Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (678 entries)

en: $unit.name|, be quiet, I’ll explain it all later.
lt: $unit.name|, tyliai, vėliau viską paaiškinsiu.

en: (Challenging)
lt: (Iššaukiantis)

en: (Expert level, 10 scenarios.)
lt: (Eksperto lygis, 10 scenarijų.)

en: (Nightmare)
lt: (Košmaras)

en: (Normal)
lt: (Normalus)

en: ... think so. You really know how to pick a campsite, Kaleh.
lt: ... manau taip. Tu tikrai žinai, kaip išsirinkti vietą stovyklai, Kalehai.

en: A merman! He looks like he’s in bad shape.
lt: Vandenis! Atrodo, kad jis blogos būsenos.

en: Aaaargh! Fresh meat!
lt: Aaaargh! Šviežia mėsa!

en: Aaahh!
lt: Aaa!

en: Aarrggh! Voices in my head, make them stop!
lt: Aarrggh! Balsai mano galvoje, sustabdykite juos!

en: Across the Harsh Sands
lt: Skersai šiurkščius smėlius

en: Actually I just finished.
lt: Tiesą sakant, tik ką pabaigiau.

en: Ah! You scared me, Nym. I didn’t hear you coming.
lt: A! Tu išgąsdinai mane, Nym. Negirdėjau tavęs grįžtančios.

en: All I’m saying is that these tunnels aren’t as bad as I expected.
lt: Aš tik sakau, kad šitie tuneliai ne tokie jau ir blogi, kaip tikėjausi.

en: Allies
lt: Sąjungininkai

en: Alusan
lt: Alusanas

en: Am I dreaming? Is this real? I’m coming, I’m coming.
lt: Ar aš sapnuoju? Ar tai realybė? Aš ateinu, aš ateinu.

en: Anarion
lt: Anarionas

en: Ancient Guardian
lt: Senovinis saugotojas

en: And I shall avenge all those you have killed!
lt: Ir aš atkeršysiu už visus tuos, kuriuos tu nužudei!

en: And I think I see a faint light off to the right.
lt: Manau, kad matau silpną šviesą kairėje.

en: And I thought it was going to be another boring patrol. You there! Elf! This is our oasis, and we will water it with your blood!
lt: Ir aš galvojau, kad tai bus dar vienas nuobodus patruliavimas. Jūs ten! Elfe! Tai mūsų oazė ir mes aplaistysime ją jūsų krauju!

en: And at last the dead shall have their rest.
lt: Ir pagaliau mirusieji turės savo poilsį.

en: And now we’ll never know what was on that parchment. Shame.
lt: Ir dabar niekada nebežinosime, kas buvo tame pergamente. Gėda.

en: And special thanks to everyone else who I forgot to mention.
lt: Ir ypatingas ačiū visiems kitiems, kuriuos pamiršau paminėti.

en: And what’s the bad news?
lt: O kokios yra blogos naujienos?

en: And why should we trust anything you say?
lt: Ir kodėl turėtume tikėti kuo nors, ką tu sakai?

en: Angry Crab
lt: Piktas krabas

en: Angry Ghost
lt: Piktas vaiduoklis

en: Ants. Very big ants. Maybe they won’t be hostile.
lt: Skruzdėlės. Labai didelės skruzdėlės. Gal jos nebus priešiškos.

en: Any unit must reach the black citadel
lt: Kuris nors dalinys turi pasiekti juodąją citadelę

en: Are you sure there aren’t any spiders?
lt: Ar esi tikra, kad čia nėra vorų?

en: Arisen Warrior
lt: Prisikėlęs karys

en: Artwork and Graphics Design
lt: Grafikos kūrimas

en: As I envy your kind’s prowess when fighting in the water.
lt: Kaip ir aš pavydžiu jūsų rūšies meistriškumo kaunantis vandenyje.

en: At last. It is finished.
lt: Pagaliau. Tai baigta.

en: At the end of each turn, this unit takes no damage from the desert.
lt: Kiekvieno ėjimo pabaigoje šis dalinys nepatiria žalos iš dykumos.

en: Attack!
lt: Pulkite!

en: Azkotep
lt: Azkotepas

en: Back, you fiends! Or I’ll kill you a second time!
lt: Atgal, jūs demonai! Arba nužudysiu jus antrą kartą!

en: Bandits
lt: Banditai

en: Be careful. The bridge is broken, so we’ll have to wade through the shallow water.
lt: Būk atsargus. Tiltas sulaužytas, taigi turėsime perbristi per seklų vandenį.

en: Be quiet Zhul, I’ll explain it all later.
lt: Tyliai, Zul, vėliau viską paaiškinsiu.

en: Bellerin
lt: Bellerinas

en: Black Hand Bandit
lt: Juodosios Rankos banditas

en: Black Lieutenant
lt: Juodasis Leitenantas

en: Blessed Kali
lt: Palaimintas Kali

en: Blood is Thicker than Water
lt: Kraujas tirštesnis už vandenį

en: Boss dead! Run!
lt: Vadas miręs! Bėkite!

en: Boyicht
lt: Bojičtas

en: Burn, burn and die!
lt: Dekite, dekite ir mirkite!

en: But I am not asleep? And yet I can see you? How is this possible?
lt: Bet kodėl aš nemiegu? Ir vis dėlto galiu tave matyti? Kaip tai įmanoma?

en: But if Tanuil is dead, who will lead us?
lt: Bet jeigu Tanuilas žuvo, kas mus ves?

en: But sir, behind you...!
lt: Bet pone, už jūsų!..

en: But sir—
lt: Bet pone—

en: But the great tree, it has been destroyed!
lt: Bet didysis medis, jis sunaikintas!

en: But they both look evenly matched. Who should we ally with?
lt: Bet abi pusės atrodo apylygės, prie ko prisišliesime?

en: But to kill Garak? How can we?
lt: Bet nužudyti Garaką? Kaip mes galėjome?

en: But we need you! What would we do without you?
lt: Bet mums tavęs reikia! Ką mes be tavęs darysim?

en: But why, why did you want to kill us?
lt: Bet kodėl, kodėl tu norėjai nužudyti mus?

en: But, but we burned the bodies so they couldn’t be raised.
lt: Bet, bet mes sudeginome kūnus, kad jų nebūtų galima prikelti.

en: Byorn
lt: Bjornas

en: Campaign Design
lt: Kampanijos kūrimas

en: Campaign Maintenance
lt: Kampanijos priežiūra

en: Capture all 4 human ships
lt: Užgrobkite 4 žmonių laivus

en: Caught between a spider and its prey. Not a good place to be.
lt: Atsidūrėm tarp voro ir jo aukos. Ne pati geriausia vieta.

en: Cave Spider
lt: Urvų voras

en: Central Body
lt: Centrinis kūnas

en: Chico
lt: Čiko

en: Chief has fallen! Flee!
lt: Vadas krito! Bėkite!

en: Crawling Horror
lt: Ropojantis siaubas

en: Cultists
lt: Kulto nariai

en: Death of Fundin
lt: Fundino mirtis

en: Death of Garak
lt: Garako mirtis

en: Death of Gnarl
lt: Gnarlo mirtis

en: Death of Grog
lt: Grogo mirtis

en: Death of Jarl
lt: Jarlo mirtis

en: Death of Kaleh
lt: Kaleho mirtis

en: Death of Nog
lt: Nogo mirtis

en: Death of Nori
lt: Nori mirtis

en: Death of Nym
lt: Nym mirtis

en: Death of Rogrimir
lt: Rogrimiro mirtis

en: Death of Thungar
lt: Tungaro mirtis

en: Death of Zhul
lt: Zulos mirtis

en: Death to the heretics!
lt: Mirtis eretikams!

