Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (1167 entries)

en: 
    100% of finishing gold carried over to the next scenario.
lt: 
    100% baigiamojo aukso pernešama į kitą scenarijų.

en: 
    20% of finishing gold carried over to the next scenario.
lt: 
    20% baigiamojo aukso pernešama į kitą scenarijų.

en: 
    40% of finishing gold carried over to the next scenario.
lt: 
    40% baigiamojo aukso pernešama į kitą scenarijų.

en:  (Unknown Era)
lt:  (Nežinoma era)

en:  (inactive)
lt:  (neaktyvus)

en:  (missing)
lt:  (trūksta)

en:  < Back
lt:  < Atgal

en:  No help available.
lt:  Nėra prieinamos pagalbos.

en:  This server disallows unregistered nicknames.
lt:  Šis serveris neleidžia neregistruotų slapyvardžių.

en:  and
lt:  ir

en:  move
lt: žingsnis

en:  replay
lt:  peržaidimas

en:  resistance vs
lt:  atsparumas

en:  vulnerability vs
lt:  pažeidžiamumas

en: #(Invalid)
lt: #(Netinkamas)

en: $ally_leader.name (side $ally_side|) has not been given any instructions and is acting normally.
lt: $ally_leader.name (pusė $ally_side|) negavo jokių nurodymų ir elgiasi normaliai.

en: $ally_leader.name (side $ally_side|) is carrying out the following instructions:
lt: $ally_leader.name (pusė $ally_side|) vykdo šiuos nurodymus:

en: $effect_description per level
lt: $effect_description lygiui

en: $login|’s game
lt: $login žaidimas

en: $name Forest,$name|’s Forest
lt: $name miškas,$name miškas

en: $name Lake
lt: $name ežeras

en: $name River,River $name
lt: Upė $name,Upė $name

en: $name has taken control
lt: $name perėmė valdymą

en: $name|harbor,$name|port,$lake|port,$lake|harbor
lt: $name|uostas,$name|uostas,$lake|uostas,$lake|uostas

en: $name|’s Bridge,$name|’s Crossing
lt: $name tiltas,$name brasta

en: $player has left the game. What do you want to do?
lt: $player paliko žaidimą. Ką norite daryti?

en: % accuracy
lt: % taiklumas

en: % parry
lt: % atrėmimas

en: %A, %I:%M %p
lt: %A, %H:%M

en: %I:%M %p
lt: %H:%M

en: %a %b %d %H:%M %Y
lt: %Y %b %d %a %H:%M

en: %a %b %d %I:%M %p %Y
lt: %Y %b %d %a %H:%M

en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
lt: %Y %b %e %a %H:%M:%S

en: %a %d %b %Y %H:%M:%S %z
lt: %Y %b %e %a %H:%M:%S %z

en: %b %d %Y
lt: %Y %b %d

en: %d%% of gold carried over to the next scenario.
lt: %d%% aukso pernešama į kitą scenarijų.

en: 'Undiscover' all units in help.
lt: „Aptikti“ visus dalinius, esančius pagalboje.

en: (A) — admin command
lt: (A) – administravimo komanda

en: (Att / Def)
lt: (Puo / Gyn)

en: (D) — debug only, (N) — network only, (A) — admin only
lt: (D) – tik derinimo, (N) – tik tinklo, (A) – tik administravimo

en: (Empty slot)
lt: (Tuščia vieta)

en: (Reserved for $playername)
lt: (Rezervuota žaidėjui $playername)

en: (Vacant slot)
lt: (Laisva vieta)

en: (admin only)
lt: (tik administravimo)

en: (debug command)
lt: (derinimo komanda)

en: (early finish bonus)
lt: (ankstyvo pabaigimo premija)

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: (network only)
lt: (tik tinklo)

en: (observing)
lt: (stebi)

en: (playing)
lt: (žaidžia)

en: (press $hotkey to keep moving)
lt: (paspauskite $hotkey ėjimo tęsimui)

en: (this turn left)
lt: (liko šis ėjimas)

en: --give--
lt: --duoti--

en: --no games open--
lt: --nėra atvirų žaidimų--

en: <command>[;<command>...]
lt: <komanda>[;<komanda>...]

en: <detail> <value>
lt: <detalė> <reikšmė>

en: <i>Arcane</i> attacks are very powerful against undead.
lt: <i>Paslaptingos</i> atakos labai veiksmingos prieš nemirėlius.

en: <i>Feral</i> units, such as Bats and wild animals, will avoid villages. Even if they occupy a village hex, they do not gain any defensive benefits from the village, although they will still be healed.
lt: <i>Laukiniai</i> daliniai, tokie kaip šikšnosparniai ar laukiniai gyvūnai, vengia kaimų. Net jeigu jie ir užima kaimo laukelį, jie negauna gynybinio privalumo, nors ir pagyja.

en: <i>― Great Mage Delfador, 516YW</i>
lt: <i>― Didysis magas Delfadoras, 516VM</i>

en: <i>― Great Sage Dacyn, 626YW</i>
lt: <i>― Didis išminčius Deisynas, 626VM</i>

en: <i>― Haldric II, 42YW, Handbook of Tactical Analysis: Volume I</i>
lt: <i>― Haldrikas II, 42VM, iš Taktinės analizės vadovas: I tomas</i>

en: <i>― Haldric II, 43YW, Handbook of Tactical Analysis: Volume II</i>
lt: <i>― Haldrikas II, 43VM, Taktinės analizės vadovas: II tomas</i>

en: <i>― High Lord Kalenz, 470YW</i>
lt: <i>― Didysis valdovas Kalenzas, 470VM</i>

en: <i>― King Konrad, 536YW</i>
lt: <i>― Karalius Konradas, 536VM</i>

en: <i>― Lord Hamel of Knalga</i>
lt: <i>― Knalgos valdovas Hamelis</i>

en: <i>― Memoirs of Gweddry, 627YW</i>
lt: <i>― Gveddrio memuarai, 627VM</i>

en: <i>― Meneldur, 123YW</i>
lt: <i>― Menelduras, 123VM</i>

en: <i>― Princess Li’sar, 515YW</i>
lt: <i>― Princesė Li’sar, 515VM</i>

en: <i>― Queen Li’sar, 528YW</i>
lt: <i>― Karalienė Li’sar, 528VM</i>

en: <i>― Royal Compendium of Battle Terminology: Volume II (reprinted 221YW)</i>
lt: <i>― Mūšio terminologijos karališkoji santrauka: II tomas (perspausdintas 212VM)</i>

en: <i>― Sir Kaylan, 498YW</i>
lt: <i>― Seras Kajlanas, 498VM</i>

en: <i>― Sir Kaylan, 502YW</i>
lt: <i>― Seras Kajlanas, 502VM</i>

en: <i>― The Scroll of Chantal, 516YW</i>
lt: <i>― Čantal pergamento ritinys, 516VM</i>

en: <i>― The Wesnoth Community</i>
lt: <i>― Vesnoto bendruomenė</i>

en: <i>― The Wesnoth Design Guide</i>
lt: <i>― Vesnoto kūrimo gidas</i>

en: <i>― The Wesnoth Tactical Guide</i>
lt: <i>― Vesnoto taktinis gidas</i>

en: <level> <domain>
lt: <lygis> <sritis>

en: <message>
lt: <pranešimas>

en: <name>[=<command>]
lt: <pavadinimas>[=<komanda>]

en: <nickname>
lt: <slapyvardis>

en: <nickname> <message>
lt: <slapyvardis> <žinutė>

en: <password> <email (optional)>
lt: <slaptažodis> <e. paštas (neprivalomas)>

en: <room>
lt: <kambarys>

en: <room> <msg>
lt: <kambarys> <žinutė>

en: <room> <type> [value]
lt: <kambarys> <tipas> [reikšmė]

en: <side> <nickname>
lt: <pusė> <slapyvardis>

en: <small>(early finish bonus)</small>
lt: <small>(ankstyvo pabaigimo premija)</small>

en: <var>
lt: <kintamasis>

en: <var>=<value>
lt: <kintamasis>=<reikšmė>

en: A feeling of well-being overwhelms the drinker.
lt: Gėriką apima palaimos jausmas.

en: A network disconnection has occurred, and the game cannot continue. Do you want to save the game?
lt: Nutrūko tinklo ryšys ir žaidimas negali tęstis. Ar norite išsaugoti šį žaidimą?

en: A problem occurred when trying to create the files necessary to install this add-on.
lt: Įvyko klaida bandant sukurti failus, reikalingus įdiegti šį priedą.

en: A swift victory
lt: Greitos pergalės

en: Abandoned Mine
lt: Apleista kasykla

en: Ability:
lt: Gebėjimas:

en: Accept whispers from friends only
lt: Šnabždesius priimti tik iš draugų

en: Accuracy:
lt: Taiklumas:

en: Action bonus:
lt: Veiksmo premija:

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Add a nickname to your friends list.
lt: Pridėti slapyvardį į jūsų draugų sąrašą.

en: Add a nickname to your ignores list.
lt: Prideda slapyvardį į jūsų ignoruojamų sąrašą.

en: Add-on Deleted | Add-ons Deleted
lt[0]: Priedas pašalintas
lt[1]: Priedai pašalinti
lt[2]: Priedai pašalinti
lt[3]: Priedai pašalinti

en: Add-on Installed
lt: Priedas įdiegtas

en: Add-on Updated
lt: Priedas atnaujintas

en: Add-ons Installed
lt: Priedai įdiegti

en: Add-ons Manager
lt: Priedas tvarkyklė

en: Add-ons Updated
lt: Priedai atnaujinti

en: Added to friends list: $nick
lt: Pridėti į draugų sąrašą: $nick

en: Added to ignore list: $nick
lt: Pridėti į ignoruojamųjų sąrašą: $nick

en: Advance Unit
lt: Patobulinti dalinį

en: Advance to the next scenario, or scenario identified by 'id'
lt: Pereiti į sekantį scenarijų, arba į scenarijų, nurodytą prie „id“

en: Advancements
lt: Patobulėjimai

en: Advances to:
lt: Tobulėja į:

en: Afrikaans Translation
lt: Afrikanų vertimas

en: After you have played a few scenarios, read the <b>Gameplay</b> section in the <b>Help</b> screen carefully. Details become important as scenarios get harder!
lt: Kai būsite sužaidę kelis scenarijus, atidžiai perskaitykite <b>Žaidimas</b> skyrių <b>pagalbos</b> ekrane. Detalės tampa svarbios, kai scenarijai tampa sunkesni!

en: Aglaopheme,Amphitrite,Aphrodite,Ariel,Atargatis,Calypso,Delphine,Derceto,Diktynna,Electra,Galatea,Himeropa,Jengu,Leucosia,Ligia,Lori Lamaris,Mama Wata,Marina,Miranda,Miriam,Molpe,Parthenope,Pelagia,Pisinoe,Rân,Sedna,Stella Maris,Thelxiepia,Tirgata,Vatea,Ved-Ava,Veen emo,Vete-ema
lt: Aglaupė,Amfitritė,Afroditė,Ariela,Atargatė,Kalipsė,Delfinė,Derketė,Diktyna,Elektra,Galatėja,Himeropa,Jenguna,Leukosija,Ligėja,Lori Lamaris,Mami Vata,Marina,Miranda,Miriam,Molpė,Partenopė,Pelagija,Peisinojė,Râna,Sedna,Stela Maris,Telksiepėja,Tirgata,Vatėja,Ved-Ava,Veen emona,Vete-ema

en: Akoark,Akort,Akzalk,Arkarm,Barkuk,Blokkar,Borkuk,Bukkak,Bulruk,Corkkar,Delkkak,Garkuk,Gnukk,Goruk,Grak,Gurk,Gurm,Kalknix,Karak,Karbuk,Kargnak,Karterak,Kayrak,Kelkrar,Kerta,Kilkrar,Kingrok,Kirk,Klud,Kokkan,Kolk,Komak,Korgnak,Kork,Koruck,Kramak,Krog,Krukrak,Krumuk,Kuknuk,Kurkur,Kurmak,Makron,Markaak,Markuk,Merknik,Nargak,Olk,Orkut,Reknak,Takolak,Trabuk,Trakkon,Urkar,Urkark
lt: Akoarkas,Akortas,Akzalkas,Arkarmas,Barkukas,Blokkaras,Borkukas,Bukkakas,Bulrukas,Korkkaras,Delkkakas,Garkukas,Gnukkas,Gorukas,Grakas,Gurkas,Gurmas,Kalkniksas,Karakas,Karbukas,Kargnakas,Karterakas,Kajrakas,Kelkraras,Kertas,Kilkraras,Kingrokas,Kirkas,Kludas,Kokkanas,Kolkas,Komakas,Korgnakas,Korkas,Korukas,Kramakas,Krogas,Krukrakas,Krumukas,Kuknukas,Kurkuras,Kurmakas,Makronas,Markaakas,Markukas,Merknikas,Nargakas,Olkas,Orkutas,Reknakas,Takolakas,Trabukas,Trakkonas,Urkaras,Urkarkas

en: Alen Ka,Alinash Mal,Ashirt,Auginet Ka,Auuglann,Damell,Dell,Demla,Dinsill,Eshi,Olath,Omage,Omagrra,Orra Ka,Orridan,Orrida,Oshibi,Vallin,Valnirra,Valnitt,Velisk,Verra,Vellin Ka,Veshtar,Vushtin
lt: Alen Ka,Alinašė Mal,Aširtė,Auginetė Ka,Auuglan,Damel,Del,Demla,Dinsilė,Eši,Olatė,Omagė,Omagra,Ora Ka,Oridan,Oridė,Ošibi,Valin,Valnira,Valnitė,Velisk,Vera,Velin Ka,Veštar,Vuštin

en: Aliasse,Amailis,Axmailia,Blai,Blanalai,Bli,Bliana,Brassas,Brissal,Gaxmail,Griama,Grissa,Grissilai,Haila,Haina,Harxias,Huzi,Inai,Inalai,Issalai,Klez,Kras,Krezkps,Kzap,Lamai,Lamaissa,Lexpek,Liabra,Lilin,Linassa,Maissa,Malina,Mila,Milbra,Nildlasi,Oxpel,Poniazal,Psal,Psen,Pzakp,Riaa,Sall,Sassalia,Saxiala,Saxririaa,Sek,Skal,Skepz,Sla,Snelia,Srak,Sral,Szak,Trixzed,Vilaila,Vissalai,Vlanissa,Xabrak,Xamalia,Xina,Xinasia,Xnamas,Xopkne,Zalsp,Zlek,Zpsek,Zsekp
lt: Aliassė,Amailisė,Aksmailia,Blai,Blanalai,Bli,Bliana,Brassasė,Brissal,Gaksmailė,Griama,Grissa,Grissilai,Haila,Haina,Harksiasė,Huzi,Inai,Inalai,Issalai,Klezė,Krasė,Krezkpsė,Kzapė,Lamai,Lamaissa,Lekspekė,Liabra,Lilin,Linassa,Maissa,Malina,Mila,Milbra,Nildlasi,Okspelė,Poniazalė,Psalė,Psenė,Pzakpė,Riaa,Sallė,Sassalia,Saksiala,Saksririaa,Sekė,Skalė,Skepzė,Sla,Snelia,Srakė,Sralė,Szakė,Trikszedė,Vilaila,Vissalai,Vlanissa,Zabrakė,Zamalia,Zina,Zinasia,Znamasė,Zopknė,Zalspė,Zlekė,Zpsekė,Zsekpė

en: Alignment:
lt: Prigimtis:

en: All add-ons installed successfully.
lt: Visi priedai sėkmingai įdiegti.

en: All add-ons updated successfully.
lt: Visi priedai sėkmingai atnaujinti.

en: Allied village
lt: Draugų kaimas

en: Allow users who are not playing to watch the game
lt: Leisti naudotojams, kurie nežaidžia, stebėti žaidimą

en: Altar
lt: Altorius

en: Alternate Wesnoth Server
lt: Alternatyvus Vesnoto serveris

en: Alternative objective:
lt: Alternatyvus tikslas:

