conectar de forma non segura con %s, use «--no-check-certificate».

en: 
    %*s[ skipping %sK ]
gl: 
    %*s[ omitindo %sK ]

en: Invalid dot style specification %s; leaving unchanged.
gl: Especificación de estilo de puntos %s non válida; queda sen cambiar.

en:    in
gl:    en

en: Removing %s since it should be rejected.
gl: Retirando %s porque debería ser rexeitado.

en: Cannot open %s: %s
gl: Non é posíbel abrir %s: %s

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
gl: Cargando robots.txt; ignore os erros.

en: Error parsing proxy URL %s: %s.
gl: Produciuse un erro ao analizar o URL do proxy %s: %s.

en: Error in proxy URL %s: Must be HTTP.
gl: Erro no URL do proxy %s: Debe ser HTTP.

en: %d redirections exceeded.
gl: Superáronse %d redireccións.

en: Giving up.
gl: Abandonando.

en: Retrying.
gl: Intentándoo de novo.

en: Found no broken links.
gl: Non se atoparon ligazóns rotas.

en: Found %d broken link.
    
     | Found %d broken links.
gl[0]: Atopouse %d ligazón rota.
gl[1]: Atopáronse %d ligazóns rotas.

en: No error
gl: Ningún erro

en: Unsupported scheme %s
gl: Esquema %s non compatíbel

en: Scheme missing
gl: Falta o esquema

en: Invalid host name
gl: O nome do servidor non é válido

en: Bad port number
gl: Número de porto erróneo

en: Invalid user name
gl: O nome do usuario non é válido

en: Unterminated IPv6 numeric address
gl: Enderezo IPv6 numérico sen rematar

en: IPv6 addresses not supported
gl: Non se admiten os enderezos IPv6

en: Invalid IPv6 numeric address
gl: Enderezo IPv6 numérico non válido

en: HTTPS support not compiled in
gl: Non se compilou con compatibilidade para HTTPS

en: %s: %s: Failed to allocate enough memory; memory exhausted.
gl: %s: %s: Produciuse un erro ao asignar memoria dabondo; esgotouse a memoria.

en: %s: %s: Failed to allocate %ld bytes; memory exhausted.
gl: %s: %s: Produciuse un erro ao asignar %ld bytes; esgotouse a memoria.

en: %s: aprintf: text buffer is too big (%ld bytes), aborting.
gl: %s: aprintf: o búfer de texto é grande de máis (%ld bytes), interrompendo.

en: Continuing in background, pid %d.
gl: Continuando en segundo plano, pid %d.

en: Failed to unlink symlink %s: %s
gl: Produciuse un erro ao desligar a ligazón simbólica %s: %s

en: Invalid regular expression %s, %s
gl: Expresión regular non válida %s, %s

en: Error while matching %s: %d
gl: Produciuse un erro ao comparar %s: %d
