Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (268 entries)

en: --
lt: –

en: 2 + villages − maximum(0, upkeep − villages)
lt: 2 + kaimai − maksimumas(0, išlaikymas − kaimai)

en: <ulink url="http://www.wesnoth.org/wiki/CommandMode">Command mode</ulink>
lt: <ulink url="http://www.wesnoth.org/wiki/CommandMode">Komandų režimas</ulink>

en: A complete list of official and user setup servers is listed at this website: <ulink url="http://wesnoth.org/wiki/MultiplayerServers">Multiplayer servers</ulink>.
lt: Visas oficialių ir žaidėjų įrengtų serverių sąrašas išvardintas puslapyje: <ulink url="http://wesnoth.org/wiki/MultiplayerServers">Daugelio žaidėjų serveriai</ulink>.

en: A unit may take several turns to be fully healed.
lt: Daliniui gali prireikti kelių ėjimų, kad būtų pilnai išgydytas.

en: A unit which can cure an ally of poison, although the ally will receive no additional healing on the turn it is cured of the poison.
lt: Dalinys, kuris gali iš sąjungininko pašalinti nuodus, tačiau tas sąjungininkas nebegaus jokio papildomo gydymo tą ėjimą, kai jis buvo atnuodytas.

en: Abilities
lt: Gebėjimai

en: Actions button
lt: Veiksmų mygtukas

en: Add-ons
lt: Priedai

en: Advanced units are needed to quickly kill enemy commanders, and to avoid losing lots of units.
lt: Patyrę daliniai reikalingi norint greitai užmušti priešo vadus ir išvengti daugelio dalinių praradimo.

en: Advanced units have higher upkeep than lower level units (1 gp per level), loyal units are an exception.
lt: Patyrusių dalinių išlaikymas yra brangesnis, nei žemo lygio dalinių (1 auksas lygiui), ištikimi daliniai yra išimtis.

en: Aged
lt: Pagyvenęs

en: Alignment
lt: Prigimtis

en: All game types use the same soldiers, called units. Each unit is identified by Race, Level, and Class. Each unit has strengths and weaknesses, based on their Resistances, current Terrain, and Level. Full details are in the in game help.
lt: Visi žaidimų tipai naudoja tuos pačius karius, vadinamus daliniais. Kiekvienas dalinys yra identifikuojamas pagal rasę, lygį ir klasę. Kiekvienas dalinys turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, priklausomai nuo atsparumų, dabartinės vietovės ir lygio. Visos detalės aprašytos žaidimo pagalboje.

en: Alt+GamingButton X
lt: Alt+ŽaidimoMygtykas X

en: Alt+GamingButton Y
lt: Alt+ŽaidimoMygtykas Y

en: Ambush
lt: Pasala

en: Arrow keys
lt: Rodyklių klavišai

en: At the start of a scenario
lt: Scenarijaus pradžioje

en: Attach a text label to a terrain hex
lt: Prie laukelio prisegti teksto žymę

en: Attack types
lt: Atakų tipai

en: Attacking and choosing your targets
lt: Puolimas ir taikinių pasirinkimas

en: Backstab
lt: Dūris į nugarą

en: Basic Strategy
lt: Strategijos pagrindai

en: Battle for Wesnoth User&#8217;s Manual
lt: Mūšio dėl Vesnoto naudotojo vadovas

en: Battle for Wesnoth has hundreds of unit types which are characterized by a rich set of statistics. In addition, individual units can have specific <link linkend="traits">traits</link> that make them subtly different from other units of the same type. Finally, campaign designers can add unique units to their campaigns to further expand the options available to players.
lt: Mūšis dėl Vesnoto turi šimtus dalinių tipų, kurie yra apibūdinami plačiu statistikų rinkiniu. Be to, individualūs daliniai gali turėti specifinius <link linkend="traits">bruožus</link>, kurie juos padaro truputi kitokius nuo kitų to paties tipo dalinių. Galiausiai, kampanijų kūrėjai gali pridėti unikalių dalinių į savo kampanijas, kad toliau išplėstų žaidėjui prieinamus pasirinkimus.