en: Deep One
lt: Gilusis

en: Defeat Azkotep
lt: Nugalėkite Azkotepą

en: Defeat Possessed Garak (or)
lt: Nugalėkite apsėstą Garaką (arba)

en: Defeat Sergeant Durstrag
lt: Nugalėkite seržantą Durstragą

en: Defeat Tanstafaal and Eloh
lt: Nugalėkite Tanstafaalą ir Eloh

en: Defeat Xanthos
lt: Nugalėkite Zantosą

en: Defeat Ystara
lt: Nugalėkite Ystarą

en: Defeat all Enemies
lt: Nugalėkite visus priešus

en: Defeat all Undead Leaders
lt: Nugalėkite visus nemirėlių vadus

en: Defeat dwarf leaders
lt: Nugalėkite dvarfų vadus

en: Defeat enemy leaders, find both keys
lt: Nugalėkite priešo vadus, raskite abu raktus

en: Defeat the false Eloh
lt: Nugalėkite netikrą Eloh

en: Defeat troll leaders
lt: Nugalėkite trolių vadus

en: Descending into Darkness
lt: Nusileidimas į tamsą

en: Desert Archer
lt: Dykumos lankininkas

en: Desert Avenger
lt: Dykumos keršytojas

en: Desert Captain
lt: Dykumos kapitonas

en: Desert Champion
lt: Dykumos čempionas

en: Desert Fighter
lt: Dykumos kovotojas

en: Desert Hero
lt: Dykumos herojus

en: Desert Horseman
lt: Dykumos raitelis

en: Desert Hunter
lt: Dykumos medžiotojas

en: Desert Marksman
lt: Dykumos šaulys

en: Desert Marshal
lt: Dykumos maršalas

en: Desert Prowler
lt: Dykumos sėlintojas

en: Desert Ranger
lt: Dykumos bastūnas

en: Desert Rider
lt: Dykumos raitelis

en: Desert Scout
lt: Dykumos žvalgas

en: Desert Sentinel
lt: Dykumos sergėtojas

en: Desert Sharpshooter
lt: Dykumos snaiperis

en: Did I give you permissions to speak? Did I?
lt: Ar daviau jums leidimus kalbėti? Ar daviau?

en: Dive for cover!
lt: Slėpkitės!

en: Do not blame yourself too much, it is Eloh who persuaded him to rebel.
lt: Nekaltink savęs per daug, tai Eloh įtikino jį sukilti.

en: Do not give up yet, little one. The battle is not yet lost while we still fight.
lt: Dar nepasiduok, mažasis. Mūšis dar nepralaimėtas, kol mes vis dar kaunamės.

en: Do you doubt my powers? You have come out of the darkness, and I appear unto you to congratulate you.
lt: Abejoji mano galiomis? Išėjai iš tamsos ir aš pasirodžiau, kad pasveikinčiau tave.

en: Do you remember anything about these sands?
lt: Ar atsimeni ką nors apie šias kopas?

en: Do you want us to fight? We can still avoid them, but they are between us and the next oasis.
lt: Ar nori, kad kovotume? Vis dar galime išvengti jų, bet jie yra tarp mūsų ir kitos oazės.

en: Does she have a name?
lt: Ar ji turi vardą?

en: Don’t try to explain, Esanoo. We’ll have to show them instead.
lt: Nebandyk paaiškinti, Esanū. Mes vietoj to turėsime jiems parodyti.

en: Durth
lt: Durtas

en: Dwalim
lt: Dvalimas

en: Dwarf Ally
lt: Dvarfas sąjungininkas

en: Dwarf Avenger
lt: Dvarfas keršytojas

en: Dwarf Defender
lt: Dvarfas gynėjas

en: Dwarf Ghost
lt: Dvarfo vaiduoklis

en: Dwarf Grenadier
lt: Dvarfų grenadierius

en: Dwarf Guard
lt: Dvarfas sargybinis

en: Dwarf Hermit
lt: Dvarfų atsiskyrėlis

en: Dwarf Leader
lt: Dvarfų vadas

en: Dwarf Scout
lt: Dvarfų žvalgas

en: Dwarf Sergeant
lt: Dvarfas seržantas

en: Dwarf Skirmisher
lt: Dvarfų peštukas

en: Dwarven Belt
lt: Dvarfų diržas

en: Eagath
lt: Ygatas

en: Eloh Cultists
lt: Eloh kulto nariai

en: Eloh protect us!
lt: Eloh, apsaugok mus!

en: Eloh protect us, I have fallen.
lt: Eloh, apsaugok mus, aš kritau.

en: Eloh protect us, what has he done?
lt: Eloh, apsaugok mus, ką jis padarė?

en: Eloh protect us, what is happening?
lt: Eloh, apsaugok mus, kas vyksta?

en: Elonea
lt: Elonėjas

en: Eloshi
lt: Eloši

en: Elves! Kill them all!
lt: Elfai! Užmuškite juos visus!

en: Elves?! What in the nine hells are elves doing down here?
lt: Elfai?! Ką po šimts velnių čia veikia elfai?

en: Elvish Rebel
lt: Elfų sukilėlis

en: Enemies
lt: Priešai

en: Epilogue
lt: Epilogas

en: Epilogue:
lt: Epilogas:

en: Eranor
lt: Eranoras

en: Esanoo
lt: Esanū

en: Esanoo said there were five merfolk captured. We only found four. Where did they hide the last one? What horrible acts have these humans committed?
lt: Esanū pasakė, kad sučiupo penkis vandenius. Radome tik keturis. Kur jie padėjo dar vieną? Kokių siaubų pridirbo šie žmonės?

en: Escape the Caves
lt: Pabėkite iš urvų

en: Even if we turn around and leave now, where will we go?
lt: Netgi jei dabar apsisuksime ir išeisime, kur mes eisime?

en: Everything will be fine. Do as he says.
lt: Viskas bus gerai. Daryk, kaip jis sako.

en: Evil
lt: Blogis

en: Explore Outside
lt: Ištyrinėkite išorę

en: Explore Underground
lt: Ištyrinėkite požemį

en: Failed Experiment
lt: Nepavykęs eksperimentas

en: Fanatical Saurian
lt: Fanatiškas roplys

en: Farewell Esanoo. You were my favorite of the merfolk.
lt: Sudie Esanū. Buvai mėgstamiausias mano vandenis.

en: Farewell Nym, I go to the sea god. You elves must go on without me.
lt: Sudie Nym, einu pas jūrų dievą. Jūs, elfai, privalote eiti tolyn be manęs.

en: Feel the cold touch of death!
lt: Pajausk šaltą mirties prisilietimą!

en: Finally! We were worried that no one else had survived.
lt: Pagaliau! Mes nerimavome, kad daugiau niekas neišgyveno.

en: Finally. It is over.
lt: Pagaliau. Tai baigta.

en: Fire Guardian
lt: Ugninis saugotojas

en: Fire in the hole!
lt: Ugnis skylėje!

en: Flaming Sword
lt: Liepsnojantis kalavijas

en: Flee, you craven spirits, and leave us in peace!
lt: Sprukite, jūs, bailios dvasios, ir palikite mus ramybėje!

en: Flesh Golem
lt: Mėsos golemas

en: Follow us. Attack our enemies.
lt: Sek mus. Pulk mūsų priešus.

en: Foolish girl! Do not ask such a question. Trust me, it is better not to know. Knowledge can be a terrible weight, and not one that I would want a youth such as yourself to bear. Treasure the beautiful things in this life and pry not into the darker secrets. Eloh forgive me, I have probably told you too much already, but in these dark times I felt that you should know a little bit of the truth.
lt: Kvaila mergaite! Neklausk tokio klausimo. Patikėk manimi, geriau nežinoti. Žinios gali būti baisi našta, ir ne ta, kurią aš norėčiau, kad jaunuolė tokia kaip tu nešiotum. Brangink nuostabius daiktus šiame gyvenime ir nesikišk į tamsesnes paslaptis. Eloh, atleisk man, aš turbūt jau pasakiau per daug, bet šiais tamsiais laikais aš jaučiau, kad jūs turėtumėte žinoti truputėlį tiesos.

en: Forgive me my sins!
lt: Atleisk man mano nuodėmes!

en: Frea
lt: Frėja

en: Free at last! Thanks be to the Sea God. But wait a minute, you’re elves?!
lt: Pagaliau laisvas. Ačiū Jūrų dievui. Bet palaukit minutėlę, jūs elfai?!

en: Fresh meat!
lt: Šviežia mėsa!

en: From the humans?
lt: Iš žmonių?

