Battle for Wesnoth 1.9.10+dev - en to lv translation catalogue (997 entries)

en: 
    100% of finishing gold carried over to the next scenario.
lv: 
    100% no beigu zelta tiek pārnests uz nākamo scenāriju.

en: 
    20% of finishing gold carried over to the next scenario.
lv: 
    20% no beigu zelta tiek pārnests uz nākamo scenāriju.

en: 
    40% of finishing gold carried over to the next scenario.
lv: 
    40% no beigu zelta tiek pārnests uz nākamo scenāriju.

en:  (Unknown Era)
lv: (Nezināma ēra)

en:  < Back
lv:  < Atpakaļ

en:  No help available.
lv:  Palīdzība nav pieejama.

en:  This server disallows unregistered nicknames.
lv:  Šis serveris neatļauj nereģistrētus lietotājvārdus.

en:  and
lv:  un

en:  move
lv:  gājiens

en:  replay
lv:  atkārtot

en:  resistance vs
lv:  pretestība pret

en:  vulnerability vs
lv:  ievainojamība ar

en: $ally_leader.name (side $ally_side|) has not been given any instructions and is acting normally.
lv: $ally_leader.name ($ally_side| puse) nav saņēmis nekādas instrukcijas un uzvedās normāli.

en: $ally_leader.name (side $ally_side|) is carrying out the following instructions:
lv: $ally_leader.name ($ally_side| puse) izpilda sekojošus rīkojumus:

en: $effect_description per level
lv: $effect_description par līmeni

en: $login|’s game
lv: $login spēle

en: $mountain|mont,$mountain|cliff,$mountain|bury,$mountain|ham
lv: $mountain|monta,$mountain|cliffa,$mountain|burija,$mountain|hama

en: $name Forest,$name|’s Forest
lv: $name mežs,$name mežs

en: $name Lake
lv: $name ezers

en: $name River,River $name
lv: $name upe,$name upe

en: $name has taken control
lv: $name ir pārņēmis kontroli

en: $name|bury,$name|ham,$name|ton,$name|bury
lv: $name|burija,$name|hama,$name|tona,$name|burija

en: $name|bury,$name|ham,$name|ton,$swamp|bury,$swamp|ham,$swamp|ton,
lv: $name|burija,$name|hama,$name|tona,$swamp|burija,$swamp|hama,$swamp|tona,

en: $name|ham,$name|bury,$name|ton,$name|hill,$name|crest
lv: $name|hama,$name|burija,$name|tona,$name|hila,$name|cresta

en: $name|ham,$name|bury,$name|ton,$name|mont,$name|mont,$name|cliff,$name|cliff
lv: $name|hama,$name|burija,$name|tona,$name|monta,$name|monta,$name|cliffa,$name|cliffa

en: $name|ham,$name|ford,$name|cross,$river|ford,$river|cross,$name on river
lv: $name|hama,$name|forda,$name|crossa,$river|forda,$river|crossa,$name uz upes

en: $name|ham,$name|ton,$name|field
lv: $name|hama,$name|tona,$name|fīlda

en: $name|ham,$name|ton,$name|wood,$name Forest,$forest|wood,$forest|ham,$forest|ton
lv: $name|hama,$name|tona,$name|vuda,$name Mežs,$forest|vuda,$forest|hama,$forest|tona

en: $name|harbor,$name|port,$lake|port,$lake|harbor
lv: $name|harbora,$name|porta,$lake|porta,$lake|harbora

en: $name|’s Bridge,$name|’s Crossing
lv: $name|a tilts,$name|a pāreja

en: $name|’s Highway,$name|’s Pass,Path of $name
lv: $name|a lielceļš,$name|a pāreja,$name|a ceļš

en: $name|’s Peak,Mount $name
lv: $name virsotne,$name kalns

en: $name|’s Swamp,$name|marsh,$name|fen
lv: $name|a purvs,$name|dumrājs,$name|purvs

en: $player has left the game. What do you want to do?
lv: $player ir pametis spēli. Ko vēlies darīt?

en: $river|bridge,$river|bridge,$river|bridge,$name|ham,$name|bridge,$bridge|ham,$bridge|ton
lv: $river|bridža,$river|bridža,$river|bridža,$name|hama,$name|bridža,$bridge|hama,$bridge|tona

en: % accuracy
lv: % precizitāte

en: % parry
lv: % atvairīšana

en: %d%% of gold carried over to the next scenario.
lv: Uz nākamo scenāriju pārnesti %d%% zelta gabali.

en: 'Undiscover' all units in help.
lv: 'Atatklāj' visas vienības palīdzībā.

en: (%d turns left)
lv: (%d gājieni atlikuši)

en: (A) — admin command
lv: (A) - administratora komanda

en: (Att / Def)
lv: (Uzbr / Aizs)

en: (D) — debug only, (N) — network only, (A) — admin only
lv: (D) - tikai atkļūdošanai, (N) - tikai tīklā, (A) - tikai administratoram

en: (Empty slot)
lv: (Tukša vieta)

en: (Reserved for $playername)
lv: (Rezervēts priekš $playername)

en: (Vacant slot)
lv: (Brīva vieta)

en: (admin only)
lv: (tikai administratora)

en: (debug command)
lv: (atkļūdošanas darbība)

en: (early finish bonus)
lv: (laicīgas pabeigšanas prēmija)

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: (network only)
lv: (tikai tīklā)

en: (observing)
lv: (novēro)

en: (playing)
lv: (spēlē)

en: (press $hotkey to keep moving)
lv: (nospied $hotkey, lai turpinātu pārvietoties)

en: (this turn left)
lv: (šis gājiens atlicis)

en: --give--
lv: --dot--

en: --no games open--
lv: --neviena spēle nav atvērta--

en: <command>[;<command>...]
lv: <komanda>[;<komanda>...]

en: <detail> <value>
lv: <detaļa> <vērtība>

en: <i>Arcane</i> attacks are very powerful against undead.
lv: <i>Mistikas</i> uzbrukumi ir ļoti iedarbīgi pret nedzīvajiem.

en: <i>Feral</i> units, such as Bats and wild animals, will avoid villages. Even if they occupy a village hex, they do not gain any defensive benefits from the village, although they will still be healed.
lv: <i>Savvaļas</i> vienības, tādas kā sikspārņi un savvaļas dzīvnieki, izvairīsies no ciemiem. Pat ja tie aizņem ciema lauciņu, tie negūst nekādu aizsardzības pielikumu no ciema, lai gan tie joprojām tiks dziedēti.

en: <i>Lawful</i> units fight better by day, and <i>chaotic</i> units fight better at night. <i>Neutral</i> units are unaffected by the time of day. The rare <i>liminal</i> units fight best during twilight.
lv: <i>Likumpaklausīgās</i> vienības labāk cīnās dienas laikā, bet <i>haotiskās</i> vienības labāk cīnās nakts laikā. <i>Neitrālās</i> vienības neietekmē diennakts laiks. Retās <i>liminālās</i> vienības cīnās vislabāk krēslas laikā.

en: <i>Leaders</i> can recruit or recall units from any keep inside a castle, not just the keep they start on. Sometimes your allies may be willing to make room for you on their keep so you can recruit from there, and you can even capture an enemy’s keep and use that.
lv: <i>Līderi</i> spēj iesaukt vai atsaukt vienības no jebkura pils torņa, ne tikai no tā torņa, kurā viņš sāk spēli. Tu vari ieņemt ienaidnieka torni un iesaukt no turienes. Tā pat, daži no sabiedrotajiem var dot tev vietu uz viņu torņa, lai tu varētu tur iesaukt.

en: <i>― Great Mage Delfador, 516YW</i>
lv: <i>―  Dižais Mags Delfadors, 516VG</i>

en: <i>― Great Sage Dacyn, 626YW</i>
lv: <i>― Dižais zintnieks Dacyns, 626VG</i>

en: <i>― Haldric II, 42YW, Handbook of Tactical Analysis: Volume I</i>
lv: <i>― Taktiskās analīzes rokasgrāmatas I sējums - Haldriks II, 42VG</i>

en: <i>― Haldric II, 43YW, Handbook of Tactical Analysis: Volume II</i>
lv: <i>― Taktiskās analīzes rokasgrāmatas I sējums - Haldriks II, 43VG</i>

en: <i>― High Lord Kalenz, 470YW</i>
lv: <i>― Augstais lords Kalenzs, 470VG</i>

en: <i>― King Konrad, 536YW</i>
lv: <i>― Karalis Konrāds, 536VG</i>

en: <i>― Lord Hamel of Knalga</i>
lv: <i>― Lords Hamels no Knalgas</i>

en: <i>― Memoirs of Gweddry, 627YW</i>
lv: <i>― Gweddry memuāri, 627VG</i>

en: <i>― Meneldur, 123YW</i>
lv: <i>― Meneldurs, 123VG</i>

en: <i>― Princess Li’sar, 515YW</i>
lv: <i>― Princese Li'sāra, 515VG</i>

en: <i>― Queen Li’sar, 528YW</i>
lv: <i>― Karaliene Li'sāra, 528VG</i>

en: <i>― Royal Compendium of Battle Terminology: Volume II (reprinted 221YW)</i>
lv: <i>― Karaliskais kaujas terminoloģijas saraksts - II sējums, atkārtots iespiedums 221VG</i>

en: <i>― Sir Kaylan, 498YW</i>
lv: <i>― Sers Kaylans, 498VG</i>

en: <i>― Sir Kaylan, 502YW</i>
lv: <i>― Sers Kaylans, 502VG</i>

en: <i>― The Scroll of Chantal, 516YW</i>
lv: <i>― Chantalas rullis, 516VG</i>

en: <i>― The Wesnoth Community</i>
lv: <i>― Vesnotas kopiena</i>

en: <i>― The Wesnoth Tactical Guide</i>
lv: <i>― Vesnotas taktikas ceļvedis</i>

en: <level> <domain>
lv: <līmenis> <domēns>

en: <message>
lv: <ziņa>

en: <name>[=<command>]
lv: <vārds>[=<komanda>]

en: <nickname>
lv: <lietotājvārds>

en: <nickname> <message>
lv: <lietotājvārds> <ziņa>

en: <password> <email (optional)>
lv: <parole> <e-pasts (nav obligāts)>

en: <room>
lv: <istaba>

en: <room> <msg>
lv: <istaba> <ziņa>

en: <room> <type> [value]
lv: <istaba> <tips> [vērtība]

en: <side> <nickname>
lv: <puse> <lietotājvārds>

en: <small>(early finish bonus)</small>
lv: <small>(laicīgas pabeigšanas prēmija)</small>

en: <var>
lv: <mainīgais>

en: <var>=<value>
lv: <mainīgais>=<vērtība>

en: A feeling of well-being overwhelms the drinker.
lv: Dzērāju pārņem veselības sajūta.

en: A network disconnection has occurred, and the game cannot continue. Do you want to save the game?
lv: Tīkls ticis atvienots un spēle nevar tikt turpināta. Vai vēlies saglabāt spēli?

en: A problem occurred when trying to create the files necessary to install this add-on.
lv: Radās problēma mēģinot izveidot failus, kas nepieciešami, lai instalētu šo papildinājumu.

en: A swift victory
lv: Ātru uzvaru

en: Ability:
lv: Spēja:

en: Accept whispers from friends only
lv: Pieņemt čukstus ziņojumus tikai no draugiem

en: Access whiteboard options dialog.
lv: Piekļūt tāfeles opciju dialogam.

en: Accuracy:
lv: Precizitāte:

en: Action bonus:
lv: Darbības prēmija:

en: Actions
lv: Darbības

en: Add a nickname to your friends list.
lv: Pievienot lietotājvārdu draugu sarakstam.

en: Add a nickname to your ignores list.
lv: Pievienot lietotājvārdu ignorēto sarakstam.

en: Add-on Deleted | Add-ons Deleted
lv[0]: Papildinājums dzēsts
lv[1]: Papildinājumi izdzēsti
lv[2]: Papildinājums dzēsts

en: Add-on Installed
lv: Papildinājums uzinstalēts

en: Added to friends list: $nick
lv: Pievienoja draugu sarakstam: $nick

en: Added to ignore list: $nick
lv: Pievienoja ignorēto sarakstam: $nick

en: Advance Unit
lv: Paaugstina vienību

en: Advance to the next scenario, or scenario identified by 'id'
lv: Turpināt uz nākamo scenāriju vai scenāriju, kurš identificēts ar 'id'

en: Advancements
lv: Attīstības

en: Advances to:
lv: Attīstās uz:

en: Afrikaans Translation
lv: Tulkojums afrikandu valodā

en: After you have played a few scenarios, read the <b>Gameplay</b> section in the <b>Help</b> screen carefully. Details become important as scenarios get harder!
lv: Pēc tam, kad esi paspēlējis dažus scenārijus, uzmanīgi izlasi <b>spēles gaitas</b> nodaļu <b>palīdzības</b> logā. Scenārijiem kļūstot sarežģītākiem, detaļas kļūst nozīmīgas!

en: Alignment:
lv: Īpašība:

en: All add-ons updated successfully.
lv: Visi papildinājumi atjaunināti veiksmīgi.