en: Berserk
lt: Berserkas

en: Black
lt: Juodas

en: Black orb
lt: Juodas rutulys

en: Blue
lt: Mėlynas

en: Blue orb
lt: Mėlynas rutulys

en: Campaign
lt: Kampanija

en: Campaigns
lt: Kampanijos

en: Center on pointer location
lt: Centruoti žymeklio vietoje

en: Certain units have special attacks. These are listed below:
lt: Tam tikri daliniai turi specialias atakas. Jos išvardintos žemiau:

en: Chaotic
lt: Chaotiškas

en: Clear messages
lt: Išvalyti pranešimus

en: Clear onscreen labels
lt: Išvalyti ekrane esančias žymes

en: Click here to change default settings.
lt: Spauskite čia, kad pakeistumėte numatytus nustatymus

en: Click this button to close Wesnoth.
lt: Spauskite šį mygtuką, kad uždarytumėte Vesnotą.

en: Click this button to read the next little tip from the "Tome of Wesnoth".
lt: Spauskite šį mygtuką, kad perskaitytumėte kitą mažą patarimą iš „Vesnoto tomo“.

en: Click this button to read the previous little tip from the "Tome of Wesnoth".
lt: Spauskite šį mygtuką, kad perskaitytumėte ankstesnį mažą patarimą iš „Vesnoto tomo“.

en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Context menu, cancel action
lt: Kontekstinis meniu, atšaukti veiksmą

en: Controls
lt: Valdymas

en: Create Unit (Debug!)
lt: Sukurti dalinį (Derinimas!)

en: Credits
lt: Autoriai

en: Ctrl+Space
lt: Ctrl+Tarpas

en: Cures
lt: Atnuodija

en: Current hex type
lt: Dabartinio laukelio tipas

en: Current time or time left (in timed multiplayer games)
lt: Dabartinis laikas arba likęs laikas (daugelio žaidėjų žaidimuose su apribotu laiku)

en: Dawn
lt: Aušra

en: Day (afternoon)
lt: Diena (popietė)

en: Day (morning)
lt: Diena (rytas)

en: Day-phase
lt: Dienos fazė

en: Delete planned action
lt: Trinti suplanuotą veiksmą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Dextrous
lt: Vikrus

en: Different units have different strengths and weaknesses depending on terrain and who they are attacking; right click on units and select "Unit Description" to learn more.
lt: Skirtingi daliniai turi skirtingas stipriąsias ir silpnąsias vietas priklausomai nuo vietovės ir ką jie puola; dešiniu mygtuku spragtelėkite ant dalinio ir pasirinkite „Dalinio aprašymas“, kad sužinotumėte daugiau.

en: Dim
lt: Bukas

en: Don&#8217;t abuse saved games. Long ago, Wesnoth only allowed saving the game at the end of a scenario. Mid-scenario saving was added as a convenience to use if you had to continue the game another day, or to protect against crashes. We do not recommend loading mid-scenario saved games over and over because your White Mage keeps getting killed. Learn to protect your White Mage instead, and balance risks! That is part of the strategy.
lt: Nepiktnaudžiaukite išsaugojimais. Seniau, Vesnotas leisdavo išsaugoti žaidimą tik scenarijaus pabaigoje. Išsaugojimai scenarijaus viduryje buvo pridėti kaip patogumas, kurį naudotumėte, jei jums reikia tęsti žaidimą kitą dieną, arba apsisaugoti nuo nulūžimų. Nerekomenduojame iš naujo ir iš naujo įkėlinėti scenarijaus viduryje išsaugotų žaidimų dėl to, kad jūsų baltasis magas vis užmušamas. Vietoj to, išmokite apsaugoti savo baltąjį magą ir subalansuoti riziką! Tai yra strategijos dalis.