en: Amadrielia,Amadrielindë,Amadriendra,Amadriewen,Amarang,Amebrilindë,Amedë,Améthien,Amewien,Amil-Gadith,Amil-Garith,Amilmadia,Amiolith,Amionia,Amithraniel,Amithrawien,Amiwen,Amodë,Amorfilith,Amorith,Amulia,Amuviel,Amuwen,Analia,Anang,Anaraclya,Anáthien,Anebriniel,Anilmarith,Aning,Aniorith,Anówien,Anundra,Anuthiel,Anuthien,Anylindë,Anythien,Anywien,Belaclya,Beladrielith,Beladriewen,Beladriewien,Belarania,Belaraviel,Belebrindra,Belendra,Beliolia,Belithraniel,Belithrawiel,Belithrawien,Belowen,Belulindë,Cádë,Cadriewen,Caladrieng,Calándra,Calang,Calánia,Calebriwien,Calewen,Calewiel,Calil-Galith,Calilmalith,Calithraclya,Calóniel,Calorfiniel,Calówien,Caluclya,Ceclya,Celadë,Celália,Celálindë,Celarandra,Celararith,Celárith,Celebriniel,Celebriviel,Celelith,Celéng,Celérith,Celidien,Celilith,Celindë,Celiodë,Celioniel,Celith,Celithradith,Celódith,Celorfilindë,Celorfing,Celorfiwien,Celówien,Celylia,Cethien,Cing,Cithralith,Cithrania,Cithrawen,Cólindë,Corfiviel,Cydia,Delararith,Delebrinia,Deléthien,Delil-Ganiel,Deliowen,Delithrathiel,Delóndra,Delorfilindë,Delorfithien,Deloviel,Delydien,Eäradriedien,Eärániel,Eärarawien,Eärélia,Eärenia,Eärewen,Eäréwiel,Eärilmadë,Eärilmathien,Eäriolith,Eärithrang,Eärorfiwien,Eärudë,Eladriedë,Eladrielia,Elarawiel,Elebrindra,Eledë,Elelith,Elil-Gang,Elilmalia,Elilmawien,Elithraclya,Elithradien,Elóndra,Elorfing,Elorfithien,Elradrierith,Elránia,Elrebridith,Elréthiel,Elrilindë,Elrilmandra,Elrilmathien,Elrithiel,Elrithradith,Elriwen,Elródith,Elrorfidia,Eluviel,Elvádia,Elvánia,Elvil-Gawien,Elvilmathiel,Elviniel,Elviondra,Elvithrang,Elvithrathien,Elvowien,Elvyniel,Elvyviel,Elynia,Elywen,Eowalia,Eowarawien,Eowathiel,Eowebridith,Eowedith,Eowidien,Eowil-Galindë,Eowilindë,Eowiowien,Eowylia,Eowyniel,Fadriedith,Fadrielia,Fadriendra,Fadrienia,Falindë,Fáthiel,Fathien,Fáwien,Feclya,Féthiel,Fil-Galia,Fil-Gathiel,Fil-Gawien,Filmaclya,Fioniel,Fódë,Fólindë,Fulindë,Gadrieclya,Gadrieviel,Galadriethien,Galándra,Galaraniel,Galebrilia,Galebrindra,Galédë,Galedien,Galéwiel,Galil-Gania,Galilmadia,Galiothiel,Galithrathien,Galólia,Galolindë,Galorfiwiel,Galothiel,Galowen,Galundra,Galyniel,Gathien,Gáviel,Gebririth,Gewen,Gil-Gawien,Gilia,Gioniel,Gioviel,Giowen,Githrania,Githrawiel,Glália,Glebrithien,Gléndra,Glilmadien,Glilmawiel,Glithiel,Gloclya,Glodith,Glorfilith,Gloviel,Glowiel,Goclya,Godien,Gólia,Golindë,Guviel,Harawiel,Haviel,Háwien,Héclya,Hedia,Helith,Hewen,Hil-Gania,Hiodë,Hiwien,Hodia,Hódia,Horfinia,Horfiwien,Hóthiel,Huclya,Hunia,Huthien,Hyclya,Hythiel,Hythien,Isadrieng,Isáwen,Isebridien,Isebrinia,Isendra,Iséng,Iseviel,Isil-Garith,Isilindë,Isithradë,Isithradien,Isithrarith,Isithrawiel,Isóthien,Legádë,Legadien,Legadrieclya,Legadriedë,Legadrieniel,Legaraclya,Legebrilia,Legelith,Legeng,Legéniel,Legethiel,Legidia,Legil-Galindë,Legilmadith,Legilmawiel,Legithralindë,Legithrandra,Legithrania,Legolith,Legondra,Legorfidë,Lómániel,Lómebriclya,Lómebriniel,Lómedia,Lómeniel,Lómiclya,Lómilindë,Lómilmathiel,Lómilmawiel,Lómithradë,Lómithrarith,Lómódë,Lómolith,Lómóndra,Lómorfing,Lómorith,Lómudia,Lómulindë,Lómuniel,Lómuthiel,Lómynia,Lómythien,Mádia,Madrieclya,Maraclya,Mebriwiel,Meclya,Medien,Mil-Gathiel,Mil-Gathien,Milindë,Milith,Miowen,Miowiel,Mithradë,Mithralindë,Módë,Módia,Moniel,Morfilindë,Munia,Myndra,Mywiel,Narania,Naraniel,Náviel,Nawen,Newen,Nil-Gang,Nilmadia,Niodien,Niolia,Niothien,Nithraniel,Nithrarith,Nowen,Nydith,Pádia,Padriedith,Paralindë,Parandra,Pawen,Pebridien,Pil-Gadia,Pil-Gadien,Pilindë,Pindra,Pong,Porfindra,Porfiwien,Póviel,Pulia,Puthien,Reniel,Réviel,Ril-Gawien,Rindra,Riothien,Róng,Rorfiviel,Sadrienia,Sadrierith,Sálindë,Sáng,Saradith,Sarandra,Sédith,Sendra,Sethien,Silmaclya,Silmathiel,Sioclya,Siorith,Sithrang,Sithrawen,Soniel,Sothiel,Sothien,Syniel,Tadrierith,Tang,Taradien,Tarathiel,Tathiel,Terith,Thradia,Thrália,Thraraviel,Threbriniel,Thredien,Thrérith,Thridith,Thrinia,Thrithradia,Thrithrandra,Thrithraniel,Throlith,Throng,Throthiel,Thrulith,Thruthien,Thryng,Til-Gandra,Tilmaclya,Tilmaviel,Tináclya,Tinadriethien,Tinálindë,Tinaraniel,Tinarathien,Tinawiel,Tinebrithiel,Tinerith,Tinil-Gania,Tinil-Gawiel,Tiniolith,Tinithrathiel,Tinóng,Tinorfilith,Tinorfithien,Tinudia,Tiorith,Tithrathien,Tówiel,Tuniel,Unadrieng,Unáthien,Unebridë,Unénia,Unil-Gadia,Unilmadia,Unindra,Uniodë,Uniolia,Uniong,Unionia,Unóndra,Unorfiwen,Unulindë,Unuviel,Unynia,Uraclya,Uradriedia,Uránia,Urárith,Urebriclya,Ureclya,Urilmadia,Urilmawiel,Uriolia,Urithralindë,Uruthien,Uryrith,Vadrierith,Vadrieviel,Vadriewen,Varawiel,Vebrithien,Vil-Gandra,Violindë,Viowiel,Vithrang,Vithraniel,Viwiel,Vódia,Vóng,Vorficlya,Vorfing,Vorfirith,Vorfiwiel,Vówien
lt: Amadrielija,Amadrielindė,Amadriendra,Amadrievena,Amarang,Amebrilinda,Ameda,Amétiena,Ameviena,Amil-Gaditė,Amil-Garitė,Amilmadija,Amiolitė,Amionija,Amitranielė,Amitraviena,Amivena,Amoda,Amorfilitė,Amoritė,Amulija,Amuvielė,Amuvena,Analija,Ananga,Anaraklija,Anátienė,Anebrinielė,Anilmaritė,Aninga,Anioritė,Anóviena,Anundra,Anutielė,Anutiena,Anylinda,Anytiena,Anyviena,Belaklija,Beladrielitė,Beladrievena,Beladrieviena,Belaranija,Belaravielė,Belebrindra,Belendra,Beliolija,Belitranielė,Belitravielė,Belitraviena,Belovena,Belulindė,Kádė,Kadrievena,Kaladrienga,Kalándra,Kalanga,Kalánija,Kalebriviena,Kalevena,Kalevielė,Kalil-Galitė,Kalilmalitė,Kalitraklija,Kalónielė,Kalorfinielė,Kalóviena,Kaluklija,Keklija,Keladė,Kelálija,Kelálindė,Kelarandra,Kelararitė,Keláritė,Kelebrinielė,Kelebrivielė,Kelelitė,Kelénga,Keléritė,Kelidiena,Kelilitė,Kelindė,Keliodė,Kelionielė,Kelitė,Kelitraditė,Kelóditė,Kelorfilindė,Kelorfinga,Kelorfiviena,Kelóviena,Kelylija,Ketienė,Kinga,Kitralitė,Kitranija,Kitravena,Kólindė,Korfivielė,Kydija,Delararitė,Delebrinija,Delétiena,Delil-Ganielė,Deliovena,Delitratielė,Delóndra,Delorfilindė,Delorfitiena,Delovielė,Delydiena,Eäradriediena,Eäránielė,Eäraraviena,Eärélija,Eärenija,Eärevena,Eärévielė,Eärilmadė,Eärilmatiena,Eäriolitė,Eäritranga,Eärorfiviena,Eärudė,Eladriedė,Eladrielija,Elaravielė,Elebrindra,Eledė,Elelitė,Elil-Ganga,Elilmalija,Elilmaviena,Elitraklija,Elitradiena,Elóndra,Elorfinga,Elorfitiena,Elradrieritė,Elránija,Elrebriditė,Elrétielė,Elrilindė,Elrilmandra,Elrilmatiena,Elritielė,Elritraditė,Elrivena,Elróditė,Elrorfidija,Eluvielė,Elvádija,Elvánija,Elvil-Gaviena,Elvilmatielė,Elvinielė,Elviondra,Elvitranga,Elvitratiena,Elvoviena,Elvynielė,Elvyvielė,Elynija,Elyvena,Eovalija,Eovaraviena,Eovatielė,Eovebriditė,Eoveditė,Eovidienė,Eovil-Galindė,Eovilindė,Eovioviena,Eovylija,Eovynielė,Fadrieditė,Fadrielija,Fadriendra,Fadrienija,Falindė,Fátielė,Fatiena,Fáviena,Feklija,Fétielė,Fil-Galija,Fil-Gatielė,Fil-Gavienė,Filmaklija,Fionielė,Fódė,Fólindė,Fulindė,Gadrieklija,Gadrievielė,Galadrietiena,Galándra,Galaranielė,Galebrilija,Galebrindra,Galédė,Galediena,Galévielė,Galil-Ganija,Galilmadija,Galiotielė,Galitratiena,Galólija,Galolindė,Galorfivielė,Galotielė,Galovena,Galundra,Galynielė,Gatiena,Gávielė,Gebriritė,Gevena,Gil-Gavienė,Gilija,Gionielė,Giovielė,Giovena,Gitranija,Gitravielė,Glálija,Glebritiena,Gléndra,Glilmadienė,Glilmavielė,Glitielė,Gloklija,Gloditė,Glorfilitė,Glovielė,Glovielė,Goklija,Godiena,Gólija,Golindė,Guvielė,Haravielė,Havielė,Háviena,Héklija,Hedija,Helitė,Hevena,Hil-Ganija,Hiodė,Hiviena,Hodija,Hódija,Horfinija,Horfivienė,Hótielė,Huklija,Hunija,Hutiena,Hyklija,Hytielė,Hytiena,Isadrienga,Isávena,Isebridiena,Isebrinija,Isendra,Isénga,Isevielė,Isil-Garitė,Isilindė,Isitradė,Isitradienė,Isitraritė,Isitravielė,Isótienė,Legádė,Legadienė,Legadrieklija,Legadriedė,Legadrienielė,Legaraklija,Legebrilija,Legelitė,Legenga,Legénielė,Legetielė,Legidija,Legil-Galindė,Legilmaditė,Legilmavielė,Legitralindė,Legitrandra,Legitranija,Legolitė,Legondra,Legorfidė,Lómánielė,Lómebriklija,Lómebrinielė,Lómedija,Lómenielė,Lómiklija,Lómilindė,Lómilmatielė,Lómilmavielė,Lómitradė,Lómitraritė,Lómódė,Lómolitė,Lómóndra,Lómorfinga,Lómoritė,Lómudija,Lómulindė,Lómunielė,Lómutielė,Lómynija,Lómytiena,Mádija,Madrieklija,Maraklija,Mebrivielė,Meklija,Medienė,Mil-Gatielė,Mil-Gatienė,Milindė,Militė,Miovena,Miovielė,Mitradė,Mitralindė,Módė,Módija,Monielė,Morfilindė,Munija,Myndra,Myvielė,Naranija,Naranielė,Návielė,Navena,Nevena,Nil-Ganga,Nilmadija,Niodiena,Niolija,Niotiena,Nitranielė,Nitraritė,Novena,Nyditė,Pádija,Padrieditė,Paralindė,Parandra,Pavena,Pebridiena,Pil-Gadija,Pil-Gadienė,Pilindė,Pindra,Ponga,Porfindra,Porfiviena,Póvielė,Pulija,Putiena,Renielė,Révielė,Ril-Gavienė,Rindra,Riotiena,Rónga,Rorfivielė,Sadrienija,Sadrieritė,Sálindė,Sánga,Saraditė,Sarandra,Séditė,Sendra,Setiena,Silmaklija,Silmatielė,Sioklija,Sioritė,Sitranga,Sitravena,Sonielė,Sotielė,Sotienė,Synielė,Tadrieritė,Tanga,Taradienė,Taratielė,Tatielė,Teritė,Tradija,Trálija,Traraviela,Trebrinielė,Tredienė,Tréritė,Triditė,Trinija,Tritradija,Tritrandra,Tritranielė,Trolitė,Tronga,Trotielė,Trulitė,Trutiena,Trynga,Til-Gandra,Tilmaklija,Tilmavielė,Tináklija,Tinadrietiena,Tinálindė,Tinaranielė,Tinaratiena,Tinavielė,Tinebritielė,Tineritė,Tinil-Ganija,Tinil-Gavielė,Tiniolitė,Tinitratielė,Tinónga,Tinorfilitė,Tinorfitiena,Tinudija,Tioritė,Titratiena,Tóvielė,Tunielė,Unadrienga,Unátiena,Unebridė,Unénija,Unil-Gadija,Unilmadija,Unindra,Uniodė,Uniolija,Unionga,Unionija,Unóndra,Unorfivena,Unulindė,Unuvielė,Unynija,Uraklija,Uradriedija,Uránija,Uráritė,Urebriklija,Ureklija,Urilmadija,Urilmavielė,Uriolija,Uritralindė,Urutiena,Uryritė,Vadrieritė,Vadrievielė,Vadrievena,Varavielė,Vebritiena,Vil-Gandra,Violindė,Viovielė,Vitranga,Vitranielė,Vivielė,Vódija,Vónga,Vorfiklija,Vorfinga,Vorfiritė,Vorfivielė,Vóviena

