Battle for Wesnoth 0.8.8-CVS - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Son of the Black Eye (chapter I)
et: Mustsilma poeg (esimene peatükk)

en: Grunt
et: Mäekollide lihtsõdur

en: Warrior
et: Sõdalane

en: Warlord
et: Sõjapealik

en: Black Flag
et: Must lipp

en: Defeat Slowhand
et: Alista Teokämmal

en: Death of Kapou'e
et: Kapou'e Surm

en: Death of Grüü
et: Grüü surm

en: Turns run out
et: Käigud saavad otsa

en: Transport Galleon
et: Transpordi galeoon

en: Slowhand
et: Teokämmal

en: Kult The Red
et: Kult Punane

en: So here is Tirigaz.
et: Et siin on siis Tirigaz.

en: I propose that Gork, you and I call for reinforcements.
et: Ma pakun, et Gork, sina ja mina peaksime kutsuma abivägesid.

en: Call for reinforcements? Do you mean you don't want to fight for our brothers? Are you a coward, Vraurk?
et: Kutsume abivägesid? Kas sa tahad öelda, et sa ei taha meie vendade eest võidelda? Kas sa oled argpüks, Vraurk?

en: Me? I'll show you if I'm a coward!
et: Mina? Ma sulle teen argpüksi!

en: This is a wise choice. Good luck, son of the Black Eye.
et: See on mõistlik otsus. Õnn kaasa, Mustsilma poeg.

en: I love this strategy, chief!
et: Pealik, see strateegia meeldib mulle!

en: Pillage! Let's plunder these orcs!
et: Rüüstake! Teeme need mäekollid maatasa!

en: Aaaargh! I die!
et: Urr! Ma suren!

en: But it is beyond the Desert of Death, which is full of poisonous giant scorpions and outlaws. And bypassing it would take ages! Not to mention after this desert, we'll have to cross the Silent Forest!
et: Aga see on teisel pool Surmakõrbe, mis on täis mürgiseid skorpione ja lindpriisid. Ja ringiga minek võtaks tohutu kaua aega! Ja peale kõrbe peaksime me veel Vaiksest Metsast läbi minema!

en: So we have no choice ... I've never tasted scorpions but sure, this journey promises to be fun.
et: Nii et meil polegi enam valikut... Ma pole enne kunagi skorpioneid söönud, aga see retk paistab lõbus tulevat.

en: Clash of Armies
et: Armeede kokkupõrge

en: Destruction of a tower of Prestim
et: Prestimi torni hävitamine

en: Death of Inarix
et: Inarixi surm

en: Earl Lanbec'h
et: Krahv Lanbec'h

en: So here we are, they are preparing to assault.
et: Siin me nüüd oleme, nad valmistuvad just ründama.

en: Prestim's walls are rock hard, they'll break clean off on them.
et: Prestimi müürid on kivikõvad, nad põrkavad nende pealt tagasi.

en: Great! When do they arrive?
et: Suurepärane! Millal nad saabuvad?

en: I don't think so, there is still a way...
et: Võibolla ka mitte, üks võimalus on veel...

en: Which one?
et: Milline?

en: Most forces will cross the river by the ford where the bridge previously stood. If we manage to defend it, we might still have a chance.
et: Enamik vägesid ületab jõge sellest fordist, kus enne oli sild. Kui me suudame seda kaitsta, siis võime veel pääseda.

en: And if we fail?
et: Ja kui see ebaõnnestub?

en: Great.
et: Vahva.

en: Then, the battle for Prestim began.
et: Siis algaski Prestimi lahing.

en: We arrive to honor our alliance, Earl Lanbec'h.
et: Me tuleme, et austada sinu liitu, krahv Lanbec'h

en: Here we are! Hold on Prestim, we arrive to push them to the river!
et: Siin me oleme! Pea vastu Prestim, me tulime, et nad jõkke visata!

en: They are too numerous now, RETREAT!
et: Neid on nüüd liiga palju, TAGANEGE!

en: The Desert of Death
et: Surmaorg

en: Defeat Ar Dant
et: Alista Ar Dant

en: Death of a Shaman
et: Šamaani surm

en: It's been two days since we entered this desert. I have never been so hot and we have nearly finished our food.
et: Kaks päeva tagasi sisenesime me kõrbe. Mul ei ole elu sees nii palav olnud ja meie toit on ka peaaegu otsas.

en: Stay alert! This oasis is known to be a den of outlaws and desert pillagers.
et: Olge valvsad! See oaas on tuntud kui lindpriide ja rüüstajate varjupaik.