en: Don&#8217;t waste units
lt: Nešvaistykite dalinių

en: Drain
lt: Išsiurbia

en: During the scenario
lt: Per scenarijų

en: Dusk
lt: Prieblanda

en: Ellipses, Team Colors, and Hero Icons
lt: Elipsės, komandų spalvos ir herojų ženkliukai

en: End Turn button
lt: Ėjimo pabaigos mygtukas

en: End this player&#8217;s turn
lt: Baigti šio žaidėjo ėjimą

en: Execute all actions
lt: Vykdyti visus veiksmus

en: Execute planned action
lt: Vykdyti suplanuotą veiksmą

en: Exit game, exit menu, cancel message
lt: Išjungti žaidimą, išjungti meniu, atmesti žinutę

en: Experience
lt: Patirtis

en: Fearless
lt: Bebaimis

en: Feral
lt: Laukinis

en: Fighting
lt: Kova

en: Full map, scaled
lt: Sumažintas žemėlapis

en: Game Modes
lt: Žaidimo režimai

en: Game Screen
lt: Žaidimo ekranas

en: GamingButton A
lt: ŽaidimoMygtykas A

en: GamingButton B
lt: ŽaidimoMygtykas B

en: GamingButton X
lt: ŽaidimoMygtykas X

en: GamingButton Y
lt: ŽaidimoMygtykas Y

en: General controls and hotkeys
lt: Bendras valdymas ir spartieji klavišai

en: Go to Preferences menu
lt: Eiti į nustatymų meniu

en: Gold
lt: Auksas

en: Green
lt: Žalias

en: Green orb
lt: Žalias rutulys

en: Healers cannot heal themselves, but see next point.
lt: Gydytojai negali patys išsigydyti, bet žiūrėkite kitą patarimą.

en: Healers do not heal enemy units.
lt: Gydytojai negydo priešo dalinių.

en: Healing
lt: Gydymas

en: Heals +4
lt: Gydo +4

en: Heals +8
lt: Gydo +8

en: Healthy
lt: Sveikas

en: Help
lt: Pagalba

en: Host Networked Game
lt: Sukurti tinklo žaidimą

en: If the unit is an ally you do not control
lt: Jei dalinys yra jūsų sąjungininkas, kurio jūs nevaldote

en: If you control the unit and it has moved this turn, but could still move further or attack
lt: Jei valdote dalinį, jis judėjo šį ėjimą, bet dar gali judėti toliau arba pulti

en: If you control the unit and it hasn&#8217;t moved this turn
lt: Jei valdote dalinį ir jis dar nejudėjo šį ėjimą

en: If you must load a saved game, we recommend going back to the start of the scenario, so that you choose a new strategy that works, rather than simply finding random numbers that favor you.
lt: Jeigu jūs privalote įkelti išsaugotą žaidimą, mes rekomenduojame grįžti į scenarijaus pradžia, kad galėtumėte pasirinkti naują strategiją, kuri veikia, vietoj to, kad paprasčiausiai surastumėte jums palankius atsitiktinius skaičius.

en: Illuminates
lt: Apšviečia

en: Image
lt: Paveiksliukas

en: Income
lt: Pajamos

en: Intelligent
lt: Protingas

en: Join official Server
lt: Prisijunkite prie oficialaus serverio

en: Keep in mind that some scenarios take place underground, where it is perpetually night!
lt: Turėkite omenyje, kad kai kurie scenarijai vyksta požemyje, kur amžinai yra naktis!

en: Killing all enemy leaders usually gives instant victory.
lt: Priešo vado užmušimas paprastai iš karto duoda pergalę.