en: Fundin
lt: Fundinas

en: Ganthos
lt: Gantosas

en: Garak
lt: Garakas

en: Garak collapses to the ground with his own blade sticking from his chest.
lt: Garakas griūna ant žemės kartu su iš krūtinės kyšančiu savo kardu.

en: Garak, but the suns...
lt: Garakai, bet saulės...

en: Garak?
lt: Garakai?

en: Gate Guard
lt: Vartų sargas

en: Giant Ant
lt: Milžiniška skruzdėlė

en: Girl, I told you not to open it. Let’s go, I’d really like to get to an oasis soon.
lt: Mergaite, sakiau tau neatidaryti jo. Eime, aš tikrai norėčiau netrukus pasiekti oazę.

en: Gnarl
lt: Gnarlas

en: Goblin Coward
lt: Goblinas bailys

en: Goblin Scout
lt: Goblinų žvalgas

en: Goblins are so predictable.
lt: Goblinai tokie nuspėjami.

en: Goodbye, old friend. May Eloh shine her light eternal upon you.
lt: Sudie, senasis drauge, tešviečia Eloh savo amžiną šviesą virš tavęs.

en: Go’hag
lt: Go’hagas

en: Graghht
lt: Graghhtas

en: Grak
lt: Grakas

en: Grateful Merman
lt: Dėkingas vandenis

en: Great Leader Darmog
lt: Didysis vadas Darmogas

en: Grimnir
lt: Grimniras

en: Grog
lt: Grogas

en: Grog says thank you.
lt: Grogas dėkoja.

en: Groo
lt: Grū

en: Groucho
lt: Groučo

en: Guardian Phoenix
lt: Feniksas saugotojas

en: Ha! Foolish boy, you know nothing.
lt: Cha! Kvailas berniūkšti, tu nieko nežinai.

en: Ha! They’re destroyed at last.
lt: Cha! Pagaliau juos sunaikinome.

en: Hahaha...!
lt: Chachacha!..

en: Hail Kaleh, I am Thurongar, King of the Dwarves.
lt: Būk pasveikintas, Kalehai. Aš Turongaras, dvarfų karalius.

en: Hamuil
lt: Hamuilas

en: Has the sky really stopped falling?
lt: Ar dangus tikrai nustojo kristi?

en: Have you come to a decision?
lt: Ar nusprendėte?

en: He just collapsed!
lt: Jis tiesiog susmuko!

en: He just disappeared. That’s odd.
lt: Jis ėmė ir pradingo. Keista.

en: He killed himself rather than surrender to us!
lt: Jis nusižudė vietoj to, kad pasiduotų mums!

en: He looks like a half-man half-fish.
lt: Jis atrodo kaip pusiau žmogus, pusiau žuvis.

en: He was a bastard at times... But... but why did he have to die? It... it just doesn’t make sense.
lt: Kartais jis būdavo gyvulys... Bet... bet kodėl jis turėjo mirti? Tai... tai tiesiog nesuvokiama.

en: He was a brave warrior and a true ally. He will be missed.
lt: Jis buvo drąsus karys ir tikras sąjungininkas. Jo bus pasiilgstama.

en: Help me!!
lt: Padėkite man!!

en: Help me...
lt: Padėkite man...

en: Help! They’re everywhere!
lt: Padėkite! Jie visur!

en: Help, I’m drowning!
lt: Padėkite, skęstu!

en: Her will be done.
lt: Tai bus padaryta.

en: Hey Kaleh, are you in there?
lt: Ei, Kalehai, ar tu ten?

en: Hey look! It’s a dwarf!
lt: Ei, žiūrėkite! Tai dvarfas!

en: Hey look! It’s a troll!
lt: Ei, žiūrėkite! Tai trolis!

en: Hey look! Those must be elves!
lt: Ei, žiūrėkite! Tai tikriausiai elfai!

en: Hey look, more ants!
lt: Ei, žiūrėkit, ir vėl skruzdės!

en: Hey! Look there, they dropped something... A stone bottle, sealed. I wonder what’s inside...
lt: Ei! Žiūrėkite, jie kažką numetė... Akmeninis butelys, užantspauduotas. Įdomu kas viduje...

en: Hey, Nisa, the rocks have stopped falling. You can come out now!
lt: Ei, Nisa, jau nustojo lyti akmenimis. Gali išlįsti!

en: He’s... he’s still breathing!
lt: Jis... Jis vis dar kvėpuoja!

en: Hmmmm. Some of the druids that worship on the island may still be alive. We should go check.
lt: Hmm. Saloje galėjo išgyventi ten besimeldžiančių druidžių. Reiktų patikrinti.

en: Holy Water
lt: Šventintas vanduo

en: Honor Guard
lt: Garbės sargybinis

en: How could we have let her die? I’ve never seen fire magic like that before. She will be sorely missed.
lt: Kaip galėjome leisti jai numirti? Niekada anksčiau neteko matyti tokios ugnies magijos. Labai jos pasiilgsime.

en: Huh? A dwarf?
lt: Hm? Dvarfas?

en: Huh? A troll?
lt: Hm? Trolis?

en: Huh? Elves?
lt: Hm? Elfai?

en: Human Allies
lt: Žmonės sąjungininkai

en: Human Ally
lt: Žmonės sąjungininkai

en: Human Guard
lt: Žmonių sargybinis

en: Human Messenger
lt: Žmonių pasiuntinys

en: Human Scout
lt: Žmonių žvalgas

en: Human Ship
lt: Žmonių laivas

en: Human Soldier
lt: Žmonių kareivis

en: Hunting Ogre
lt: Medžiojantis žmogėdra

en: I accidentally managed to anger a powerful necromancer a while ago... It’s a long story. But who are you? You almost look like elves.
lt: Prieš kurį laiką netyčia sugebėjau supykdyti galingą nekromantą... Tai ilga istorija. Bet kas jūs tokie? Atrodote beveik kaip elfai.

en: I almost can’t believe it.
lt: Aš beveik negaliu tuo patikėti.

en: I already told you, the sky is clear and empty. Now come quickly, silly, others may need our help.
lt: Jau sakiau, dangus ramus ir tyras. O dabar išlįsk, kvailiuk, kitiems gali prireikti mūsų pagalbos.

en: I am Kaleh, and we are the Quenoth elves. What in Eloh’s name is going on here?
lt: Aš esu Kalehas, ir mes esame Kvenoto elfai. Kas, Eloh vardu, čia vyksta?

en: I am Kaleh, leader of the Quenoth Elves.
lt: Aš Kalehas, Kvenoto elfų vadas.

en: I am an abomination, please kill me.
lt: Aš esu pasibjaurėjimas, prašau nužudykite mane.

en: I am known as Melusand. I am what you might call a high priest among my people.
lt: Esu žinoma kaip Melusand. Aš esu ką jūs galite vadinti vyriausiąja žyne tarp mano tautos.

en: I am, I’m a fire mage. I’ve been traveling for quite a while now, exploring and learning. But these sands seem particularly inhospitable! I’ve been meaning to check out the northern mountains; mind if I join you for a while in your travels?
lt: Taip, aš ugnies magė. Jau kurį laiką keliauju tyrinėdama ir mokydamasi. Tačiau šie smėlynai atrodo ypatingai nesvetingi! Norėjau patikrinti šiaurinius kalnus; neprieštarausite, jei kuriam laikui prisijungsiu prie jūsų kelionių?

en: I command you to stop this foolishness!
lt: Įsakau tau baigti šią kvailystę!

en: I do not fear death any more.
lt: Daugiau nebebijau mirties.

en: I don’t know, but I fear we may find out.
lt: Nežinau, bet bijau, kad galime sužinoti.

en: I don’t like the smell of this place.
lt: Man nepatinka šios vietos kvapas.

en: I don’t like the sound of this. I’m out of here.
lt: Man nepatinka, kaip tai skamba. Einu iš čia.

en: I don’t...
lt: Aš ne...

en: I fear no ghosts, I’ll take it.
lt: Aš nebijau vaiduoklių, paimsiu jį.

en: I go to my ancestors...
lt: Keliauju pas savo protėvius...

en: I have a right to speak my mind!
lt: Turiu teisę išsakyti savo mintis!

en: I have no choice, goodbye.
lt: Neturiu pasirinkimo, viso gero.

