Battle for Wesnoth 0.9.0+cvs - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: File
sr: Фајл

en: Edit
sr: Уреди

en: Language
sr: Језик

en: Choose your preferred language:
sr: Изабери жељени језик:

en: Save the Map As
sr: Сачувај Мапу Као ...

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
sr: Мапа већ постоји. Желите ли да препишете преко?

en: Which Player?
sr: Који Играч?

en: Which player should start here?
sr: Који играч би требало да буде овде?

en: Choose a Map to Load
sr: Изабери Мапу за Учитавање

en: The file does not contain a valid map.
sr: Тај фајл није мапа.

en: '$filename' does not exist or can not be read as a file.
sr: '$filename' не постоји или немате дозволу за читање.

en: Load failed:
sr: Учитавање је омануло:

en: You must have a hex selected on the board.
sr: Морате изабрати хексагон на табли.

en: Quit Editor
sr: Затвори Едитор

en: Do you want to save the map before quitting?
sr: Желите ли да сачувате мапу пре затварања?

en: Map saved.
sr: Мапа је сачувана.

en: Could not save the map: $msg
sr: Не могу да снимим мапу: $msg

en: Player
sr: Играч

en: Your modifications to the map will be lost. Continue?
sr: Ваше промене на мапи ће бити изгубљене. Наставити?

en: Create New Map
sr: Направи Нову Мапу

en: Width:
sr: Ширина:

en: Height:
sr: Висина:

en: Generate New Map
sr: Генериши Нову Мапу

en: Generate Random Map
sr: Генериши Случајну Мапу

en: Random Generator Settings
sr: Поставке Генератора Случајних Мапа

en: Cancel
sr: Обустави

en: Map creation failed.
sr: Прављење мапе није успело.

en: Close Window
sr: Затвори Прозор

en: Preferences
sr: Поставке

en: Scroll Speed:
sr: Брзина Превлачења:

en: Toggle Full Screen
sr: Приказ преко целог Екрана

en: Show Grid
sr: Прикажи Мрежу

en: Video Mode
sr: Видео Мод

en: Hotkeys
sr: Пречице

en: Resize Map
sr: Промени Величину Мапе

en: OK
sr: Уреду

en: X-Axis
sr: X-Оса

en: Y-Axis
sr: Y-Оса

en: Flip around (this may change the dimensions of the map):
sr: Окрени около (ово може да промени димензије мапе):

en: FG
sr: Лице

en: BG
sr: Позадина

en: Delete File
sr: Избриши Фајл

en: Deletion of the file failed.
sr: Брисање фајла није успело.
