Battle for Wesnoth 0.8.4-CVS - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Edituj

en: Draw tiles
sk: Kresli polia

en: Fill
sk: Vyplň

en: Set player's starting position
sk: Nastav hráčovu štartovú pozíciu

en: Zoom in
sk: Priblíž pohľad

en: Zoom out
sk: Vzdiaľ pohľad

en: Undo
sk: Znovu

en: Redo
sk: Späť

en: Zoom to default view
sk: Štandardný pohľad

en: Toggle grid
sk: Prepni mirežku

en: Resize the map
sk: Zmeň veľkosť mapy

en: Flip map
sk: Preklop mapu

en: Language
sk: Jazyk

en: Choose your preferred language:
sk: Vyber si obľúbený jazyk:

en: Save the Map As
sk: Ulož mapu ako

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
sk: Táto mapa už existuje. Chceš ju prepísať?

en: Player
sk: Hráč

en: Which Player?
sk: Ktorý hráč?

en: Which player should start here?
sk: Ktorý hráč tu má začínať?

en: Choose a Map to Load
sk: Vyber si mapu na nahranie

en: Warning: Illegal characters found in the map name. Please save under a different name.
sk: Pozor: V názve mapy sú nepovolené znaky. Prosím uložte mapu pod iným názvom.

en: The file does not contain a valid map.
sk: Tento súbor neobsahuje platnú mapu.

en: '$filename' does not exist or can not be read as a file.
sk: '$filename' neexistuje, alebo sa nedá prečítať.

en: Load failed:
sk: Nepodarilo sa načítať:

en: You must have a hex selected on the board.
sk: Musíš označiť pole na mape.

en: Quit Editor
sk: Ukonči editor

en: Do you want to save the map before quitting?
sk: Chceš pred ukončením uložiť mapu?

en: Map saved.
sk: Mapa uložená.

en: Could not save the map: $msg
sk: Neviem uložiť mapu: $msg

en: Error: Illegal character in filename.
sk: Chyba: Nepovolený znak v mene súboru.

en: Player
sk: Hráč

en: Your modifications to the map will be lost. Continue?
sk: Tvoje úpravy mapy sa stratia. Mám pokračovať?

en: Create New Map
sk: Vytvor novú mapu

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: Generate New Map
sk: Generuj novú mapu

en: Generate Random Map
sk: Generuj náhodnú mapu

en: Random Generator Settings
sk: Nastavenia náhodného generátora

en: Cancel
sk: Storno

en: Map creation failed.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť mapu.

en: Close Window
sk: Zavri okno

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Scroll Speed:
sk: Rýchlosť rolovania:

en: Toggle Full Screen
sk: Celá obrazovka

en: Show Grid
sk: Ukáž mriežku

en: Video Mode
sk: Režim obrazovky

en: Hotkeys
sk: Klávesy

en: Resize Map
sk: Zmeň veľkosť mapy

en: X-Axis
sk: Os X

en: Y-Axis
sk: Os Y

en: Flip around (this may change the dimensions of the map):
sk: Prevráť (môžu sa zmeniť rozmery mapy):

en: Battle for Wesnoth Map Editor
sk: Editor máp hry Bitka o Wesnoth

en: FG
sk: Vec

en: BG
sk: Terén

en: Map Generator
sk: Generátor máp

en: Players:
sk: Hráči:

en: Number of Hills:
sk: Počet kopcov:

en: Max Hill Size:
sk: Max veľkosť kopca:

en: Villages:
sk: Dediny:

en: Landform:
sk: Tvar zeme:

en: Roads Between Castles
sk: Cesty medzi hradmi

en: /1000 tiles
sk: /1000 polí

en: Coastal
sk: Pobrežie

en: Inland
sk: Vnútrozemie

en: Island
sk: Ostrov

en: Delete File
sk: Vymaž súbor

en: Deletion of the file failed.
sk: Nepodarilo sa vymazať súbor.
