Battle for Wesnoth 0.8.2-CVS - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Son of the Black Eye (chapter I)
fi: Mustan silmän poika (osa I) (ei käännetty)

en: Grunt
fi: Örkki

en: (challenging)
fi: (haastava)

en: Warrior
fi: Soturi

en: (difficult)
fi: (vaikea)

en: Warlord
fi: Sotaherra

en: (experts only)
fi: (vain osaaville)

en: Let orcish leader Kapou'e join up with the runaway Tribes council and free his enslaved people.
fi: Saata örkkijohtaja Kapou'e yhteen hajaantuneen heimoneuvoston kanssa ja auta häntä vapauttamaan orjuutettu kansansa. (Kampanjaa ei ole käännetty suomeksi.)