en: Allied village
lv: Sabiedroto ciems

en: Allow users who are not playing to watch the game
lv: Atļaut lietotājiem, kuri nespēlē, skatīties spēli

en: Alternate Wesnoth Server
lv: Alternatīvs Vesnotas serveris

en: Alternative objective:
lv: Alternatīvs uzdevums:

en: Ambushed!
lv: Slēpnis!

en: An invalid attacker weapon got selected.
lv: Tika izvēlēts nederīgs uzbrukucēja ierocis.

en: An invalid defender weapon got selected.
lv: Tika izvēlēts nederīgs aizsardzības ierocis.

en: An otherwise sound plan can fail if you attack at the wrong time of day.
lv: Visādi citādi pamatots plāns var neizdoties, ja uzbrukums tiek veikts nepareizajā diennakts laikā.

en: Anonymous local player
lv: Anonīms vietējais spēlētājs

en: Apply filter
lv: Pielietot filtru

en: Arabic Translation
lv: Tulkojums arābu valodā

en: Are you sure you want to remove the following installed add-on? | Are you sure you want to remove the following installed add-ons?
lv[0]: Vai esi pārliecināts, ka vēlies noņemt sekojošo instalēto papildinājumu?
lv[1]: Vai esi pārliecināts, ka vēlies noņemt sekojošos instalētos papildinājumu?
lv[2]: Vai esi pārliecināts, ka vēlies noņemt sekojošos instalētos papildinājumu?

en: Artwork and Graphics
lv: Ilustrācijas un grafiskie elementi

en: Ask $ally_leader.name (leader of side $ally_leader.side) to move here
lv: Prasi $ally_leader.name ($ally_leader.side puses vadonim) pārvietoties uz šejieni

en: Assign control of a side to a different player or observer.
lv: Piešķirt kontrol pār pusi citam lietotājam vai novērotājam.

en: Assign sides to players at random
lv: Sadalīt spēlētājus pa pusēm nejaušā kārtā

en: Attack Enemy
lv: Uzbrukt pretiniekam

en: Attacker
lv: Uzbrucējs

en: Attacks:
lv: Uzbrukumi:

en: Author
lv: Autors

en: Auto-Save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Auto-open whisper windows in lobby
lv: Automātiski atvērt čukstēšanas logus priekšnamā

en: Available commands $flags_description:
    $list_of_commands
lv: Pieejamās komandas $flags_description:
    $list_of_commands

en: Available commands list and command-specific help. Use "help all" to include currently unavailable commands.
lv: Pieejamo komandu saraksts un komandām specifiska palīdzība. Izmanto "help all", lai iekļautu pašreiz nepieejamās komandas.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Bad data received from server
lv: No servera saņemti slikti dati

en: Ban and kick a player or observer. If he is not in the game but on the server he will only be banned.
lv: Uzliek piekļuves aizliegumu un izsviež spēlētāju vai novērotāju. Ja viņš nav spēlē, bet ir tikai uz servera, tad viņam tikai tiks uzlikts piekļuves aizliegums.

en: Base attacks:
lv: Pamata uzbrukumi:

en: Base damage:
lv: Pamata bojājumi:

en: Basque Translation
lv: Tulkojums basku valodā

en: Be more aggressive
lv: Būt agresīvākam

en: Be more defensive
lv: Būt piesardzīgākam

en: Black
lv: Melna

en: Blue
lv: Zila

en: Bonus Gold:
lv: Prēmijas zelts:

en: Bonus objective:
lv: Papildus uzdevums:

en: Bonus:
lv: Prēmija:

en: Bots
lv: Roboti

en: Brown
lv: Brūna

en: Building terrain rules
lv: Būvē apvidus noteikumus

en: Bulgarian Translation
lv: Tulkojums bulgāru valodā

en: Campaign Design
lv: Kampaņu izveide

en: Campaign: $campaign_name
lv: Kampaņa: $campaign_name

en: Can't change control of invalid side: '$side'.
lv: Nevar mainīt kontroli nederīgai pusei: '$side'.

en: Can't change control of out-of-bounds side: '$side'.
lv: Neizdevās mainīt no robežām izgājušu pusi: '$side'.

en: Can't droid invalid side: '$side'.
lv: Nevar automatizēt nederīgu pusi: '$side'.

en: Can't droid networked side: '$side'.
lv: Nevar automatizēt tīkla pusi: '$side'.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel orders
lv: Atcelt komandas

en: Cannot find era $era
lv: Nav atrasta ēra $era

en: Carry over percentage:
lv: Pārnešanas procenti:

en: Catalan Translation
lv: Tulkojums katalāņu valodā

en: Chance of being unscathed
lv: Iespēja negūt bojājumus

en: Change the log level of a log domain.
lv: Nomainīt žurnalēšanas līmeni žurnalēšanas domēnam.

en: Change turn limit, or turn the turn limit off if no number is specified or it’s −1.
lv: Mainīt gājiena ierobežojumu, vai atslēgt ierobežojumu, ja numurs nav dots vai arī tas ir −1.

en: Change turn number (and time of day), or increase by one if no number is specified.
lv: Maina gājiena numuru (un diennakts laiku) vai palielina par vienu, ja numurs nav dots.

en: Chaotic units fight better at night, and worse during the day.
    
    Day: −25% Damage
    Night: +25% Damage
lv: Haotiskās vienības labāk cīnās naktī un sliktāk dienas laikā.
    
    Diena: −25%
    Nakts: +25%

en: Chaotic units:
lv: Haotiskās vienības:

en: Charging units are best used against enemies they can kill with a single blow.
lv: Triecienuzbrukumu izmantojošas vienības vislabāk izmantot pret ienaidniekiem, kurus tās var nogalināt ar vienu triecienu.

en: Chat message aging
lv: Čata ziņu novecošana

en: Chinese (Taiwan) Translation
lv: Tulkojums ķīniešu valodā (Taivānas)

en: Chinese Translation
lv: Tulkojums ķīniešu valodā

en: Choose Scenario (Debug!)
lv: Izvēlēties scenāriju (Atkļūdot!)

en: Choose next scenario
lv: Izvēlēties nākamo scenāriju

en: Choose weapon:
lv: Izvēlies uzbrukuma veidu:

en: Choose whether the map view should scroll to a unit when an action or move is animated
lv: Izvēlies vai karšu skatam ritināties uz vienību, kad darbība vai kustība tiek animēta

en: Choose whether the sun moves left-to-right or right-to-left
lv: Izvēlies vai saule kustās no labās uz kreiso vai no kreisās uz labo pusi

en: Choose your faction:
lv: Izvēlies savu piederību:

en: Clear all orders
lv: Atcelt visas komandas

en: Clear behavior orders
lv: Atcelt uzvedības komandas

en: Clear chat history.
lv: Notīrīt čata vēsturi.

en: Clear objective orders
lv: Atcelt uzdevuma komandas

en: Clear special orders
lv: Atcelt speciālās komandas

en: Client disconnected
lv: Klients atvienojies

en: Close
lv: Aizvērt

en: Combining multiple special abilities can be deadly. While it may take some work to combine, for example, <i>Leadership</i>, <i>Illuminates</i> and <i>Charge</i> against a slowed opponent, the results can be impressive.
lv: Vairāku īpašo spēju kombinācija var būt nāvējoša. Lai gan tas var prasīt zināmu darbu, lai izveidotu, bet, piemēram, <i>vadīšanas</i>, <i>izgaismošanas</i> un <i>triecienuzbrukuma</i> kombinācijas pret sapītu pretinieku rezultāts var būt iespaidīgs.

en: Computer Player
lv: Dators

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Confirm deleting saves
lv: Apstiprināt saglabāto spēļu izdzēšanu

en: Connecting to Server...
lv: Pieslēdzas serverim...

en: Connection timed out
lv: Iestājās savienojuma noildze

en: Could not add socket to socket set
lv: Neizdevās pievienot ligzdu sarakstam

en: Could not auto save the game. Please save the game manually.
lv: Neizdevās spēles automātiskā saglabāšana. Lūdzu saglabā spēli manuāli.

en: Could not connect to host
lv: Neizdevās pieslēgties serverim

en: Could not connect to host.
lv: Neizdevās pieslēgties serverim.

en: Could not save the map: $msg
lv: Neizdevās saglabāt karti: $msg

en: Could not send initial handshake
lv: Neizdevās nosūtīt sākotnējo sasveicināšanos

en: Could not write to file
lv: Neizdevās rakstīt failā

en: Create Game
lv: Izveidot spēli

en: Create Unit (Debug!)
lv: Izveidot vienību (Atkļūdot!)

en: Create a unit.
lv: Izveidot vienību.

en: Croatian Translation
lv: Tulkojums horvātu valodā

en: Current Status
lv: Pašreizējais statuss

en: Czech Translation
lv: Tulkojums čehu valodā

en: Damage
lv: Bojājumi

en: Damage Calculations
lv: Bojājumu aprēķins

en: Damage type:
lv: Bojājumu tips:

en: Damage versus:
lv: Bojājumi pret:

en: Damage:
lv: Bojājumi:

en: Danish Translation
lv: Tulkojums dāņu valodā

en: Dark Red
lv: Tumši sarkans

en: Date
lv: Datums

en: Debug foreground terrain.
lv: Atkļūdot priekšplāna apvidu.

en: Debug layers from terrain under the mouse.
lv: Atkļūdot apvidus slāņus zem peles kursora.

en: Debug mode activated!
lv: Atkļūdošanas režīms ieslēgts!

en: Debug mode deactivated!
lv: Atkļūdošanas režīms atslēgts!

en: Debug mode not available in network games
lv: Atkļūdošanas režīms nav pieejams tīkla spēlēs

en: Debug:
lv: Atkļūdot:

en: Defeat
lv: Sakāve

en: Defeat enemy leader(s)
lv: Sakaut pretinieku līderi/-us

en: Defeat:
lv: Sakāve:

en: Defend a location...
lv: Aizstāvēt vietu...

en: Defend this location
lv: Aizstāvēt šo vietu

en: Defender
lv: Aizsargātājs

en: Defense:
lv: Aizsardzība:

en: Delete Save
lv: Dzēst spēli

en: Deleting '$addon|' will permanently erase its download and upload counts on the add-ons server. Do you really wish to continue?
lv: Papildinājuma '$addon|' izdzēšana neatgriezeniski dzēsīs tā lejupielāžu un augšupielāžu skaitus uz papildinājumu servera. Vai tiešām vēlies turpināt?

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Detaļas

en: Difficulty:
lv: Grūtība:

en: Disable autosaves.
lv: Atslēgt automātisko saglabāšanu.

en: Disable notifications
lv: Atslēgt paziņojumus

en: Discover all units in help.
lv: Atklāj visas vienības palīdzībā.

en: Dismiss Unit
lv: Atbrīvot vienību

en: Display version information.
lv: Parādīt informāciju par versiju.

en: Do not be afraid to retreat and regroup; it is often the key to victory.
lv: Nebaidies atkāpties un pārgrupēties. Bieži vien tā ir uzvaras atslēga.

en: Do you really want to dismiss her?
lv: Vai tiešām gribi viņu atbrīvot?

en: Do you really want to dismiss him?
lv: Vai tiešām gribi atbrīvot viņu?

en: Do you want to continue?
lv: Vai vēlies turpināt?

en: Do you wish to clear all of your discovered units from help?
lv: Vai vēlies attīrīt visas savas atklātās vienības no palīdzības?

en: Don’t make a wish.
lv: Neizteikt vēlēšanos.

en: Don’t move an injured unit if you don’t have to — let it rest. If a unit does not move or attack, it will recover two hitpoints at the beginning of its next turn.
lv: Nepārvieto ievainotu vienību, ja neesi spiests to darīt - ļauj tai atpūsties. Ja vienība nepārvietojas un neuzbrūk, tā atgūs divus veselības puntus nākamā gājiena sākumā.

en: Don’t neglect to earn your leader experience! You need to keep him safe, but if you coddle him too much he may be too weak to survive future battles.
lv: Nepamet novārtā sava līdera pieredzes gūšanu! Tev viņš jātur drošībā, bet, ja viņu lutināsi pārāk daudz, nākamajās kaujās viņš var būt pārāk zemā līmenī lai izdzīvotu.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Drop your nickname.
lv: Nomet savu lietotājvārdu.

en: Dutch Translation
lv: Tulkojums nīderlandiešu valodā

en: Early finish bonus.
lv: Laicīgas pabeigšanas prēmija.

en: Early finish bonus:
lv: Laicīgas pabeigšanas prēmija:

en: Easy
lv: Viegla

en: Elvish units move and fight well in forest. Dwarvish units move and fight well in hills, mountains and caves.
lv: Elfu vienības pārvietojas un cīnās labi mežos. Rūķu vienības pārvietojas un cīnās labi pauguros, kalnos un alās.