en: Language
lt: Kalba

en: Lawful
lt: Šviesos

en: Leadership
lt: Vadovavimas

en: Left click
lt: Kairysis mygtukas

en: Life and Death — Experience
lt: Gyvybė ir mirtis – patirtis

en: Liminal
lt: Prieblandos

en: Load
lt: Įkelti

en: Load game
lt: Įkelti žaidimą

en: Local Game
lt: Vietinis žaidimas

en: Login
lt: Naudotojo vardas

en: Losing units is expected, even advanced units.
lt: Dalinių praradimas yra tikėtinas, netgi patyrusių dalinių.

en: Loyal
lt: Ištikimas

en: Magical
lt: Magiška

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Map Editor
lt: Žemėlapių redaktorius

en: Marksman
lt: Snaiperis

en: Mechanical
lt: Mechaninis

en: Menu button
lt: Meniu mygtukas

en: Message another player (in multiplayer)
lt: Žinutė kitam žaidėjui (daugelio žaidėjų žaidime)

en: Message everyone in the game (in multiplayer)
lt: Žinutė visiems, esantiems žaidime (daugelio žaidėjų žaidime)

en: Message your allies (in multiplayer)
lt: Žinutė jūsų sąjungininkams (daugelio žaidėjų žaidime)

en: Middle click
lt: Vidurinysis mygtukas

en: More general tips
lt: Daugiau bendrų patarimų

en: Move action down in the queue
lt: Nuleisti veiksmą eilėje

en: Move action down queue
lt: Nuleisti veiksmą eilėje

en: Move action up in the queue
lt: Pakelti veiksmą eilėje

en: Move action up queue
lt: Pakelti veiksmą eilėje

en: Move to leader unit
lt: Judėti prie vado

en: Moving
lt: Judėjimas

en: Multiplayer
lt: Daug žaidėjų

en: Multiplayer dialog
lt: Daugelio žaidėjų dialogas

en: Multiplayer specific hotkeys
lt: Daugelio žaidėjų spartieji klavišai

en: Next
lt: Kitas

en: Night (first watch)
lt: Naktis (pirmoji sargyba)

en: Night (second watch)
lt: Naktis (antroji sargyba)

en: On the top of the energy bar shown next to each unit of yours is an orb. This orb is:
lt: Virš energijos juostos, rodomos šalia kiekvieno iš jūsų dalinių, yra rutulys. Šis rutulys yra:

en: Orb
lt: Rutulys

en: Orbs
lt: Rutuliai

en: Out of the enemy&#8217;s reach
lt: Nepasiekiamas priešo

en: Page Down
lt: Psl žemyn

en: Page Up
lt: Psl aukštyn

en: Plague
lt: Maras

en: Play a sequence of connected scenarios, known as a campaign, against the computer.
lt: Žaisti susijusių scenarijų seką, žinomą kaip kampanija, prieš kompiuterį.

en: Play a single scenario against computer or human opponents.
lt: Žaisti vieną scenarijų prieš kompiuterinius priešininkus arba žmones.