en: Amadrieriand,Amáril,Amelad,Ameldor,Amendel,Ameng,Amilmaldur,Amilmalith,Amilmandir,Amind,Amiol,Amiorion,Amithrarion,Amóldor,Amorfimir,Amorfir,Amowyn,Amulas,Amundil,Anán,Anebrin,Anebrir,Anémbor,Anénduil,Anerion,Anilad,Anil-Gawyn,Anilmambor,Anilmariand,Anior,Anithranduil,Anol,Anon,Anorfing,Anundil,Belán,Belandil,Belarandel,Belel,Belén,Belil-Gandil,Belilmand,Belilmang,Beliondil,Beliril,Belithraldor,Belithrawyn,Belólad,Belómir,Belondel,Belyrion,Cadriembor,Cadrieriand,Cálad,Caladrielas,Calándel,Caldur,Cáldur,Calebrindel,Calebrindir,Calénduil,Calil-Gandir,Calil-Gawyn,Calioriand,Caliril,Calónduil,Caloril,Cándir,Canduil,Caraldur,Carang,Célad,Celadrieriand,Celang,Celaral,Celarandil,Celáriand,Celebririon,Celelas,Celendel,Celér,Celilmalas,Celiondir,Celior,Celiorion,Celong,Celór,Celóril,Celorion,Celundir,Celuwyn,Celyndel,Cénduil,Cindil,Ciong,Cithralad,Cithraldur,Cithrand,Cithrandel,Cithraril,Col,Corfil,Corfildur,Cówyn,Cun,Cundir,Cylas,Delán,Delánd,Delandel,Delaraldur,Deláril,Delawyn,Deléng,Delilmaldor,Deliol,Delithrar,Deliwyn,Delóldor,Delorfilad,Delorfilith,Delorion,Delundil,Eäradriendel,Eäradrier,Eäránduil,Eäraralad,Eärebrindel,Eäréldor,Eäreng,Eärérion,Eärithrandil,Eäromir,Eärorfiriand,Eäryldur,Eäryriand,Eladrieng,Elálith,Elánd,Elándil,Elebrildor,Elebrindel,Elebriril,Elélas,Elémbor,Elemir,Elen,Elil-Garil,Elilmaldur,Eliomir,Eliondil,Elolas,Elólas,Elor,Elorfilad,Elradrien,Elralith,Elran,Elreldur,Elrilmand,Elrioldor,Elriolith,Elrithralith,Elrithranduil,Elrorfir,Elval,Elvandir,Elvaramir,Elváwyn,Elvebrind,Elvebrindel,Elvélith,Elvémir,Elverion,Elvil-Garion,Elvilmaldur,Elvilmaril,Elvioldur,Elvombor,Elvónduil,Elvorfimir,Elvorfiriand,Elvorfiril,Elvóriand,Elvund,Elyldor,Elyrion,Eowambor,Eowanduil,Eowar,Eowaraldor,Eowaran,Eowarar,Eowariand,Eowarion,Eowebrind,Eowémir,Eowil-Garion,Eowimbor,Eowiomir,Eowithrawyn,Eowóldur,Eoworfildor,Eowówyn,Eowylas,Fadriendel,Fandel,Farandir,Fáwyn,Fendel,Fer,Filman,Fioril,Fithraril,Forfilas,Fyrion,Gadriendil,Gadrieng,Galadrieldor,Galálad,Galálas,Galalith,Galar,Galelas,Galeldur,Galelith,Galémbor,Galithrariand,Galoldur,Galuldur,Galur,Galurion,Gambor,Gán,Ganduil,Garaldor,Gararil,Gelad,Géril,Gil-Gandel,Gil-Gang,Giombor,Githral,Githralad,Gladriendil,Glal,Glámbor,Glandil,Glarang,Glararil,Glilmal,Glimir,Glior,Glólas,Gloldor,Glómir,Glon,Glul,Golad,Gor,Gumbor,Gyl,Gymbor,Gyn,Harariand,Háriand,Hebril,Hemir,Hénduil,Hilas,Hil-Garion,Hilmariand,Hiong,Hirion,Hithrandel,Horfilad,Horfindel,Hundel,Hymir,Hyrion,Hywyn,Isadrieng,Isándir,Isarandel,Isarar,Iselas,Isér,Isilmandel,Isirion,Isithral,Isól,Isóndel,Isóng,Isorfilad,Isorfindir,Isuwyn,Isyndel,Legal,Legaran,Legémir,Legéril,Legilad,Legil-Gal,Legiondel,Legithralith,Legorfindil,Legorfirion,Legówyn,Legyl,Legyn,Linduilas,Lómadrieril,Lómarand,Lómariand,Lómebrilad,Lómebrind,Lómémbor,Lómilmaril,Lómiriand,Lómorfindil,Lómowyn,Madrieril,Maldur,Mánduil,Maraldur,Mebrin,Méng,Mérion,Miolith,Miomir,Mithrand,Mondir,Móndir,Morfilas,Morfin,Morfiriand,Mylith,Nadrieldor,Nalith,Nán,Nél,Nil-Galas,Nil-Galith,Nil-Gar,Nilmar,Nóndel,Norfildor,Norfilith,Norfindil,Norfindir,Numbor,Nyldur,Padrieriand,Padrieril,Pamir,Paraldor,Parariand,Pilmalad,Pindir,Pór,Porfildur,Pumbor,Pyldur,Rebrir,Réndir,Rilmandil,Rithrandil,Ról,Róldor,Roldur,Róldur,Rorfilad,Rorfindil,Rówyn,Ryn,Sadrielas,Sebrin,Sebriril,Sénd,Sil-Gal,Sólad,Sorfind,Sóriand,Tadriendir,Taral,Taraldur,Táriand,Tendel,Téwyn,Thradrieriand,Thrambor,Thraral,Threbring,Thrélad,Thréldur,Thril-Gamir,Thril-Gandir,Thril-Gar,Thrilmandel,Thrimir,Thrion,Thrithran,Throlas,Thrón,Thróng,Thrund,Thryriand,Til-Gan,Tilmalad,Tilmalas,Tinandir,Tinarambor,Tinarariand,Tinén,Tinil-Ganduil,Tinilmand,Tinilmawyn,Tinimir,Tinindil,Tinithrar,Tinoldor,Tinond,Tinorfind,Tinorfiriand,Tinóriand,Tinowyn,Tinun,Tinyl,Tion,Tolas,Torfildur,Tówyn,Tylad,Unadrieldor,Unadrier,Unál,Unalas,Unálas,Unaraldur,Unaril,Unárion,Unebrin,Unebrind,Uneldor,Unil,Unil-Gan,Uniolith,Unioril,Unólith,Unombor,Unóndel,Unondir,Unorfildor,Unorfiril,Unorfiwyn,Unulad,Uradrielas,Uradrierion,Urálas,Urálith,Urambor,Urér,Uril-Gambor,Urilmalith,Uróldor,Urorfildor,Urul,Urymir,Válad,Ván,Vándel,Vandir,Varalas,Vararion,Vebril,Vebrilas,Vebrinduil,Vel,Vilith,Vol,Vólas,Vóldur,Vondel,Vorfin,Vorfindil,Vulas,Vuldur,Vunduil,Vylas,Vyldor
lt: Amadrieriandas,Amárilas,Ameladas,Ameldoras,Amendelas,Amengas,Amilmalduras,Amilmalitas,Amilmandiras,Amindas,Amiolas,Amiorionas,Amitrarionas,Amóldoras,Amorfimiras,Amorfiras,Amovynas,Amulas,Amundilas,Anánas,Anebrinas,Anebriras,Anémboras,Anénduilas,Anerionas,Aniladas,Anil-Gavynas,Anilmamboras,Anilmariandas,Anioras,Anitranduilas,Anolas,Anonas,Anorfingas,Anundilas,Belánas,Belandilas,Belarandelas,Belelas,Belénas,Belil-Gandilas,Belilmandas,Belilmangas,Beliondilas,Belirilas,Belitraldoras,Belitravynas,Belóladas,Belómiras,Belondelas,Belyrionas,Kadriemboras,Kadrieriandas,Káladas,Kaladrielas,Kalándelas,Kalduras,Kálduras,Kalebrindelas,Kalebrindiras,Kalénduilas,Kalil-Gandiras,Kalil-Gavynas,Kalioriandas,Kalirilas,Kalónduilas,Kalorilas,Kándiras,Kanduilas,Karalduras,Karangas,Kéladas,Keladrieriandas,Kelangas,Kelaralas,Kelarandilas,Keláriandas,Kelebririonas,Kelelas,Kelendelas,Keléras,Kelilmalas,Keliondiras,Kelioras,Keliorionas,Kelongas,Kelóras,Kelórilas,Kelorionas,Kelundiras,Keluvynas,Kelyndelas,Kénduilas,Kindilas,Kiongas,Kitraladas,Kitralduras,Kitrandas,Kitrandelas,Kitrarilas,Kolas,Korfilas,Korfilduras,Kóvynas,Kunas,Kundiras,Kylas,Delánas,Delándas,Delandelas,Delaralduras,Delárilas,Delavynas,Deléngas,Delilmaldoras,Deliolas,Delitraras,Delivynas,Delóldoras,Delorfiladas,Delorfilitas,Delorionas,Delundilas,Eäradriendelas,Eäradrieras,Eäránduilas,Eäraraladas,Eärebrindelas,Eäréldoras,Eärengas,Eärérionas,Eäritrandilas,Eäromiras,Eärorfiriandas,Eärylduras,Eäryriandas,Eladriengas,Elálitas,Elándas,Elándilas,Elebrildoras,Elebrindelas,Elebririlas,Elélas,Elémboras,Elemiras,Elenas,Elil-Garilas,Elilmalduras,Eliomiras,Eliondilas,Elolas,Elólas,Eloras,Elorfiladas,Elradrienas,Elralitas,Elranas,Elrelduras,Elrilmandas,Elrioldoras,Elriolitas,Elritralitas,Elritranduilas,Elrorfiras,Elvalas,Elvandiras,Elvaramiras,Elvávynas,Elvebrindas,Elvebrindelas,Elvélitas,Elvémiras,Elverionas,Elvil-Garionas,Elvilmalduras,Elvilmarilas,Elviolduras,Elvomboras,Elvónduilas,Elvorfimiras,Elvorfiriandas,Elvorfirilas,Elvóriandas,Elvundas,Elyldoras,Elyrionas,Eovamboras,Eovanduilas,Eovaras,Eovaraldoras,Eovaranas,Eovararas,Eovariandas,Eovarionas,Eovebrindas,Eovémiras,Eovil-Garionas,Eovimboras,Eoviomiras,Eovitravynas,Eovólduras,Eovorfildoras,Eovóvynas,Eovylas,Fadriendelas,Fandelas,Farandiras,Fávynas,Fendelas,Feras,Filmanas,Fiorilas,Fitrarilas,Forfilas,Fyrionas,Gadriendilas,Gadriengas,Galadrieldoras,Galáladas,Galálas,Galalitas,Galaras,Galelas,Galelduras,Galelitas,Galémboras,Galitrariandas,Galolduras,Galulduras,Galuras,Galurionas,Gamboras,Gánas,Ganduilas,Garaldoras,Gararilas,Geladas,Gérilas,Gil-Gandelas,Gil-Gangas,Giomboras,Gitralas,Gitraladas,Gladriendilas,Glalas,Glámboras,Glandilas,Glarangas,Glararilas,Glilmalas,Glimiras,Glioras,Glólas,Gloldoras,Glómiras,Glonas,Glulas,Goladas,Goras,Gumboras,Gylas,Gymboras,Gynas,Harariandas,Háriandas,Hebrilas,Hemiras,Hénduilas,Hilas,Hil-Garionas,Hilmariandas,Hiongas,Hirionas,Hitrandelas,Horfiladas,Horfindelas,Hundelas,Hymiras,Hyrionas,Hyvynas,Isadriengas,Isándiras,Isarandelas,Isararas,Iselas,Iséras,Isilmandelas,Isirionas,Isitaralas,Isólas,Isóndelas,Isóngas,Isorfiladas,Isorfindiras,Isuvynas,Isyndelas,Legalas,Legaranas,Legémiras,Legérilas,Legiladas,Legil-Galas,Legiondelas,Legitralitas,Legorfindilas,Legorfirionas,Legóvynas,Legylas,Legynas,Linduilas,Lómadrierilas,Lómarandas,Lómariandas,Lómebriladas,Lómebrindas,Lómémboras,Lómilmarilas,Lómiriandas,Lómorfindilas,Lómovynas,Madrierilas,Malduras,Mánduilas,Maralduras,Mebrinas,Méngas,Mérionas,Miolitas,Miomiras,Mitrandas,Mondiras,Móndiras,Morfilas,Morfinas,Morfiriandas,Mylitas,Nadrieldoras,Nalitas,Nánas,Nélas,Nil-Galas,Nil-Galitas,Nil-Garas,Nilmaras,Nóndelas,Norfildoras,Norfilitas,Norfindilas,Norfindiras,Numboras,Nylduras,Padrieriandas,Padrierilas,Pamiras,Paraldoras,Parariandas,Pilmaladas,Pindiras,Póras,Porfilduras,Pumboras,Pylduras,Rebriras,Réndiras,Rilmandilas,Ritrandilas,Rólas,Róldoras,Rolduras,Rólduras,Rorfiladas,Rorfindilas,Róvynas,Rynas,Sadrielasas,Sebrinas,Sebririlas,Séndas,Sil-Galas,Sóladas,Sorfindas,Sóriandas,Tadriendiras,Taralas,Taralduras,Táriandas,Tendelas,Tévynas,Tradrieriandas,Tramboras,Traralas,Trebringas,Tréladas,Trélduras,Tril-Gamiras,Tril-Gandiras,Tril-Garas,Trilmandelas,Trimiras,Trionas,Tritranas,Trolas,Trónas,Tróngas,Trundas,Tryriandas,Til-Ganas,Tilmaladas,Tilmalas,Tinandiras,Tinaramboras,Tinarariandas,Tinénas,Tinil-Ganduilas,Tinilmandas,Tinilmavynas,Tinimiras,Tinindilas,Tinitraras,Tinoldoras,Tinondas,Tinorfindas,Tinorfiriandas,Tinóriandas,Tinovynas,Tinunas,Tinylas,Tionas,Tolas,Torfilduras,Tóvynas,Tyladas,Unadrieldoras,Unadrieras,Unális,Unalas,Unálas,Unaralduras,Unarilas,Unárionas,Unebrinas,Unebrindas,Uneldoras,Unilas,Unil-Ganas,Uniolitas,Uniorilas,Unólitas,Unomboras,Unóndelas,Unondiras,Unorfildoras,Unorfirilas,Unorfivynas,Unuladas,Uradrielas,Uradrierionas,Urálas,Urálitas,Uramboras,Uréras,Uril-Gamboras,Urilmalitas,Uróldoras,Urorfildoras,Urulas,Urymiras,Váladas,Vánas,Vándelas,Vandiras,Varalas,Vararionas,Vebrilis,Vebrilas,Vebrinduilas,Velas,Vilitas,Volas,Vólas,Vólduras,Vondelas,Vorfinas,Vorfindilas,Vulas,Vulduras,Vunduilas,Vylas,Vyldoras

en: Ambushed!
lt: Pasala!

en: An error occurred while downloading the add-ons list from the server.
lt: Įvyko klaida, siunčiant priedų sąrašą iš serverio.

en: An invalid attacker weapon got selected.
lt: Pasirinktas netinkamas puolančiojo ginklas.

en: An invalid defender weapon got selected.
lt: Pasirinktas netinkamas besiginančiojo ginklas.

en: An otherwise sound plan can fail if you attack at the wrong time of day.
lt: Kitais atžvilgiais protingas planas gali neišdegti, jei pulsite netinkamu paros metu.

en: An unrecognized error has occurred.
lt: Įvyko neatpažinta klaida.

en: Anonymous local player
lt: Anoniminis vietinis žaidėjas

en: Anvil
lt: Priekalas

en: Apply filter
lt: Taikyti filtrą

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: Balandis

en: Arabic Translation
lt: Arabų vertimas

en: Archery Target
lt: Šaudymo taikinys

en: Are you sure you want to remove the following installed add-on? | Are you sure you want to remove the following installed add-ons?
lt[0]: Ar tiktai norite pašalinti šį priedą?
lt[1]: Ar tiktai norite pašalinti šiuos priedus?
lt[2]: Ar tiktai norite pašalinti šiuos priedus?
lt[3]: Ar tiktai norite pašalinti šiuos priedus?

en: Armor
lt: Šarvai

en: Artwork and Graphics
lt: Grafika

en: Ask $ally_leader.name (leader of side $ally_leader.side) to move here
lt: Paprašykite $ally_leader.name ($ally_leader.side vadą) ateiti čia

en: Assign control of a side to a different player or observer.
lt: Paskirti pusės valdymą kitam žaidėjui ar stebėtojui.

en: Assign sides to players at random
lt: Atsitiktinai paskirti žaidėjams puses

en: Attack Enemy
lt: Pulti priešą

en: Attacker
lt: Atakuojančiojo

en: Attacks:
lt: Atakos:

en: Aug
lt: Rgp

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Author
lt: Autorius

en: Auto-Save
lt: Autoišsaugojimas

en: Auto-open whisper windows in lobby
lt: Automatiškai atsidarantys šnabždesių langai vestibiulyje

en: Axe
lt: Kirvis

en: Back
lt: Atgal

en: Back to Start
lt: Atgal į pradžią

en: Back to Turn
lt: Atgal į ėjimą

en: Back to...
lt: Atgal į...

en: Bad data received from server
lt: Iš serverio gauti blogi duomenys

en: Badush,Bagar,Bagdish,Barag,Barbag,Bart,Bashnak,Bidish,Bidush,Bik,Bilg,Bilo,Binak,Bink,Biol,Birt,Bogar,Bogdish,Bogdush,Bogor,Bok,Bolg,Bong,Borg,Bork,Bort,Boshnak,Budush,Bugdish,Buk,Bunak,Bung,Bunk,Burag,Burg,Burk,Buurk,Eradash,Eradish,Eragdish,Eragdush,Eragor,Eranak,Erang,Erarag,Erarg,Erart,Erigdush,Erik,Erinak,Eriol,Erirag,Erirbag,Erirg,Erirt,Erishnak,Eriurk,Erogdish,Erogdush,Erok,Erong,Eronk,Erorbag,Erudish,Erudush,Erugar,Erugdush,Erulo,Erunk,Eruol,Erurag,Eruurk,Gadash,Gagar,Gagdush,Gagor,Galo,Ganak,Gank,Gaol,Garag,Gashnak,Gigor,Ginak,Ging,Gink,Girt,Gogdish,Gogdush,Gong,Gork,Gort,Goshnak,Gradash,Gragar,Gragor,Grak,Gralg,Gralo,Granak,Graol,Grarbag,Gridash,Gridish,Gridush,Grigar,Grigor,Grilg,Grilo,Grink,Grirag,Grirg,Grirk,Grishnak,Grodish,Grogar,Grogdish,Grok,Grolg,Grong,Gronk,Grorag,Grorg,Grork,Grort,Groshnak,Grudash,Grugar,Grugdish,Grugdush,Gruk,Grulo,Grunk,Gruol,Grurg,Grurk,Grurt,Gruurk,Gugdish,Gugdush,Gulg,Gulo,Gunak,Gurbag,Gurt,Gushnak,Hadash,Hadish,Hadush,Hagar,Hagdush,Hagor,Hak,Halg,Hank,Hashnak,Hidash,Hidish,Hidush,Higdush,Hilg,Hinak,Hing,Hink,Hiol,Hirag,Hirg,Hodush,Hogar,Hogor,Hong,Hool,Horbag,Hork,Hort,Hoshnak,Hudash,Hudish,Hugor,Huk,Hulg,Hulo,Hunk,Huol,Hurag,Hurbag,Hurk,Hushnak,Huurk,Pagdish,Pagor,Palg,Palo,Paol,Parag,Pashnak,Pidush,Pigdish,Pigdush,Pilg,Pinak,Pink,Pirbag,Podash,Podish,Podush,Pogdish,Polg,Porbag,Porg,Pork,Port,Poshnak,Pradish,Pragdush,Pragor,Pralg,Pralo,Prang,Praol,Prarag,Prarbag,Prarg,Prark,Prart,Prashnak,Praurk,Pridish,Prigar,Prigdish,Prigor,Prilg,Prilo,Prinak,Priol,Prirbag,Prirg,Prirt,Priurk,Prodash,Prodish,Prodush,Prolg,Prolo,Pronak,Prong,Pronk,Prool,Prourk,Prudish,Prugar,Prugdish,Pruk,Prunak,Prunk,Prurg,Prurk,Pruurk,Puk,Pulg,Pulo,Punak,Pung,Punk,Purag,Purbag,Purg,Puurk,Radash,Ragar,Ragdish,Rak,Rang,Rank,Raol,Rarag,Rarbag,Rark,Rashnak,Raurk,Rigor,Rik,Rilg,Rinak,Rink,Rirg,Rirk,Rodish,Rodush,Rogdish,Rok,Rolo,Ronak,Rudash,Rugar,Rugdish,Ruk,Rung,Ruol,Rurag,Rushnak,Vadash,Vadish,Vadush,Vak,Valo,Vank,Varag,Varbag,Vigar,Vigdish,Vigor,Vilg,Vilo,Vink,Virag,Virt,Vishnak,Vogdish,Vogor,Vonak,Vong,Vorg,Vork,Voshnak,Vourk,Vradash,Vragar,Vragdush,Vragor,Vralo,Vrang,Vrarbag,Vrarg,Vrart,Vraurk,Vridash,Vridish,Vrigor,Vrik,Vrinak,Vring,Vrirt,Vrishnak,Vriurk,Vrodash,Vrodish,Vrogar,Vrogor,Vrolo,Vrong,Vrorg,Vrork,Vrudish,Vrugdush,Vrulg,Vrung,Vruol,Vrurg,Vrurt,Vruurk,Vudish,Vuk,Vulg,Vulo,Vunak,Vurag,Vurbag,Vurg,Vushnak
lt: Badušas,Bagaras,Bagdišas,Baragas,Barbagas,Bartas,Bašnakas,Bidišas,Bidušas,Bikas,Bilgas,Bilo,Binakas,Binkas,Biolas,Birtas,Bogaras,Bogdišas,Bogdušas,Bogoras,Bokas,Bolgas,Bongas,Borgas,Borkas,Bortas,Bošnakas,Budušas,Bugdišas,Bukas,Bunakas,Bungas,Bunkas,Buragas,Burgas,Burkas,Buurkas,Eradašas,Eradišas,Eragdišas,Eragdušas,Eragoras,Eranakas,Erangas,Eraragas,Erargas,Erartas,Erigdušas,Erikas,Erinakas,Eriolas,Eriragas,Erirbagas,Erirgas,Erirtas,Erišnakas,Eriurkas,Erogdišas,Erogdušas,Erokas,Erongas,Eronkas,Erorbagas,Erudišas,Erudušas,Erugaras,Erugdušas,Erulo,Erunkas,Eruolas,Eruragas,Eruurkas,Gadašas,Gagaras,Gagdušas,Gagoras,Galo,Ganakas,Gankas,Gaolas,Garagas,Gašnakas,Gigoras,Ginakas,Gingas,Ginkas,Girtas,Gogdišas,Gogdušas,Gongas,Gorkas,Gortas,Gošnakas,Gradašas,Gragaras,Gragoras,Grakas,Gralgas,Gralo,Granakas,Graolas,Grarbagas,Gridašas,Gridišas,Gridušas,Grigaras,Grigoras,Grilgas,Grilo,Grinkas,Griragas,Grirgas,Grirkas,Grišnakas,Grodišas,Grogaras,Grogdišas,Grokas,Grolgas,Grongas,Gronkas,Groragas,Grorgas,Grorkas,Grortas,Grošnakas,Grudašas,Grugaras,Grugdišas,Grugdušas,Grukas,Grulo,Grunkas,Gruolas,Grurgas,Grurkas,Grurtas,Gruurkas,Gugdišas,Gugdušas,Gulgas,Gulo,Gunakas,Gurbagas,Gurtas,Gušnakas,Hadašas,Hadišas,Hadušas,Hagaras,Hagdušas,Hagoras,Hakas,Halgas,Hankas,Hašnakas,Hidašas,Hidišas,Hidušas,Higdušas,Hilgas,Hinakas,Hingas,Hinkas,Hiolas,Hiragas,Hirgas,Hodušas,Hogaras,Hogoras,Hongas,Hūlas,Horbagas,Horkas,Hortas,Hošnakas,Hudašas,Hudišas,Hugoras,Hukas,Hulgas,Hulo,Hunkas,Huolas,Huragas,Hurbagas,Hurkas,Hušnakas,Huurkas,Pagdišas,Pagoras,Palgas,Palo,Paolas,Paragas,Pašnakas,Pidušas,Pigdišas,Pigdušas,Pilgas,Pinakas,Pinkas,Pirbagas,Podašas,Podišas,Podušas,Pogdišas,Polgas,Porbagas,Porgas,Porkas,Portas,Pošnakas,Pradišas,Pragdušas,Pragoras,Pralgas,Pralo,Prangas,Praolas,Praragas,Prarbagas,Prargas,Prarkas,Prartas,Prašnakas,Praurkas,Pridišas,Prigaras,Prigdišas,Prigoras,Prilgas,Prilo,Prinakas,Priolas,Prirbagas,Prirgas,Prirtas,Priurkas,Prodašas,Prodiš,Produšas,Prolgas,Prolo,Pronakas,Prongas,Pronkas,Prūlas,Prourkas,Prudišas,Prugaras,Prugdišas,Prukas,Prunakas,Prunkas,Prurgas,Prurkas,Pruurkas,Pukas,Pulgas,Pulo,Punakas,Pungas,Punkas,Puragas,Purbagas,Purgas,Puurkas,Radašas,Ragaras,Ragdišas,Rakas,Rangas,Rankas,Raolas,Raragas,Rarbagas,Rarkas,Rašnakas,Raurkas,Rigoras,Rikas,Rilgas,Rinakas,Rinkas,Rirgas,Rirkas,Rodišas,Rodušas,Rogdišas,Rokas,Rolo,Ronakas,Rudašas,Rugaras,Rugdišas,Rukas,Rungas,Ruolas,Ruragas,Rušnakas,Vadašas,Vadišas,Vadušas,Vakas,Valo,Vankas,Varagas,Varbagas,Vigaras,Vigdišas,Vigoras,Vilgas,Viloas,Vinkas,Viragas,Virtas,Višnakas,Vogdišas,Vogoras,Vonakas,Vongas,Vorgas,Vorkas,Vošnakas,Vourkas,Vradašas,Vragaras,Vragdušas,Vragoras,Vralo,Vrangas,Vrarbagas,Vrargas,Vrartas,Vraurkas,Vridašas,Vridišas,Vrigoras,Vrikas,Vrinakas,Vringas,Vrirtas,Vrišnakas,Vriurkas,Vrodašas,Vrodišas,Vrogaras,Vrogoras,Vrolo,Vrongas,Vrorgas,Vrorkas,Vrudišas,Vrugdušas,Vrulgas,Vrungas,Vruolas,Vrurgas,Vrurtas,Vruurkas,Vudišas,Vukas,Vulgas,Vulo,Vunakas,Vuragas,Vurbagas,Vurgas,Vušnakas