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty variable name
lv: Tukšs mainīgā nosaukums

en: Enable the games filter. If unchecked all games are shown, regardless of any filter.
lv: Iespējot spēļu filtru. Ja neieķeksēts, tad tiek rādītas visas spēles neatkarīgi no filtriem.

en: Enables user time limit
lv: Iespējot lietotāja laika ierobežojumu

en: End Scenario
lv: Beigt scenāriju

en: End Turn
lv: Beigt gājienu

en: Enemy unit sighted! | $enemies enemy units sighted!
lv[0]: Pamanīta $enemies ienaidnieka vienība!
lv[1]: Pamanītas $enemies ienaidnieka vienības!
lv[2]: Pamanītas $enemies ienaidnieka vienības!

en: Enemy units cannot be seen unless they are in range of your units
lv: Ienaidnieka vienības nav redzamas, ja vien tās nav tavu vienību diapazonā

en: Enemy village
lv: Ienaidnieka ciems

en: English (GB) Translation
lv: Tulkojums angļu valodā (GB)

en: English (Shaw) Translation
lv: Tulkojums angļu valodā (Shaw)

en: English strings edition
lv: Tulkojums angļu valodā (GB)

en: Era:
lv: Ēra:

en: Error
lv: Kļūda

en: Error details:
lv: Kļūdas detaļas:

en: Error in the login procedure (the server had no seed for your connection).
lv: Kļūda žurnalēšanas procedūrā (serverim nebija "sēklas" tavam savienojumam).

en: Error while playing the game:
lv: Kļūde spēlējot spēli:

en: Error while reading the WML:
lv: Kļūda lasot WML:

en: Error while starting server:
lv: Kļūda startējot serveri:

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Esperanto Translation
lv: Tulkojums esperanto

en: Estonian Translation
lv: Tulkojums igauņu valodā

en: Execute a Lua statement.
lv: Izpildīt Lua komandu.

en: Exit
lv: Iziet

en: Expected Battle Result (HP)
lv: Sagaidāmais rezultāts (veselība)

en: Experience Modifier:
lv: Pieredzes modifikators:

en: Experience modifier:
lv: Pieredzes modifikatori:

en: Failed teleport! Exit not empty
lv: Teleportēšanās neizdevās! Izeja nav tukša

en: Female ♀
lv: Sieviete ♀

en: Few units have good defenses in water; a line of attackers along the edge of a river can inflict heavy casualties. Elves can use the edge of a forest in a similar manner, and dwarves can do the same with mountains.
lv: Tikai dažām vienībām ir laba aizsardzība ūdenī - uzbrucēju rinda gar upes krastu spēj radīt smagus zaudējumus. Elfi spēj līdzīgā veidā izmantot mežmalu, un rūķi - kalnu malu.

en: File I/O Error while reading the game
lv: Faila ievadizvades kļūda nolasot spēli

en: File I/O Error while reading the game: '
lv: Faila ievadizvades kļūda lasot spēli: '

en: Filipino Translation
lv: Tulkojums filipīniešu valodā

en: Filter:
lv: Filtrēt:

en: Finnish Translation
lv: Tulkojums somu valodā

en: Fire a game event.
lv: Palaist spēles notikumu.

en: Focus on defeating...
lv: Koncentrēties uz sakaušanu...

en: Focus on protecting...
lv: Koncentrēties uz aizsardzību...

en: Fog
lv: Migla

en: Fog of war
lv: Kara migla

en: Follow unit actions
lv: Sekot vienību darbībām

en: Foot units tend to defend better in villages and castles than in other terrain types, while most mounted units do not gain any defensive advantages from villages or castles.
lv: Kājnieku vienības tiecas aizstāvēties labāk ciemos un pilīs kā citos apvidus tipos, kamēr lielākā daļa jātnieku vienību negūst nekādas aizsardzības priekšrocības no ciemiem un pilīm.

en: French Translation
lv: Tulkojums franču valodā

en: Friendly unit sighted | $friends friendly units sighted
lv[0]: Pamanīta $friends draudzīga vienība
lv[1]: Pamanītas $friends draudzīgas vienības
lv[2]: Pamanītas $friends draudzīgu vienību

en: Friends in game
lv: Draugi spēlē

en: Friulian Translation
lv: Tulkojums friulu valodā

en: Galician Translation
lv: Tulkojums galisiešu valodā

en: Game Lobby
lv: Spēles priekšnams

en: Game Lobby:
lv: Spēles priekšnams:

en: Game Over
lv: Spēles beigas

en: Gender:
lv: Dzimums:

en: General Purpose Administration and Coordination
lv: Vispārēja pārvalde un saskaņošana

en: German Translation
lv: Tulkojums vācu valodā

en: Getting game data...
lv: Iegūst spēles datus...

en: Give gold to the current player.
lv: Dot zeltu pašreizējam spēlētājam.

en: Gold
lv: Zelts

en: Gold carryover:
lv: Zelta pārnesums:

en: Gold:
lv: Zelts:

en: Grant higher privileges to Lua scripts.
lv: Dod lielākas privilēģijas Lua skriptiem.

en: Greek Translation
lv: Tulkojums grieķu valodā

en: Green
lv: Zaļa

en: Group players in lobby
lv: Grupēt spēlētājus priekšnamā

en: HIDE ALL allies’ plans
lv: PASLĒPT VISU sabiedroto plānus

en: HP
lv: Veselība

en: HP:
lv: Veselība:

en: Hard
lv: Grūta

en: Hebrew Translation
lv: Tulkojums irvitā

en: Hide plans for $player
lv: Paslēpt $player plānus

en: Holy Water
lv: Svētītais ūdens

en: Horse-based units are generally resistant to attacks with bladed or impact weapons, but are vulnerable to attacks with piercing weapons, including bows and spears.
lv: Uz zirgiem esošās vienības parasti ir izturīgas pret uzbrukumiem ar asmeni vai trieciena ieročiem, bet tās ir ievainojamas pret caurdurošiem ieročiem, tai skaitā pret bultām un šķēpiem.

en: Hungarian Translation
lv: Tulkojums ungāru valodā

en: I am not suited to the use of this item! Let another take it.
lv: Es neesmu piemērots šī priekšmeta lietošanai! Lai kāds cits to ņem.

en: I wish this single gold coin be returned ten-fold to me.
lv: Es vēlos, lai šī zelta monēta tiktu man atgriezta desmitkārt.

en: Icelandic Translation
lv: Tulkojums īslandiešu valodā

en: If an enemy benefits more from a rare terrain type than you do, occupying that terrain will deprive them of its benefits.
lv: Ja ienaidnieka vienībai ir lielāks ieguvums no reti sastopama apvidus tipa, tad, aizņemot to apvidu, tu liegsi tai pieeju šim ieguvumam.

en: If you are attacked from several directions, it may be a good idea to send expendable units in some directions to delay enemy units.
lv: Ja tev uzbrūk no vairākām pusēm, tā varētu būt laba doma sūtīt upurējamas vienības dažos virzienos, lai kavētu pretinieka vienības.

en: If you are playing with <b>Shroud</b> or <b>Fog of War</b> active, you won’t know what you’re facing. In this case, long-range scouting units are worth their cost. Try to choose scouts that can easily move across the surrounding terrain, because units can only see as far as they can move in one turn.
lv: Ja spēlē ar ieslēgtu <b>plīvuru</b> vai <b>kara miglu</b>, tu nezināsi, ar ko tev darīšana. Šajā gadījumā, garas distances izlūkošanas vienības ir to izmaksu vērtas. Mēģini izvēlēties izlūkus, kuri viegli spēj pārvietoties pa apkārt esošo apvidu, jo vienības redz tik tālu, cik tālu tās spēj pārvietoties vienā gājienā.

en: If you move a unit, but don’t attack or discover any additional information, you can undo your move by pressing <b>u</b>.
lv: Ja tu pārvieto vienību, bet neuzbrūc vai neatklāj nekādu papildus informāciju, tu vari atdarīt gājienu nospiežot <b>u</b>.

en: If your forces have weak defenses everywhere on the map, occupy the areas where your enemies can only attack you by sharing the same disadvantages. Avoid places where your defenses are poor and your enemy’s are merely average. Plan for heavy losses, and take firm control of any hex where the land does favor you.
lv: Ja taviem spēkiem ir vāja aizsardzība visās kartes vietās, aizņem vietas, kur pretinieks var uzbrukt tikai no līdzvērtīgas situācijas. Izvairies no vietām, kur tava aizsardzība ir vāja, bet tavam pretiniekam tikai viduvēja. Rēķinies ar smagiem zaudējumiem, un stingri kontrolē jebkuru šūnu, kur apvidus dod priekšrocības tev.

en: Ignore replay errors.
lv: Ignorēt atbilžu kļūdas.

en: In game:
lv: Spēlē:

en: In lobby
lv: Priekšnamā

en: In many campaign scenarios, you may issue simple instructions for your computer-controlled allies using the right-click context menu.
lv: Daudzos kampaņu scenārijos, vari dot vienkāršas instrukcijas taviem ar datoru kontrolētajiem sabiedrotajiem, izmantojot labā klikšķa izvēlni.

en: In most campaigns you will receive a gold bonus for finishing early, depending on the number of villages on the map and the number of turns remaining. You will usually earn more gold this way than through capturing villages and waiting for the turns to run out.
lv: Vairumā kampaņu tu saņemsi zelta parēmiju par laicīgu spēles pabeigšanu, atkarībā no ciemu skaita uz kartes un tā, cik gājienus ātrāk beidz. Tu vienmēr nopelnīsi vairāk zelta šādi nekā ieņemot ciemus un gaidot gājienu izbeigšanos.

en: In the <b>Actions</b> menu, you can select <b>Show Enemy Moves</b> to highlight all the hexes your adversary can move to (assuming your units stay where they are). Use this to make sure the enemy can’t reach your weak or injured units on his next turn.
lv: <b>Darbību</b> izvēlnē vari izvēlēties <b>rādīt ienaidnieka gājienus</b>, lai izgaismotu visus lauciņus, uz kuriem pretinieks var pārvietoties (pieņemot, ka tavas vienības paliek, kur tās ir). Izmanto to, lai pārliecinātos, ka ienaidnieks nespēj piekļūt tavām vājajām vai ievainotajām vienībām tā nākamajā gājienā.

en: In this scenario, you may issue instructions to an allied side by right-clicking on a unit that belongs to it.
lv: Šajā scenārijā, tu vari dot instrukcijas sabiedrotajai pusei, izmantojot labo klikšķi uz kādu tās vienību.

en: Income
lv: Ienākumi

en: Indonesian Translation
lv: Tulkojums indonēziešu valodā

en: Inflicted
lv: Radīti

en: Inflicting the killing blow on an enemy unit is the best way to gain experience. Units killing an enemy will gain eight experience points for every level of the unit they kill, or four experience points for a zero-level opponent.
lv: Dot nāvējošo triecienu ienaidnieka vienībai ir labākais pieredzes gūšanas veids. Tās vienības, kuras nogalina pretinieku, gūst astoņus pieredzes punktus par katru nogalinātās vienības līmeni vai četrus pieredzes punktus par nultā līmeņa pretinieku.

en: Info:
lv: Informācija:

en: Init. limit:
lv: Sāk. ierobežojums:

en: Initializing display
lv: Inicializē ekrānu

en: Initializing teams
lv: Inicializē komandas

en: Initializing user interface
lv: Inicializē lietotāju interfeisu

en: Instead of leveling up, high-level units gain an <i>After Maximum Level Advancement</i> (AMLA) bonus, which usually increases the unit’s maximum hitpoints by three and fully heals it. This is much less than the normal benefits of advancing a level, so it is generally wiser to advance your lower-level units instead.
lv: Tā vietā lai attīstītos uz nākamo līmeni, augstākā līmeņa vienības iegūst <i>pēcmaksimuma līmeņa attīstību</i> (PMLA), kas parasti palielina vienības maksimālos veselības punktus par trīs un to pilnībā izdziedē. Tas ir daudz mazāk kā parastie ieguvumi no nākamā līmeņa sasniegšanas, tādēļ parasti lietderīgāk ir tā vietā mēģināt attīstīt zemāko līmeņu vienības.

en: Instruct ally
lv: Instruē sabiedroto

en: Internationalization Managers
lv: Internacionalizācijas vadītāji

en: Invalid Color
lv: Nederīga krāsa

en: Invalid alignment: '$alignment', needs to be one of lawful, neutral, chaotic, or liminal.
lv: Nederīga piederība: '$alignment', jābūt vienam no - likumpaklausīgs, neitrāls, haotisks vai limināls.

en: Invalid closing tag name
lv: Nederīgs noslēdzošās iezīmes nosaukums

en: Invalid color range:
lv: Nederīgs krāsu apgabals:

en: Invalid location
lv: Nederīga vieta

en: Invalid tag name
lv: Nederīgs iezīmes nosaukums

en: Invalid unit type
lv: Nederīgs vienības tips

en: Invalid username: $nick
lv: Nederīgs lietotājvārds: $nick

en: Invalid value in the result key for [end_level]
lv: Nederīga vērtība rezultātu atslēgai [end_level]

en: Invert
lv: Invertēt

en: Invoke a dialog allowing changing control of MP sides.
lv: Palaist dialogu, atļaujot DS pušu kontroles maiņu.