en: Playing
lt: Žaidimas

en: Poison
lt: Nuodai

en: Preface
lt: Įžanga

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Quick
lt: Greitas

en: Quit
lt: Išjungti

en: Quit game
lt: Išjungti žaidimą

en: Recall unit
lt: Grąžinti dalinį

en: Recalling units
lt: Dalinių grąžinimas

en: Recruit and Recall
lt: Samdymas ir Grąžinimas

en: Recruit dialog
lt: Samdymo dialogas

en: Recruit unit
lt: Samdyti dalinį

en: Recruiting and Recalling
lt: Samdymas ir Grąžinimas

en: Red
lt: Raudonas

en: Red orb
lt: Raudonas rutulys

en: Redo move
lt: Pakartoti ėjimą

en: Refresh Cache
lt: Atnaujinti podėlį

en: Regenerates
lt: Regeneracija

en: Regeneration
lt: Regeneracija

en: Rename unit
lt: Pervadinti dalinį

en: Repeat last recruit
lt: Pakartoti paskutinį samdymą

en: Reset zoom to default
lt: Atstatyti numatytą didinimą

en: Resilient
lt: Gyvybingas

en: Resistance
lt: Atsparumas

en: Right Panel
lt: Dešinysis skydelis

en: Right click
lt: Dešinysis mygtukas

en: Rotate your troops
lt: Keiskite savo karius

en: Run AI formula
lt: Vykdyti DI formulę

en: Save and Load
lt: Išsaugojimas ir įkėlimas

en: Save game
lt: Išsaugoti žaidimą

en: Scenarios
lt: Scenarijai

en: Scroll
lt: Slinkti

en: Search (find label or unit by name)
lt: Ieškoti (rasti žymę arba dalinį pagal vardą)

en: Select unit, move unit
lt: Pasirinkti dalinį, judinti dalinį

en: Set team label
lt: Nustatyti komandos žymę

en: Shift+Space
lt: Shift+Tarpas

en: Show enemy moves (where the enemy can move next turn)
lt: Rodyti priešų ėjimus (kur priešai gali judėti kitu ėjimu)

en: Show how far currently selected unit can move in that many turns
lt: Rodo kaip toli gali judėti dabartinis dalinys ir per kiek ėjimų

en: Show potential enemy moves, if your units were not on the map
lt: Rodyti potencialius priešų ėjimus, jeigu jūsų dalinių nebūtų žemėlapyje

en: Show scenario objectives
lt: Rodyti scenarijaus tikslus

en: Show statistics
lt: Rodyti statistiką

en: Show status table
lt: Rodyti būsenos lentelę

en: Show unit list
lt: Rodyti dalinių sąrašą

en: Skirmisher
lt: Peštukas

en: Slow
lt: Sulėtina

en: So, the formula for determining the income per turn is
lt: Taigi per ėjimą gaunamas pajamas aprašo formulė

en: Some other hints about healing:
lt: Kai kurie kiti patarimai apie gydymą:

en: Space
lt: Tarpas

en: Steadfast
lt: Atsparus

en: Strategy and Tips
lt: Strategija ir patarimai

en: Strong
lt: Stiprus

en: Suppose dead
lt: Laikyti mirusiu

en: Teleport
lt: Teleportavimas

en: The Battle for Wesnoth Help
lt: Mūšio dėl Vesnoto pagalba

en: The Battle for Wesnoth is a turn-based strategy game with a fantasy theme.
lt: Mūšis dėl Vesnoto yra ėjimais pagrįstas strateginis žaidimas fantastine tema.

en: The Creatures
lt: Būtybės

en: The Game Screen
lt: Žaidimo ekranas

en: The World
lt: Pasaulis

en: The possible traits for most units are as follows:
lt: Daugumos dalinių galimi bruožai:

en: The quicker you win a scenario, the more gold you get; you will get more gold from winning early than from all of the map&#8217;s villages for the rest of the turns.
lt: Kuo anksčiau baigsite scenarijų, tuo daugiau aukso gausite; jūs gausite daugiau aukso laimėję anksti, nei iš visų žemėlapio kaimų per likusius ėjimus.

en: There are two basic ways for a unit to be healed:
lt: Yra du pagrindiniai būdai daliniui būti išgydytam:

en: There are two basic ways to play Battle for Wesnoth:
lt: Yra du pagrindiniai būdai žaisti Mūšį dėl Vesnoto:

en: This attack always has a 70% chance to hit regardless of the defensive ability of the unit being attacked.
lt: Ši ataka visada turi 70% tikimybę pataikyti, nepriklausomai nuo užpulto dalinio gynybinių sugebėjimų.

en: This attack petrifies the target, turning it to stone. Units that have been petrified may not move or attack.
lt: Ši ataka taikinį paverčia akmeniu. Daliniai, kurie buvo paversti į akmenį, negali judėti ar pulti.