en: Bale of Straw
lt: Šieno kupeta

en: Barrel
lt: Statinė

en: Base attacks:
lt: Bazinės atakos:

en: Base damage:
lt: Bazinė žala:

en: Basque Translation
lt: Baskų vertimas

en: Be more aggressive
lt: Būti agresyvesniam

en: Be more defensive
lt: Labiau gintis

en: Black
lt: Juoda

en: Bludebalmen,Boladrumbadrum,Bolwuldelman,Bombempomgontor,Bomtanbomkenton,Bomtanbomtonum,Bregalad,Bremdebubde,Brenbasnudnem,Brendumadoak,Brommantendronnor,Brumbendublun,Brumennarunom,Brummdlebroak,Bumbadadabum,Buomdumdenlol,Carnimirië,Dabumdabumtam,Dammantongonnur,Danmonlulbam,Debundbemun,Delmduelmdelom,Diblembumnde,Dolmannumbil,Drongnoblemdu,Dulmandarook,Dulwulmendom,Dumdumdumatum,Elmaroomadrum,Grelmadrumbumadum,Gulladroamadoak,Gumabeladrelm,Laffalialomdium,Landunwonbam,Lassemista,Lefnublemdde,Libleddnumm,Lolmandindel,Monlamwimdan,Muldondindal,Mundionalafla,Mundumblemdum,Munnamdulbon,Nanmildaldum,Nunmaldildun,Orofarnië,Pambedrumne,Pomtamkomtrobum,Rithramcamhan,Tantondernintan,Temtundembenn,Temtunnongetem,Tondenkontenkon,Troombadoom,Tumtentantarun,Tumtonnongatum,Tumtumgamtomtom,Wonrunmaldin,Wudadoonopl
lt: Bludebalmenas,Boladrumbadrumas,Bolvuldelmanas,Bombempomgontoras,Bomtanbomkentonas,Bomtanbomtonumas,Bregaladas,Bremdebubde,Brenbasnudnemas,Brendumadoakas,Brommantendronnoras,Brumbendublunas,Brumennarunomas,Brummdlebroakas,Bumbadadabumas,Buomdumdenlolas,Carnimirië,Dabumdabumtamas,Dammantongonnuras,Danmonlulbamas,Debundbemunas,Delmduelmdelomas,Diblembumnde,Dolmannumbilas,Drongnoblemdu,Dulmandarūkas,Dulvulmendomas,Dumdumdumatumas,Elmarūmadrumas,Grelmadrumbumadumas,Gulladroamadoakas,Gumabeladrelmas,Laffalialomdiumas,Landunvonbamas,Lassemistas,Lefnublemdde,Libleddnummas,Lolmandindelas,Monlamvimdanas,Muldondindalas,Mundionalaflas,Mundumblemdumas,Munnamdulbonas,Nanmildaldumas,Nunmaldildunas,Orofarnië,Pambedrumne,Pomtamkomtrobumas,Ritramkamhanas,Tantondernintanas,Temtundembennas,Temtunnongetemas,Tondenkontenkonas,Trūmbadūmas,Tumtentantarunas,Tumtonnongatumas,Tumtumgamtomtomas,Vonrunmaldinas,Vudadūnoplas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Blue Ball
lt: Mėlynas kamuolys

en: Blue Potion
lt: Mėlynas eliksyras

en: Bomb
lt: Sprogmuo

en: Bones
lt: Kaulai

en: Bonus Gold:
lt: Premijinis auksas:

en: Bonus objective:
lt: Premijinis tikslas:

en: Bonus:
lt: Premija:

en: Book
lt: Knyga

en: Bots
lt: Botai

en: Bow
lt: Lankas

en: Box
lt: Dėžė

en: Bright green
lt: Ryškiai žalia

en: Bright orange
lt: Ryškiai oranžinė

en: Broken Dependencies
lt: Sugadintos priklausomybės

en: Brown
lt: Ruda

en: Brown Ring
lt: Rudas žiedas

en: Buckler
lt: Skydas

en: Building terrain rules
lt: Vietovių taisyklių sudarymas

en: Bulgarian Translation
lt: Bulgarų vertimas

en: Burial
lt: Kapavietė

en: Burned Human Village
lt: Sudegęs žmonių kaimas

en: Cage
lt: Narvas

en: Campaign
lt: Kampanija

en: Campaign Design
lt: Kampanijų kūrimas

en: Campaign:
lt: Kampanija:

en: Campaign: $campaign_name
lt: Kampanija: $campaign_name

en: Campaigns
lt: Kampanijos

en: Campfire
lt: Laužas

en: Can't change control of invalid side: '$side'.
lt: Negalima pakeisti negaliojančios pusės kontrolės: „$side“.

en: Can't change control of out-of-bounds side: '$side'.
lt: Negalima pakeisti pusės, esančios už ribų, kontrolės: „$side“.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel any pending unit movements in the saved game
lt: Atšaukti nebaigtus dalinių keliavimus išsaugotame žaidime

en: Cancel orders
lt: Atšaukti nurodymus

en: Cannot find era $era
lt: Nepavyksta rasti $era eros

en: Carry over percentage:
lt: Pernešimo procentas:

en: Castle
lt: Pilis

en: Castle Ruins
lt: Pilies griuvėsiai

en: Catalan Translation
lt: Katalonų vertimas

en: Cave
lt: Urvas

en: Chance of being unscathed
lt: Tikimybė būti nesužeistam

en: Change campaign difficulty before loading
lt: Prieš kraunant pakeisti kampanijos sudėtingumą

en: Change difficulty
lt: Pakeisti sudėtingumą

en: Change the log level of a log domain.
lt: Keisti žurnalo srities žurnalo lygį.

en: Change turn limit, or turn the turn limit off if no number is specified or it’s −1.
lt: Keisti ėjimų ribą, arba išjungti ją, jei joks numeris nenurodytas arba yra −1.

en: Change turn number (and time of day), or increase by one if no number is specified.
lt: Pakeisti ėjimų skaičių (ir dienos laiką), arba padidinti vienetu, jeigu numeris nenurodytas.

en: Chaotic units fight better at night, and worse during the day.
    
    Day: −25% Damage
    Night: +25% Damage
lt: Chaotiški daliniai geriau kaunasi naktį ir blogiau – dieną.
    
    Dieną: −25% žalos
    Naktį: +25% žalos

en: Chaotic units:
lt: Chaotiški daliniai:

en: Chat message
lt: Pokalbio žinutė

en: Chat message aging
lt: Pokalbio žinučių senėjimas

en: Chest
lt: Skrynia

en: Chinese (Taiwan) Translation
lt: Kinų (Taivano) vertimas

en: Chinese Translation
lt: Kinų vertimas

en: Choose Scenario (Debug!)
lt: Pasirinkti scenarijų (Derinimas!)

en: Choose next scenario
lt: Pasirinkite kitą scenarijų...

en: Choose weapon:
lt: Pasirinkite ginklą:

en: Choose whether the sun moves left-to-right or right-to-left
lt: Pasirinkite, ar saulė juda iš kairės į dešinę, ar iš dešinės į kairę

en: Choose your faction:
lt: Pasirinkite frakciją:

en: Clear all orders
lt: Atšaukti visus nurodymus

en: Clear behavior orders
lt: Atšaukti elgesio nurodymus

en: Clear chat history.
lt: Išvalyti pokalbių istoriją.

en: Clear objective orders
lt: Atšaukti tikslo nurodymus

en: Clear special orders
lt: Atšaukti ypatingus nurodymus

en: Client disconnected
lt: Klientas atsijungė

en: Close
lt: Užverti

en: Closed Coffin
lt: Užvertas karstas

en: Closed Dwarven Doors
lt: Užvertos dvarfų durys

en: Compress saved games
lt: Spausti išsaugotus žaidimus

en: Computer Player
lt: Kompiuterio žaidėjas

en: Configure Game
lt: Konfigūruoti žaidimą

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm deleting saves
lt: Paklausti prieš trinant išsaugojimą

en: Connecting to $server_address|...
lt: Jungiamasi prie $server_address|...

en: Connecting to Server...
lt: Jungiamasi prie serverio...

en: Connection timed out
lt: Pasibaigė ryšio laikas

en: Could not auto save the game. Please save the game manually.
lt: Nepavyko automatiškai išsaugoti žaidimo. Prašome išsaugoti žaidimą rankiniu būdu.

en: Could not connect to host
lt: Nepavyko prisijungti prie mazgo

en: Could not connect to host.
lt: Nepavyko prisijungti prie mazgo.

en: Could not save the map: $msg
lt: Nepavyksta išsaugoti žemėlapio: $msg

en: Could not send initial handshake
lt: Nepavyko išsiųsti pradinio rankos paspaudimo

en: Could not write to file
lt: Nepavyksta įrašyti į failą

en: Create Game
lt: Sukurti žaidimą

en: Create Unit (Debug!)
lt: Sukurti dalinį (Derinimas!)

en: Create a unit.
lt: Sukurti dalinį.

en: Croatian Translation
lt: Kroatų vertimas

en: Crystal Bow
lt: Kristalinis lankas

en: Current Status
lt: Dabartinė būsena

en: Czech Translation
lt: Čekų vertimas

en: Damage
lt: Žala

en: Damage Calculations
lt: Žalos skaičiavimai

en: Damage type:
lt: Žalos tipas:

en: Damage versus:
lt: Žala prieš:

en: Damage:
lt: Žala:

en: Danish Translation
lt: Danų vertimas

en: Dark Red
lt: Tamsiai raudona

en: Date
lt: Data

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Debug foreground terrain.
lt: Derinti fono vietovę.

en: Debug layers from terrain under the mouse.
lt: Derinti sluoksnius iš vietovės po pele.

en: Debug mode activated!
lt: Įjungtas derinimo režimas!

en: Debug mode deactivated!
lt: Išjungtas derinimo režimas!

en: Debug mode not available in network games
lt: Derinimo režimas neprieinamas tinklo žaidimuose

en: Debug:
lt: Derinimas:

en: Dec
lt: Grd

en: December
lt: Gruodis

en: Deep water
lt: Gilus vanduo

en: Defeat
lt: Pralaimėjimas

en: Defeat enemy leader(s)
lt: Nugalėkite priešų vadus

en: Defeat:
lt: Pralaimėjimas:

en: Defend a location...
lt: Ginti vietą...

en: Defend this location
lt: Ginti šią vietą

en: Defender
lt: Besiginančiojo

en: Defense:
lt: Gynyba:

en: DejaVuSans.ttf,Andagii.ttf,DroidSansJapanese.ttf,DroidSansFallbackFull.ttf,Junicode-Regular.ttf
lt: DejaVuSans.ttf,Andagii.ttf,DroidSansJapanese.ttf,DroidSansFallbackFull.ttf

en: Delete Save
lt: Trinti išsaugojimą

en: Delete: $addon_title
lt: Trinti: $addon_title

en: Dependencies Installation Failed
lt: Priklausomybių diegimas nepavyko

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Detalės

en: Difficulty:
lt: Sunkumas:

en: Disable autosaves.
lt: Uždrausti autoišsaugojimus.

en: Disable notifications
lt: Uždrausti pranešimus

en: Discover all units in help.
lt: Aptikti visus dalinius, esančius pagalboje.

en: Dismiss Unit
lt: Atleisti dalinį

en: Display version information.
lt: Rodyti versijos informaciją.

en: Do not be afraid to retreat and regroup; it is often the key to victory.
lt: Nebijokite atsitraukti ir persigrupuoti; dažnai tai raktas į pergalę.

en: Do you really want to dismiss her?
lt: Ar tikrai norite atleisti ją?

en: Do you really want to dismiss him?
lt: Ar tikrai norite atleisti jį?

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai norite išjungti?

en: Do you really wish to continue?
lt: Tikrai norite tęsti?

en: Do you want to continue?
lt: Ar norite tęsti?

en: Do you wish to clear all of your discovered units from help?
lt: Ar norite išvalyti iš pagalbos visus savo atrastus dalinius?

en: Don’t make a wish.
lt: Negalvoti noro.

en: Don’t move an injured unit if you don’t have to — let it rest. If a unit does not move or attack, it will recover two hitpoints at the beginning of its next turn.
lt: Nejudinkite sužeisto dalinio, jei jums nereikia – leiskite jam pailsėti. Jei dalinys nejuda ar nepuola, jis atgaus du gyvybės taškus kito ėjimo pradžioje.

en: Don’t neglect to earn your leader experience! You need to keep him safe, but if you coddle him too much he may be too weak to survive future battles.
lt: Neatimkite galimybės jūsų vadui įgyti patirties! Turite jį saugoti, bet jeigu per daug jį lepinsite, jis gali būti per silpnas, kad išgyventų ateities kovas.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Dragon Statue
lt: Drakono skulptūra

en: Drop your nickname.
lt: Nustoti naudoti savo slapyvardį.

en: Dutch Translation
lt: Olandų vertimas

en: Early finish bonus.
lt: Ankstyvo pabaigimo premija.

en: Early finish bonus:
lt: Ankstyvo pabaigimo premija:

en: Easy
lt: Lengva

en: Egar,Elch,Ga’ash,Gadé Ihn,Gakré Ohm,Galeck,Galsh,Garadin,Garchin,Gark,Garlan,Garlin Ohn,Garrutin,Gart’lo,Garushi,Gashinar,Gashol,Gaushii,Gaustun,Gegchi,Gelka Kon,Gelknick,Gillan,Gisharri,Gost,Grada,Græt Ihn,Grashen,Gravlan,Grag,Grelnit,Grenn Ohn,Greth,Gribbel,Gridda,Grish,Gron Ihn,Ka,Kahn Ih,Karigan,Karri Kon,Karron,Kask,Kegrid,Kerath Ihn,Kerath Kor,Klash,Kon Garashé,Kraag,Krall Ohn,Kran Kor,Krash,Kraslar,Krenli,Kruggen,Kun,Mah Toa,Margian,Mar’Ildian,Markan,Markinos,Mar Ohn,Marra Di’lek,Marrito,Marritos,Merkush,Merritos Gark,Morusté,Murr,Omataké,Reshan,Vashitt,Velnick,Veralon,Veramo,Verath,Verditt,Verkon,Verlinn,Vermad,Vertick,Vladnir
lt: Egaras,Elčas,Ga’ašas,Gadé Ynas,Gakré Omas,Galekas,Galšas,Garadinas,Garčinas,Garkas,Garlanas,Garlin Onas,Garutinas,Gart’las,Garušis,Gašinaras,Gašolas,Gaušis,Gaustunas,Gegčis,Gelka Konas, Gelknikas,Gilanas,Gišaris,Gostas,Grada,Graet Ihnas,Grašenas,Gravlanas,Gragas,Grelnitas,Gren Onas,Gretas,Gribelas,Gridas,Grišas,Gron Inas,Kanas,Kan Ihas,Kariganas,Kari Konas,Karonas,Kaskas,Kegridas,Kerat Inas,Kerat Koras,Klašas,Kon Garašénas,Kraagas,Kral Onas,Kran Koras,Krašas,Kraslaras,Krenlis,Krugenas,Kunas,Ma Tojas,Margianas,Mar’Ildianas,Markanas,Markinosas,Mar Onas,Mara Di’lekas,Maritonas,Maritosas,Merkušas,Meritos Garkas,Morusténas,Muras,Omatakénas,Rešanas,Vašittas,Velnikas,Veralonas,Veramonas,Veratas,Verditas,Verkonas,Verlinas,Vermadas,Vertikas,Vladniras

en: Elven Bow
lt: Elfų lankas

en: Elvish units move and fight well in forest. Dwarvish units move and fight well in hills, mountains and caves.
lt: Elfų daliniai gerai juda ir kaunasi miškuose. Dvarfų daliniai gerai juda ir kaunasi kalvose, kalnuose ir urvuose.