en: Irish Translation
lv: Tulkojums īru valodā

en: It is now $name|’s turn
lv: Tagad ir $name| gājiens

en: It is usually better to start the next scenario in a campaign with lower-level units that are about to level up than with those same units at a higher level.
lv: Parasti labāk ir sākt scenāriju ar zemāka līmeņa vienībām, kuras grasās pāriet nākamajā līmenī, nekā ar tā paša veida, augstāka līmeņa vienībām.

en: Italian Translation
lv: Tulkojums itāļu valodā

en: I’m Ready
lv: Esmu gatavs

en: Japanese Translation
lv: Tulkojums japāņu valodā

en: Join Game
lv: Pievienoties spēlei

en: Join a room.
lv: Pievienoties istabai.

en: Joining this game requires a password.
lv: Lai pievienotos šai spēlei, nepieciešama parole.

en: Joystick support
lv: Kursorsviras atbalsts

en: Joystick: deadzone of the cursor stick
lv: Kursorsvira: kursora sviras nejutības apgabals

en: Joystick: deadzone of the mouse stick
lv: Kursorsvira: peles sviras nejutības apgabals

en: Joystick: deadzone of the scrolling stick
lv: Kursorsvira: ritināšanas sviras nejutības apgabals

en: Joystick: deadzone of the thruster
lv: Kursorsvira: dzinekļa nejutības apgabals

en: Joystick: number of the cursor X-axis
lv: Kursorsvira: kursora X ass numurs

en: Joystick: number of the cursor X-axis joystick
lv: Kursorsvira: kursora X ass sviras numurs

en: Joystick: number of the cursor Y-axis
lv: Kursorsvira: kursora Y ass numurs

en: Joystick: number of the cursor Y-axis joystick
lv: Kursorsvira: kursora Y ass sviras numurs

en: Joystick: number of the mouse X-axis
lv: Kursorsvira: peles X ass numurs

en: Joystick: number of the mouse X-axis joystick
lv: Kursorsvira: peles X ass kursorsviras numurs

en: Joystick: number of the mouse Y-axis
lv: Kursorsvira: peles Y ass numurs

en: Joystick: number of the mouse Y-axis joystick
lv: Kursorsvira: peles Y ass kursorsviras numurs

en: Joystick: number of the scroll X-axis
lv: Kursorsvira: X ass ritināšanas numurs

en: Joystick: number of the scroll X-axis joystick
lv: Kursorsvira: X ass ritināšanas kursorsviras numurs

en: Joystick: number of the scroll Y-axis
lv: Kursorsvira: Y ass ritināšanas numurs

en: Joystick: number of the scroll Y-axis joystick
lv: Kursorsvira: Y ass ritināšanas kursorsviras numurs

en: Joystick: number of the thrust axis
lv: Kursorsvira: dzinekļa ass numurs

en: Joystick: number of the thrust axis joystick
lv: Kursorsvira: dzinekļa ass kursorsviras numurs

en: Keep scrolling when mouse leaves window
lv: Turpināt ritināšanu, kad peles kursors atstāj logu

en: Kick a player or observer.
lv: Klikšķini uz spēlētāju vai novērotāju.

en: Kills
lv: Nogalināšanas

en: Korean Translation
lv: Tulkojums korejiešu valodā

en: Latin Translation
lv: Tulkojums latīņu valodā

en: Latvian Translation
lv: Tulkojums latviešu valodā

en: Launch the gamestate inspector
lv: Palaist spēles statusa inspektoru

en: Lawful units fight better during the day, and worse at night.
    
    Day: +25% Damage
    Night: −25% Damage
lv: Likumpaklausīgās vienības labāk cīnās dienas laikā un sliktāk naktī.
    
    Diena: +25%
    Naktī: −25%

en: Layers
lv: Slāņi

en: Leader
lv: Līderis

en: Leader:
lv: Līderis:

en: Leadership
lv: Vadība

en: Leadership:
lv: Vadība:

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Level^Lvl.
lv: Līm.

en: Light Red
lv: Gaiši sarkans

en: Liminal units only reach their full strength during twilight.
    
    Day: −25% Damage
    Night: −25% Damage
lv: Liminālās vienības sasniedz pilnu spēku tikai krēslā.
    
    Diena: −25%
    Naktī: −25%

en: Liminal units:
lv: Liminālās vienības:

en: List available rooms.
lv: Parādīt pieejamās istabas.

en: List room members.
lv: Parādīt istabas dalībniekus.

en: Lithuanian Translation
lv: Tulkojums lietuviešu valodā

en: Load Game
lv: Ielādēt spēli

en: Load Game...
lv: Ielādēt spēli...

en: Loading data files
lv: Ielādē datu failus

en: Loading game configuration
lv: Ielādē spēles konfigurāciju

en: Loading level
lv: Ielādē līmeni

en: Loading title screen
lv: Ielādē galveno lapu

en: Loading units
lv: Ielādē vienības

en: Lobby sounds
lv: Priekšnama skaņas

en: Local Player
lv: Vietējais spēlētājs

en: Local time of day area lighting
lv: Vietējā diennakts laika izgaismojums

en: Location selection canceled
lv: Vietas izvēle atcelta

en: Longest time allowed for first turn (seconds)
lv: Ilgākais laiks, kas atļauts pirmajam gājienam (sekundes)

en: Longest time possible for any turn (seconds)
lv: Ilgākais laiks, kas atļauts jebkuram gājienam (sekundes)

en: Losses
lv: Zaudējumi

en: Lots of gold
lv: Daudz zelta

en: MP
lv: DS

en: Macedonian Translation
lv: Tulkojums maķedoniešu valodā

en: Male ♂
lv: Vīrietis ♂

en: Manage persistence data
lv: Pārvaldīt paliekošos datus

en: Map saved.
lv: Karte saglabāta.

en: Marathi Translation
lv: Tulkojums marati valodā

en: Medium
lv: Vidēja

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Middle-click scrolling
lv: Vidējā peles taustiņa klikšķa ritināšana

en: Miscellaneous Contributors
lv: Citi palīgi

en: Missing argument $arg_id
lv: Iztrūkstošs arguments $arg_id

en: Modify a unit variable. (Only top level keys are supported.)
lv: Izmainīt vienības mainīgo. (Tikai augstākā līmeņa atslēgas tiek atbalstītas.)

en: More >
lv: Vairāk >

en: Mouse scrolling
lv: Ritināt ar peli

en: Move leader here
lv: Pārvietot līderi šeit

en: Move leader to...
lv: Pārvietot līderi uz...

en: Moves
lv: Gājieni

en: Moves:
lv: Gājieni:

en: Multiplayer
lv: Daudzspēlētāju

en: Multiplayer Maps and Balancing
lv: Vairāku spēlētāju kartes un līdzsvars

en: Music
lv: Mūzika

en: Mute an observer. Without an argument displays the mute status.
lv: Apklusināt novērotāju. Bez argumenta attēlo apklusināšanas statusu.

en: Mute/Unmute all observers. (toggles)
lv: Apklusina/noņem apklusinājumu no visiem novērotājiem. (pārslēdz)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name of game:
lv: Spēles nosaukums:

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Nearly every button and icon in the Wesnoth game has a tooltip. Hover the mouse pointer over any button or icon to get a description or explanation of what it does.
lv: Tik pat kā katrai pogai un ikonai Vesnotas spēles ekrānā ir paskaidrojuma rīks. Novieto peles kursoru uz objekta, lai iegūtu paskaidrojumu vai tā aprakstu.

en: Neither a friend nor ignored
lv: Ne draugs, ne ignorētais

en: Network Player
lv: Tīkla spēlētājs

en: Network communication error.
lv: Tīkla komunikāciju kļūda.

en: Neutral units are unaffected by day and night, fighting equally well under both conditions.
lv: Neitrālās vienības diennakts laiks neietekmē, tās cīnās vienlīdz labi abos apstākļos.

en: Neutral units:
lv: Neitrālās vienības:

en: Next Side
lv: Nākamā puse

en: Next Turn
lv: Nākamais gājiens

en: Nightmare
lv: Murgs

en: No Saved Games
lv: Nav saglabātu spēļu

en: No advancement
lv: Nav attīstības

en: No campaigns are available.
lv: Nav pieejama neviena kampaņa.

en: No description available.
lv: Apraksts nav pieejams.

en: No early finish bonus.
lv: Nav laicīgās pabeigšanas prēmija.

en: No era information found.
lv: Nav atrasta informācija par ēru.

en: No eras found
lv: Netika atrasta neviena ēra

en: No eras found.
lv: Netika atrasta neviena ēra.

en: No gold carried over to the next scenario.
lv: Uz nākamo scenāriju zelts netiek pārnests.

en: No multiplayer sides found
lv: Nav atrastas daudzspēlētāju puses

en: No objectives available
lv: Neviens uzdevums nav pieejams

en: No usable weapon
lv: Nav piemērota uzbrukuma

en: No valid castle location found. Too many or too few mountain hexes? (please check the 'max hill size' parameter)
lv: Netika atrasta piemērota pils atrašanās vieta. Pārāk daudz vai pārāk maz kalnu šūnu? (lūdzu pārbaudi 'max hill size' parametru)

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Normāls

en: Norwegian Translation
lv: Tulkojums norvēģu valodā

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Number of minutes to wait before clearing an ingame chat message. Set to 0 to disable
lv: Cik minūtes gaidīt pirms notīrīt čata ziņu spēlē? Atslēgt ar 0.

en: Number of seconds to wait for a ping reply before timing out. Set to 0 to disable
lv: Cik sekundes gaidīt pirms iestājas ehotesta noildze? Atslēgt ar 0.

en: OK
lv: Labi

en: Objective: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_objective_description
    Behavior: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_behavior_description
lv: Mērķis: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_objective_description
    Uzvedība: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_behavior_description

en: Observe Game
lv: Vērot spēli

en: Observers
lv: Novērotāji

en: Observers:
lv: Novērotāji:

en: Official Wesnoth Server
lv: Oficiālais Vesnotas serveris

en: Old English Translation
lv: Tulkojums senangļu valodā (GB)

en: On friends list
lv: Draugu sarakstā

en: On ignores list
lv: Ignorēto sarakstā

en: On maps where <i>Shroud</i> or <i>Fog of War</i> has been enabled, all units’ sightlines are limited by their maximum movement. If you have some valuable but slow units, keep at least one fast unit with them so that you are not caught out by a surprise attack.
lv: Kartēs, kur ir aktivizēts <i>plīvurs</i> vai <i>kara migla</i>, vienības redzamība ir ierobežota līdz tās maksimālajai pārvietošanās distancei. Atceries to, lemjot kura vienība ir piemērotākā, lai izlūkotu noteiktu apvidu.

en: On www.wesnoth.org you can find strategy guides, technical support, the history of Wesnoth, and much more.
lv: Vietnē www.wesnoth.org vari atrast stratēģijas ceļvežus, tehnisko palīdzibu, Vesnotas vēsturi un vēl daudz vairāk.

en: Only magical beings can wield such an object.
lv: Tikai maģiskās būtnes var izmantot šādu lietu.

en: Only random sides in the current era.
lv: Šajā ērā ir tikai nejauši izvēlētas puses

en: Only show games that are played or observed by at least one of your friends
lv: Rādīt tikai spēles, kuras spēlē vai novēro vismaz viens no taviem draugiem

en: Only show games that have at least one vacant slot
lv: Rādīt tikai spēles ar vismaz vienu brīvu vietu

en: Only show games whose title or description contain the entered text
lv: Rādīt tikai spēles, kuru nosaukums vai apraksts satur ievadīto tekstu

en: Only the mermen can use this item!
lv: Tikai nāras var izmantot šo priekšmetu!

en: Orange
lv: Oranža

en: Overall
lv: Vispārējs

en: Overwrite?
lv: Pārrakstīt?

en: Owned village
lv: Piederošs ciems

en: Packagers
lv: Pakotāji

en: Parry:
lv: Atvairīšana:

en: Part a room.
lv: Iziet no istabas.

en: Part of 'Units sighted! (...)' sentence^1 enemy | $enemies enemy
lv[0]: $enemies ienaidnieks
lv[1]: $enemies ienaidnieki
lv[2]: $enemies ienaidnieku

en: Part of 'Units sighted! (...)' sentence^1 friendly | $friends friendly
lv[0]: $friends draudzīga
lv[1]: $friends draudzīgas
lv[2]: $friends draudzīgu

en: Password Required
lv: Nepieciešama parole

en: Password:
lv: Parole:

en: Patience is often key. Rather than attacking in bad conditions or with few troops, wait for better conditions and then attack.
lv: Pacietība bieži vien ir atslēga. Tā vietā, lai uzbruktu esot sliktā stāvoklī vai ar mazu kareivju skaitu, gaidi labāku stāvokli un tad uzbrūc.

en: Peace throughout Wesnoth.
lv: Mieru visā Vesnotā.

en: Ping timeout
lv: Ehotesta noildze

en: Planning mode activated!
lv: Plānošanas režīms ieslēgts!

en: Planning mode deactivated!
lv: Plānošanas režīms atslēgts!

