Battle for Wesnoth 0.8.5-CVS - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Draw tiles
hu: Megrajzolás

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Set player's starting position
hu: Játékos kezdőhelyének megadása

en: Zoom in
hu: Ráközelítés

en: Zoom out
hu: Távolítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Redo
hu: Megismétlés

en: Zoom to default view
hu: Közelítés alapbeállításra

en: Toggle grid
hu: Rács átkapcsolása

en: Resize the map
hu: Pálya átméretezése

en: Flip map
hu: Pálya tükrözése

en: Language
hu: Nyelv

en: Choose your preferred language:
hu: Leginkább megfelelő nyelv kiválasztása:

en: Save the Map As
hu: Mentés másként

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
hu: A pálya már létezik. Felül akarod írni?

en: Player
hu: Játékos

en: Which Player?
hu: Melyik játékos?

en: Which player should start here?
hu: Melyik játékos kezdjen itt?

en: Choose a Map to Load
hu: Válaszd ki a betöltendő pályát

en: Warning: Illegal characters found in the map name. Please save under a different name.
hu: Hiba: A pálya neve nem felhasználható karaktereket tartalmaz. Más nevet kell választanod.

en: The file does not contain a valid map.
hu: A fájl nem tartalmaz érvényes pályát

en: '$filename' does not exist or can not be read as a file.
hu: '$filename' nem létezik, vagy nem olvasható.

en: Load failed:
hu: Betöltés sikertelen:

en: You must have a hex selected on the board.
hu: Ki kell jelölnöd egy hatszöget a táblán

en: Quit Editor
hu: Kilépés a szerkesztőből

en: Do you want to save the map before quitting?
hu: El akarod menteni a pályát kilépés előtt?

en: Map saved.
hu: Pálya elmentve.

en: Could not save the map: $msg
hu: A pályát nem lehet elmenteni: $msg

en: Error: Illegal character in filename.
hu: Hiba: A fájlnév érvénytelen karaktert tartalmaz.

en: Player
hu: Játékos

en: Your modifications to the map will be lost. Continue?
hu: A pályán eszközölt változások elvesznek. Folytatod?

en: Create New Map
hu: Új pálya készítése

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Height:
hu: Magasság:

en: Generate New Map
hu: Új pálya generálása

en: Generate Random Map
hu: Véletlenszerű pálya generálása

en: Random Generator Settings
hu: Véletlenszerű generálás beállításai

en: Cancel
hu: Mégse

en: Map creation failed.
hu: A pályakészítés sikertelen

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Scroll Speed:
hu: Görgetési sebesség:

en: Toggle Full Screen
hu: Teljes képernyős mód beállítása

en: Show Grid
hu: Rács mutatása

en: Video Mode
hu: Videó mód

en: Hotkeys
hu: Gyorsbillentyűk

en: Resize Map
hu: Pálya átméretezése

en: OK
hu: Oké

en: X-Axis
hu: X-tengely

en: Y-Axis
hu: Y-tengely

en: Flip around (this may change the dimensions of the map):
hu: Tükrözés (ez megváltoztathatja a pálya méreteit):

en: Battle for Wesnoth Map Editor
hu: Harc Wesnoth-ért Pályaszerkesztő

en: FG
hu: Bal gomb

en: BG
hu: Jobb gomb

en: Map Generator
hu: Pályarajzoló

en: Players:
hu: Játékos:

en: Number of Hills:
hu: Dombok száma

en: Max Hill Size:
hu: Dombok maximális mérete:

en: Villages:
hu: Falvak:

en: Landform:
hu: Területforma

en: Roads Between Castles
hu: Várak összekötése utakkal

en: /1000 tiles
hu: /1000 terület

en: Coastal
hu: Tengerpart

en: Inland
hu: Szárazföld

en: Island
hu: Sziget

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Deletion of the file failed.
hu: A fájl törlése sikertelen
