Battle for Wesnoth 0.8.8-CVS - en to et translation catalogue (40 entries)

en: File
et: Fail

en: Edit
et: Redigeeri

en: Language
et: Keel

en: Choose your preferred language:
et: Vali endale sobiv keel:

en: Save the Map As
et: Salvesta kaart kui

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
et: Kaart on juba olemas. Kas sa tahad selle üle kirjutada?

en: Which Player?
et: Milline mängija?

en: Which player should start here?
et: Milline mängija siit alustama peaks?

en: Choose a Map to Load
et: Vali milline kaart laadida

en: The file does not contain a valid map.
et: Fail ei sisalda korralikku kaarti.

en: '$filename' does not exist or can not be read as a file.
et: '$filename' ei ole olemas või seda ei õnnestu failina lugeda.

en: Load failed:
et: Laadimine ebaõnnestus:

en: You must have a hex selected on the board.
et: Sul peab olema kaardil mõni väli valitud.

en: Quit Editor
et: Välju redaktorist

en: Do you want to save the map before quitting?
et: Kas sa tahad kaardi enne väljumist salvestada?

en: Map saved.
et: Kaart salvestatud

en: Could not save the map: $msg
et: Ei saa kaarti salvestada: $msg

en: Player
et: Mängija

en: Your modifications to the map will be lost. Continue?
et: Kaardile tehtud muudatused lähevad kaduma. Jätkad?

en: Create New Map
et: Loo uus kaart:

en: Width:
et: Laius

en: Height:
et: Kõrgus

en: Generate New Map
et: Genereeri uus kaart:

en: Generate Random Map
et: Genereeri juhuslik kaart

en: Random Generator Settings
et: Juhugeneraatori seaded:

en: Cancel
et: Tühista

en: Map creation failed.
et: Kaardi loomine ebaõnnestus.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Preferences
et: Eelistused

en: Scroll Speed:
et: Kerimiskiirus:

en: Toggle Full Screen
et: Täisekraan

en: Show Grid
et: Näita võret

en: Video Mode
et: Video režiim

en: Hotkeys
et: Kiirvalikud

en: Resize Map
et: Muuda kaardi mõõtmeid

en: X-Axis
et: X-telg

en: Y-Axis
et: Y-telg

en: Flip around (this may change the dimensions of the map):
et: Keera ümber (see võib kaardi mõõtmeid muuta):

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Deletion of the file failed.
et: Faili kustutamine ebaõnnestus.