en: Empty
lt: Tuščia

en: Empty Nest
lt: Tuščias lizdas

en: Empty variable name
lt: Tuščias kintamojo pavadinimas

en: Enable the games filter. If unchecked all games are shown, regardless of any filter.
lt: Įjungti žaidimų filtrą. Jei nepažymėta, visi žaidimai yra rodomi, nepriklausomai nuo bet kokio filtro.

en: Enables user time limit
lt: Įgalina naudotojo laiko limitą

en: End
    Turn
lt: Baigti
    Ėjimą

en: End Scenario
lt: Baigti scenarijų

en: End Turn
lt: Baigti ėjimą

en: Enemy unit sighted! | $enemies enemy units sighted!
lt[0]: Pastebėtas priešiškas dalinys
lt[1]: Pastebėti $enemies priešiški daliniai
lt[2]: Pastebėta $enemies priešiškų dalinių
lt[3]: Pastebėtas $enemies priešiškas dalinys

en: Enemy units cannot be seen unless they are in range of your units
lt: Priešų dalinių nebus galima matyti, nebent jie yra jūsų dalinių diapazone.

en: Enemy village
lt: Priešų kaimas

en: English (GB) Translation
lt: Anglų (DB) vertimas

en: English (Shaw) Translation
lt: Anglų (Shaw) vertimas

en: English strings edition
lt: Angliškų eilučių redagavimas

en: Era can't be activated. Some dependencies are missing:
lt: Neišeina aktyvuoti eros. Trūksta kai kurių priklausomybių:

en: Error
lt: Klaida

en: Error details:
lt: Klaidos detalės:

en: Error in the login procedure (the server had no seed for your connection).
lt: Klaida, registravimosi procedūroje (serveris neturėjo jūsų ryšio sėklos).

en: Error loading game configuration files. The game will now exit.
lt: Įvyko klaida, įkeliant žaidimo konfigūracijos failus. Žaidimas dabar išsijungs.

en: Error while playing the game:
lt: Įvyko klaida, žaidžiant žaidimą:

en: Error while reading the WML:
lt: Klaida, skaitant WML:

en: Error while starting server:
lt: Įvyko klaida, paleidžiant serverį:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Esperanto Translation
lt: Esperanto vertimas

en: Estonian Translation
lt: Estų vertimas

en: Evil Altar
lt: Blogio altorius

en: Execute a Lua statement.
lt: Įvykdyti Lua reiškinį

en: Exit
lt: Išeiti

en: Expected Battle Result (HP)
lt: Tikėtinas mūšio rezultatas (GT)

en: Experience Modifier:
lt: Patirties modifikatorius:

en: Experience modifier:
lt: Patirties modifikatorius:

en: Failed teleport! Exit not empty
lt: Nepavyko teleportuotis! Išėjimas ne laisvas

en: Failed to resolve dependencies
lt: Nepavyko išspręsti priklausomybių

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: Vasaris

en: Female ♀
lt: Moteris ♀

en: Few units have good defenses in water; a line of attackers along the edge of a river can inflict heavy casualties. Elves can use the edge of a forest in a similar manner, and dwarves can do the same with mountains.
lt: Mažai dalinių turi gerą gynybą vandenyje; puolėjų eilutė išilgai upės krašto gali pridaryti daug netekčių. Elfai panašiu būdu gali naudoti miško kraštą, o dvarfai tą patį gali daryti su kalnais.

en: File I/O Error while reading the game
lt: Failo I/O klaida, nuskaitant žaidimą

en: File I/O Error while reading the game: '
lt: Failo I/O klaida, nuskaitant žaidimą: „

en: Filipino Translation
lt: Filipinų vertimas

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Finnish Translation
lt: Suomių vertimas

en: Fire a game event.
lt: Iškviesti žaidimo įvykį.

en: Flames
lt: Liepsnos

en: Flaming Sword
lt: Liepsnojantis kalavijas

en: Flat
lt: Plokščia

en: Flower
lt: Gėlė

en: Focus on protecting...
lt: Koncentruotis saugant...

en: Fog
lt: Rūkas

en: Fog of war
lt: Karo rūkas

en: Follow unit actions
lt: Sekti karių veiksmus

en: Foot units tend to defend better in villages and castles than in other terrain types, while most mounted units do not gain any defensive advantages from villages or castles.
lt: Pėstieji daliniai linkę geriau gintis kaimuose ir pilyse, nei kitose vietovėse, o raiti daliniai negauna jokių gynybinių privalumų kaimuose ir pilyse.

en: Forest
lt: Miškas

en: French Translation
lt: Prancūzų vertimas

en: Fri
lt: Pen

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Friendly unit sighted | $friends friendly units sighted
lt[0]: Pastebėtas draugiškas dalinys
lt[1]: Pastebėti $friends draugiški daliniai
lt[2]: Pastebėta $friends draugiškų dalinių
lt[3]: Pastebėtas $friends draugiškas dalinys

en: Friends in game
lt: Draugai žaidime

en: Friulian Translation
lt: Friulų vertimas

en: Frozen
lt: Užšalusi

en: Fungus
lt: Grybai

en: Galician Translation
lt: Galisų vertimas

en: Game Lobby
lt: Žaidimo vestibiulis

en: Game Lobby:
lt: Žaidimo vestibiulis:

en: Game Over
lt: Žaidimas baigtas

en: Gender:
lt: Lytis:

en: General Purpose Administration and Coordination
lt: Bendro pobūdžio administravimas ir koordinavimas

en: Generic
lt: Bendri

en: German Translation
lt: Vokiečių vertimas

en: Getting game data...
lt: Gaunami žaidimo duomenys...

en: Give gold to the current player.
lt: Duoti aukso dabartiniam žaidėjui.

en: Glowing Rune
lt: Švytinti runa

en: Gold
lt: Auksas

en: Gold carryover:
lt: Aukso pernešimas:

en: Gold:
lt: Auksas:

en: Golden Armor
lt: Auksiniai šarvai

en: Golden Ring
lt: Auksinis žiedas

en: Graa,Greaa,Gree,Kaaa,Kassshh,Kessshh,Korro,Kraa,Kuu,Kzaaa,Kzuuu
lt: Graa,Greaa,Gree,Kaaa,Kasšš,Kesšš,Korro,Kraa,Kuu,Kzaaa,Kzuuu

en: Grant higher privileges to Lua scripts.
lt: Lua scenarijams suteikti aukštesnes privilegijas.

en: Gray Potion
lt: Pilkas eliksyras

en: Greek Translation
lt: Graikų vertimas

en: Green
lt: Žalia

en: Green Ball
lt: Žalias kamuolys

en: Green Cloak
lt: Žalias apsiaustas

en: Green Potion
lt: Žalias eliksyras

en: Group players in lobby
lt: Grupuoti žaidėjus vestibiulyje

en: HIDE ALL allies’ plans
lt: SLĖPTI VISUS sąjungininkų planus

en: HP
lt: GT

en: HP:
lt: GT:

en: Hard
lt: Sunku

en: Hebrew Translation
lt: Hebrajų vertimas

en: Hide plans for $player
lt: Slėpti žaidėjo $player planus

en: Hills
lt: Kalvos

en: Holy Water
lt: Šventas vanduo

en: Horse-based units are generally resistant to attacks with bladed or impact weapons, but are vulnerable to attacks with piercing weapons, including bows and spears.
lt: Raitieji daliniai dažnai atsparesni ašmenims ir bukiems ginklams, bet pažeidžiami durtiniams, įskaitant lankus ir ietis.

en: Hungarian Translation
lt: Vengrų vertimas

en: I am not suited to the use of this item! Let another take it.
lt: Aš netinkamas naudoti šį daiktą! Tegul kas nors kitas paima.

en: I wish this single gold coin be returned ten-fold to me.
lt: Aš noriu, kad ši auksinė moneta man grįžtų dešimteriopai.

en: Icelandic Translation
lt: Islandų vertimas

en: If you are attacked from several directions, it may be a good idea to send expendable units in some directions to delay enemy units.
lt: Jeigu jus puola iškart iš kelių pusių, galite pristabdyti kai kuriuos priešų dalinius, pasiųsdami saviškius, kuriuos galite paaukoti.

en: If you move a unit, but don’t attack or discover any additional information, you can undo your move by pressing <b>u</b>.
lt: Jei pajudinote dalinį, bet nepuolėte ar neaptikote kokios nors papildomos informacijos, galite atšaukti ėjimą spausdami <b>u</b>.

en: Ignore replay errors.
lt: Ignoruoti peržaidimo klaidas.

en: Impassable
lt: Nepereinama

en: In game:
lt: Žaidime:

en: In lobby
lt: Vestibiulyje

en: In many campaign scenarios, you may issue simple instructions for your computer-controlled allies using the right-click context menu.
lt: Daugelyje kampanijų scenarijų kompiuterio kontroliuojamiems sąjungininkams galite nurodyti paprastas instrukcijas naudodami dešinio spragtelėjimo kontekstinį meniu.

en: In most campaigns you will receive a gold bonus for finishing early, depending on the number of villages on the map and the number of turns remaining. You will usually earn more gold this way than through capturing villages and waiting for the turns to run out.
lt: Daugumoje kampanijų gausite aukso premiją už ankstyvą baigimą, priklausančią nuo kaimų žemėlapyje ir nepanaudotų ėjimų skaičiaus. Taip visada laimėsite daugiau aukso, nei užgrobdami visus kaimus ir laukdami, kol pasibaigs ėjimai.

en: In the <b>Actions</b> menu, you can select <b>Show Enemy Moves</b> to highlight all the hexes your adversary can move to (assuming your units stay where they are). Use this to make sure the enemy can’t reach your weak or injured units on his next turn.
lt: <b>Veiksmų</b> meniu galite pasirinkti <b>Rodyti priešų ėjimus</b>, kad paryškintumėte visus langelius į kurios gali eiti jūsų priešininkas (tariant, kad jūsų daliniai stovės ten, kur jie yra). Naudokite tai, kad įsitikintumėte, jog priešas negali kitą ėjimą pasiekti jūsų silpnų arba sužeistų dalinių.

en: Income
lt: Pajamos

en: Indonesian Translation
lt: Indoneziečių vertimas

en: Inflicted
lt: Padaryta

en: Inflicting the killing blow on an enemy unit is the best way to gain experience. Units killing an enemy will gain eight experience points for every level of the unit they kill, or four experience points for a zero-level opponent.
lt: Geriausias būdas įgauti patirties – suduoti lemiamą smūgį. Priešą užmušęs dalinys gauna aštuonis patirties taškus už kiekvieną užmuštojo dalinio lygį, arba keturis taškus už nulinio lygio priešą.

en: Info:
lt: Informacija:

en: Init. limit:
lt: Pradinė riba:

en: Initializing display
lt: Paruošiamas ekranas

en: Initializing teams
lt: Paruošiamos komandos

en: Initializing user interface
lt: Paruošiama naudotojo sąsaja

en: Install Dependencies
lt: Įdiegti priklausomybes

en: Installation Failed
lt: Diegimas nepavyko

en: Instruct ally
lt: Duoti nurodymus sąjungininkui

en: Internationalization Managers
lt: Internacionalizavimo koordinatoriai

en: Invalid Color
lt: Netinkama spalva

en: Invalid closing tag name
lt: Netinkamas uždarančiojo elemento vardas

en: Invalid color range:
lt: Netinkamas spalvos intervalas:

en: Invalid location
lt: Netinkama vietovė

en: Invalid tag name
lt: Netinkamas elemento vardas

en: Invalid unit type
lt: Netinkamas dalinio tipas

en: Invalid username: $nick
lt: Netinkamas naudotojo vardas: $nick

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Irish Translation
lt: Airių vertimas

en: It is now $name|’s turn
lt: Dabar $name| ėjimas

en: It is usually better to start the next scenario in a campaign with lower-level units that are about to level up than with those same units at a higher level.
lt: Kampanijoje paprastai geriau pradėti scenarijų su žemesnio lygio daliniais, kurie tuoj pasikels lygį, negu su tai pačiais aukštesnio lygio daliniais.

en: Italian Translation
lt: Italų vertimas

en: Items
lt: Daiktai

en: I’m Ready
lt: Aš pasiruošęs

en: Jan
lt: Sau

en: January
lt: Sausis

en: Japanese Translation
lt: Japonų vertimas

en: Join Game
lt: Prisijungti prie žaidimo

en: Join a room.
lt: Prisijungti prie kambario.

en: Joining this game requires a password.
lt: Norint prisijungti prie šio žaidimo, reikia slaptažodžio.

en: Joystick support
lt: Valdymo svirties palaikymas

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: Liepa

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: Birželis

en: Kaasa,Kayya,Keyya,Kiira,Korra
lt: Kaasa,Kajja,Kejja,Kiira,Korra

en: Keep
lt: Bokštas

en: Keep scrolling when mouse leaves window
lt: Nenustoti slinkti žemėlapio, pelei palikus langą

en: Key
lt: Raktas

en: Kick a player or observer.
lt: Išspirti žaidėją ar stebėtoją.

en: Kills
lt: Nužudymai

en: Korean Translation
lt: Korėjiečių vertimas

en: Large Pile of Gold Coins
lt: Didelė auksinių monetų  krūva

en: Latin Translation
lt: Lotynų vertimas

en: Latvian Translation
lt: Latvių vertimas

en: Launch the gamestate inspector
lt: Įjungti žaidimo būklės inspektorių

en: Lawful units fight better during the day, and worse at night.
    
    Day: +25% Damage
    Night: −25% Damage
lt: Šviesos daliniai geriau kaunasi dieną ir blogiau – naktį.
    
    Dieną: +25% žalos
    Naktį: −25% žalos

en: Lawful units:
lt: Šviesos daliniai:

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Leader
lt: Vadas

en: Leader/Gender
lt: Vadas/lytis

en: Leader:
lt: Vadas:

en: Leadership
lt: Vadovavimas

en: Leadership:
lt: Vadovavimas:

en: Leaning Oak
lt: Pasviręs ąžuolas

en: Leather Pack
lt: Odinis krepšys

en: Level:
lt: Lygis:

en: Level^Lvl.
lt: Lyg.

en: Light Red
lt: Šviesiai raudona

en: Light blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Lighthouse
lt: Švyturys

en: Liminal units only reach their full strength during twilight.
    
    Day: −25% Damage
    Night: −25% Damage
lt: Prieblandos daliniai pilnas jėgas įgauna prieblandoje.
    
    Dieną: −25% žalos
    Naktį: −25% žalos

en: Liminal units:
lt: Priblandos daliniai:

en: List available rooms.
lt: Išvardinti prieinamus kambarius.

en: List room members.
lt: Išvardinti kambario narius.

en: Lithuanian Translation
lt: Lietuvių vertimas

en: Load Game
lt: Įkelti žaidimą

en: Load Game...
lt: Įkelti žaidimą...

en: Loading data files
lt: Įkeliami duomenų failai

en: Loading game configuration
lt: Įkeliama žaidimo konfigūracija

en: Loading level
lt: Įkeliamas lygis

en: Loading title screen
lt: Įkeliamas titulinis vaizdas

en: Loading units
lt: Įkeliami daliniai

en: Lobby sounds
lt: Vestibiulio garsai

en: Local Player
lt: Vietinis žaidėjas

en: Location selection canceled
lt: Atšauktas vietos pažymėjimas

en: Longest time allowed for first turn (seconds)
lt: Didžiausias laikas leidžiamas pirmam ėjimui (sekundėmis)

en: Longest time possible for any turn (seconds)
lt: Didžiausias laikas leidžiamas bet kuriam ėjimui (sekundėmis)

en: Losses
lt: Netektys

en: Lots of gold
lt: Daug aukso

en: MP
lt: DŽ

en: Macedonian Translation
lt: Makedonų vertimas

en: Magenta Ball
lt: Rausvas kamuolys

en: Magic Circle
lt: Magiškas ratas

en: Magic Staff
lt: Magiška lazda

en: Male ♂
lt: Vyras ♂

en: Map could not be loaded.
lt: Žemėlapis negali būti įkeltas.

en: Map could not be loaded:
lt: Žemėlapis negali būti įkeltas:

en: Map saved.
lt: Žemėlapis išsaugotas.

en: Map-Screenshot
lt: Žemėlapio ekranvaizdis

en: Mar
lt: Kov

en: Marathi Translation
lt: Marati vertimas

en: March
lt: Kovas

en: Mausoleum
lt: Mauzoliejus

en: May
lt: Gegužė

en: Medium
lt: Vidutiniška

en: Menu
lt: Meniu

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Middle-click scrolling
lt: Žemėlapio slankiojimas viduriniuoju pelės klavišu

en: Miscellaneous Contributors
lt: Įvairūs talkininkai

en: Missing argument $arg_id
lt: Trūksta argumento $arg_id

en: Modifications:
lt: Pakeitimai:

en: Modifications:
    None found.
lt: Pakeitimai:
    Nerasta.

en: Modify a unit variable. (Only top level keys are supported.)
lt: Modifikuoti dalinio kintamąjį. (Tik aukščiausio lygio klavišai yra palaikomi.)

en: Mon
lt: Pir

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monolith
lt: Monolitas

en: More >
lt: Daugiau >

en: Mountains
lt: Kalnai

en: Mouse scrolling
lt: Žemėlapio slankiojimas pelės ratuku

en: Move leader here
lt: Atveskite vadą čia

en: Move leader to...
lt: Nuvesti vadą į...

en: Movement Costs:
lt: Judėjimo kainos:

en: Moves
lt: Žingsniai

en: Moves:
lt: Žingsniai:

en: Multiplayer
lt: Daug žaidėjų

en: Multiplayer Maps and Balancing
lt: Daugelio žaidėjų žemėlapiai ir balansavimas

en: Music
lt: Muzika

en: Mute an observer. Without an argument displays the mute status.
lt: Nutildyti stebėtoją. Be argumento rodo nutildymo būseną.