en: This unit always strikes first with this attack, even if they are defending.
lt: Šis karys naudodamas šią ataką visada puola pirmas, net besigindamas.

en: This unit&#8217;s resistances are doubled, up to a maximum of 50%, when defending. Vulnerabilities are not affected.
lt: Šio dalinio atsparumai yra padvigubinami, iki didžiausių įmanomų 50%, kai ginamasi. Pažeidžiamumai nepaveikiami.

en: Time of Day
lt: Dienos laikas

en: Time of day indicator
lt: Dienos laiko indikatorius

en: Time of day really matters:
lt: Dienos laikas tikrai svarbu:

en: Time of the day and damage
lt: Dienos laikas ir žala

en: To be able to start a multiplayer game without using an external multiplayer server, you have to start the server, which is usually named <emphasis>wesnothd</emphasis>, yourself. This program is automatically started in the background when selecting this option. It will be stopped, once all players left the server.  Other players need to be able to connect to your port 15000 using TCP to play with you on your server. If you are behind a firewall, you will probably need to change your firewall settings to allow incoming connections to port 15000, and tell your firewall to forward such traffic to the machine hosting the game. You should not need to make firewall changes to join games hosted on a public server or by someone else.
lt: Kad galėtumėte paleisti daugelio žaidėjų žaidimą nenaudodami išorinio daugelio žaidėjų serverio, jūs pats turite paleisti serverį, kuris dažniausiai vadinasi <emphasis>wesnothd</emphasis>. Ši programa automatiškai paleidžiama fone, kai pasirenkate šią parinktį. Ji bus sustabdyta, kai visi žaidėjai paliks serverį. Kiti žaidėjai turi galėti prisijungti prie jūsų prievado 15000 naudodami TCP, kad galėtų žaisti su jumis jūsų serveryje. Jeigu esate už ugniasienės, jums tikriausiai reiks pakeisti ugniasienės nustatymus ir leisti įeinančius susijungimus prievade 15000, ir liepti ugniasienei persiųsti duomenis į serverį. Jums neturėtų reikėti daryti ugniasienės pakeitimų norint žaisti žaidimus, patalpintus kieno nore kito viešame serveryje.

en: Toggle accelerated game mode
lt: Įjungia pagreitiną žaidimo režimą

en: Toggle ellipses
lt: Įjungia/išjungia elipses

en: Toggle full screen/windowed mode
lt: Perjungti viso ekrano/lango režimą

en: Toggle grid
lt: Perjungti tinklelį

en: Toggle muting of game sounds
lt: Perjungti žaidimo garsų nutildymą

en: Toggle planning mode
lt: Įjungia/išjungia planavimo režimą

en: Top Panel
lt: Viršutinis skydelis

en: Traits
lt: Bruožai

en: Trolls and Woses cannot regenerate other units.
lt: Troliai ir miškiniai negali regeneruoti kitų dalinių.

en: Trolls and Woses cure themselves from poison as a village does.
lt: Troliai ir miškiniai patys išgyja nuo nuodų, panašiai, kaip kaime.

en: Turn
lt: Ėjimas

en: Turn counter (current turn/maximum number of turns)
lt: Ėjimų skaitliukas (dabartinis ėjimas/maksimalus ėjimų skaičius)

en: Tutorial
lt: Apmokymas

en: Undead
lt: Nemirėliai

en: Undead units are immune to poison, also drain and plague doesn&#8217;t work on them.  Undead units generally have <emphasis>Undead</emphasis> as their only trait. Since Undead units are the bodies of the dead, risen to fight again, poison has no effect upon them. This can make them invaluable in dealing with foes who use poison in conjunction with their attacks.
lt: Nemirėliai daliniai yra atsparūs nuodams, be to išsiurbimas ir maras neveikia jų. Nemirėliai daliniai paprastai turi vienintelį bruožą <emphasis>Nemirėlis</emphasis>. Kadangi Nemirėliai daliniai yra mirusiųjų kūnai prikelti vėl kautis, nuodai jų neveikia. Tai gali padaryti juos neįkainojamais tvarkantis su priešais, kurie naudoja nuodus kartu su savo atakomis.