en: Play
lv: Spēlēt

en: Player/Type
lv: Spēlētājs/Tips

en: Players:
lv: Spēlētāji:

en: Point of view
lv: Skatpunkts

en: Poison
lv: Inde

en: Poison is seeping through the veins of this unit at this very moment.
lv: Šajā pat brīdī inde sūcas caur šīs vienības vēnām.

en: Poisoned units will lose eight hitpoints every turn until they are one point from dying. They will then remain at death’s door until the poison is removed. Healers can prevent a poisoned unit from deteriorating, but the poison will not be removed unless the unit regenerates, or begins a turn in a village or next to a unit with the <i>Cures</i> ability.
lv: Saindētās vienības zaudēs astoņus veselības punktus katrā gājienā līdz kamēr tās būs tikai viena punkta attālumā no nāves. Tās paliks pie nāves sliekšņa līdz inde tiks izņemta. Dziednieki spēj pasargāt saindētu vienību no veselības zaudēšanas, bet inde netiks izņemta, ja vien vienība reģenerējas, vai uzsāk gājienu ciemā vai blakus vienībai ar <i>ārstēšanas<i> spēju.

en: Polish Translation
lv: Tulkojums poļu valodā

en: Portuguese (Brazil) Translation
lv: Tulkojums portugāļu valodā (Brazīlijas)

en: Portuguese Translation
lv: Tulkojums portugāļu valodā

en: Potion of Decay
lv: Sairšanas dzēriens

en: Potion of Healing
lv: Dziedēsanas dzēriens

en: Potion of Strength
lv: Spēka dzēriens

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Profile
lv: Profils

en: Programming
lv: Programmēšana

en: Purple
lv: Purpura

en: Quit
lv: Pamest

en: Quit game.
lv: Pamest spēli.

en: RACV’s Translation
lv: RACVa tulkojums

en: Race
lv: Rase

en: Race:
lv: Rase:

en: Random
lv: Nejaušs

en: Random maps with an odd width aren't supported.
lv: Nejaušas kartes ar nepāra platumu netiek atbalstītas.

en: Random start time
lv: Nejaušs sākuma laiks

en: Randomize time of day in begin
lv: Nejaušs diennakts laiks sākumā

en: Read the <b>Hotkeys</b> list in the <b>Preferences</b> menu.
lv: Izlasi <b>karsto taustiņu</b> sarakstu <b>iestatījumu</b> izvēlnē.

en: Reading files and creating cache
lv: Lasa failus un izveido kešu

en: Reading from Server...
lv: Saņem datus no servera...

en: Reading unit files
lv: Lasa vienību failus

en: Recall
lv: Atsaukt

en: Recalls
lv: Atsaukšanas

en: Recruit
lv: Iesaukts

en: Recruits
lv: Iesaukšanas

en: Recruits:
lv: Iesaucamie:

en: Red
lv: Sarkana

en: Refresh gui.
lv: Atsvaidzināt saskarni.

en: Regenerate
lv: Reģenerēt

en: Register your nickname
lv: Reģistrē savu lietotājvārdu

en: Reinitialize fonts for the current language
lv: Reinicializē pašreizējās valodas fontus

en: Reloaded game
lv: Pārlādēta spēle

en: Remaining gold:
lv: Atlikušais zelts:

en: Remote host disconnected.
lv: Attālinātais saimniekdators atvienots.

en: Remote scenario
lv: Attālinatais scenārijs

en: Remove a nickname from your ignores or friends list.
lv: Izņemt lietotājvārdu no ignorēto vai draugu saraksta.

en: Removed from list: $nick
lv: Izņēma no saraksta: $nick

en: Rename Unit
lv: Pārsaukt vienību

en: Replace with $player
lv: Aizvietot ar $player

en: Replace with AI
lv: Aizvietot ar datoru

en: Replace with local player
lv: Aizvietot ar vietējo spēlētāju

en: Replay
lv: Atkārtot

en: Report abuse, rule violations, etc. to the server moderators. Make sure to mention relevant nicknames, etc.
lv: Ziņot neatbilstošu uzvedību, noteikumu pārkāpumus, u.c. servera regulētājiem. Pārliecinies, ka piemini attiecīgos lietotājvārdus u.c.

en: Request a list of details you can set for your registered nickname.
lv: Pieprasīt sarakstu ar detaļām, ko vari iestatīt savam reģistrātajam lietotājvārdam.

en: Request information about a nickname.
lv: Pieprasīt informāciju par lietotājvārdu.

en: Reserved
lv: Rezervēts

en: Reservoir:
lv: Rezervuārs:

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Resistances:
lv: Izturība:

en: Response
lv: Atbilde

en: Retained Gold:
lv: Saglabātais zelts:

en: Reverse time graphics
lv: Apgriezt laika grafikus

en: Right-click to select a location to defend
lv: Labais klikšķis, lai izvēlētos vietu, kuru aizstāvēt

en: Right-click to select a location to move leader to
lv: Labais klikšķis, lai izvēlētos vietu, uz kuru pārvietot līderi

en: Ring of Regeneration
lv: Reģenerācijas gredzens

en: Ring of Slowness
lv: Lēnuma gredzens

en: Romanian Translation
lv: Tulkojums rumāņu valodā

en: Room message.
lv: Istabas ziņa.

en: Room query.
lv: Istabas pieprasījums.

en: Russian Translation
lv: Tulkojums krievu valodā

en: SHOW ALL allies’ plans
lv: PARĀDĪT VISU sabiedroto plānus

en: Save Game
lv: Saglabāt spēli

en: Save Replay
lv: Saglabāt atkārtojumu

en: Save already exists. Do you want to overwrite it?
lv: Saglabātā spēle jau eksistē. Vai pārrakstīt?

en: Save and quit.
lv: Saglabāt un iziet.

en: Save game.
lv: Saglabāt spēli.

en: Save the Map As
lv: Saglabāt karti kā

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Scenario Report
lv: Scenārija atskaite

en: Scenario Settings
lv: Scenārija iestatījumi

en: Scenario start
lv: Scenārija sākums

en: Scroll To
lv: Ritināt uz

en: Search
lv: Meklēt

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Searching for installed add-ons
lv: Meklē instalētos papildinājumus

en: Select unit:
lv: Izvēlēties vienību:

en: Selected user:
lv: Izvēlētais lietotājs:

en: Send a query to the server. Without arguments the server should tell you the available commands.
lv: Sūtīt pieprasījumu uz serveri. Bez argumentiem serveris tev pateiks pieejamās komandas.

en: Send an emotion or personal action in chat.
lv: Sūtīt emociju vai personīgo darbību uz čatu.

en: Send to allies only
lv: Sūtīt tikai sabiedrotajiem

en: Send to observers only
lv: Sūtīt tikai novērotājiem

en: Sends a private message. You cannot send private messages to players in a running game you observe or play in.
lv: Sūta privātu ziņu. Tu nevari sūtīt privātas ziņas spēlētājiem spēlē, kuru tu skaties vai spēlē.

en: Serbian Translation
lv: Tulkojums serbu valodā

en: Server-side redirect loop
lv: Servera puses pārvirzīšanas cilpa

en: Set Password...
lv: Iestatīt paroli...

en: Set a scenario variable.
lv: Iestatīt scenārija mainīgo.

en: Set behavior...
lv: Iestatīt uzvedību...

en: Set objective...
lv: Iestatīt mērķi...

en: Set or show alias to a command
lv: Uzstatīt vai parādīt komandas citu vārdu

en: Set special orders...
lv: Iestatīt speciālos rīkojumus...

en: Set the command used by the custom command hotkey
lv: Uzstatīt komandu, kuru izmanto pielāgotās komandas karstais taustiņš

en: Settings...
lv: Iestatījumi...

en: Share Maps
lv: Dalīties ar kartēm

en: Share None
lv: Nedalīties ne ar ko

en: Share View
lv: Dalīties ar skatu

en: Should $unit.name pick up the trident?
lv: Vai $unit.name vajadzētu paņemt trijžuburi?

en: Show a scenario variable.
lv: Parādīt scenārija mainīgo.

en: Show all games that do *not* match your filter. Useful for hiding games you are not interested in.
lv: Rādīt visas spēles, kuras *neatbilst* norādītajam filtram. Noder to spēļu paslēpšanā, kurās neesiet ieinteresēti.

en: Show all unit types in help
lv: Rādīt visus vienību tipus palīdzībā

en: Show all unit types in the help (requires restart). This does not alter the list of encountered units
lv: Rādīt visus vienību tipus palīdzībā (nepieciešams restarts). Tas nemaina satikto vienību sarakstu

en: Show combat
lv: Rādīt kaujas

en: Show fps.
lv: Rādīt kadru frekv.

en: Show plans for $player
lv: Parādīt $player plānus

en: Show replay
lv: Parādīt atkārtojumu

en: Show titlescreen animation
lv: Kustīgs titulekrāns

en: Show your ignores and friends list.
lv: Parāda ignorēto un draugu sarakstu.

en: Shroud
lv: Plīvurs

en: Shuffle sides
lv: Samaisīt puses

en: Size
lv: Izmērs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Skeletons are resistant to piercing, bladed and cold-based attacks but are vulnerable to impact, fire, and arcane attacks.
lv: Skeleti ir izturīgi pret caurduršanu, asmens un aukstuma uzbrukumiem, bet ievainojami pret trieciena, uguns un mistikas uzbrukumiem.

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip animation
lv: Izlaist animācijas

en: Skip quickly to the active turn when observing
lv: Ātri pāriet uz aktīvo gājienu, kad novēro

en: Slovak Translation
lv: Tulkojums slovāku valodā

en: Slovenian Translation
lv: Tulkojums slovēņu valodā

en: Slowed
lv: Sapīts/-a

en: Slowed:
lv: Sapīta:

en: Some units have movement left. Do you really want to end your turn?
lv: Dažām vienībām vēl palikušas pārvietošanās iespējas. Vai tiešām gribi pabeigt savu gājienu?

en: Sound Effects
lv: Skaņas efekti

en: Spanish Translation
lv: Tulkojums spāņu valodā

en: Special: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_special_description
lv: Speciāls: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_special_description

en: Sprinkling this water on melee weapons grants them the <i>arcane</i> damage type until the end of the current scenario. Should $unit.name use it?
lv: Uzšļakstot šo ūdeni uz tuvcīņas ieročiem, piešķir tiem <i>mistikas</i> bojājumu tipu līdz pašreizējā scenārija beigām. Vai $unit.name to izmantot?

en: Staff of Swiftness
lv: Ātruma zizlis

en: Starting game
lv: Sāk spēli

en: Starting position:
lv: Sākuma pozīcija:

en: Statistics
lv: Statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Stop
lv: Apturēt

en: Storm Trident
lv: Vētras trijžuburis

en: Strength is given to the drinker.
lv: Dzērājam tiek dots spēks.

en: Swarm:
lv: Spietošana:

en: Swedish Translation
lv: Tulkojums zviedru valodā

en: Switch a side to/from AI control.
lv: Pārslēgt pusi uz/no datora kontroles.

en: Switched domain: '$domain' to level: '$level'.
lv: Pārslēdza domēnu '$domain' uz līmeni '$level'.

en: System default language
lv: Sistēmas noklusētā valoda

en: Taken
lv: Saņemti

en: Teal
lv: Zilgan-zaļa

en: Team
lv: Komanda

en: Terms
lv: Termini

en: Terrain with a movement cost less than 1 encountered.
lv: Sastapts apvidus ar pārvietošanās izmaksu mazāku par 1.

en: Terrain:
lv: Apvidus:

en: Test scenario
lv: Izmēģināt scenāriju

en: The <i>Slow</i> ability is extremely powerful because it has such wide-ranging effects. Enemy undead get half the normal benefit from their <i>Drain</i> ability, the damage bonus from <i>Charge</i> or <i>Backstab</i> is cancelled, and the <i>Berserk</i> ability is weakened. Fast foes struggle to escape; slow enemies are almost immobilized, and your own units suffer less retaliation damage, so it’s quicker to heal them.
lv: <i>Palēnināšanas</i> spēja ir ārkārtīgi noderīga tās tālejošo efektu dēļ. Pretinieka nedzīvie dabū tikai pusi no to normālās <i>izsūkšanas</i> spējas guvuma, bojājumu prēmija <i>triecienuzbrukumam</i> vai <i>ieduršanai mugurā</i> tiek atcelta, un <i>neprāta</i> spēja tiek vājināta. Ātriem pretiniekiem ir grūtības izmukt, un lēni pretinieki ir tik pat kā paralizēti, un tavas vienības mazāk cieš no pretuzbrukumiem, līdz ar to tās ātrāk atveseļojas.

en: The <i>Slow</i> attack makes enemy units move slower and halves the damage they do on all attacks until they end a turn.
lv: <i>Sapīšanas</i> uzbrukuma spēja padara ienaidnieka vienību pārvietošanos lēnāku un samazina uz pusi bojājumus, ko tās spēj nodarīt visos uzbrukumos līdz to gājiena beigām.

en: The Battle for Wesnoth
lv: Kauja par Vesnotu

en: The End
lv: Beigas

en: The add-on '$addon_title|' has been successfully installed.
lv: Papildinājums '$addon_title|' tika veiksmīgi uzinstalēts.