en: Name
lt: Vardas

en: Name of game:
lt: Žaidimo pavadinimas:

en: Name:
lt: Vardas:

en: Name:
lt: Vardas:

en: Nearly every button and icon in the Wesnoth game has a tooltip. Hover the mouse pointer over any button or icon to get a description or explanation of what it does.
lt: Beveik kiekvienas ženkliukas ir žodis Vesnoto žaidimo ekrane turi paaiškinimą. Užveskite ant jo pelės žymekliu, kad gautumėte paaiškinimą arba aprašymą, ką jis daro.

en: Neither a friend nor ignored
lt: Nei draugas, nei ignoruojamasis

en: Network Player
lt: Tinklo žaidėjas

en: Network communication error.
lt: Bendravimo tinklu klaida.

en: Neutral units are unaffected by day and night, fighting equally well under both conditions.
lt: Neutralių dalinių neįtakoja diena ar naktis, jie vienodai gerai kaunasi abejomis sąlygomis.

en: Neutral units:
lt: Neutralūs daliniai:

en: New Version
lt: Nauja versija

en: Next
lt: Kitas

en: Next Side
lt: Kita pusė

en: Next Turn
lt: Kitas ėjimas

en: Nightmare
lt: Košmaras

en: No Saved Games
lt: Nėra išsaugotų žaidimų

en: No advancement
lt: Netobulėja

en: No campaigns are available.
lt: Nėra jokių kampanijų.

en: No compatible eras found.
lt: Nerasta suderinamų erų.

en: No compatible scenarios found.
lt: Nerasta suderinamų scenarijų.

en: No description available.
lt: Nėra jokio aprašymo.

en: No early finish bonus.
lt: Nėra ankstyvo pabaigimo premijos.

en: No era information found.
lt: Nerasta eros informacijos.

en: No eras found
lt: Nerasta erų

en: No eras found.
lt: Nerasta erų.

en: No games found.
lt: Žaidimų nerasta.

en: No gold carried over to the next scenario.
lt: Nė kiek aukso nepernešama į kitą scenarijų.

en: No multiplayer sides found
lt: Nerasta daugelio žaidėjų pusių

en: No objectives available
lt: Nėra jokių tikslų

en: No usable weapon
lt: Nėra naudingo ginklo

en: No valid castle location found. Too many or too few mountain hexes? (please check the 'max hill size' parameter)
lt: Tinkamos vietos piliai nerasta. Per daug arba per mažai kalnų laukelių? (Prašome pasirinkti „maksimalaus kalno dydžio“ parametrą)

en: None
lt: Nėra

en: None of your leaders are able to recall that unit.
lt: Nė vienas iš jūsų vadų negali grąžinti šio dalinio.

en: None of your leaders are able to recruit that unit.
lt: Nė vienas iš jūsų vadų negali samdyti šio dalinio.

en: Normal
lt: Normalios

en: Norwegian Translation
lt: Norvegų vertimas

en: Not all of the chosen modifications are compatible. Some of them will be disabled.
lt: Ne visos pasirinktos modifikacijos suderinamos tarpusavyje. Kai kurios bus išjungtos.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: Lapkritis

en: Number of players:
lt: Žaidėjų skaičius:

en: Number of players: any
lt: Žaidėjų kiekis: bet koks

en: Number of seconds to wait for a ping reply before timing out. Set to 0 to disable
lt: Sekundžių kiekis užtrunkantis tarp periodinio garso signalo ir jo sustabdymo. Uždrausti su 0 reikšme.

en: OK
lt: Gerai

en: Objective: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_objective_description
    Behavior: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_behavior_description
lt: Tikslas: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_objective_description
    Elgesys: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_behavior_description

en: Observe Game
lt: Stebėti žaidimą

en: Observers
lt: Stebėtojai

en: Observers:
lt: Stebėtojai:

en: Oct
lt: Spa

en: October
lt: Spalis

en: Official Wesnoth Server
lt: Oficialus Vesnoto serveris

en: Old English Translation
lt: Senosios anglų vertimas

en: Old Version
lt: Sena versija

en: On friends list
lt: Draugų sąraše

en: On ignores list
lt: Ignoruojamųjų sąraše

en: On www.wesnoth.org you can find strategy guides, technical support, the history of Wesnoth, and much more.
lt: www.wesnoth.org galite rasti strategijų gidus, techninę pagalba, Vesnoto istoriją ir daug daugiau.

en: Only magical beings can wield such an object.
lt: Tik magiškos būtybės gali valdyti tokį objektą.

en: Only random sides in the current era.
lt: Tik atsitiktinės pusės dabartinėje eroje.

en: Only show games that are played or observed by at least one of your friends
lt: Rodyti tik žaidimus, kurie žaidžiami arba stebimi bent vienu iš jūsų draugų

en: Only show games that have at least one vacant slot
lt: Rodyti tik žaidimus, kurie turi bent vieną laisvą vietą

en: Only show games whose title or description contain the entered text
lt: Rodyti tik žaidimus, kurių pavadinimas arba aprašymas turi įvestą tekstą.

en: Only the mermen can use this item!
lt: Tik vandeniai gali naudoti šį daiktą!

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Orcish Flag
lt: Orkų vėliava

en: Overall
lt: Iš viso

en: Overwrite?
lt: Perrašyti?

en: Owned village
lt: Nuosavas kaimas

en: Packagers
lt: Pakuotojai

en: Parry:
lt: Atrėmimas:

en: Part a room.
lt: Palikti kambarį.

en: Part of 'Units sighted! (...)' sentence^1 enemy | $enemies enemy
lt[0]: $enemies priešiškas
lt[1]: $enemies priešiški
lt[2]: $enemies priešiškų
lt[3]: $enemies priešiškas

en: Part of 'Units sighted! (...)' sentence^1 friendly | $friends friendly
lt[0]: $friends draugiškas
lt[1]: $friends draugiški
lt[2]: $friends draugiškų
lt[3]: $friends draugiškas

en: Password Required
lt: Reikalingas slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Patience is often key. Rather than attacking in bad conditions or with few troops, wait for better conditions and then attack.
lt: Kantrybė dažnai svarbiausia. Vietoj to, kad pultumėte blogomis sąlygomis ar su mažai karių, geriau palaukite geresnių sąlygų ir tada pulkite.

en: Peace throughout Wesnoth.
lt: Taikos visame Vesnote.

en: Pile of Gold Coins
lt: Auksinių monetų krūva

en: Piles of Snow
lt: Sniego krūvos

en: Pine Tree
lt: Pušis

en: Planning mode activated!
lt: Įjungtas planavimo režimas!

en: Planning mode deactivated!
lt: Planavimo režimas išjungtas!

en: Play
lt: Leisti

en: Player/Type
lt: Žaidėjas/tipas

en: Players:
lt: Žaidėjai:

en: Point of view
lt: Požiūris

en: Poison
lt: Nuodai

en: Poison is seeping through the veins of this unit at this very moment.
lt: Nuodai šiuo metu sunkiasi per šio dalinio venas.

en: Polish Translation
lt: Lenkų vertimas

en: Portuguese (Brazil) Translation
lt: Portugalų (Brazilijos) vertimas

en: Portuguese Translation
lt: Portugalų vertimas

en: Potion of Decay
lt: Irimo eliksyras

en: Potion of Healing
lt: Gydymo eliksyras

en: Potion of Strength
lt: Stiprybės eliksyras

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Profile
lt: Profilis

en: Programming
lt: Programavimas

en: Publish: $addon_title
lt: Publikuoti: $addon_title

en: Publishing information file (.pbl)
lt: Viešinamos informacijos failas (.pbl)

en: Purple
lt: Violetinė

en: Quit
lt: Išjungti

en: Quit game.
lt: Išjungti žaidimą.

en: RACV’s Translation
lt: RACV vertimas

en: Race
lt: Rasė

en: Race:
lt: Rasė:

en: Rail
lt: Geležinkelis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Random Maps
lt: Atsitiktiniai žemėlapiai

en: Random map options:
lt: Atsitiktinio žemėlapio parametrai:

en: Random maps with an odd width aren't supported.
lt: Atsitiktiniai žemėlapiai su nelyginiu pločiu nepalaikomi.

en: Random start time
lt: Atsitiktinis pradžios laikas

en: Randomize time of day in begin
lt: Pradžioje atsitiktinai parinkti dienos laiką

en: Read the <b>Hotkeys</b> list in the <b>Preferences</b> menu.
lt: <b>Nustatymų</b> meniu galite susipažinti su <b>sparčiaisiais klavišais</b>.

en: Reading files and creating cache
lt: Skaitomi failai ir kuriamas podėlis

en: Reading from Server...
lt: Skaitoma iš serverio...

en: Reading unit files
lt: Skaitomi dalinių failai

en: Recall
lt: Grąžinti

en: Recalls
lt: Grąžinimai

en: Recruit
lt: Samdyti

en: Recruits
lt: Samdymai

en: Recruits:
lt: Samdymai:

en: Red
lt: Raudona

en: Red Potion
lt: Raudonas eliksyras

en: Red Ring
lt: Raudonas žiedas

en: Reef
lt: Rifas

en: Refresh gui.
lt: Atnaujinti grafinę sąsają.

en: Regenerate
lt: Pergeneruoti

en: Register your nickname
lt: Užregistruoti savo slapyvardį

en: Reinitialize fonts for the current language
lt: Iš naujo įkeliami šriftai naudojamai kalbai

en: Reloaded game
lt: Iš naujo įkeltas žaidimas

en: Remaining gold:
lt: Likęs auksas:

en: Remote host disconnected.
lt: Atsijungė nutolęs mazgas.

en: Remote scenario
lt: Nutolęs scenarijus

en: Remove a nickname from your ignores or friends list.
lt: Pašalina slapyvardį iš jūsų ignoruojamų arba draugų sąrašo.

en: Removed from list: $nick
lt: Pašalintas iš sąrašo: $nick

en: Rename Unit
lt: Pervadinti dalinį

en: Replace with $player
lt: Pakeisti į $player

en: Replace with AI
lt: Pakeisti į DI

en: Replace with local player
lt: Pakeisti vietiniu žaidėju

en: Replay
lt: Peržaidimas

en: Request a list of details you can set for your registered nickname.
lt: Prašyti detalių, kurias galite nustatyti užregistruotam slapyvardžiui, sąrašą.

en: Request information about a nickname.
lt: Paprašyti informacijos apie slapyvardį.

en: Reserved
lt: Rezervuota

en: Reservoir:
lt: Rezervuota:

en: Reset
lt: Perleisti

en: Resistances:
lt: Atsparumai:

en: Response
lt: Atsakas

en: Retained Gold:
lt: Išlaikytas auksas:

en: Reverse time graphics
lt: Apsukti laiko grafiką

en: Right-click to select a location to defend
lt: Dešiniu pelės klavišu pažymėkite ginamą vietovę

en: Right-click to select a location to move leader to
lt: Dešiniu pelės klavišo paspaudimu pažymėti vietovę vado ėjimui

en: Ring of Regeneration
lt: Regeneracijos žiedas

en: Ring of Slowness
lt: Lėtumo žiedas

en: Romanian Translation
lt: Rumunų vertimas

en: Room message.
lt: Kambario žinutė.

en: Room query.
lt: Kambario užklausa.

en: Rune
lt: Runa

en: Russian Translation
lt: Rusų vertimas

en: SHOW ALL allies’ plans
lt: RODYTI VISUS sąjungininkų planus

en: Sand
lt: Smėlis

en: Sat
lt: Šeš

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save Game
lt: Išsaugoti žaidimą

en: Save Replay
lt: Išsaugoti peržaidimą

en: Save already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Išsaugojimas jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: Save and abort game
lt: Įrašyti ir nutraukti žaidimą

en: Save and quit.
lt: Išsaugoti ir išjungti.

en: Save game.
lt: Išsaugoti žaidimą.

en: Save names should not end on '.gz' or '.bz2'. Please remove the extension.
lt: Išsaugojimų pavadinimai neturėtų baigtis „.gz“ arba „.bz2“. Prašome pašalintį šį plėtinį.

en: Save the Map As
lt: Išsaugoti žemėlapį kaip

en: Saved
lt: Išsaugota

en: Scarecrow
lt: Kaliausė

en: Scenario
lt: Scenarijus

en: Scenario Report
lt: Scenarijaus ataskaita

en: Scenario Settings
lt: Scenarijaus nustatymai

en: Scenario can't be activated. Some dependencies are missing:
lt: Neišeina aktyvuoti scenarijaus. Trūksta kai kurių priklausomybių:

en: Scenario start
lt: Scenarijaus pradžia

en: Scenario:
lt: Scenarijus:

en: Scenarios
lt: Scenarijai

en: Scenery
lt: Kraštovaizdis

en: Sceptre of Fire
lt: Ugnies skeptras

en: Scottish Gaelic Translation
lt: Škotų gėlų vertimas

en: Screenshot
lt: Ekranvaizdis

en: Screenshot Done
lt: Ekranvaizdis padarytas

en: Scroll To
lt: Slinkti į

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Searching for installed add-ons
lt: Ieškoma įdiegtų priedų

en: Select Scenario
lt: Pasirinkite scenarijų

en: Select unit:
lt: Pasirinkite dalinį:

en: Selected user:
lt: Pasirinkite naudotoją:

en: Send an emotion or personal action in chat.
lt: Siųsti emociją ar asmeninį veiksmą pokalbyje.

en: Send to allies only
lt: Siųsti tik draugams

en: Send to observers only
lt: Siųsti tik stebėtojams

en: Sends a private message. You cannot send private messages to players in a running game you observe or play in.
lt: Siunčia privatų pranešimą. Negalite siųsti pranešimų žaidėjams, žaidžiantiems žaidime, kurį stebite, ar kuriame žaidžiate.

en: Sep
lt: Rgs

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbian Translation
lt: Serbų vertimas

en: Server-side redirect loop
lt: Serveryje vyksta nukreipimo ciklas

en: Set Password...
lt: Nustatyti slaptažodį...

en: Set a scenario variable.
lt: Nustatyti scenarijaus kintamąjį.

en: Set behavior...
lt: Nustatyti elgesį...

en: Set objective...
lt: Nustatyti tikslą...

en: Set or show alias to a command
lt: Nustatyti arba rodyti komandos sinonimą

en: Set special orders...
lt: Nustatyti ypatingus nurodymus...

en: Settings...
lt: Nustatymai...

en: Shallow water
lt: Negilus vanduo

en: Share Maps
lt: Dalytis žemėlapiais

en: Share None
lt: Niekuo nesidalyti

en: Share View
lt: Dalytis vaizdu

en: Should $unit.name pick up the trident?
lt: Ar $unit.name turėtų paimti trišakį?

en: Show a scenario variable.
lt: Rodyti scenarijaus kintamąjį.

en: Show all games that do *not* match your filter. Useful for hiding games you are not interested in.
lt: Rodyti visus žaidimus, kurie *neatitinka* jūsų filtro. Naudinga slepiant nedominančius žaidimus.

en: Show all unit types in help
lt: Rodyti visus dalinius pagalbos sistemoje

en: Show color cursors
lt: Rodyti spaltovus žymeklius

en: Show combat
lt: Rodyti grumtynes

en: Show fps.
lt: Rodyti kadrus per sekundę.

en: Show plans for $player
lt: Rodyti žaidėjo $player planus

en: Show replay
lt: Rodyti peržaidimus

en: Show titlescreen animation
lt: Rodyti titulinio ekrano animaciją

en: Show your ignores and friends list.
lt: Rodo jūsų ignoruojamų ir draugų sąrašą.

en: Shroud
lt: Uždanga

en: Shuffle sides
lt: Sumaišyti puses

en: Signpost
lt: Kelrodis

en: Silver Ring
lt: Sidabrinis žiedas

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Skeletons are resistant to piercing, bladed and cold-based attacks but are vulnerable to impact, fire, and arcane attacks.
lt: Skeletai atsparūs dūriu, kirtimu ir šalčiu pagrįstomis atakoms, bet pažeidžiami smūgio, ugnies ir paslaptingomis atakomis.