en: Underground
lt: Požemis

en: Undo last move (only deterministic moves can be undone)
lt: Atšaukti paskutinį ėjimą (atšaukti gali būti tik deterministiniai ėjimai)

en: Unit profile for last selected unit
lt: Paskutinio pažymėto dalinio profilis

en: Units
lt: Daliniai

en: Update shroud now
lt: Dabar atnaujinti uždangą

en: Upkeep
lt: Išlaikymas

en: Use the terrain
lt: Naudokite vietovę

en: Use your healers in pairs, so they can heal each other if needed.
lt: Gydytojus naudokite poromis, kad prireikus jie galėtų pagydyti vienas kitą.

en: Victory and Defeat
lt: Pergalė ir pralaimėjimas

en: View chat log
lt: Žiūrėti pokalbių žurnalą

en: Villages (your villages/total number of villages)
lt: Kaimai (jūsų kaimai/bendras kaimų skaičius)

en: Waiting in a village. The unit will heal 8 hitpoints every turn.
lt: Laukimas kaime. Dalinys pasigydys 8 gyvybės taškais per ėjimą.

en: Weak
lt: Silpnas

en: When used offensively, this attack always has at least a 60% chance to hit.
lt: Kai naudojama puolant, ši ataka visada turi bent 60% tikimybę pataikyti.

en: When you win a scenario, the map will gray over and the <emphasis>End Turn</emphasis> button will change to <emphasis>End Scenario</emphasis>. You can now do things like changing your save options or (if you are in a multiplayer game)  chatting with other players before pressing that button to advance.
lt: Kai laimite scenarijų, žemėlapis papilkuos ir mygtukas <emphasis>Baigti ėjimą</emphasis> pasikeis į <emphasis>Baigti scenarijų</emphasis>. Pieš nuspausdami šį mygtuką, kad tęstumėte, dabar galite atlikti tokius veiksmus kaip keisti išsaugojimų nustatymus arba (jei esate daugelio žaidėjų žaidime) kalbėtis su kitais žaidėjais.

en: Winning a scenario
lt: Scenarijaus laimėjimas

en: Yellow
lt: Geltonas

en: Yellow orb
lt: Geltonas rutulys

en: You will be able to select from among over two hundred unit types (infantry, cavalry, archers, and mages are just the beginning) and fight actions ranging from small-unit ambushes to clashes of vast armies. You can also challenge your friends – or strangers – and fight in epic multi-player fantasy battles.
lt: Galėsite pasirinkti tarp daugiau nei dviejų šimtų dalinių tipų (pėstininkai, kavalerija, lankininkai ir magai yra tik pradžia) ir kovos veiksmus, pradedant pasalomis su mažai dalinių ir baigiant didžiulių armijų susidūrimais. Jūs taip pat galite susirungti su savo draugais – ar nepažįstamais – ir kautis epiniuose daugelio žaidėjų fantastiniuose mūšiuose.

en: Your Army
lt: Jūsų armija

en: Your gold
lt: Jūsų auksas

en: Your income
lt: Jūsų pajamos

en: Your total units
lt: Jūsų dalinių skaičius

en: Your upkeep
lt: Jūsų išlaikymas

en: Zone of Control
lt: Kontroliuojamos zonos

en: Zoom in
lt: Padidinti

en: Zoom out
lt: Sumažinti

en: chaotic units do more damage at night and less damage at day
lt: chaotiški daliniai daugiau žalos daro naktį ir mažiau dieną

en: en
lt: lt

en: enemy level
lt: priešo lygis

en: lawful units do more damage at day and less damage at night
lt: šviesos kariai daugiau žalos daro dienos metu, mažiau – nakties