en: We've done it! Now we need some rest, before we continue our journey.
et: Ära tegime! Nüüd me tahaksime natukene puhata, enne kui edasi liigume.

en: End Of Peace
et: Rahu lõpp

en: Look, companions! Those orcs don't imagine they are living their last day. Let's slay all of them and give this land back to our people!
et: Vaadake, kaaslased! Need mäekollid ei oska ettegi kujutada, et nad elavad viimast päeva. Lööme nad mättasse ja anname selle maa tagasi oma inimestele.

en: The battle begun.
et: Lahing algas

en: Hurrah! Victory!
et: Hurraa! Võit!

en: What should we do, chief?
et: Pealik, mida me tegema peaks?

en: Ah! They are no match against my mace.
et: Ah! Neist ei ole minu nuiale mingit vastast.

en: We must do something!
et: Me peame midagi tegema!

en: It is too late, we are defeated.
et: Liiga hilja, me oleme lüüa saanud.

en: Shan Taum The Smug
et: Ülbe Shan Taum

en: At last, here are the mourned hills! I hope everything will be OK.
et: Lõpuks ometi, seal on need taga nutetud mäed! Ma loodan, et kõik läheb veel hästi.

en: Why?
et: Miks?

en: I doubt he would welcome the son of the Black Eye.
et: Ma kahtlen, et Mustsilma poeg oleks tema juures teretulnud.

en: Really? What would you drink with it? Mint cordial?
et: Tõesti? Ja mida sa sellega jooks? Piparmündilikööri?

en: Well, ermmm...
et: Noo, mmm...

en: Really? But my people...
et: Tõesti? Aga minu rahvas...

en: Well, I'm not sure I deserve that...
et: Ma ei ole just kindel, et ma selle ära olen teeninud...

en: Did you hear? There is a battle waiting for us at Prestim!
et: Kas kuulsite? Prestimis ootab meid lahing?

en: Silent Forest
et: Vaikne mets

en: So here is the Silent Forest ... why is it named that way? Is it really that silent?
et: See siis on Vaikne Mets... miks seda niimoodi kutsutakse? Kas see on tõesti nii vaikne?

en: Some people say these woods are haunted.
et: Räägitakse, et nendes metsades kummitab.

en: The fact is that few people entered this forest and returned home safe. Most likely, this forest is full of elvish renegades.
et: Tegelikult on väga vähesed inimesed sellest metsast eluga tagasi tulnud. Tõenäoliselt kubisevad need laaned haldjate mässajatest.

en: Anyway, we need some rest. We are sufficiently armed to cope with a bunch of elvish poachers. If we ever meet some, I'll push them into the Bork river with great delight.
et: Igal juhul, me peame puhkama. Me oleme piisavalt relvastatud, et haljate salaküttidega hakkama saada. Kui me mõnda kohtama peaks, siis ma viskan ta suurima heameelega Borki jõkke.

en: What is that? Orcs entering our forest? Fools! None of them will return alive!
et: Mis see siis tähendab? Mäekollid ronivad meie metsa? Lollid! Keegi neist ei pääse siit eluga!

en: I agree. We'll attack them on both sides.
et: Nõus. Ründame neid mõlemalt poolt korraga.

en: No more elves? Where are you cowards!?
et: Rohkem haldjaid polegi? Kus te argpüksid olete!?

en: Don't shout that loud, stupid troll. Do you remember we are in the Silent Forest? Perhaps there more are to come.
et: Ära kisa nii kõvasti, loll troll. Kas sa ei mäleta, et me oleme Vaikses Metsas? Äkki neid on veel tulemas.

en: I don't think so. They must have fled. Now that this forest has been cleared of elves, we can have a rest and then continue our journey.
et: Ma arvan, etm itte. Nad lasid vist jalga. Nüüd, kui see mets on haldjatest puhas, võime me puhata ja siis oma teekonda jätkata.

en: The Siege Of Barag Gór
et: Barag Góri piiramine.

en: I have a subtle plan, chief.
et: Pealik, mul on üks peenike plaan.

en: Which plan?
et: Milline plaan?

en: We go and we kill all of them. What do you think?
et: Me läheme ja lööme nad kõik maha. Mis sa arvad?

en: They are retreating at last!
et: Lõpuks ometi nad taganevad!

en: Aha! Surprise! You thought you could cross elvish lands safely!
et: Aha! Üllatus! Sa arvasid, et sa pääsed ohutult läbi haldjate valduse!