en: The amount of experience a unit needs to advance
lv: Pieredzes apjoms, kas nepieciešams vienībai, lai attīstītos

en: The amount of income each village yields per turn
lv: Ienākumu apjoms, ko katrs ciems dod gājienā

en: The bearer of this ring is slowed.
lv: Šī gredzena nēsētājs tiek palēlināts.

en: The chance to hit a unit usually depends on how well that unit can defend itself in the terrain in which it is standing. However, magical attacks always have a 70% chance to hit, and units with the <i>Marksman</i> ability are guaranteed at least a 60% chance of a hit when they attack on their own turn.
lv: Iespējamība trāpīt kādai vienībai parasti ir atkarīga no tā, cik labi tā vienība spēj aizstāvēt sevi apvidū, kurā tā stāv. Tomēr maģiskajiem uzbrukumiem vienmēr ir 70% iespējamība trāpīt, un vienībām ar <i>mērķīšāvēja</i> spēju vienmēr būs vismaz 60% iespējamība trāpīt, uzbrūkot savā gājienā.

en: The computer player might not be able to play side $side_number properly in this scenario. Side $side_number is intended to be played by a human player.
lv: Datora spēlētājs varētu nebūt spējīgs kārtīgi spēlēt pusi $side_number šajā scenārijā. Pusi $side_number ir paredzēts spēlēt cilvēkam.

en: The encircling tactic is very powerful, particularly against fast opponents. By placing two units on opposite sides of an enemy, their zones of control will restrict it to one hex of movement in any direction. Unfortunately, you must completely surround skirmishers to immobilize them.
lv: Ielenkšanas taktika ir ļoti spēcīga, īpaši pret ātriem pretiniekiem. Novietojot divas vienības ienaidnieka pretējās pusēs, to kontroles zonas ierobežos tā kustības līdz vienam lauciņam katrā virzienā. Diemžēl tev pilnībā jāielenc strēlnieki, lai tos imobilizētu.

en: The file you have tried to load is corrupt
lv: Fails, kuru mēģinājāt ielādēt, ir sabojāts

en: The file you have tried to load is corrupt: '
lv: Fails, kuru mēginājāt ielādēt, ir sabojāts: '

en: The following add-on appears to have publishing or version control information stored locally, and will not be removed: | The following add-ons appear to have publishing or version control information stored locally, and will not be removed:
lv[0]: Izskatās, ka sekojošam papildinājumam lokāli ir saglabāta publicēšanas vai versiju kontroles informācija, un tas netiks noņemts:
lv[1]: Izskatās, ka sekojošiem papildinājumiem lokāli ir saglabāta publicēšanas vai versiju kontroles informācija, un tie netiks noņemti:
lv[2]: Izskatās, ka sekojošiem papildinājumiem lokāli ir saglabāta publicēšanas vai versiju kontroles informācija, un tie netiks noņemti:

en: The following add-on could not be deleted properly: | The following add-ons could not be deleted properly:
lv[0]: Neizdevās kārtīgi izdzēst šo papildinājumu:
lv[1]: Neizdevās kārtīgi izdzēst šos papildinājumus:
lv[2]: Neizdevās kārtīgi izdzēst šos papildinājumus:

en: The following add-on had errors and could not be loaded: | The following add-ons had errors and could not be loaded:
lv[0]: Sekojošam papildinājumam atgadījās kļūdas, un to neizdevās ielādēt:
lv[1]: Sekojošiem papildinājumiem atgadījās kļūdas un tos neizdevās ielādēt:
lv[2]: Sekojošiem papildinājumiem atgadījās kļūdas un tos neizdevās ielādēt:

en: The following add-on was successfully deleted: | The following add-ons were successfully deleted:
lv[0]: Šis papildinājums tika veiksmīgi izdzēsts:
lv[1]: Šie papildinājumi tika veiksmīgi izdzēsti:
lv[2]: Šie papildinājumi tika veiksmīgi izdzēsti:

en: The game could not be loaded:
lv: Neizdevās ielādēt spēli:

en: The game could not be saved:
lv: Spēli neizdevās saglabāt:

en: The game is out of sync, and cannot continue. There are a number of reasons this could happen: this can occur if you or another player have modified their game settings. This may mean one of the players is attempting to cheat. It could also be due to a bug in the game, but this is less likely.
    
    Do you want to save an error log of your game?
lv: Spēle vairs nav sinhronizēta, un nevar tikt turpināta. Ir vairāki iemesli, kāpēc tas var notikt: tas var notikt, ja tu vai kāds cits spēlētājs ir izmainījis spēles iestatījumus. Tas var nozīmēt, ka viens no spēlētājiem mēģina krāpties. Tas var notikt arī spēlē esošas kļūdas dēļ, bet tas ir mazāk ticams.
    
    Vai velies saglabāt savas spēles kļūdu žurnālu?

en: The game is out of sync. It might not make much sense to continue. Do you want to save your game?
lv: Spēle vairs nav sinhronizēta. Varētu nebūt liela jēga turpināt. Vai gribi saglabāt savu spēli?

en: The game is over.
lv: Spēle ir beigusies.

en: The game map could not be loaded:
lv: Neizdevās ielādēt spēles karti:

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
lv: Karte jau eksistē. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: The map is unknown until your units explore it
lv: Karte ir nezināma, līdz kamēr tavas vienības to izpēta

en: The maximum number of turns the game can last
lv: Maksimālais gājienu skaits spēlē

en: The nickname ‘$nick’ contains invalid characters. Only alpha-numeric characters, underscores and hyphens are allowed.
lv: Lietotājvārds '$nick' satur neatļautas zīmes. Ir atļauti tikai burti, cipari, zemsvītras un domuzīmes.

en: The nickname ‘$nick’ is already taken.
lv: Lietotājvārds '$nick' jau ir aizņemts.

en: The nickname ‘$nick’ is inactive. You cannot claim ownership of this nickname until you activate your account via email or ask an administrator to do it for you.
lv: Lietotājvārds '$nick' ir neaktīvs. Tu nevari pārņemt šo lietotājvārdu pirms esi aktivizējis savu kontu caur e-pastu vai paprasījis administratoram to izdarīt tavā vietā.

en: The nickname ‘$nick’ is not registered on this server.
lv: Lietotājvārds '$nick' nav reģistrēts uz šī servera.

en: The nickname ‘$nick’ is registered on this server.
lv: Lietotājvārds '$nick' ir reģistrēts uz šī servera.

en: The nickname ‘$nick’ is reserved and cannot be used by players.
lv: Lietotājvārds '$nick' ir rezervēts, un spēlētāji to nevar izmantot.

en: The nickname ‘$nick’ is too long. Nicks must be 20 characters or less.
lv: Lietotājvārds '$nick' ir pārāk garš. Lietotājvārds nedrīkst būt garāks par 20 zīmēm.

en: The only thing worth wishing for is peace throughout the land.
lv: Vienīgā lieta, kuru vērts vēlēties, ir miers visā zemē.

en: The password you provided was incorrect.
lv: Tevis ierakstītā parole bija nepareiza.

en: The replay is corrupt/out of sync. It might not make much sense to continue. Do you want to save the game?
lv: Atbilde ir sabojāta/nesinkronizēta. Varētu nebūt liela jēga turpināt. Vai vēlies saglabāt spēli?

en: The scenario is invalid because it has no id.
lv: Scenārijs ir nederīgs, jo tam nav id.

en: The scenario is invalid because it has no sides.
lv: Scenārijs ir nederīgs jo tajā nav neviena puse.

en: The terrain occupied by your units is the main factor determining the chance that they will be hit. The defensive rating for the currently selected unit in the currently selected terrain is displayed in the top right corner of the screen.
lv: Apvidus, kurā atrodas tavas vienības, nosaka tava pretinieka iespējas tām trāpīt kaujā. Aizsardzības rādītājs izvēlētajai vienībai izvēlētajā apvidū tiek attēlots ekrāna augšējā labajā stūrī.

en: There are no add-ons available for download from this server.
lv: No šī servera lejupielādei nav pieejams neviens papildinājums.

en: There are no players on your friends or ignore list.
lv: Tavā draugu vai ignorēto sarakstā nav neviena spēlētāja.

en: There are no saved games to load.
    
    (Games are saved automatically when you complete a scenario)
lv: Nav saglabātu spēļu ko ielādēt.
    
    (Spēles tiek saglabātas automātiski, kad pabeidz scenāriju)

en: There are no troops available to recall
    (You must have veteran survivors from a previous scenario)
lv: Nav neviena atsaukšanai pieejama kareivja
    (Tev jābūt veterānu izdzīvotājiem no iepriekšējā scenārija)

en: There are no vacant castle tiles in which to recall the unit.
lv: Nav neviena brīva pils šūna, uz kuru atsaukt vienību.

en: There are no vacant castle tiles in which to recruit the unit.
lv: Nav neviena brīva pils lauciņa, uz kura iesaukt vienību.

en: There are six types of attack: <i>pierce</i>, <i>blade</i>, <i>impact</i>, <i>fire</i>, <i>cold</i> and <i>arcane</i>. Different units have weaknesses against different types of attacks. Right-click on a unit and select <b>Unit Description</b> to see which attacks it is resistant to, and which will affect it the most.
lv: Pavisam ir sešu veidu uzbrukumi: <i>caurduršanas</i>, <i>griešanas</i>, <i>trieciena</i>, <i>uguns</i>, <i>aukstuma</i> un <i>mistiskas</i>. Dažadām vienībām ir ievainojamības pret dažādiem uzbrukuma veidiem. Klikšķini ar labo peles taustiņu uz vienības un izvēlies <b>vienības aprakstu</b>, lai redzētu, pret kuriem uzbrukumiem tā ir izturīga, un kuri uzbrukumi to ietekmē visvairāk.

en: There are some helpful summary screens in the main menu: for instance, the <b>Status Table</b> will let you know how your enemies are doing, and how you are doing in comparison.
lv: Galvenajā izvēlnē ir daži noderīgi kopsavilkuma ekrāni: piemēram, <b>statusa tabula</b> ļaus tev uzzināt, kā sokas taviem ienaidniekiem, un salīdzinoši kā sokas tev pašam.

en: Think twice before dismissing any unit from your recall list, no matter how little experience it has. Sometimes it’s worth paying a premium to know exactly what traits a new arrival will have.
lv: Padomā divreiz pirms atbrīvo jebkuru vienību no sava atsaucamo saraksta vienalga, cik maz pieredzes tai ir. Reizēm ir vērts pārmaksāt, lai zinātu tieši kādas iezīmes būs jaunajam atnācējam.

en: This Turn
lv: Šis gājiens

en: This command is currently unavailable.
lv: Šī komanda pašlaik nav pieejama.

en: This is the last scenario.
lv: Šis ir pēdējais scenārijs.

en: This poor unit drank something really bad.
lv: Šī vienība iedzēra kaut ko patiešām sliktu.

en: This ring will heal the bearer a little each turn.
lv: Šis gredzens mazliet dziedēs tā nēsātāju katrā gājienā.

en: This scenario has ended. Do you want to continue the campaign?
lv: Šis scenārijs ir beidzies. Vai vēlies turpināt kampaņu?

en: This staff will grant the bearer swift movement.
lv: Šis zizlis dos tā nēsātājam ātru pārvietošanos.

en: This trident allows a merman to shoot electric bolts at his enemies!
lv: Šis trijžuburis ļauj nāram šaut zibens bultas uz viņa pretiniekiem!

en: This unit has been petrified. It may not move or attack.
lv: Šī vienība tika pārakmeņota. Tā nespēj ne pārvietoties, ne uzbrukt.

en: This unit has been slowed. It will only deal half its normal damage when attacking and its movement cost is doubled.
lv: Šī vienība tika sapīta. Tā spēs radīt tikai pusi no tās normālajiem bojājumiem uzbrukumā, un tās pārvietošanās prasīs divreiz vairāk punktu.

en: This unit is invisible. It cannot be seen or attacked by enemy units.
lv: Šī vienība ir neredzama. Pretinieka vienības nevar to ne redzēt, ne uzbrukt tai.

en: This unit is poisoned. It will lose 8 HP every turn until it can seek a cure to the poison in a village or from a friendly unit with the ‘cures’ ability.
    
    Units cannot be killed by poison alone. The poison will not reduce it below 1 HP.
lv: Šī vienība ir saindēta. Tā zaudēs 8 veselības punktus katrā gājienā līdz kamēr tā apmeklēs ciemu vai satiks draudzīgu vienību ar 'ārstēšanas' spēju.
    