en: I live again! I can feel!
lt: Aš vėl gyvenu! Galiu jausti!

en: I promise we shall meet again.
lt: Pažadu, mes dar susitiksime.

en: I surrender! I mean we surrender. Just please don’t kill me.
lt: Pasiduodu! Norėjau pasakyt, mes pasiduodame. Tik prašau, nežudykite manęs.

en: I thank Eloh for the brief time that she has let you spend with us.
lt: Dėkui Eloh už tą trumpą laiką, kurį ji paskyrė tau praleisti su mumis.

en: I think I preferred the spider and the ants...
lt: Man atrodo, geriau jau voras ir skruzdės...

en: I think, Kaleh, that you should take the ring.
lt: Aš manau, Kalehai, kad tu turėtum paimti šį žiedą.

en: I will be avenged...
lt: Už mane bus atkeršyta...

en: I will not kill you in cold blood. But leave these lands, and never darken our path again. Or I will show you no mercy.
lt: Aš šaltakraujiškai jūsų nežudysiu. Bet palikite šias žemes, ir niekada daugiau nebetemdykite mūsų kelio. Arba aš nerodysiu jums gailesčio.

en: I will slaughter you all and bathe in your blood!
lt: Visus jus išskersiu ir maudysiuos jūsų kraujyje!

en: I will wield this blade proudly, and whenever I look upon it I shall remember you, Elyssa.
lt: Išdidžiai nešiosiu šį kalaviją, ir kaskart į jį pažvelgęs, prisiminsiu tave, Elyssa.

en: I will... not... yield... I defeated... your... champion... I... will... overcome... you...
lt: Aš... nepasiduosiu... Nugalėjau... tavo... čempioną... Aš... įveiksiu... tave...

en: I... I forgive you.
lt: Aš... Aš tau atleidžiu.

en: If a human messenger escapes the valley
lt: Jei žmonių pasiuntinys pasprunka iš slėnio

en: If your mind is set, then I won’t try to convince you. But we will miss you.
lt: Jeigu jau apsisprendei, neperkalbinėsiu. Bet mes tavęs pasiilgsim.

en: Il-tian
lt: Il-tiana

en: Illuvia
lt: Illuvija

en: Impudent girl, you should not speak so to your elders, or to your betters.
lt: Įžūli mergaite, neturėtum taip kalbėti su vyresniais, ar už tave viršesniais.

en: In Eloh’s name, Nym, you look terrible. Are you well?
lt: Eloh vardu, Nym, atrodai baisiai. Ar tau viskas gerai?

en: In the Tunnels of the Trolls
lt: Trolių tuneliuose

en: Indeed, we owe you a great debt. You have done well Esanoo, better than I could have hoped.
lt: Iš tiesų, mes jums labai skolingi. Tu gerai pasidarbavai, Esanū, geriau, nei galėjau tikėtis.

en: Indeed. I come from the ocean, and long have I been looking for you.
lt: iš tiesų. Atėjau iš vandenyno ir ilgai jūsų ieškojau.

en: Intruders! Kill them!
lt: Įsibrovėliai! Užmuškite juos!

en: Intruders! Sound the alarm!
lt: Įsibrovėliai! Skelbkite pavojų!

en: Iona, try to vary your attacks more. You’re becoming too predictable.
lt: Iona, bandyk labiau keisti savo atakas. Tampi per daug nuspėjama.

en: Iron Council
lt: Geležinė taryba

en: Is anyone still alive?
lt: Ar kas nors dar gyvas?

en: Is it even possible to kill this thing? It’s huge!
lt: Ar bent įmanoma užmušti šį daiktą? Jis milžiniškas!

en: Is it safe to come out? I was so scared.
lt: Ar jau saugu išeiti? Buvau labai išsigandusi.

en: It felt like a distant rumbling. And what’s that roaring sound?
lt: Atrodė kaip tolimas dundesys. Ir kas čia per šniokštimas?

en: It might be useful, I’ll take it.
lt: Ji gali būti naudinga, paimsiu ją.

en: It seems that we finally have some peace. But what do we do now?
lt: Atrodo, pagaliau truputis taikos. Bet ką dabar darysime?

en: It seems to like you, looks like you just got yourself a pet.
lt: Atrodo, jis tave mėgsta, panašu, kad ką tik įsigijai gyvunėlį.

en: It shall be done.
lt: Bus padaryta.

en: It would be suicide for you to try to rescue them alone. Of course we will help you.
lt: Tai būtų savižudybė tau pačiam bandyti juos išvaduoti. Žinoma, kad mes padėsime tau.

en: It wouldn’t have been my first choice. But it could prove useful. I wonder what it likes to eat?
lt: Tai nebūtų pirmasis mano pasirinkimas. Bet jis gali būti naudingas. Įdomu, ką jis mėgsta valgyti?

en: It’s some sort of a map. I think I recognize some of those hills ahead on it.
lt: Tai kažkoks žemėlapis. Manau, kad jame atpažįstu kai kurias priekyje esančias kalvas.

en: I’ll try, sir.
lt: Pabandysiu, pone.

en: I’m afraid, Kaleh, that the time has come for our paths to separate.
lt: Bijau, Kalehai, kad atėjo laikas išsiskirti ir mūsų keliams.

en: I’m always careful. I’ll be back soon.
lt: Aš visada atsargi. Tuoj grįšiu.

en: I’m back, Kaleh.
lt: Aš grįžau, Kalehai.

en: I’m fine. But I found someone who really wanted to speak with you.
lt: Man viskas gerai. Bet radau kai ką, kas tikrai nori su tavim pasikalbėti.

en: I’m gonna make you squeal, dwarf!
lt: Va dabar tu man pacypsi, dvarfe!

en: I’m not sure what to think. It’s all so much information.
lt: Nesu tikra, ką galvoti. Čia tiek daug informacijos.

en: I’m sorry Kaleh, I cannot let our people slaughter each other. There must be a way to stop this.
lt: Apgailestauju Kalehai, aš negaliu leisti mūsų žmonėms skersti vienas kitą. Turi būti būdas tai sustabdyti.

en: I’m too young to die. What will happen to my people?
lt: Aš per jaunas mirti. Kas atsitiks mano tautai?

en: I’ve seen some ugly creatures in my day, but that thing is just wrong.
lt: Mačiau bjaurių būtybių savo laikais, bet šis daiktas yra tiesiog netinkamas.

en: Jarl
lt: Džarlas

en: Jokli
lt: Džoklis

en: Jorazan
lt: Džorazanas

en: Kaleh
lt: Kalehas

en: Kaleh Must Reach the Northern Edge of the Desert
lt: Kalehas privalo pasiekti šiaurinį dykumos kraštą

en: Kaleh must capture a keep
lt: Kalehas privalo užgrobti tvirtovę

en: Kaleh must reach the exit tunnel at the north edge of the map
lt: Kalehas turi pasiekti tunelį šiauriniame žemėlapio krašte

en: Kaleh! No!
lt: Kalehai! Ne!

en: Kaleh, I think you should come up and see this.
lt: Kalehai, manau turėtum ateiti ir pamatyti tai.

en: Kaleh, Kaleh, come to me.
lt: Kalehai, Kalehai, ateik pas mane.

en: Kaleh, Nym, help us!
lt: Kalehai, Nym, padėkite mums!

en: Kaleh, a quick question—
lt: Kalehai, trumpas klausimas—

en: Kaleh, wake up! Sentries report movement in the sands!
lt: Kalegai, pabusk! Sargybiniai praneša apie judėjimą smėlynuose!

en: Kaleh, who are you talking to?
lt: Kalehai, su kuo tu kalbi?

en: Kelur
lt: Keluras

en: Keratur
lt: Keraturas

en: Keratur, son of Tanuil. What in Eloh’s name are you doing here? How could you do this? We thought you were dead.
lt: Keraturai, Tanuilo sūnau. Ką, Eloh vardu, tu čia darai? Kaip tu galėjai tai padaryti? Galvojome, kad tu numirei.