en: We've made it! Our journey is still long. Hurry up, my people!
et: Ära tegime! Meie tee on siiski veel pikk. Kiirustage, mu rahvas!

en: They are destroying our castle! To my rescue my merry Elves!
et: Nad hävitavad meie lossi! Tõtake appi mu vahvad haljad!

en: To the harbour of Tirigaz
et: Tirigazi sadamasse

en: Ahhh, I'm so tired. It was a good idea to halt in such a quiet place.
et: Ahhh, ma olen nii väsinud. Oli hea mõte sellises vaikses kohakeses peatus teha.

en: It is too quiet. Just plain boring.
et: Liiga vaikne on. Täitsa igav kohe.

en: Shut up, I just heard something.
et: Jää vait, ma just kuulsin midagi.

en: You're right. I can see something is moving in these hills. Looks like there are undead there.
et: Sul on õigus. Midagi liigub nendes mägedes. Paistab, et siinkandis on kooljaid.

en: Excellent! It is time for exercise!
et: Suurepärane! Aeg natukene võimelda!

en: Hmmm, what neat bottle! What is it?
et: Hmmm, milline tore pudel! Mis see on?

en: It is written H.O.L.Y W.A.T.E.R
et: Kirjutatud on P.Ü.H.A V.E.S.I

en: I'm thirsty ... *gulp* *gulp*
et: Mul on janu... *glõnk* *glõnk*

en: Ahhh, that was yummy!
et: Ahh, see oli nämma!

en: The day is coming, these night creatures will soon return to the pit.
et: Päev on saabumas, need elukad roomavad varsti oma aukudesse tagasi.

en: Err... well...
et: Noo.. hästi..

en: Toward Mountains of Haag
et: Haagi mägede poole

en: Move Kapou'e to the end of the mountains
et: Vii Kapou'e mägede lõppu

en: What are these orcs doing here? They should be too tired to live.
et: Mida need mäekollid siin teevad? Nad peaksid olema isegi hingamiseks liiga väsinud.

en: I've never pushed so far, we are crossing the border of the Black Eye lands.
et: Ma pole kunagi nii kaugel olnud, me liigume juba üle Mustsilma valduse piiride.

en: Look! Dwarves are fighting against orcs!
et: Vaata! Kääbused võitlevad mäekollide vastu!

en: Father, we should help them. Orcs are our allies.
et: Isa, me peaksime neid aitama. Mäekollid on meie liitlased.

en: I don't know if we should do that. Orcs have been our allies in the past, but they have always treated us as fools.
et: Ma ei tea kas me peaksime seda tegema. Mäekollid on küll ennegi meie liitlased olnud, aga nad on alati kohelnud meid kui idioote.

en: But Father, we don't know what they are seeking there, maybe this is a good occasion to get rid of these dwarves.
et: Aga isa, me ei tea, mida nad siit tahavad. Võibolla praegu oleks hea võimalus kääbustest lahti saada?

en: You are right, my son. We will help our orcish friends. But take care of you ... I would be desperate if something would happen to you.
et: Sul on õigus, mu poeg. Me aitame oma mäekollidest sõpru. Aga hoolitse enda eest.... Ma oleksid väga õnnetu, kui sinuga midagi juhtuma peaks.

en: Argh! I'm done. My people is doomed!
et: Urr! Minuga on lõpp. Mu inimesed on kadunud.

en: Father! Oh no!
et: Isa! Oo ei!

en: Filthy dwarves! Now I'm to kill you to the last!
et: Närused kääbused! Nüüd ma tapan teid viimase meheni maha!

en: Oh no, I'm defeated.
et: Oo ei, mind on alistatud!

en: Argh! I die!
et: Urr! Ma suren!

en: Father, I'd like to join them. Would you mind it?
et: Isa, ma tahaksin nendega liituda. Ega sa selle vastu ei ole?

en: Thanks, father. Don't worry, I'll take care of myself.
et: Aitähh, isa. Ära muretse, ma oskan enda eest hoolitseda.

en: My father would have come to help you. I would insult his memory not to help you. I come!
et: Mu isa oleks sulle appi tulnud. Ma solvaksin tema mälestust, kui ei aitaks sind. Ma tulen!

en: Ouch! This hurts!
et: Ai! See oli valus!

en: The council will never be complete again. This is hopeless.
et: See nõukogu ei ole saa enam kunagi tervikuks. See on lootusetu.

en: Without Inarix to lead his saurians, there is no hope.
et: Kui pole Inarixi saure juhtimas, siis pole enam mingit lootust.

en: Pirate Galleon
et: Piraatite galeoon