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip animation
lt: Praleisti animaciją

en: Skip quickly to the active turn when observing
lt: Stebint greitai pereiti prie aktyvaus ėjimo

en: Slovak Translation
lt: Slovakų vertimas

en: Slovenian Translation
lt: Slovėnų vertimas

en: Slowed
lt: Sulėtintas

en: Slowed:
lt: Sulėtintas:

en: Small Pile of Gold Coins
lt: Auksinių monetų krūvelė

en: Some units have movement left. Do you really want to end your turn?
lt: Kai kurie daliniai dar gali judėti. Ar tikrai norite baigti ėjimą?

en: Some units have not moved. Do you really want to end your turn?
lt: Kai kurie kariai nepajudėjo. Ar tikrai norite baigti ėjimą?

en: Sound Effects
lt: Garso efektai

en: Spanish Translation
lt: Ispanų vertimas

en: Special: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_special_description
lt: Ypatingas: $ai_controller.side_$ally_side|_current_settings.currently_doing_special_description

en: Sprinkling this water on melee weapons grants them the <i>arcane</i> damage type until the end of the current scenario. Should $unit.name use it?
lt: Apšlaksčius kontaktinius ginklus šiuo vandeniu, jie iki scenarijaus pabaigos darys <i>paslaptingą</i> žalą. Ar norite, kad $unit.name paimtų vandenį?

en: Staff
lt: Lazda

en: Starting game
lt: Paleidžiamas žaidimas

en: Starting position:
lt: Pradžios pozicija:

en: Statistics
lt: Statistika

en: Status
lt: Būsena

en: Stone Tablet
lt: Akmeninė lentelė

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Storm Trident
lt: Trišakis Audronaša

en: Strength is given to the drinker.
lt: Išgėręs gauna stiprybės.

en: Sun
lt: Sek

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Swamp water
lt: Pelkėtas vanduo

en: Swedish Translation
lt: Švedų vertimas

en: Switch a side to/from AI control.
lt: Perjungti pusę į/iš DI kontrolės.

en: Switched domain: '$domain' to level: '$level'.
lt: Pakeistas domenas: „$domain“ į lygį: „$level“.

en: Sword
lt: Kalavijas

en: System default language
lt: Numatyta sistemos kalba

en: Taken
lt: Patirta

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Team
lt: Komanda

en: Team/Color
lt: Komanda/Spalva

en: Temple
lt: Šventykla

en: Terms
lt: Sąlygos

en: Terrain with a movement cost less than 1 encountered.
lt: Rasta vietovė su judėjimo kaina mažesne nei 1.

en: Terrain:
lt: Vietovė:

en: Test scenario
lt: Testinis scenarijus

en: The <i>Slow</i> attack makes enemy units move slower and halves the damage they do on all attacks until they end a turn.
lt: <i>Sulėtinančios</i> atakos galimybė padaro priešo dalinius lėčiau einančius ir perpus sumažina jų daromą žalą iki jų ėjimo pabaigos.

en: The Battle for Wesnoth
lt: Mūšis dėl Vesnoto

en: The End
lt: Pabaiga

en: The add-on '$addon_title|' has been successfully installed.
lt: Priedas „$addon_title|“ buvo sėkmingai įdiegtas.

en: The add-on '$addon_title|' has been successfully updated.
lt: Priedas „$addon_title|“ sėkmingai įdiegtas.

en: The add-on '$addon|' is already installed and contains additional information that will be permanently lost if you continue:
lt: Priedas „$addon|“ jau įdiegtas ir turi papildomos informacijos, kuri bus negrįžtamai prarasta, jeigu tęsite:

en: The add-ons server address specified is not valid.
lt: Nurodytas neteisingas priedų serverio adresas.

en: The amount of experience a unit needs to advance
lt: Patirties kiekis, kurio reikia, kad dalinys patobulėtų

en: The amount of income each village yields per turn
lt: Pajamų kiekis, kurį duoda kiekvienas kaimas per ėjimą

en: The bearer of this ring is slowed.
lt: Šio žiedo nešėjas yra sulėtintas

en: The computer player might not be able to play side $side_number properly in this scenario. Side $side_number is intended to be played by a human player.
lt: Kompiuterinis žaidėjas gali nesugebėti tinkamai žaisti $side_number puse šiame scenarijuje. $side_number pusė skirta žaisti žmogui.

en: The file you have tried to load is corrupt
lt: Failas, kurį bandėte įkelti, yra sugadintas

en: The file you have tried to load is corrupt: '
lt: Failas, kurį bandėte įkelti, sugadintas: „

en: The following add-on could not be deleted properly: | The following add-ons could not be deleted properly:
lt[0]: Šis priedas negali būti tinkamai ištrintas:
lt[1]: Šie priedai negali būti tinkamai ištrinti:
lt[2]: Šie priedai negali būti tinkamai ištrinti:
lt[3]: Šie priedai negali būti tinkamai ištrinti:

en: The following add-on had errors and could not be loaded: | The following add-ons had errors and could not be loaded:
lt[0]: Šis priedas turėjo klaidų ir negali būti įkeltas:
lt[1]: Šie priedai turėjo klaidų ir negali būti įkelti:
lt[2]: Šie priedai turėjo klaidų ir negali būti įkelti:
lt[3]: Šie priedai turėjo klaidų ir negali būti įkelti:

en: The following add-on was successfully deleted: | The following add-ons were successfully deleted:
lt[0]: Šis priedas sėkmingai pašalintas:
lt[1]: Šie priedai sėkmingai pašalinti:
lt[2]: Šie priedai sėkmingai pašalinti:
lt[3]: Šie priedai sėkmingai pašalinti:

en: The game could not be loaded:
lt: Žaidimas negali būti įkeltas:

en: The game could not be saved:
lt: Žaidimas negali būti išsaugotas:

en: The game has been saved.
lt: Žaidimas išsaugotas.

en: The game is out of sync, and cannot continue. There are a number of reasons this could happen: this can occur if you or another player have modified their game settings. This may mean one of the players is attempting to cheat. It could also be due to a bug in the game, but this is less likely.
    
    Do you want to save an error log of your game?
lt: Žaidimas išsisinchronizavo ir negali tęstis. Yra keletas priežasčių: tai gali atsitikti, jei jūs ar kitas žaidėjas pakeitėte savo žaidimo nustatymus. Tai gali reikšti, kad vienas iš žaidėjų bando sukčiauti. Mažiau tikėtinas paaiškinimas yra tai, kad žaidime yra klaida.
    
     Ar norite išsaugoti žaidimo klaidų žurnalą?

en: The game is out of sync. It might not make much sense to continue. Do you want to save your game?
lt: Šis žaidimas išsisinchronizavo. Nėra prasmės tęsti žaidimą. Ar norite išsaugoti žaidimą?

en: The game is over.
lt: Žaidimas baigtas.

en: The game map could not be loaded:
lt: Žaidimo žemėlapis negali būti įkeltas:

en: The map already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Žemėlapis jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: The map is unknown until your units explore it
lt: Žemėlapis nežinomas, kol daliniai jo neištyrinėja

en: The maximum number of turns the game can last
lt: Maksimalus ėjimų skaičius, kurį gali tęstis žaidimas

en: The nickname ‘$nick’ contains invalid characters. Only alpha-numeric characters, underscores and hyphens are allowed.
lt: Slapyvardyje „$nick“ yra neleidžiamų simbolių. Galima naudoti tik skaičius, raides, pabraukimą ir brūkšnelį.

en: The nickname ‘$nick’ is already taken.
lt: Slapyvardis „$nick“ jau naudojamas.

en: The nickname ‘$nick’ is not registered on this server.
lt: Slapyvardis „$nick“ neužregistruotas šiame serveryje.

en: The nickname ‘$nick’ is registered on this server.
lt: Slapyvardis „$nick“ prisiregistravęs šiame serveryje.

en: The nickname ‘$nick’ is reserved and cannot be used by players.
lt: Slapyvardis „$nick“ rezervuotas, žaidėjams jo naudoti negalima.

en: The nickname ‘$nick’ is too long. Nicks must be 20 characters or less.
lt: Slapyvardis „$nick“ yra per ilgas. Slapyvardžiai privalo būti neilgesni nei 20 simbolių.

en: The only thing worth wishing for is peace throughout the land.
lt: Vienintelis noro vertas dalykas yra taika visoje šalyje.

en: The password you provided was incorrect.
lt: Jūsų pateiktas slaptažodis buvo neteisingas.

en: The scenario is invalid because it has no id.
lt: Šis scenarijus yra netinkamas, nes jis neturi id.

en: The scenario is invalid because it has no sides.
lt: Šis scenarijus yra netinkamas, nes jis neturi pusių.

en: The server responded with an error:
lt: Serveris atsakė su klaida:

en: There are no add-ons available for download from this server.
lt: Nėra priedų, kuriuos galima parsisiųsti iš šio serverio.

en: There are no players on your friends or ignore list.
lt: Nėra žaidėjų jūsų draugų ar ignoruojamų sąraše.

en: There are no saved games to load.
    
    (Games are saved automatically when you complete a scenario)
lt: Nėra išsaugotų žaidimų, kuriuos būtų galima įkelti.
    
    (Žaidimai yra automatiškai išsaugomi, kai pabaigiate scenarijų)

en: There are no troops available to recall
    (You must have veteran survivors from a previous scenario)
lt: Nėra dalinių, kuriuos būtų galima grąžinti
    (Privalote turėti išgyvenusių veteranų iš ankstesnio scenarijaus)

en: There are no vacant castle tiles in which to recall the unit.
lt: Nėra laisvų pilies laukelių, kuriuose galima grąžinti dalinį.

en: There are no vacant castle tiles in which to recruit the unit.
lt: Nėra laisvų pilies laukelių, kuriuose galima samdyti dalinį.

en: There are six types of attack: <i>pierce</i>, <i>blade</i>, <i>impact</i>, <i>fire</i>, <i>cold</i> and <i>arcane</i>. Different units have weaknesses against different types of attacks. Right-click on a unit and select <b>Unit Description</b> to see which attacks it is resistant to, and which will affect it the most.
lt: Yra šeši atakų tipai: <i>kirtimas</i>, <i>dūris</i>, <i>smūgis</i>, <i>ugnis</i>, <i>šaltis</i> ir <i>paslaptinga</i>. Skirtingi daliniai turi silpnumų prieš skirtingus atakų tipus. Dešiniu mygtuku spragtelėkite ant dalinio ir pasirinkite <b>Dalinio aprašymas</b>, kad pamatytumėte, kurioms atakoms jis atsparus ir kurios jį veikia labiausiai.

en: There are some helpful summary screens in the main menu: for instance, the <b>Status Table</b> will let you know how your enemies are doing, and how you are doing in comparison.
lt: Pagrindiniame meniu yra keletas naudingų apibendrinimo langų: pavyzdžiui, <b>Būsenos Lentelė</b> parodys kaip laikosi jūsų priešai ir, palyginimui, kaip laikotės jūs.

en: Think twice before dismissing any unit from your recall list, no matter how little experience it has. Sometimes it’s worth paying a premium to know exactly what traits a new arrival will have.
lt: Apmąstykite veiksmą prieš atmesdami bet kokį dalinį iš savo atkūrimo sąrašo, nežiūrint į jo patirties lygį. Kartais verta mokėti daugiau, kad tiksliai sužinotumėte, kokius bruožus turės naujas dalinys.

en: This Turn
lt: Šį ėjimą

en: This command is currently unavailable.
lt: Komanda šiuo metu neprieinama.

en: This is not a multiplayer save.
lt: Tai nėra daugelio žaidėjų žaidimo išsaugojimas.

en: This is the last scenario.
lt: Tai paskutinis scenarijus.

en: This poor unit drank something really bad.
lt: Šis vargšas dalinys išgėrė kažko labai blogo.

en: This ring will heal the bearer a little each turn.
lt: Šio žiedo nešėjas kiekvieną ėjimą šiek tiek pagis.

en: This save is from a different version of the game ($version_number|). Do you wish to try to load it?
lt: Išsaugojimas yra iš kitos žaidimo versijos  ($version_number|). Ar norite pabandyti jį įkelti?

en: This save is from an old, unsupported version ($version_number|) and cannot be loaded.
lt: Išsaugojimas yra iš per senos versijos ($version_number|), kad būtų įkeltas.

en: This scenario has ended. Do you want to continue the campaign?
lt: Šis scenarijus pasibaigė. Ar norite tęsti kampaniją?

en: This staff will grant the bearer swift movement.
lt: Ši lazda suteiks nešiotojui greitą judėjimą.

en: This trident allows a merman to shoot electric bolts at his enemies!
lt: Šis trišakis leidžia vandeniams trankyti priešus žaibais!

en: This unit has been petrified. It may not move or attack.
lt: Šis dalinys buvo paverstas akmeniu. Jis negali judėti ar pulti.

en: This unit has been slowed. It will only deal half its normal damage when attacking and its movement cost is doubled.
lt: Šis dalinys buvo sulėtintas. Puldamas jis galės padaryti tik pusė įprastos žalos ir jo judėjimo kaina padvigubinta.

en: This unit is an experienced one, having advanced levels.
lt: Tai patyręs dalinys, turintis paaukštinimų.

en: This unit is close to advancing a level.
lt: Šis dalinys tuoj gali pasikelti lygį.

en: This unit is invisible. It cannot be seen or attacked by enemy units.
lt: Šis dalinys yra nematomas. Jis negali būti pamatytas arba užpultas priešo dalinių.

en: This unit is loyal and requires no upkeep.
lt: Šis dalinys yra ištikimas ir nereikalauja išlaikymo.

en: This unit is poisoned. It will lose 8 HP every turn until it can seek a cure to the poison in a village or from a friendly unit with the ‘cures’ ability.
    
    Units cannot be killed by poison alone. The poison will not reduce it below 1 HP.
lt: Šis karys apnuodytas. Jis kas ėjimą praras 8 GT tol, kol nuo nuodų bus pagydytas kaime ar draugiško dalinio su gebėjimu „atnuodija“.
    
    Vien tik nuodai negali užmušti kario. Nuodai nesumažins jo žemiau 1 GT.

en: This water will make melee weapons have the <i>arcane</i> damage type until the end of the current scenario.
lt: Šiuo vandeniu apšlakstyti kontaktiniai ginklai darys <i>paslaptingą</i> žalą iki scenarijaus pabaigos.

en: Thu
lt: Ket

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time for each attack, recruit, and capture
lt: Laikas kiekvienai atakai, samdymui ir užgrobimui

en: Time for general tasks each turn (seconds)
lt: Laikas bendroms užduotims kiekvieną ėjimą (sekundėmis)

en: Time limit
lt: Laiko limitas

en: Time of day
lt: Paros laikas

en: Time of day:
lt: Paros laikas:

en: To advance low-level units quickly, team them with a veteran and use the veteran to damage a joint target heavily enough for the junior partner to get in the killing blow.
lt: Sparčiai patobulinsite savo pradedančiuosius dalinius, jeigu suporuosite juos su veteranais. Leiskite patyrusiam kariui aplamdyti bendrą priešą tiek, kad jaunajam partneriui pakaktų jėgų suduoti lemiamą smūgį.

en: Toggle fog for the current player.
lt: Perjungti rūką dabartiniam žaidėjui.

en: Toggle overlaying of terrain codes on hexes.
lt: Perjungti vietovės kodų rodymą ant laukelių.

en: Toggle overlaying of x,y coordinates on hexes.
lt: Perjungti x,y koordinačių rodymą ant laukelių.

en: Toggle planning mode.
lt: Perjungti planavimo režimą.

en: Toggle shroud for the current player.
lt: Perjungti uždangą dabartiniam žaidėjui.

en: Total damage
lt: Bendra žala

en: Trait:
lt: Bruožas:

en: Traits
lt: Bruožai

en: Trash Pile
lt: Šiukšlių krūva

en: Try to avoid moving next to unoccupied villages. An enemy unit may move into the village and attack you, while enjoying the defense and healing of the village.
lt: Bandykite išvengti ėjimo į prie kaimo esančius laukelius. Priešo dalinys gali nueiti į kaimą ir pulti jus, ir tuo metu mėgautis kaimo teikiama gynyba ir gydymu.

en: Tue
lt: Ant

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Turkish Translation
lt: Turkų vertimas

en: Turn
lt: Ėjimas

en: Turn
lt: Ėjimas

en: Turn bonus:
lt: Ėjimo premija:

en: Turn changed
lt: Pasikeitė ėjimas

en: Turn debug mode off.
lt: Išjungti derinimo režimą.

en: Turn debug mode on.
lt: Įjungti derinimo režimą.

en: Turns finished early:
lt: Nepanaudoti ėjimai:

en: Turns run out
lt: Pasibaigia ėjimai

en: Turns:
lt: Ėjimai:

en: Tutorial
lt: Apmokymas

en: Type
lt: Tipas

en: Type $help_command <command> for more info.
lt: Norėdami daugiau informacijos, surinkite $help_command <komanda>

en: Type:
lt: Tipas:

en: Ukrainian Translation
lt: Ukrainiečių vertimas

en: Unable to find a leader type for faction $faction
lt: Nepavyko rasti lyderio tipo frakcijai $faction

en: Unban a user. He does not have to be in the game but on the server.
lt: Nebedrausti naudotojo. Jis neturi būti žaidime, bet turi būti serveryje.

en: Undoing moves not yet transmitted to the server.
lt: Atšaukiami dar neperduoti serveriui ėjimai.

en: Unexpected characters after variable name (expected , or =)
lt: Netikėti simboliai po kintamojo pavadinimo (tikėtasi , arba =)

en: Unexpected characters at line start
lt: Netikėti simboliai eilutės pradžioje

en: Unexpected closing tag
lt: Netikėtas uždarantysis elementas

en: Unit List
lt: Dalinių sąrašas

en: Units are healed when they advance a level. Used wisely, this can turn a fight.
lt: Kai pakyla dalinio lygis, jis pilnai pagyja. Protingai tai naudojant, galima apsukti mūšio eigą.

en: Units sighted! ($friendphrase, $enemyphrase)
lt: Pastebėti daliniai! ($friendphrase, $enemyphrase)

en: Units stationed in villages will either heal eight hitpoints at the beginning of their turn, or will recover from poisoning.
lt: Daliniai palikti kaime arba pagis po aštuonis gyvybės taškus kiekvieno ėjimo pradžioje, arba išsigydys nuo nuodų.

en: Units with the <i>Intelligent</i> trait need fewer experience points to level up. Early in a campaign, try to give killing blows to these units so you can get some high-level troops sooner.
lt: Daliniams su bruožu <i>protingas</i> reikia mažiau patirties taškų, kad pasikeltų lygį. Anksti kampanijoje bandykite atiduoti mirtinus smūgius šiems daliniams, kad greičiau gautumėte aukšto lygio karių.

en: Units with the <i>Leadership</i> ability help lower-level adjacent units on the same side fight better. You can move these units slowly along your battle lines and give bonuses to large numbers of lower-level troops.
lt: Daliniai su <i>vadovavimo</i> gebėjimu padeda greta esantiems tos pačios komandos žemesnio lygio daliniams geriau kautis. Galite lėtai judinti šiuos dalinius išilgai mūšio linijų ir sustiprinti daug žemo lygio karių.

en: Units with the <i>Quick</i> trait get an extra movement point per turn. This can be very important when moving through difficult terrain such as water or caves. It can make the difference between being able to move one hex or two.
lt: Daliniai, turintys savybę <i>Greitas</i>, gauna 1 papildomą judėjimo tašką per ėjimą. Tai gali būti labai svarbu judant per sunkiai praeinamas vietoves, tokias kaip vandenį ar uolas. Gali būti didelis skirtumas tarp galimybės paeiti vieną langelį ar du.

en: Unknown campaign: $campaign_id
lt: Nežinoma kampanija: $campaign_id

en: Unknown command '$command', try $help_command for a list of available commands.
lt: Nežinoma komanda „$command“, pabandykite pažiūrėti komandų sąrašą $help_command.

en: Unknown debug domain: '$domain'.
lt: Nežinomas derinimo domenas: „$domain“.

en: Unknown debug level: '$level'.
lt: Nežinomas derinimo lygis: „$level“.

en: Unknown era
lt: Nežinoma era

en: Unknown era: $era_id
lt: Nežinoma era: $era_id

en: Unknown scenario
lt: Nežinomas scenarijus

en: Unknown scenario: $scenario_id
lt: Nežinomas scenarijus: $scenario_id

en: Unknown scenario: '$scenario|'
lt: Nežinomas scenarijus: „$scenario|“

en: Unlimited turns
lt: Neriboti ėjimai

en: Unsafe Lua scripts.
lt: Nesaugūs Lua scenarijai.

en: Unsafe mode enabled!
lt: Įjungtas nesaugus režimas!

en: Unterminated [+element] tag
lt: Neuždarytas [+element] elementas

en: Unterminated [element] tag
lt: Neuždarytas [element] elementas

en: Unterminated closing tag
lt: Neužbaigtas uždarantysis elementas

en: Unterminated quoted string
lt: Trūksta uždarančių kabučių

en: Unwalkable
lt: Nevaikštoma

en: Update All
lt: Atnaujinti viską

en: Update Failed
lt: Atnaujinimas nepavyko

en: Update details for your nickname. For possible details see '/details'.
lt: Atnaujinti savo slapyvardžio detales. Apie galimas detales žiūrėkite „/details“.

en: Upkeep
lt: Išlaikymas

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Use 12-hour clock format
lt: Naudoti 12-valandų laikrodžio formatą

en: Use healers to support your attacks — they will win you battles without needing to attack anything themselves.
lt: Remkite savo puolėjus gydytojais – jie padės jums laimėti mūšius patys nieko nepuldami.

en: Use lines of troops to screen your injured units while they recover.
lt: Rikiuokite karius į eilę, kad užstotumėte sužeistuosius ir leistumėte jiems atsitiesti.

en: Use map settings
lt: Naudoti žemėlapio nustatymus

en: Use scenario specific settings
lt: Naudoti scenarijui būdingus nustatymus

en: User Maps
lt: Naudotojo žemėlapiai

en: User Scenarios
lt: Naudotojo scenarijai

en: Vacant Slot: | Vacant Slots:
lt[0]: Laisva vieta:
lt[1]: Laisvų vietų:
lt[2]: Laisvų vietų:
lt[3]: Laisvų vietų:

en: Vacant slots
lt: Laisvų vietų

en: Valencian (southern Catalan) Translation
lt: Valensų (pietų Katalonų) vertimas

en: Variable not found
lt: Kintamasis nerastas

en: Verifying cache
lt: Tikrinamas podėlis

en: Version
lt: Versija

en: Version control system (VCS) information
lt: Versijų kontrolės sistemos (VCS) informacija

en: Version:
lt: Versija:

en: Victory
lt: Pergalė

en: Victory:
lt: Pergalė:

en: Vietnamese Translation
lt: Vietnamiečių vertimas

en: Village
lt: Kaimas

en: Village gold:
lt: Kaimų auksas:

en: Village support:
lt: Kaimų auksas:

en: Villages
lt: Kaimai

en: Visualize the screen refresh procedure.
lt: Vizualizuoti ekrano atnaujinimo procedūrą.

en: WARNING: There is already a client using this nickname, logging in will cause that client to be kicked!
lt: DĖMESIO: jau yra klientas naudojantis šį slapyvardį, prisijungimas sukels to kliento išmetimą!

en: Waiting for game to start...
lt: Laukiama žaidimo pradžios...

en: Waiting for next scenario...
lt: Laukiama kito scenarijaus...

en: Waiting for players to choose factions...
lt: Laukiama, kol žaidėjai pasirinks frakcijas...

en: Waiting for players to join...
lt: Laukiama, kol prisijungs kiti žaidėjai...