en: Kill Dwarf Chieftain
lt: Užmuškite dvarfą seržantą

en: Kill Troll Leader
lt: Nužudykite trolių vadą

en: King Thurongar
lt: Karalius Turongaras

en: Kromph
lt: Kromfas

en: Kromph need command. Command me!
lt: Kromfui reikia įsakymo. Įsakyk man!

en: Lake Naga
lt: Upės naga

en: Let’s aid the dwarves.
lt: Padėkime dvarfams.

en: Let’s aid the trolls.
lt: Padėkime troliams.

en: Let’s get out of here.
lt: Dinkime iš čia.

en: Like I haven’t killed enough undead recently. Why can’t these guys just stay dead?
lt: Lyg nebūčiau paskutiniu metu užmušusi pakankamai nemirėlių. Kodėl šie vyrukai negali likti mirę?

en: Look, he dropped something! I wonder what it is...
lt: Žiūrėkite, jis kažką numetė! Įdomu kas tai...

en: Looks like we came just in time. Our chief told us we’re to fight with you until all the trolls are dead. Tell us where to go — I want to kill me some troll!
lt: Atrodo, kad mes kaip tik laiku. Mūsų vadas liepė mums kautis kartu su jumis kol visi troliai nebus išžudyti. Rodykite mums kelią — noriu užmušti kokį nors trolį!

en: Looks like you have your own rather large pet, Nym.
lt: Panašu, kad įsigijai gana didelį augintinį, Nym.

en: Lost Soul
lt: Pasiklydusi dvasia

en: Lrea
lt: Lrėja

en: Lyia
lt: Lija

en: Make pain end!
lt: Padarykite skausmui galą!

en: Master, look!
lt: Vade, žiūrėk!

en: Master, what is your command?
lt: Šeimininke, koks yra jūsų įsakymas?

en: May Eloh protect you.
lt: Tegul Eloh apsaugo tave.

en: May Griknagh protect you. I’ll be back soon!
lt: Tesaugo tave Griknaghas. Tuoj grįšiu!

en: Maybe they’re hiding in the stables. Let’s go check.
lt: Gal jie slepiasi arklidėse. Eime patikrinti.

en: Merfolk Guard
lt: Vandenių sargybinis

en: Miraculously, all of our encampments survived the night.
lt: Visos mūsų stovyklos stebuklingai išgyveno naktį.

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Moin
lt: Moinas

en: Monsters
lt: Pabaisos

en: More accursed troll magic. Fall back!
lt: Daugiau prakeiktos trolių magijos. Atsitraukiam!

en: More dwarven trickery! Fall back!
lt: Daugiau dvarfų triukų! Atsitraukiam!

en: Mother priestess, are you all right?
lt: Motina žyne, ar jums viskas gerai?

en: Must obey... Can’t resist... I... Yes, Mistress, I am yours.
lt: Privalau paklusti... Negaliu atsispirti... Aš... Taip, valdove, aš jūsų.

en: Must... Can’t... Must... Help me!
lt: Privalau... Negaliu... Privalau... Padėkite man!

en: My death matters not. The One will kill you all. None can resist her.
lt: Mano mirtis nesvarbi. Vienintelė nužudys jus visus. Niekas jai negali pasipriešinti.

en: My undead zombies shall always defeat the living.
lt: Mano nemirėliai zombiai visada nugalės gyvuosius.

en: Naga Guardian
lt: Nagų saugotojas

en: Naga Hunter
lt: Nagų medžiotojas

en: Naga Leader
lt: Nagų vadas

en: Naga Sentinel
lt: Nagų saugotojas

en: Naga Warden
lt: Nagų saugotojas

en: Nantheos
lt: Nanteosas

en: Narn
lt: Narnas

en: Never mind that, who are you?
lt: Ne tai svarbiausia. Kas jūs tokie?

en: Never!
lt: Niekada!

en: New Objectives:
lt: Nauji tikslai:

en: No chance to sneak around?
lt: Jokios galimybės prasėlinti aplinkui?

en: No!
lt: Ne!

en: No! I must get help!
lt: Ne! Privalau gauti pagalbos!

en: No! This contest is not over yet, Azkotep. I shall show you a taste of my true power.
lt: Ne! Šios varžybos dar nebaigtos, Azkotepai. Aš parodysiu tau tikrą mano galios skonį.

en: No, $unit.name can’t die now!
lt: Ne, $unit.name negali dabar mirti!

en: No, I haven’t. What is it?
lt: Ne. Kas tai?

en: No, I think someone else should take it.
lt: Ne, manau, jis skirtas kam nors kitam.

en: No, I think someone else should wear it.
lt: Ne, manau, jis skirtas kam nors kitam.

en: No, I think someone else should wield it.
lt: Ne, manau, jis skirtas kam nors kitam.

en: No, I—
lt: Ne, aš—

en: No, do not kill him. He may deserve it, but he will not die at my hands.
lt: Ne, nežudyk jo. Gal jis to nusipelno, bet jis nemirs nuo mano rankų.

en: No, don’t...
lt: Ne...

en: No, fool! Stop!
lt: Ne, kvaily! Stok!

en: No, no, no one is blaming you, Kaleh.
lt: Ne, ne, niekas tavęs nekaltina, Kalehai.

en: No, no, no! Too much blood has been spilled. This has gone on way too far for us to just end it now and walk away. You saw what she did to Keratur and Tanstafaal, their blood is on my hands and I will have vengeance!
lt: Ne, ne, ne! Per daug kraujo buvo pralieta. Tai nuėjo per toli, kad mes dabar tai baigtume ir eitume šalin. Matėte, ką ji padarė Keraturui ir Tanstafaalui, jų kraujas yra ant mano rankų, ir aš atkeršysiu!

en: No, not yet.
lt: Ne, dar ne.

en: No...!
lt: Ne!..

en: Nog
lt: Nogas

en: Nog says thank you.
lt: Nogas dėkoja.

en: Noo... (<i>Fades</i>)
lt: Nee... (<i>Pranyksta</i>)

en: Nooo!!
lt: Neee!!!

en: Nordi
lt: Nordis

en: Nori
lt: Noris

en: Not now Grog, I’m busy.
lt: Ne dabar, Grogai, aš užsiėmęs.

en: Not now Jarl, I’m busy.
lt: Ne dabar, Jarlai, aš užsiėmęs.

en: Not now Nog, I’m busy.
lt: Ne dabar, Nogai, aš užsiėmęs.

en: Not now Rogrimir, I’m busy.
lt: Ne dabar, Rogrimirai, aš užsiėmęs.

en: Note: This campaign is probably not appropriate for beginners. It changes certain Wesnoth standards, such as the elves’ stats and the day/night cycle. This campaign emphasizes role-playing elements and tends to have longer scenarios with objectives that change in the middle. For these reasons, we strongly suggest that you occasionally save your game mid-scenario, so you won’t lose all your progress if you get stuck and have to start over.
lt: Pastaba: Ši kampanija turbūt netinkama pradedantiesiems. Ji keičia tam tikrus Vesnoto standartus, tokius, kaip elfų atributai ir dienos/nakties ciklas. Ši kampanija išryškina vaidmenų žaidimo elementus ir linkusi turėti ilgesnius scenarijus su viduryje besikeičiančiais tikslais. Dėl šių priežasčių primygtinai rekomenduojame laikas nuo laiko išsisaugoti savo žaidimą scenarijaus viduryje, kad neprarastumėte to kiek perėjote, jei užstrigsite, ir turėtumėte pradėti iš naujo.

en: Novice Dani
lt: Naujokė Dani

en: Novice Iona
lt: Naujokė Iona

en: Novice Pior
lt: Naujokas Pioras

en: Nym! No! Don’t open—
lt: Nym! Ne! Neatidaryk—

en: Nym, is that you?
lt: Nym, ar tai tu?

en: Nym, your timing is impeccable.
lt: Pačiu laiku, Nym.

en: Objectives:
lt: Tikslai:

en: Of course you didn’t. That’s why it’s called sneaking.
lt: Žinoma ne. Todėl tai ir vadinama sėlinimu.

en: Ogre ambush!
lt: Žmogėdrų pasala!

en: Oh, thank Eloh, I thought they would never stop.
lt: O, ačiū Eloh, galvojau, tai niekada nesibaigs.

