Battle for Wesnoth 0.8.2-CVS - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: The Dark Hordes (Part 1)
fi: Pimeät laumat (osa I) (ei käännetty)

en: Apprentice
fi: Noviisi

en: (easiest)
fi: (helpoin)

en: Master
fi: Mestari

en: (hardest)
fi: (vaikein)

en: Dark Lord
fi: Pimeän herra

en: Lead fugitive necromancer Gwiti Ha'atel to mastery of the undead hordes.
fi: Johda karkumatkalla oleva pimeän oppilas Gwiti Ha'atel epäkuolleiden laumojen valtiuteen. (Kampanjaa ei ole käännetty suomeksi.)
