Battle for Wesnoth 0.8.5-CVS - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edycja

en: Draw tiles
pl: Rysuj pola

en: Fill
pl: Wypełnienie

en: Set player's starting position
pl: Ustaw początkową pozycję gracza

en: Zoom in
pl: Przybliż

en: Zoom out
pl: Oddal

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Zoom to default view
pl: Ustaw domyślne zbliżenie

en: Toggle grid
pl: Przełącz siatkę

en: Resize the map
pl: Zmień rozmiar mapy

en: Flip map
pl: Odwróć mapę

en: Language
pl: Język

en: Choose your preferred language:
pl: Wybierz twój preferowany język:

en: Save the Map As
pl: Zapisz Mapę Jako

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
pl: Mapa już istnieje. Czy chcesz ją nadpisać?

en: Player
pl: Gracz

en: Which Player?
pl: Który Gracz?

en: Which player should start here?
pl: Który gracz powinien tutaj zaczynać?

en: Choose a Map to Load
pl: Wybierz mapę do załadowania

en: Warning: Illegal characters found in the map name. Please save under a different name.
pl: Ostrzeżenie: niewłaściwe znaki w nazwie mapy. Musisz zapisać ją pod inną nazwą.

en: The file does not contain a valid map.
pl: Plik nie zawiera prawidłowej mapy.

en: '$filename' does not exist or can not be read as a file.
pl: '$filename' nie istnieje lub nie może być odczytany jako plik.

en: Load failed:
pl: Ładowanie nie powiodło się:

en: You must have a hex selected on the board.
pl: Musisz mieć zaznaczone pole na planszy.

en: Quit Editor
pl: Opuścić Edytor?

en: Do you want to save the map before quitting?
pl: Czy chcesz zapisać mapę przed wyjściem?

en: Map saved.
pl: Mapa zapisana.

en: Could not save the map: $msg
pl: Zapisanie mapy nie powiodło się: $msg

en: Error: Illegal character in filename.
pl: Błąd: niewłaściwy znak w nazwie pliku.

en: Player
pl: Gracz

en: Your modifications to the map will be lost. Continue?
pl: Twoje modyfikacje mapy zostaną utracone. Kontynuować?

en: Create New Map
pl: Stwórz nową mapę

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Generate New Map
pl: Wygeneruj nową mapę

en: Generate Random Map
pl: Wygeneruj losową mapę

en: Random Generator Settings
pl: Ustawienia generatora losowego

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Map creation failed.
pl: Tworzenie mapy nie powiodło się.

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Scroll Speed:
pl: Szybkość przesuwania:

en: Toggle Full Screen
pl: Przełącz pełny ekran

en: Show Grid
pl: Pokaż siatkę

en: Video Mode
pl: Tryb video

en: Hotkeys
pl: Skróty klawiszowe

en: Resize Map
pl: Zmień rozmiar mapy

en: X-Axis
pl: Oś X

en: Y-Axis
pl: Oś Y

en: Flip around (this may change the dimensions of the map):
pl: Obróć (wymiary mapy mogą zostać zmienione)

en: Battle for Wesnoth Map Editor
pl: Edytor map Bitwy o Wesnoth

en: Map Generator
pl: Generator map

en: Players:
pl: Gracze:

en: Number of Hills:
pl: Liczba wzgórz:

en: Max Hill Size:
pl: Maksymalny rozmiar wzgórza:

en: Villages:
pl: Wioski:

en: Landform:
pl: Forma lądu:

en: Roads Between Castles
pl: Drogi między zamkami

en: /1000 tiles
pl: /1000 pól

en: Coastal
pl: Przybrzeżny

en: Inland
pl: Śródlądzie

en: Island
pl: Wyspa

en: Delete File
pl: Skasuj plik

en: Deletion of the file failed.
pl: Kasowanie pliku nie powiodło się.