en: On the other hand, that spider probably is.
lt: Kita vertus, anas voras greičiausiai bus.

en: Once you are done moving your people into position, I will blow the charges.
lt: Kai baigsi išrikiuoti savo žmones, susprogdinsiu užtaisą.

en: Orac
lt: Orakas

en: Orcs... Not far behind me... From the hills...
lt: Orkai... Netoli už manęs... Iš kalvų...

en: Orcs?
lt: Orkai?

en: Othgar
lt: Otgaras

en: Our leader sent us to help you. We fight for you until all the dwarves are dead. We will avenge the deaths of our people!
lt: Mūsų vadas pasiuntė mus padėti jums. Kausimės kol visi dvarfai nebus išžudyti. Mes atkeršysime už mūsiškių mirtis!

en: Panok
lt: Panokas

en: Patience, young lady. All will be revealed in good time.
lt: Kantrybės, panele. Viskas bus atskleista tinkamu metu.

en: Phantom Castle
lt: Vaiduokliška pilis

en: Phantom Keep
lt: Vaiduokliškas bokštas

en: Pinnacle Rock
lt: Viršūnės uola

en: Please, have mercy on us. We’re just trying to survive in this horrible land.
lt: Prašom pasigailėkit mūsų. Mes tik bandome išgyventi šiame siaubingame krašte.

en: Poor Kromph, at least he’s finally at rest.
lt: Vargšas Kromfas, bent jau jis pagaliau ilsėsis.

en: Possessed Garak
lt: Apsėstas Garakas

en: Pretty lady say elves bad. Kill elves. Kill!
lt: Graži ponia sako, kad elfai blogi. Nužudysi elfus. Nužudyti!

en: Purple Abomination
lt: Violetinis pasibjaurėjimas

en: Pythos
lt: Pytosas

en: Quick, grab him! Don’t let him escape again.
lt: Greitai, čiupkite jį! Neleiskite jam vėl pabėgti.

en: Quick, the southern passage!
lt: Greitai, pietinis praėjimas!

en: Raynor
lt: Reinoras

en: Reach the black citadel in the center of the island
lt: Pasiekite juodąją citadelę salos viduryje

en: Relax, he’s a friend. Just let me explain.
lt: Atsipalaiduokite, jis yra draugas. Tik leiskite man paaiškinti.

en: Rescue Surviving Elves
lt: Išgelbėkite išgyvenusius elfus

en: Rescue at least two merfolk by turn 16
lt: Išlaisvinkite bent du vandenius iki 16 ėjimo

en: Restless Dead
lt: Nerimstantys mirusieji

en: Revenge!
lt: Kerštas!

en: Right, sir.
lt: Gerai, pone.

en: Ring of Speed
lt: Greičio žiedas

en: Rogrimir
lt: Rogrimiras

en: Run away!
lt: Bėkite šalin!

en: Runin
lt: Runinas

en: Rygar
lt: Rygaras

en: Ryoko
lt: Rijoko

en: SPECIAL_NOTE^ It also gains a 10% bonus to resistance from all attacks.
lt:  Ji taip pat gauna papildomą 10% atsparumą nuo visų atakų.

en: SPECIAL_NOTE^ This unit can fly across any terrain except deep water.
lt:  Šis dalinys gali skristi virš bet kokios vietovės, išskyrus gilų vandenį.

en: Save me, Kaleh, I’m dying...
lt: Gelbėk mane, Kalehai, aš mirštu...

en: Scorpion
lt: Skorpionas

en: Scylla
lt: Skylla

en: Sea Serpent
lt: Jūros gyvatė

en: Sergeant Durstrag
lt: Seržantas Durstragas

en: Several hours pass...
lt: Praėjo kelios valandos...

en: She looks like she’s in trouble. We should help her.
lt: Atrodo, kad ji bėdoje. Turėtume jai padėti.

en: Shea
lt: Šea

en: Shhh! Did you hear something?
lt: Ššš! Ar girdėjote kažką?

en: Should I take the holy water?
lt: Ar turėčiau paimti šį šventintą vandenį?

en: Should I take this ring?
lt: Ar turėčiau paimti šį žiedą?

en: Should I take this sword?
lt: Ar turėčiau paimti šį kalaviją?

en: Sir?
lt: Pone?

en: Skeleton Rider
lt: Skeletas raitelis

en: Someone’s coming. Quick, hide!
lt: Kažkas ateina. Greičiau, slėpkitės!

en: Speaking with the Fishes
lt: Kalbėjimas su žuvimis

en: Spider Lich
lt: Voras ličas

en: Spiders aren’t insects.
lt: Vorai nėra vabzdžiai.

en: Spiritual Advisor
lt: Dvasinis patarėjas

en: Stand firm, boys, here they come!
lt: Laikykitės tvirtai, vyručiai, štai jie ateina!

en: Starting Objectives:
lt: Pradiniai tikslai:

en: Stupid undead, they never listen. Then have a taste of my flame!
lt: Kvaili nemirėliai, jie niekad neklauso. Tada paragaukite mano liepsnos skonį!

en: Sultaria
lt: Sultarija

en: Survive Until Dawn (or)
lt: Išgyvenkite iki aušros (arba)

en: Talking with Trolls
lt: Kalbėjimas su troliais

en: Tanstafaal
lt: Tanstafaalas

en: Tell us where your leader is hiding!
lt: Pasakyk, kur slepiasi jūsų vadas!

en: Thank you for rescuing me. You elves are very skilled at fighting on the dry land. I envy you.
lt: Ačiū jums už mano išgelbėjimą. Jūs, elfai, labai gerai sugebate kautis sausoje žemėje. Pavydžiu jums.

en: Thank you for your kindness.
lt: Ačiū jums už jūsų gerumą.

en: Thank you.
lt: Ačiū tau.

en: Thank you. I am not very good at fighting on the dry ground.
lt: Ačiū jums. Aš nesu labai geras kovojant ant sausos žemės.

en: Thanks for the clarification.
lt: Ačiū už paaiškinimą.

en: That sound must be the rushing water. We have to get our people out of here, and fast!
lt: Tai tikriausiai atitekančio vandens garsas. Reikia išvesti iš čia mūsų žmones, ir skubiai!

en: That’s a big river; the water is really moving fast.
lt: Tai bent didelė upė; kaip greitai teka vanduo.

en: That’s a dwarf, but it looks like he’s been beaten to a pulp.
lt: Tai dvarfas, bet panašu, kad jis buvo gerai primuštas.

en: That’s a question for another time. Let’s keep exploring the wreckage.
lt: Apie tai pakalbėsim vėliau. Eime apieškoti griuvėsių.

en: The Battle for Zocthanol Isle
lt: Mūšis dėl Zoktanol salos

en: The Deep Ones are gigantic aquatic monsters that lurk in the dark places of the world. Rarely do they come to the surface, and when they do the best way to survive an encounter with these monsters is to remain ashore. They can grab their opponents with strong tentacles, or spit a poisonous black ink from a distance.
lt: Gilieji yra milžiniškos vandens pabaisos, kurios tūno tamsiose pasaulio vietose. Retai jie išplaukia į paviršių, bet kai išplaukia, tai geriausias būdas išgyventi susitikimą su šiomis pabaisomis yra likti ant kranto. Jie gali pačiupti savo priešininkus stipriais čiuptuvais arba per atstumą išspjauti nuodingo juodo rašalo.

en: The Goddess!
lt: Deivė!

en: The Morning After
lt: Rytas po

en: The ants must be fleeing from the flood too.
lt: Skruzdės tikriausiai irgi sprunka nuo potvynio.

en: The belt fits perfectly! Somehow I feel stronger and tougher. This is too easy, there seem to have been no traps set upon the coffin. Today’s my lucky day.
lt: Diržas puikiai tinka! Kažkaip jaučiuosi stipriau ir tvirčiau. Tai per lengva, atrodo, kad ant karsto nebuvo jokių spąstų. Šiandien yra mano laimingoji diena.

en: The dark lord... is no more...
lt: Tamsos valdovo... daugiau nebėra...

en: The front? I thought this was the front.
lt: Fronto? Aš galvojau, kad čia buvo frontas.