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Warning: The file you have tried to load is corrupt. Loading anyway.
lt: Dėmesio: Failas, kurį bandote įkelti yra sugadintas. Įkeliama vis tiek.

en: Weapon range:
lt: Ginklo nuotolis:

en: Weapon special:
lt: Ginklų ypatybės:

en: Weapon:
lt: Ginklas:

en: Wed
lt: Tre

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Well
lt: Šulinys

en: What should our victorious unit become?
lt: Kuo mūsų pergalingas dalinys turi tapti?

en: When a tough unit is heavily injured, send it to heal in a village several turns’ movement away from the fighting. Then it can recover in peace (at 10 hitpoints per turn) without tying up front-line villages.
lt: Kai stiprus dalinys smarkiai sužeidžiamas, pasiųskite jį gydytis į kaimą už kelių ėjimų nuo mūšio. Taip jis galės atsigauti ramumoje (po 10 taškų per ėjimą) ir neužimti kaimų prie fronto.

en: While finishing early gives a gold bonus, and reduces the opportunities for enemies to kill your valuable troops, it also means you lose chances to earn your units extra experience. When deciding whether or not to finish a scenario early, weigh these factors against one another.
lt: Nors ankstyvas scenarijaus užbaigimas duoda aukso premiją ir sumažina priešų šansus užmušti jūsų vertingus dalinius, jis taip pat atima jums galimybę pelnyti patirties taškų. Kai sprendžiate, ar užbaigti scenarijų anksčiau laiko, pasverkite kas jums naudingiau.

en: Whirlpool
lt: Verpetas

en: White
lt: Balta

en: White Ring
lt: Baltas žiedas

en: Windmill
lt: Vėjo malūnas

en: With this golden coin, I wish that this battle end in a swift and safe victory.
lt: Su šia auksine moneta aš noriu, kad šis mūšis pasibaigtų greita ir saugia pergale.

en: XP
lt: PT

en: XP to advance
lt: PT iki paaukštinimo

en: XP:
lt: PT:

en: Yellow Potion
lt: Geltonas eliksyras

en: You
lt: Tu

en: You are about to open a security breach in Wesnoth. Are you sure you want to continue? If you have downloaded add-ons, do not click 'ok'! They would instantly take over your computer. You have been warned.
lt: Jūs ruošiatės atidaryti saugumo pažeidimą Vesnote. Ar jūs tikrai norite tęsti? Jei atsisiuntėte priedų, nespauskite „gerai“! Jie tuojau pat perims jūsų kompiuterįio valdymą. Jūs buvote įspėti.

en: You are not worthy of healing.
lt: Jūs nenusipelnėte gydymo.

en: You are separated from your soldiers and may not recall them
lt: Esate atskirtas nuo savo karių ir negalite grąžinti jų

en: You can access the <b>Recruit</b> and <b>Recall</b> commands by right-clicking on a castle tile. That will let you choose the precise hex you put a unit in. Placing units wisely can sometimes let you reach a village a turn earlier.
lt: Komandas <b>Samdyti</b> ir <b>Grąžinti</b> galite pasiekti užvedę pelės žymeklį ant pilies laukelių ir paspaudę dešinį pelės klavišą. Tai leis jums pasirinkti tikslų langelį, į kurį padėsite savo dalinį. Protingai pasirinkus dalinio dislokavimo vietą, kartais jis pasieks kaimą ėjimu anksčiau.

en: You can see how far enemy units can move by moving the mouse cursor over them.
lt: Galite pamatyti, kaip toli priešo daliniai gali judėti, užvesdami pelės ženkliuką virš jų.

en: You cannot end your turn yet!
lt: Dar negalite baigti savo ėjimo!

en: You don’t have a leader to recall with.
lt: Neturite vado, su kuriuo galite grąžinti.

en: You don’t have a leader to recruit with.
lt: Neturite vado, su kuriuo galite samdyti.

en: You don’t have enough gold to recruit that unit
lt: Neturite pakankamai aukso, kad pasamdytumėte šį dalinį

en: You have been defeated!
lt: Jūs buvote nugalėtas!

en: You have come across a wishing well. What would you like to wish for?
lt: Jūs priėjote norų šulinį. Koks bus jūsų noras?

en: You have emerged victorious!
lt: Jūs išėjote nugalėtoju!

en: You have made too many login attempts.
lt: Per daug kartų bandėte jungtis.

en: You have no add-ons installed.
lt: Neturite įdiegtų priedų.

en: You have no units available to recruit.
lt: Nėra dalinių, kuriuos galite samdyti.

en: You have not started your turn yet. Do you really want to end your turn?
lt: Jūs dar nepradėjote savo ėjimo. Ar tikrai norite pabaigti ėjimą?

en: You must enter a name.
lt: Jūs privalote įvesti vardą.

en: You must have a leader on a keep who is able to recall that unit.
lt: Jūsų vadas turi būti bokšte, kad galėtumėte grąžinti dalinį.

en: You must have a leader on a keep who is able to recruit the unit.
lt: Jūsų vadas turi būti bokšte, kad galėtumėte samdyti dalinį.

en: You must have at least 1 gold piece to recall a unit | You must have at least $cost gold pieces to recall a unit
lt[0]: Privalote turėti bent vieną auksinį, kad grąžintumėte dalinį.
lt[1]: Privalote turėti bent $cost auksinius, kad grąžintumėte dalinį.
lt[2]: Privalote turėti bent $cost auksinių, kad grąžintumėte dalinį.
lt[3]: Privalote turėti bent $cost auksinį, kad grąžintumėte dalinį.

en: You must login first.
lt: Pirmiausia privalote prisijungti.

en: You retrieve $amount_gold pieces of gold.
lt: Gavote $amount_gold pieces aukso.

en: You will start the next scenario with $gold on top of the defined minimum starting gold. | You will start the next scenario with $gold on top of the defined minimum starting gold.
lt[0]: Kitą scenarijų pradėsite su 1 auksiniu pridėtu prie nustatyto mažiausio pradžios aukso.
lt[1]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso pridėto prie nustatyto mažiausio pradžios aukso.
lt[2]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso pridėto prie nustatyto mažiausio pradžios aukso.
lt[3]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso pridėto prie nustatyto mažiausio pradžios aukso.

en: You will start the next scenario with $gold or its defined minimum starting gold, whichever is higher. | You will start the next scenario with $gold or its defined minimum starting gold, whichever is higher.
lt[0]: Kitą scenarijų pradėsite su 1 auksiniu arba nustatytu mažiausiu pradžios auksu, priklausomai nuo to, kas daugiau.
lt[1]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso arba nustatytu mažiausiu pradžios auksu, priklausomai nuo to, kas daugiau.
lt[2]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso arba nustatytu mažiausiu pradžios auksu, priklausomai nuo to, kas daugiau.
lt[3]: Kitą scenarijų pradėsite su $gold aukso arba nustatytu mažiausiu pradžios auksu, priklausomai nuo to, kas daugiau.

en: You will start the next scenario with the defined minimum starting gold. | You will start the next scenario with the defined minimum starting gold.
lt[0]: Kitą scenarijų pradėsite su nustatytu mažiausiu pradžios auksu.
lt[1]: Kitą scenarijų pradėsite su nustatytu mažiausiu pradžios auksu.
lt[2]: Kitą scenarijų pradėsite su nustatytu mažiausiu pradžios auksu.
lt[3]: Kitą scenarijų pradėsite su nustatytu mažiausiu pradžios auksu.

en: [limit]
lt: [riba]

en: [turn]
lt: [ėjimas]

en: addon_state^Installed
lt: Priedas įdiegtas

en: addon_state^Not installed
lt: Priedas neįdiegtas

en: addon_state^Unknown
lt: (nežinomas)

en: addon_type^(unknown)
lt: (nežinomas)

en: addon_type^Campaign
lt: Kampanija

en: addon_type^MP campaign
lt: DŽ kampanija

en: addon_type^MP era
lt: DŽ era

en: addon_type^MP faction
lt: DŽ frakcija

en: addon_type^MP map-pack
lt: DŽ žemėlapių rinkinys

en: addon_type^MP scenario
lt: DŽ scenarijus

en: addon_type^Other
lt: Kitas

en: addon_type^Resources
lt: Resursai

en: addon_type^Scenario
lt: Scenarijus

en: aggressive.
lt: agresyvus.

en: ai
lt: di

en: aliases:
lt: slapyvardžiai:

en: arcane
lt: paslaptinga

en: blade
lt: kirtimas

en: border_size should be between 0.0 and 0.5.
lt: border_size turi būti tarp 0.0 ir 0.5.

en: chaotic
lt: chaotiškas

en: cold
lt: šaltis

en: continuous replay
lt: nenutrūkstamas peržaidimas

en: cured
lt: pagydytas

en: current local time
lt: dabartinis vietinis laikas

en: damage | damage
lt[0]: žalos
lt[1]: žalos
lt[2]: žalos
lt[3]: žalos

en: def
lt: gyn

en: defensive.
lt: gynybinis.

en: do not translate the 'all'^[all|<command>]
lt: [all|<komanda>]

en: do not translate the on/off^[<side> [on/off]]
lt: [<pusė> [on/off]]

en: electrical
lt: elektrinė

en: error
lt: klaida

en: female^chaotic
lt: chaotiška

en: female^cured
lt: pagydyta

en: female^lawful
lt: šviesi

en: female^liminal
lt: prieblandos

en: female^neutral
lt: neutrali

en: female^petrified
lt: suakmenėjusi

en: female^poisoned
lt: apnuodyta

en: female^slowed
lt: sulėtinta

en: female^unhealable
lt: negydoma

en: fire
lt: ugnis

en: friends and ignores list
lt: draugų ir ignoruojamųjų sąrašas

en: friends list
lt: Draugų sąrašas

en: gender^Random
lt: Atsitiktinė

en: gold
lt: auksas

en: help
lt: pagalba

en: holy water^Leave it
lt: Palikti

en: holy water^Take it
lt: Paimti

en: ignores list
lt: Ignoruojamųjų sąrašas

en: impact
lt: smūgis

en: income
lt: pajamos

en: infix_binary^i
lt: i

en: invisible:
lt: nematomas:

en: lawful
lt: šviesos

en: level
lt: lygis

en: liminal
lt: prieblandos

en: maximum^max.
lt: daug.

en: melee
lt: peštynės

en: minimum^min.
lt: maž.

en: moves
lt: ėjimai

en: moving leader to $x1|,$y1|.
lt: vadas perkeliamas į $x1|,$y1|.

en: multiplayer_starting_gold^Gold | multiplayer_starting_gold^Gold
lt[0]: aukso
lt[1]: aukso
lt[2]: aukso
lt[3]: aukso

en: neutral
lt: neutralus

en: nick registration
lt: slapyvardžio registracija

en: no
lt: ne

en: none
lt: nieko

en: none set.
lt: nieko nenustatyta.

en: pause at end of turn
lt: pauzė ėjimo pabaigoje

en: per turn
lt: per ėjimą

en: petrified
lt: suakmenėjęs

en: petrified:
lt: suakmenėjęs:

en: pierce
lt: dūris

en: play side turn
lt: leisti pusės ėjimą

en: play turn
lt: leisti ėjimą

en: poisoned
lt: apnuodytas

en: poisoned:
lt: apnuodytas:

en: prefix_atto^a
lt: a

en: prefix_exa^E
lt: E

en: prefix_femto^f
lt: f

en: prefix_giga^G
lt: G

en: prefix_kibi^K
lt: K

en: prefix_kilo^k
lt: k

en: prefix_mega^M
lt: M

en: prefix_micro^µ
lt: µ

en: prefix_milli^m
lt: m

en: prefix_nano^n
lt: n

en: prefix_peta^P
lt: P

en: prefix_pico^p
lt: p

en: prefix_tera^T
lt: T

en: prefix_yocto^y
lt: y

en: prefix_yotta^Y
lt: Y

en: prefix_zepto^z
lt: z

en: prefix_zetta^Z
lt: Z

en: prompt^Command:
lt: Komanda:

en: ranged
lt: šaudymas

en: registering with password *** and email address $email
lt: registruojamasi su slaptažodžiu *** ir e. pašto adresu $email

en: registering with password *** and no email address
lt: registruojamasi su slaptažodžiu *** ir be e. pašto adreso

en: replay
lt: peržaidimas

en: requesting information for user $nick
lt: užklausiama informacija apie naudotoją $nick

en: reset to beginning
lt: nustatyti į pradžią

en: save_compression^No
lt: Ne

en: save_compression_short^no
lt: ne

en: scenario settings^Base
    Income
lt: Bazinės
    pajamos

en: scenario settings^Fog
lt: Rūkas

en: scenario settings^Gold Per
    Village
lt: Auksas
    kaimui

en: scenario settings^Leader
lt: Valdovas

en: scenario settings^Shroud
lt: Uždanga

en: scenario settings^Side
lt: Pusė

en: scenario settings^Start
    Gold
lt: Pradžios
    auksas

en: scenario settings^Support Per
    Village
lt: Auksas
    kaimui

en: sceptre of fire
lt: ugnies skeptras

en: setting $var to $value
lt: kintamasis $var nustatomas į $value

en: side $temp_i
lt: pusė $temp_i

en: slowed
lt: sulėtintas

en: slowed:
lt: sulėtintas:

en: status^Units
lt: Daliniai

en: statuspanel^lvl
lt: lyg

en: storm trident
lt: trišakis audronaša

en: storm trident^Leave it
lt: Palikti

en: storm trident^Take it
lt: Paimti

en: strike | strikes
lt[0]: smūgis
lt[1]: smūgiai
lt[2]: smūgių
lt[3]: smūgis

en: theme^Default
lt: Numatyta

en: theme^Pandora
lt: Pandora

en: time left for current turn
lt: šiam ėjimui likęs laikas

en: unhealable
lt: negydomas

en: unit list^Traits
lt: Bruožai

en: unit^Gold | Gold
lt[0]: aukso
lt[1]: aukso
lt[2]: aukso
lt[3]: aukso

en: unit_byte^B
lt: B

en: units
lt: daliniai

en: upkeep
lt: išlaikymas

en: version
lt: versija

en: very long
lt: labai tolima

en: villages
lt: kaimai

en: vision:
lt: matymas:

en: whisper to $receiver
lt: šnabždesys: $receiver

en: whisper: $sender
lt: šnabždesys: $sender

en: yes
lt: taip

en: Äg,Agh,Bog Äh,Borb,Brag,Brag Goh,Brok,Dak,Drog,Frok,Ga,Gah,Gark,Gnarf,Grar,Grokk,Grumph,Gulk,Hak,Hask,Hoth,Hug Bah,Hu Kah,Kak,Krak,Krug,Kub,Kuh,Lok,Luk,Nak,Nuk Kar,Pag,Reck,Rok,Ruk,Sark,Shak,Shuf,Stuh,Targ,Thog,Thruf,Thur,Tohg,Torg,Trok,Tsok,Tuh,Tuk Ruh,Ugg,Üh,Urg,Urgh,Urk,Vak,Zog,Zuug
lt: Ägas,Aghas,Bogas Ähas,Borbas,Bragas,Bragas Gohas,Brokas,Dakas,Drogas,Frokas,Ga,Gahas,Garkas,Gnarfas,Graras,Grokkas,Grumfas,Gulkas,Hakas,Haskas,Hotas,Hugas Bahas,Hu Kahas,Kak,Krakas,Krugas,Kubas,Kuhas,Lokas,Lukas,Nakas,Nukas Karas,Pagas,Rekas,Rokas,Rukas,Sarkas,Šakas,Šufas,Stu,Targas,Togas,Trufas,Tur,Tohgas,Torgas,Trokas,Tsokas,Tuhas,Tukas Ru,Uggas,Ühas,Urgas,Urghas,Urkas,Vakas,Zogas,Zuugas
