Battle for Wesnoth 0.8.8-CVS - en to et translation catalogue (111 entries)

en: Next unit
et: Järgmine üksus

en: End Unit Turn
et: Lõpeta üksuse käik

en: Leader
et: Juht

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Käi uuesti

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Default Zoom
et: Vaikimisi suurendus

en: Toggle Full Screen
et: Täisekraan

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Accelerated
et: Kiirendatud

en: Unit Description
et: Üksuse kirjeldus

en: Rename Unit
et: Muuda üksuse nime

en: Save Game
et: Salvesta mäng

en: Load Game
et: Lae mäng

en: Recruit
et: Värba

en: Repeat Recruit
et: Korda värbamist

en: Recall
et: Kutsu tagasi

en: End Turn
et: Lõpeta käik

en: Toggle Grid
et: (?) Võre

en: Status Table
et: Olekutabel

en: Mute
et: Vaigista

en: Speak
et: Räägi

en: Create Unit (Debug!)
et: Lisa üksus (Debug!)

en: Change Unit Side (Debug!)
et: Muuda üksuse kuuluvust (Debug!)

en: Preferences
et: Eelistused

en: Scenario Objectives
et: Stsenaariumi eesmärgid

en: Unit List
et: Üksuste nimekiri

en: Statistics
et: Statistika

en: Quit Game
et: Lõpeta mäng

en: Set Label
et: Paiguta silt

en: Show Enemy Moves
et: Näita vastase käike

en: Best Possible Enemy Moves
et: Parimad vastase käigud

en: Set Terrain
et: Määra maastik

en: Quit Editor
et: Välju redaktorist

en: New Map
et: Uus kaart

en: Load Map
et: Lae kaart

en: Save Map
et: Salvesta kaart

en: Save As
et: Salvesta kui...

en: Flood Fill
et: Üleujutustäide

en: Fill Selection
et: Täida valik

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Kleebi

en: Revert from Disk
et: Võta salvestatud versioon

en: Resize Map
et: Muuda kaardi mõõtmeid

en: Flip Map
et: Pööra kaart ümber

en: Select All
et: Vali kõik

en: Draw Terrain
et: Joonista maastik

en: Refresh Image Cache
et: Värskenda piltide vahemälu

en: Delay Shroud Updates
et: Viivita udu uuendamisega

en: Update Shroud Now
et: Uuenda udu nüüd

en: Continue Move
et: Jätka liikumist

en: Find Label or Unit
et: Otsi silti või üksust

en: Speak to Ally
et: Räägi liitlasega

en: Speak to All
et: Räägi kõigiga

en: Help
et: Abi

en: View Chat Log
et: Vaata vestluslogi

en: Enter user command
et: Sisesta kasutaja käsk

en: Change the language
et: Muuda kasutatavat keelt

en: Do you really want to quit?
et: Kas sa tahad tõesti lõpetada?

en: Quit
et: Lõpeta

en: The video mode could not be changed. Your window manager must be set to 16 bits per pixel to run the game in windowed mode. Your display must support 1024x768x16 to run the game full screen.
et: Videorežiimi ei saam muuta. Sinu aknahaldur peab olema 16 värvibiti režiimis, et mängu aknas jooksutada. Sinu kuvar peab toetama 1024x768x16 režiimi, et mängu täisekraanil jooksutada.

en: player
et: mängija

en: Accelerated Speed
et: Kiirendatud kiirus

en: Skip AI Moves
et: Jäta AI käigud vahele

en: Show Grid
et: Näita võret

en: Show Floating Labels
et: Näita hõljuvaid silte

en: Turn Dialog
et: Käigu teade

en: Turn Bell
et: Käigu helin

en: Show Team Colors
et: Näita meeskondade värve

en: Show Color Cursors
et: Näita värvilisi kursoreid

en: Show Haloing Effects
et: Näita haloefekte

en: Video Mode
et: Video režiim

en: Hotkeys
et: Kiirvalikud

en: Adjust Gamma
et: Muuda gammat

en: Reverse Time Graphics
et: Graafika tagurpidises ajas

en: Music Volume:
et: Muusika valjus:

en: SFX Volume:
et: Efektide valjus:

en: Scroll Speed:
et: Kerimiskiirus:

en: Change the sound effects volume
et: Muuda heliefektide valjusust

en: Change the music volume
et: Muuda muusika valjusust

en: Change the speed of scrolling around the map
et: Muuda kaardikerimise kiirust

en: Change the brightness of the display
et: Muuda ekraani erksust

en: Choose whether the game should run full screen or in a window
et: Vali, kas mäng peaks olema tervel ekraanil või aknas

en: Make units move and fight faster
et: Üksused liiguvad ja võitlevad kiiremini

en: Do not animate AI units moving
et: Ära animeeri AI üksuste liikumist.

en: Overlay a grid onto the map
et: Kuva kaardi kohal võrgustikku.

en: Show text above a unit when it is hit to display damage inflicted
et: Näita üksuse kohal kui palju kahju ta löögi tulemusena sai.

en: Change the resolution the game runs at
et: Muuda mängu kasutatavad ekraani eraldusvõimet

en: Display a dialog at the beginning of your turn
et: Sinu käigu alguse kohta näidatakse teadet.

en: Play a bell sound at the beginning of your turn
et: Sinu käigu alguses kostab kellahelin.

en: Show a colored circle around the base of each unit to show which side it is on
et: Näita üksuse ümber värvilist ringi, et näha, kelle poolel ta on.

en: Choose whether the sun moves left-to-right or right-to-left
et: Vali kas päike liigub vasakult paremale või paremalt vasakule

en: Use colored mouse cursors (may be slower)
et: Kasuta värvilisi hiirekursoreid (võib olla aeglane)

en: Use graphical special effects (may be slower)
et: Kasuta graafilisi eriefekte (võib olla aeglane)

en: View and configure keyboard shortcuts
et: Vaata ja seadista klaviatuuri kiirvalikuid

en: Prefs section^General
et: Üldine

en: Prefs section^Display
et: Pilt

en: Prefs section^Sound
et: Heli

en: There are no alternative video modes available
et: Alternatiivsed video režiimid puuduvad.

en: Choose Resolution
et: Vali eraldusvõime

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Hotkey Settings
et: Kiirvalikute seaded

en: Change Hotkey
et: Muuda kiirvalikut

en: Save Hotkeys
et: Salvesta kiirvalikud

en: Error
et: Viga

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Cancel
et: Tühista

en: Close
et: Sulge