en: The great tree! It has been buried under the rocks. Our most holy sanctuary, defiled. Oh, Eloh, what shall we do?
lt: Didysis medis! Jis palaidotas po akmenimis. Mūsų švenčiausioji šventovė, išniekinta. O, Eloh, ką mes darysime?

en: The messenger has escaped! He will surely return with reinforcements. We are doomed!
lt: Pasiuntinys paspruko! Jis būtinai sugrįš su pastiprinimais. Mes pasmerkti!

en: The necromancer is dead, but I don’t think we’ve explored the entire village. There may still be elves that need rescuing. We should go back and check.
lt: Nekromantas nebegyvas, bet nemanau, kad mes ištyrinėjome visą kaimą. Vis dar gali būti elfų, kuriuos reikia išgelbėti. Reikia grįžti ir patikrinti.

en: The necromancer is finally vanquished.
lt: Nekromantas galų gale sunaikintas.

en: The ocean? What are you talking about?
lt: Vandenynas? Apie ką tu kalbi?

en: The rest of the humans are fleeing.
lt: Likę žmonės sprunka.

en: The stench of death is in the air.
lt: Oras dvokia mirtimi.

en: The undead lords are defeated at last.
lt: Nemirėlių valdovai pagaliau nugalėti.

en: The voices say I have no choice, I must attack!
lt: Balsai sako, kad neturiu pasirinkimo, privalau pulti!

en: Then let’s join the battle!
lt: Tai prisijunkime prie mūšio!

en: Then let’s kill them!
lt: Tai nužudykime juos!

en: Then we shall have to give them a proper cremation.
lt: Tada mes turime jiems atlikti tinkamą kremavimą.

en: There are more of our people fighting the mud monsters!
lt: Yra ir daugiau mūsiškių kovojančių su purvo pabaisomis!

en: There are more of you? Where are the others?
lt: Yra daugiau jūsiškių? Kur kiti?

en: There might be, but I don’t—
lt: Gali būt, bet aš ne—

en: There must be another way out. There must!
lt: Turi būti kitas išėjimas. Turi būt!

en: These elves are stronger than we thought. Send for more reinforcements!
lt: Šie elfai stipresni nei manėme. Pasiųskite daugiau pastiprinimų!

en: These fields seem strangely vacant. Where are the horses?
lt: Šie laukai įtartinai tušti. Kur žirgai?

en: They killed Sergeant Durstrag! Run for your lives!
lt: Jie nužudė seržantą Durstragą! Bėkite dėl savo gyvybių!

en: They must be nocturnal.
lt: Jie tikriausiai naktiniai.

en: They worship their true god.
lt: Jie garbina savo tikrąjį dievą.

en: They’re definitely of the ‘attack first, ask questions later’ variety.
lt: Jie tikrai iš to tipo žmonių, kurie pradžioj puola, paskui užduoda klausimus.

en: They’re raising the corpses of our fallen! What a horrible fate!
lt: Jie prikėlinėja mūsų kritusiųjų lavonus! Kokia siaubinga lemtis!

en: This bridge leads to the holy island at the center of our lake.
lt: Šis tiltas veda į šventąją salą mūsų ežero viduryje.

en: This can’t be the end, I have too much left to see.
lt: Tai negali būti pabaiga, dar daug ką turiu pamatyti.

en: This entire journey has been based on a lie—
lt: Visa ši kelionė buvo grįsta melu—

en: This is the chronicle of the journey of the Quenoth elves from their homeland in the Great Southern Desert. I write this story so that our descendants may know of our travels, remember the sacrifices we made, and profit from the hard lessons we learned.
lt: Tai Kvenoto elfų kelionės iš jų gimtinės Didžiojoje pietinėje dykumoje kronika. Rašau šią istoriją tam, kad mūsų palikuonys žinotų apie mūsų keliones, atsimintų mūsų patirtas aukas ir pasinaudotų sunkiomis pamokomis, kurias išmokome.

en: This is—
lt: Tai–

en: This ring will increase your maximum speed by 1.
lt: Žiedas padidins tavo maksimalų greitį 1.

en: This thing is impossible to describe, no one has seen anything like it before.
lt: Šio daikto neįmanoma aprašyti, niekas anksčiau nieko panašaus nematė

en: Thorn
lt: Tornas

en: Three merfolk must survive
lt: Trys vandeniai privalo išgyventi

en: Thungar
lt: Tungaras

en: Thu’lok
lt: Tu’lokas

en: Time passes.
lt: Laikas bėga.

en: To arms my people, to arms!
lt: Prie ginklų, mano žmonės, prie ginklų!

en: To battle, my friends! There are still those left who can fight.
lt: Į mūšį, mano draugai! Vis dar yra galinčių kautis.

en: Too late. And it’s just sand inside. Not worth... Whoa! What’s happening?!
lt: Per vėlu. Ir ten tik smėlis viduje. Neverta... Vuau! Kas vyksta?!

en: Too many have died this night.
lt: Per daug mirė šią naktį.

en: Too many of our people have been killed. We will surely be overwhelmed by the undead now. All is lost!
lt: Per daug mūsų žmonių buvo nužudyta. Numirėliai dabar tikrai mus nugalės. Viskas yra prarasta!

en: Trapped Merman
lt: Vandenis spąstuose

en: Traveler’s Ring
lt: Keliautojo žiedas

en: Troll Assistant
lt: Trolis pagalbininkas

en: Troll Avenger
lt: Trolis keršytojas

en: Troll Defender
lt: Trolis gynėjas

en: Troll Guard
lt: Trolis sargybinis

en: Troll Interrogator
lt: Trolis tardytojas

en: Troll Leader
lt: Trolių vadas

en: Troll Reinforcements
lt: Trolių pastiprinimai

en: Troll Skirmisher
lt: Trolių peštukas

en: Turg
lt: Turgas

en: Ug’lok
lt: Ug’lokas

en: Uh...
lt: Uu...

en: Uh... Uh...
lt: U... U...

en: Ulg
lt: Ulgas

en: Ulothanir
lt: Ulotaniras

en: Undead
lt: Nemirėliai

en: Undead Leader
lt: Nemirėlių vadas

en: Under the Burning Suns
lt: Po deginančiomis saulėmis

en: Underneath them? But how?
lt: Po jais? Bet kaip?

en: Urruga
lt: Urrugas

en: UtBS
lt: PDS

en: Vecnu
lt: Veknu

en: Vemuil
lt: Vemuilas

en: Vengeful Dwarf
lt: Kerštingas dvarfas

en: Vengeful Lord
lt: Kerštingas valdovas

en: Wait a minute. He was wearing a silver ring on one of his fingers. I think the ring might be magical. Maybe that’s why he was moving so fast.
lt: Palauk minutėlę. Jis mūvėjo sidabrinį žiedą ant vieno iš savo pirštų. Manau, kad šis žiedas gali būti magiškas. Gal todėl jis judėjo taip greitai.

en: Wait a minute... Blond hair, pointy ears — they must be elves.
lt: Minutėlę... Šviesūs plaukai, pailgos ausys — jie tikriausiai elfai.

en: Wait, did you feel that?
lt: Palaukite, ar pajutote?

en: Wait, did you hear that?
lt: Palaukit, ar girdėjote tai?

en: Wait. I think I spotted something ahead of us...
lt: Palaukite. Manau, kad priekyje kažką pastebėjau...

en: Watch what?
lt: Ką žiūrėti?

en: We can only hope that hunting party returns soon.
lt: Belieka tikėtis, kad medžiotojai greitai sugrįš.

en: We don’t know who you are, and we don’t much care. Tremble before the might of the Black Hand!
lt: Nežinome, kas jūs esate, bet mums nelabai ir rūpi. Drebėkite prieš Juodosios rankos galią!

en: We have each other.
lt: Mes turime vienas kitą.

en: We have one favor to ask of you.
lt: Norime paprašyti jūsų vienos paslaugos.

en: We have your keys. You cannot hide from us now.
lt: Turime tavo raktus. Nebegali dabar nuo mūsų slėptis.

en: We haven’t a moment to lose!
lt: Negalime prarasti nė akimirkos!

en: We meet again, Ystara.
lt: Mes vėl susitinkame, Ystara.