    Inde vien vienības nevar nogalināt. Inde nesamazinās to veselības punktus zem viena.

en: This water will make melee weapons have the <i>arcane</i> damage type until the end of the current scenario.
lv: Šis ūdens padarīs tuvcīņas ieročus par <i>mistikas</i> bojājumu tipu līdz pašreizējā scenārija beigām.

en: Time for each attack, recruit, and capture
lv: Laiks katram uzbrukumam, iesaukumam, un sagūstīšanai

en: Time for general tasks each turn (seconds)
lv: Laiks galvenajiem uzdevumiem katrā gājienā (sekundes)

en: Time limit
lv: Laika ierobežojums

en: Time of day
lv: Diennakts laiks

en: Time of day:
lv: Diennakts laiks:

en: To advance low-level units quickly, team them with a veteran and use the veteran to damage a joint target heavily enough for the junior partner to get in the killing blow.
lv: Lai ātri attīstītu zemāko līmeņu vienības, apvieno tās komandās ar veterāniem un izmanto veterānu, lai ievainotu kopējo mērķi pietiekami, lai jaunā vienība spētu dot nāvējošo triecienu.

en: Toggle fog for the current player.
lv: Ieslēgt/izslēgt miglu pašreizējam spēlētājam.

en: Toggle overlaying of terrain codes on hexes.
lv: Ieslēgt/Izslēgt apvidus kodu rādīšanu uz lauciņiem.

en: Toggle overlaying of x,y coordinates on hexes.
lv: Pārslēdz x,y koordinātu attēlošanu uz lauciņiem.

en: Toggle planning mode.
lv: Ieslēgt/izslēgt plānošanas režīmu.

en: Toggle shroud for the current player.
lv: Ieslēgt/izslēgt plīvuru pašreizējam spēlētājam.

en: Total damage
lv: Kopējie bojājumi

en: Trait:
lv: Iezīme:

en: Traits
lv: Iezīmes

en: Try to avoid moving next to unoccupied villages. An enemy unit may move into the village and attack you, while enjoying the defense and healing of the village.
lv: Centies izvairīties no apstāšanās blakus tukšam ciemam. Ienaidnieka vienība var ieiet ciemā un tev uzbrukt, tajā pat laikā izmantojot ciema aizsardzību un dziedēšanu.

en: Try to operate units with a small number of powerful attacks—such as Dark Adepts, Horsemen, Orcish Grunts or Dwarvish Thunderers—in pairs or threes. This gives you another try whenever your first devastating attack misses — as inevitably happens from time to time.
lv: Centies strādāt ar vienībām, kurām ir mazs skaits spēcīgu uzbrukumu — tumšie alķīmiķi, jātnieki, orku kājnieki vai rūķu pērkonkaļi —, pāros vai trijatā. Tas tev dos vēl vienu mēģinājumu gadījumos, kad tavs pirmais graujošais uzbrukums netrāpa — kas neizbēgam gadās laiku pa laikam.

en: Turkish Translation
lv: Tulkojums turku valodā

en: Turn
lv: Gājiens

en: Turn
lv: Gājiens

en: Turn bonus:
lv: Gājiena prēmija:

en: Turn changed
lv: Gājiens mainīts

en: Turn debug mode off.
lv: Atslēgt atkļūdošanas režīmu.

en: Turn debug mode on.
lv: Ieslēgt atkļūdošanas režimu.

en: Turns finished early:
lv: Laicīgi pabeigto gājienu skaits:

en: Turns run out
lv: Tiek izmantoti visi dotie gājieni

en: Turns:
lv: Gājieni:

en: Tutorial
lv: Pamācība

en: Type
lv: Tips

en: Type $help_command <command> for more info.
lv: Ieraksti $help_command <komanda> sīkākai informācijai.

en: Type:
lv: Tips:

en: Unable to find a leader type for faction $faction
lv: Nav atrasts līdera tips frakcijai $faction

en: Unban a user. He does not have to be in the game but on the server.
lv: Noņemt lietotāja piekļuves aizliegumu. Viņam nav jābūt spēlē, bet uz servera.

en: Undoing moves not yet transmitted to the server.
lv: Atdarīšanas gājieni vēl nav pārsūtīti uz serveri.

en: Unexpected characters after variable name (expected , or =)
lv: Negaidītas zīmes pēc mainīgā nosaukuma (gaidīja , vai =)

en: Unexpected characters at line start
lv: Negaidītas zīmes rindas sākumā

en: Unexpected closing tag
lv: Negaidīta noslēdzošā iezīme

en: Unit List
lv: Vienību saraksts

en: Units are healed when they advance a level. Used wisely, this can turn a fight.
lv: Kad vienības sasniedz nākamo līmeni, tās tiek izdziedētas. Apdomīgi izmantots, tas var būt par pagrieziena punktu cīņā.

en: Units of level one and higher have a <i>Zone of Control</i> in the six hexes around them. If a unit moves into an enemy’s zone of control, it may not move any further that turn. This means that units can have two empty hexes between them and still create a barrier to the enemy. Beware, though: skirmishers can pass through these gaps.
lv: Pirmā un augstāko līmeņu vienībām ir <i>kontroles zona</i> katrā no tai blakus esošajiem lauciņiem. Ja vienība ieiet ienaidnieka kontroles zonā, tā vairs nevar pārvietoties tālāk tajā gājienā. Tas nozīmē, ka starp vienībām var būt divi tukši lauciņi un vienalga tās radīs barjeru ienaidniekam. Tomēr leģionāri ir pietiekami prasmīgi, lai izslīdētu caur šīm spraugām.

en: Units sighted! ($friendphrase, $enemyphrase)
lv: Pamanītas vienības! ($friendphrase, $enemyphrase)

en: Units stationed in villages will either heal eight hitpoints at the beginning of their turn, or will recover from poisoning.
lv: Ciematos novietotās vienības vai nu tiks dziedētas par astoņiem veselības punktiem to gājiena sākumā, vai arī tās tiks izārstētas no indes.

en: Units with the <i>Intelligent</i> trait need fewer experience points to level up. Early in a campaign, try to give killing blows to these units so you can get some high-level troops sooner.
lv: Vienībām ar <i>inteliģences</i> iezīmi nepieciešams mazāks pieredzes punktu skaits, lai sasniegtu nākamo līmeni. Kampaņas sākumā mēģini dot šīm vienībām nogalinošos sitienus, lai tu ātrāk varētu iegūt kādus augsta līmeņa kareivjus.

en: Units with the <i>Leadership</i> ability help lower-level adjacent units on the same side fight better. You can move these units slowly along your battle lines and give bonuses to large numbers of lower-level troops.
lv: Vienības ar <i>vadīšanas</i> spēju palīdz zemāka līmeņa blakus esošajām tās pašas puses vienībām cīnīties labāk. Vari pārvietot šīs vienības lēnām gar savām kaujas līnijām un dot papildinājumus lielam skaitam zemāku līmeņu vienību.

en: Units with the <i>Quick</i> trait get an extra movement point per turn. This can be very important when moving through difficult terrain such as water or caves. It can make the difference between being able to move one hex or two.
lv: Vienības ar <i>ātruma</i> iezīmi pārvietojas par vienu lauciņu tālāk katrā gājienā. Tas var būt ļoti svarīgi pārvietojoties pa tādu sarežģītu apvidu kā ūdens vai alas. Tas var izšķirt vai vienība spēj pārvietoties tikai par vienu, vai par diviem lauciņiem.

en: Units with three or more attacks—especially magical attacks—are ideal for finishing off enemies with only a few hitpoints remaining. Be sure to use leadership—or a strong or dextrous unit—whenever the extra point or two of damage makes a one-hit kill possible.
lv: Vienības ar trim vai vairāk — īpaši maģiskajiem — uzbrukumiem ir piemērotas pretinieku piebeigšanai, kad tiem palikuši tikai daži veselības punkti. Pārliecinies, ka izmanto vadīšanas spēju vai arī spēcīgu vai apdāvinātu vienību vienmēr, kad papildus bojājumu punkts vai divi padara piebeigšanu ar vienu sitienu iespējamu.

en: Unknown command '$command', try $help_command for a list of available commands.
lv: Nezināma komanda '$command', izmēģini $help_command, lai apskatītu pieejamās komandas.

en: Unknown debug domain: '$domain'.
lv: Nezināms atkļūdošanas domēns: '$domain'.

en: Unknown debug level: '$level'.
lv: Nezināms atkļūdošanas līmenis: '$level'.

en: Unknown era
lv: Nezināma ēra

en: Unknown era: $era_id
lv: Nezināma ēra: $era_id

en: Unknown scenario
lv: Nezināms scenārijs

en: Unknown scenario: $scenario_id
lv: Nezināms scenārijs: $scenārija_id

en: Unknown scenario: '$scenario|'
lv: Nezināms scenārijs: '$scenario|'

en: Unlimited turns
lv: Neierobežoti gājieni

en: Unmute an observer. Without an argument unmutes everyone.
lv: Noņemt apklusinājumu no novērotāja. Bez argumenta noņem apklusinājumu no visiem.

en: Unsafe Lua scripts.
lv: Nedroši Lua skripti.

en: Unsafe mode enabled!
lv: Aktivizēts nedrošais režīms!

en: Unterminated [+element] tag
lv: Neaizvērta [+element] iezīme

en: Unterminated [element] tag
lv: Neneaizvērta [element] iezīme

en: Unterminated closing tag
lv: Neaizvērta noslēdzošā iezīme

en: Unterminated quoted string
lv: Neaizvērtas teksta pēdiņas

en: Update details for your nickname. For possible details see '/details'.
lv: Atjauno sava lietotājvārda detaļas. Iespējamās detaļas skaties '/details'.

en: Upkeep
lv: Uzturēšana

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: Use 12-hour clock format
lv: Izmantot 12 stundu pulksteņa formātu

en: Use healers to support your attacks — they will win you battles without needing to attack anything themselves.
lv: Izmanto dziedniekus, lai atbalstītu savus uzbrukumus — tie tev uzvarēs kaujas bez nepieciešamības tiem uzbrukt pašiem.

en: Use lines of troops to screen your injured units while they recover.
lv: Izmanto vienību līnijas, lai pasargātu ievainotās vienības un ļautu tām atgūties.

en: Use map settings
lv: Izmantot kartes iestatījumus

en: Use scenario specific settings
lv: Izmantot scenārijam specifiskus iestatījumus

en: Vacant Slot: | Vacant Slots:
lv[0]: Brīva vieta:
lv[1]: Brīvas vietas:
lv[2]: Brīvas vietas:

en: Vacant slots
lv: Brīvas vietas

en: Valencian (southern Catalan) Translation
lv: Tulkojums valensiešu valodā (Katalānas dienvidu)

en: Variable not found
lv: Mainīgie netika atrasti

en: Verifying cache
lv: Pārbauda kešu

en: Version
lv: Versija

en: Version:
lv: Versija:

en: Victory
lv: Uzvara

en: Victory:
lv: Uzvara:

en: Vietnamese Translation
lv: Tulkojums vjetnamiešu valodā

en: Village
lv: Ciems

en: Village gold:
lv: Ciema zelts:

en: Villages
lv: Ciemi

en: Visualize the screen refresh procedure.
lv: Vizualizēt ekrāna atjaunināšanas procedūru.

en: WARNING: There is already a client using this nickname, logging in will cause that client to be kicked!
lv: BRĪDINĀJUMS: Viens lietotājs jau izmanto šo lietotājvārdu, ielogojošanās izsauks tā lietotāja izmešanu!

en: Waiting for game to start...
lv: Gaida spēles sākšanos...

en: Waiting for next scenario...
lv: Gaida nākamo scenāriju...

en: Waiting for players to choose factions...
lv: Gaida, kamēr spēlētāji izvēlas puses...

en: Waiting for players to join...
lv: Gaida spēlētāju pievienošanos...