en: We need that water, and if we have to go through you to get it, so be it.
lt: Mums reikia vandens, ir jei turėsime pereiti per jus, kad jį gautume, tebūnie.

en: We thank you for such beautiful gifts. We will wear them with honor.
lt: Dėkojame jums už tokias gražias dovanas. Nešiosime jas su pagarba.

en: Weakened Central Body
lt: Susilpnintas centrinis kūnas

en: Well, now we just have to wait...
lt: Na, dabar mes paprasčiausiai turime laukti...

en: Well, so much for sleeping for eternity.
lt: Na va, tiek to amžino miego.

en: Well, the faster we get out of here, the happier I’ll be.
lt: Na, kuo greičiau iš čia išeisime, tuo laimingesni būsime.

en: Well, what do you all think?
lt: Na, ką jūs apie tai manote?

en: Well, what’s behind the door?
lt: Na, kas yra už durų?

en: We’ll just have to find out. Come on!
lt: Teks imti ir išsiaiškinti. Eime!

en: We’ve captured all four boats!
lt: Užgrobėme visas keturias valtis!

en: What about Garak?
lt: Kas apie Garaką?

en: What are dwarves like?
lt: Kokie yra dvarfai?

en: What are those?!
lt: Kas jie yra?!

en: What are trolls?
lt: Kas yra troliai?

en: What in Uria’s name is that?
lt: Kas, Urios vardu, tai yra?

en: What is that thing?!
lt: Kas tai per daiktas?!

en: What is the voice? It sounds so familiar.
lt: Kas tai per balsas? Jis skamba taip pažįstamai.

en: What was it that the human Durstrag was so afraid of?
lt: Kas tai buvo, ko labai bijojo žmogus Durstragas?

en: What?
lt: Ką?

en: What? I don’t see a thing.
lt: Ką? Aš nieko nematau.

en: What? What do you hear?
lt: Kas? Ką tu girdi?

en: What?!
lt: Ką?!

en: What’s this? You did not kill the unbelievers?!
lt: Kas tai? Tu nenužudei netikėlių?!

en: What’s wrong, Kaleh? Don’t you trust us?
lt: Kas blogai, Kalehai? Ar tu nepasitiki mumis?

en: Where are all the other horses?
lt: Kur visi kiti žirgai?

en: Where did they come from? I swear those castles weren’t there at sunset.
lt: Iš kur jie atėjo? Prisiekiu, šių pilių ten nebuvo per saulėlydį.

en: Where did this fog come from? I can’t see a thing!
lt: Iš kur atsirado šis rūkas? Aš nieko nematau!

en: Where did you come from?
lt: Iš kur jūs atėjote?

en: Where is Garak? Has anybody seen him?
lt: Kur yra Garakas? Ar kas nors jį matė?

en: Where is Tanuil and his family?
lt: Kur Tanuilas ir jo šeima?

en: Wherever you go Kaleh, I will follow.
lt: Kad ir kur tu eisi, Kalehai, aš seksiu.

en: Who has spoken to you?
lt: Kas kalbėjo su tavimi?

en: Who was that?
lt: Kas tai buvo?

en: Who?
lt: Kas?

en: Whoa.
lt: Oba.

en: Whoa. This place is hot.
lt: Oho. O čia karšta.

en: Whose spies?
lt: Kieno šnipai?

en: Why is it called Zocthanol Isle?
lt: Kodėl ji vadinama Zoktanol sala?

en: Why me?
lt: Kodėl aš?

en: Wounded Dwarf
lt: Sužeistas dvarfas

en: Wounded Elven Scout
lt: Sužeistas elfų žvalgas

en: Xanthos
lt: Zantosas

en: Yantili
lt: Jantilis

en: Yeah!
lt: Taip!

en: Yeah, we’ll be heroes!
lt: Taip, mes būsim herojai!

en: Yes priestess.
lt: Taip, žyne.

en: Yes, I’ll take it.
lt: Taip, paimsiu jį.

en: Yes, anything.
lt: Taip, bet ko.

en: Yes, but at what cost?
lt: Taip, bet kokia kaina?

en: Yes, come on out already. The storm has passed. With the morning light Naia has ended the terrible night.
lt: Taip, jau gali išlįsti. Audra nurimo. Najos pasiųsta ryto aušra užbaigė siaubo naktį.

en: Yes, let us end this once and for all.
lt: Taip, pabaikime tai kartą ir visiems laikams.

en: Yes, mistress. Kromph follow you. Kill enemies.
lt: Taip, šeimininke. Kromfas seks tave. Žudys priešus.

en: Yes, remember boy, the fight is not yet lost while we still draw breath.
lt: Taip, atmink berniuk, mūšis dar nepralaimėtas, kol mes kvėpuojame.

en: Yes, she too will pay for her part in all of this.
lt: Taip, ji irgi sumokės už savo vaidmenį visame šitame reikale.

en: Yes, she’s dead Nym.
lt: Taip, ji mirusi, Nym.

en: Yes, sir.
lt: Taip, pone.

en: Yes, we know about this age.
lt: Taip, mes žinome apie šį amžių.

en: You can go Nym, just be careful.
lt: Gali eiti, Nym, tik būk atsargi.

en: You idiot—
lt: Tu idiotas—

en: You know, if all we discover down here are insects, I’ll be very disappointed.
lt: Žinai, jei viskas ką čia rasime, bus tik vabzdžiai, labai nusivilsiu.

en: You run, but you shall not escape death!
lt: Jūs bėgate, bet nepabėgsite nuo mirties!

en: You seem powerful, why can’t you destroy her yourselves?
lt: Jūs atrodote galingi, kodėl patys negalite jos sunaikinti?

en: You think you can take me, Azkotep?
lt: Manai, kad gali nugalėti mane, Azkotepai?

en: You think you have defeated me, don’t you? Foolish boy, I shall assume a new form more powerful and horrible than you could ever imagine!
lt: Manai, kad nugalėjai mane, ar ne? Kvailas berniūkšti, aš įgausiu naują formą, galingesnę ir baisesnę nei tu gali įsivaizduoti!

en: Your wish is my command.
lt: Tavo noras man įsakymas.

en: Yuni
lt: Juni

en: Zelgant
lt: Zelgantas

en: Zhul
lt: Zula

en: Zilchis
lt: Zilčis

en: Zur
lt: Zuras

en: Zurg
lt: Zurgas

en: Zylea
lt: Zylėjas

en: a better archer
lt: geresnis lankininkas

en: a better swordsman
lt: geresnis kardininkas

en: a leader in battle
lt: vadas mūšyje

en: axe
lt: kirvis

en: bolas
lt: rutuliai

en: bow
lt: lankas

en: chill wave
lt: šalčio banga

en: claws
lt: nagai

en: darts
lt: dartai

en: energy ray
lt: energijos spindulys

en: ensnare
lt: spąstai

en: entangle
lt: įpainioti

en: fangs
lt: iltys

en: female^Desert Archer
lt: Dykumos lankininkė

en: female^Desert Avenger
lt: Dykumos keršytoja

en: female^Desert Druid
lt: Dykumos druidė

en: female^Desert Hunter
lt: Dykumos medžiotoja

en: female^Desert Marksman
lt: Dykumos šaulė

en: female^Desert Prowler
lt: Dykumos sėlintoja

en: female^Desert Ranger
lt: Dykumos bastūnė

en: female^Desert Sentinel
lt: Dykumos sergėtoja

en: female^Desert Shaman
lt: Dykumos šamanė

en: female^Desert Sharpshooter
lt: Dykumos snaiperė

en: female^Desert Star
lt: Dykumos žvaigždė

en: fist
lt: kumštis

en: flaming sword
lt: liepsnojantis kalavijas

en: lightbeam
lt: šviesos spindulys

en: longbow
lt: didelis lankas

en: magic
lt: magija

en: refreshed
lt: atsigaivino

en: sand storm
lt: smėlio audra

en: shadow wave
lt: šešėlių banga

en: staff
lt: lazda

en: sword
lt: kalavijas

en: thirst
lt: troškulys

en: thorns
lt: dygliai

en: touch
lt: prisilietimas

en: trained by Nym in using the bolas
lt: išmokytas Nym naudoti rutulius