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Warning: The file you have tried to load is corrupt. Loading anyway.
lv: Brīdinājums: Fails, kuru mēģināji ielādēt ir bojāts. Ielādē vienalga.

en: Weapon range:
lv: Ieroču diapazons:

en: Weapon special:
lv: Ieroču talants:

en: Weapon:
lv: Ierocis:

en: What should our victorious unit become?
lv: Par ko mūsu uzvarējušā vienība lai kļūst?

en: When a tough unit is heavily injured, send it to heal in a village several turns’ movement away from the fighting. Then it can recover in peace (at 10 hitpoints per turn) without tying up front-line villages.
lv: Kad izturīga vienība ir smagi ievainota, sūti to atveseļoties uz ciemu vairāku gājienu attālumā no kaujas. Tad tā varēs mierīgi atveseļoties (par 10 veselības punktiem gājienā), neaizņemot priekšējo rindu ciemus.

en: While finishing early gives a gold bonus, and reduces the opportunities for enemies to kill your valuable troops, it also means you lose chances to earn your units extra experience. When deciding whether or not to finish a scenario early, weigh these factors against one another.
lv: Lai gan priekšlaicīga beigšana dod zelta prēmiju un samazina pretinieku iespējas nogalināt tavas vērtīgās vienības, tā arī nozīmē to, ka zaudē iespēju nopelnīt papildus pieredzi savām vienībām. Kad izlem vai beigt scenāriju priekšlaicīgi, salīdzini šīs abas lietas.

en: White
lv: Balta

en: Whiteboard Options
lv: Tāfeles opcijas

en: With this golden coin, I wish that this battle end in a swift and safe victory.
lv: Ar šo zelta monētu es vēlos, lai šī kauja beigtos ar ātru un drošu uzvaru.

en: XP
lv: Pieredze

en: XP to advance
lv: pieredze, lai attīstītos

en: XP:
lv: Pieredze:

en: You
lv: Tu

en: You are about to open a security breach in Wesnoth. Are you sure you want to continue? If you have downloaded add-ons, do not click 'ok'! They would instantly take over your computer. You have been warned.
lv: Tu grasies atvērt drošības ievainojamību Vesotā. Vai iesi pārliecināts, ka vēlies turpināt? Ja esi lejupielādējis papildinājumus, nespied 'labi'! Tie momentā pārņems tavu datoru. Tu esi ticis brīdināts.

en: You are not worthy of healing.
lv: Tu neesi dziedināšanas vērts.

en: You are separated from your soldiers and may not recall them
lv: Tu esi nošķirts no saviem kareivjiem un nevari to atsaukt

en: You can access the <b>Recruit</b> and <b>Recall</b> commands by right-clicking on a castle tile. That will let you choose the precise hex you put a unit in. Placing units wisely can sometimes let you reach a village a turn earlier.
lv: Tu vari piekļūt <b>iesaukšanas</b> un <b>atsaukšanas</b> komandām klikšķinot ar labo peles taustiņu uz pils šūnas. Tas dos iespēju izvēlēties, kurā šūnā novietot jauno vienību. Apdomīga vienību izvietošana reizēm var ļaut sasniegt ciemu gājienu ātrāk.

en: You can reuse units from a previous scenario by selecting <b>Recall</b> from the <b>Actions</b> menu. By recalling the same units over and over, you can build up a powerful and experienced army.
lv: Tu vari izmantot vienības no iepriekšējā scenārija, izvēloties <b>atsaukt</b> izvēlnē <b>darbības</b>. Atsaucot vienas un tās pašas vienības atkal un atkal, tu vari izveidot spēcīgu un pieredzējušu armiju.

en: You can see how far enemy units can move by moving the mouse cursor over them.
lv: Tu vari apskatīt, cik tālu ienaidnieka vienība var pārvietoties, uzliekot peles kursoru uz tās.

en: You cannot end your turn yet!
lv: Tu vēl nevari beigt savu gājienu!

en: You cannot undo a move that uncovers hexes hidden by fog or shroud. Turn on the <b>Delay Shroud Updates</b> option when you need to move units while retaining the ability to undo, or use the new Whiteboard planning tool.
lv: Tu nevari atdarīt gājienu, kas atklāj jebkuru miglu vai plīvuru. Aktivizē <b>atlikto plīvura atjaunināšanas</b> iespēju, kad nepieciešams pārvietot vienības, saglabājot iespēju atdarīt gājienus vai arī izmanto jauno tāfeles plānošanas rīku.

en: You currently can't recall at the highlighted location
lv: Tu pašlaik nevari atsaukt izvēlētajā vietā

en: You don’t have a leader to recall with.
lv: Tev nav līderis ar ko iesaukt.

en: You don’t have a leader to recruit with.
lv: Tev nav līderis ar ko iesaukt.

en: You don’t have enough gold to recruit that unit
lv: Tev nav pietiekami zelta, lai iesauktu to vienību

en: You have been defeated!
lv: Tu esi sakauts!

en: You have come across a wishing well. What would you like to wish for?
lv: Tu esi nonācis pie vēlmju akas. Ko tu vēlētos?

en: You have emerged victorious!
lv: Tu esi uzvarējis!

en: You have made too many login attempts.
lv: Tu esi veicis pārāk lielu skaitu autentifikācijas mēģinājumu.

en: You have no add-ons installed.
lv: Neviens papildinājums nav instalēts.

en: You have no units available to recruit.
lv: Tev nav pieejama neviena vienība iesaukšanai.

en: You have not started your turn yet. Do you really want to end your turn?
lv: Tu vēl neesi sācis savu gājiemu. Vai tiešām gribi beigt savu gājienu?

en: You must enter a name.
lv: Tev jāievada vārds.

en: You must have a leader on a keep who is able to recall that unit.
lv: Tavam vadonim, kurš spēj atsaukt to vienību, jābūt tornī.

en: You must have a leader on a keep who is able to recruit the unit.
lv: Tavam līderim, kas spēj atsaukt to vienību, jābūt tornī.

en: You must have at least 1 gold piece to recall a unit | You must have at least $cost gold pieces to recall a unit
lv[0]: Tev jābūt vismaz $cost zelta gabalam, lai atsauktu vienību
lv[1]: Tev jābūt vismaz $cost zelta gabaliem, lai atsauktu vienību
lv[2]: Tev jābūt vismaz $cost zelta gabaliem, lai atsauktu vienību

en: You must login first.
lv: Vispirms ir jāautorizējas.

en: You will start the next scenario with $gold on top of the defined minimum starting gold. | You will start the next scenario with $gold on top of the defined minimum starting gold.
lv[0]: Nākamo scenāriju tu sāksi ar $gold zelta gabalu papildus noteiktajam minimālajam sākuma zeltam.
lv[1]: Nākamo scenāriju tu sāksi ar $gold zelta gabaliem papildus noteiktajam minimālajam sākuma zeltam.
lv[2]: Nākamo scenāriju tu sāksi ar $gold zelta gabaliem papildus noteiktajam minimālajam sākuma zeltam.

en: You will start the next scenario with $gold or its defined minimum starting gold, whichever is higher. | You will start the next scenario with $gold or its defined minimum starting gold, whichever is higher.
lv[0]: Tu sāksi nākamo scenāriju ar $gold zelta gabalu vai ar noteikto minimālo zelta daudzumu, atkarībā no tā, kurš ir lielāks.
lv[1]: Tu sāksi nākamo scenāriju ar $gold zelta gabaliem vai ar noteikto minimālo zelta daudzumu, atkarībā no tā, kurš ir lielāks.
lv[2]: Tu sāksi nākamo scenāriju ar $gold zelta gabaliem vai ar noteikto minimālo zelta daudzumu, atkarībā no tā, kurš ir lielāks.

en: You will start the next scenario with the defined minimum starting gold. | You will start the next scenario with the defined minimum starting gold.
lv[0]: Nākamo scenāriju sāksi ar noteikto minimālo sākuma zelta daudzumu.
lv[1]: Nākamo scenāriju sāksi ar noteikto minimālo sākuma zelta daudzumu.
lv[2]: Nākamo scenāriju sāksi ar noteikto minimālo sākuma zelta daudzumu.

en: [limit]
lv: [limits]

en: [turn]
lv: [gājiens]

en: addon_type^(unknown)
lv: (nezināms)

en: addon_type^Campaign
lv: Kampaņa

en: addon_type^MP campaign
lv: DS kampaņa

en: addon_type^MP era
lv: DS ēra

en: addon_type^MP faction
lv: DS frakcija

en: addon_type^MP map-pack
lv: DS karšu paka

en: addon_type^MP scenario
lv: DS scenārijs

en: addon_type^Other
lv: Citi

en: addon_type^Resources
lv: Resursi

en: addon_type^Scenario
lv: Scenārijs

en: aggressive.
lv: agresīvs.

en: ai
lv: dators

en: aliases:
lv: aizstājvārdi:

en: arcane
lv: mistisks

en: blade
lv: griež

en: border_size should be between 0.0 and 0.5.
lv: 'border_size' vajadzētu būt starp 0.0 un 0.5.

en: chaotic
lv: haotisks/-a

en: cold
lv: saldē

en: continuous replay
lv: nepārtraukts atkārtojums

en: current local time
lv: pašreizējais vietējais laiks

en: damage | damage
lv[0]: bojājums
lv[1]: bojājumi
lv[2]: bojājumu

en: defensive.
lv: piesardzīgs.

en: do not translate the 'all'^[all|<command>]
lv: [all|<komanda>]

en: do not translate the on/off^[<side> [on/off]]
lv: [<puse> [on/off]]

en: dropping your username
lv: nomet tavu lietotāvārdu

en: electrical
lv: elektrisks

en: error
lv: kļūda

en: female^chaotic
lv: haotiska

en: female^lawful
lv: likumpaklausīga

en: female^liminal
lv: limināla

en: female^neutral
lv: neitrāla

en: female^petrified
lv: pārakmeņojusies

en: female^poisoned
lv: saindēta

en: female^slowed
lv: sapīta

en: female^unhealable
lv: nedziedināma

en: fire
lv: dedzina

en: focusing on defeating $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.focus_on_enemy.side_description|.
lv: koncentrējas $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.focus_on_enemy.side_description| sakaušanai.

en: focusing on defending the area around $x1|,$y1|.
lv: koncentrēties uz apgabala ap $x1|,$y1| aizstāvēšanu.

en: focusing on protecting $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.protect.side_description|.
lv: koncentrējas $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.protect.side_description| sargāšanai.

en: friends and ignores list
lv: draugu un ignorēto saraksts

en: friends list
lv: draugu saraksts

en: gender^Random
lv: Nejaušs

en: gold
lv: zelts

en: help
lv: palīdzība

en: holy water^Leave it
lv: Atstāt

en: holy water^Take it
lv: Paņemt

en: ignores list
lv: ignorēto saraksts

en: impact
lv: sit

en: income
lv: ienākumi

en: infix_binary^i
lv: i

en: invalid network handle
lv: nederīgs tīkla nosaukums

en: invisible:
lv: neredzama:

en: lawful
lv: likumpaklausīgs/-a

en: level
lv: pakāpe

en: liminal
lv: limināls

en: maximum^max.
lv: max.

en: melee
lv: tuvcīņa

en: minimum^min.
lv: min.

en: moves
lv: gājieni

en: moving leader to $x1|,$y1|.
lv: pārvieto līderi uz $x1|,$y1|.

en: multiplayer_starting_gold^Gold | multiplayer_starting_gold^Gold
lv[0]: Zelts
lv[1]: Zelts
lv[2]: Zelts

en: neutral
lv: neitrāls/-a

en: nick registration
lv: lietotājvārda reģistrēšana

en: no
lv: nē

en: none
lv: nekas

en: none set.
lv: nekas nav iestatīts.

en: pause at end of turn
lv: pauze gājiena beigās

en: per turn
lv: gājienā

en: petrified
lv: pārakmeņojies

en: petrified:
lv: pārakmeņota:

en: pierce
lv: caurdur

en: play side turn
lv: spēlē puses gājienu

en: play turn
lv: spēlē gājienu

en: poisoned
lv: saindēts/-a

en: poisoned:
lv: saindēta:

en: prefix_atto^a
lv: a

en: prefix_exa^E
lv: E

en: prefix_femto^f
lv: f

en: prefix_giga^G
lv: G

en: prefix_kibi^K
lv: K

en: prefix_kilo^k
lv: k

en: prefix_mega^M
lv: M

en: prefix_micro^µ
lv: µ

en: prefix_milli^m
lv: m

en: prefix_nano^n
lv: n

en: prefix_peta^P
lv: P

en: prefix_pico^p
lv: p

en: prefix_tera^T
lv: T

en: prefix_yocto^y
lv: y

en: prefix_yotta^Y
lv: Y

en: prefix_zepto^z
lv: z

en: prefix_zetta^Z
lv: Z

en: prompt^Command:
lv: Komanda:

en: ranged
lv: lādiņš

en: registering with password *** and email address $email
lv: reģistrē ar paroli *** un e-pasta adresi $email

en: registering with password *** and no email address
lv: reģistrē ar paroli *** un bez e-pasta adreses

en: replay
lv: atkārtojums

en: requesting information for user $nick
lv: pieprasa informāciju par lietotāju $nick

en: reset to beginning
lv: atiestata uz sākumu

en: scenario settings^Base
    Income
lv: Pamata
    Ienākumi

en: scenario settings^Fog
lv: Migla

en: scenario settings^Gold Per
    Village
lv: Zelts uz
    Ciemu

en: scenario settings^Leader
lv: Līderis

en: scenario settings^Shroud
lv: Plīvurs

en: scenario settings^Side
lv: Puse

en: scenario settings^Start
    Gold
lv: Sākums
    Zelts

en: sceptre of fire
lv: uguns zizlis

en: setting $var to $value
lv: iestata $var uz $value

en: side $temp_i
lv: puse $temp_i

en: slowed
lv: sapīts/-a

en: slowed:
lv: sapīta:

en: status^Units
lv: Vienības

en: statuspanel^level
lv: līmenis

en: statuspanel^moves
lv: gājieni

en: statuspanel^terrain def.
lv: apvidus aizs.

en: storm trident
lv: vētras trijžuburis

en: storm trident^Leave it
lv: Atstāt

en: storm trident^Take it
lv: Paņemt

en: strike | strikes
lv[0]: uzbrukums
lv[1]: uzbrukumi
lv[2]: uzbrukumu

en: time left for current turn
lv: pašreizējam gājienam atlikušais laiks

en: unhealable
lv: nedziedināms

en: unit list^Traits
lv: Iezīmes

en: unit^Gold | Gold
lv[0]: Zelts
lv[1]: Zelts
lv[2]: Zelts

en: unit_byte^B
lv: B

en: units
lv: vienības

en: upkeep
lv: uzturēšana

en: version
lv: versija

en: very long
lv: ļoti garš

en: villages
lv: ciemi

en: whisper to $receiver
lv: pačukstēt $receiver

en: whisper: $sender
lv: čukst: $sender

en: yes
lv: jā
