Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (200 entries)

en: (Difficult)
lt: (Sudėtinga)

en: (Easy)
lt: (Lengva)

en: (Intermediate level, 8 scenarios.)
lt: (Vidutinis lygis, 8 scenarijai)

en: (Normal)
lt: (Normalu)

en: ... I know... All right now, let’s stop these goblins!
lt: ... Žinau... O dabar – sustabdykime šituos goblinus!

en: A Strategy of Hope
lt: Vilties strategija

en: A foolish miscalculation, Lord Maddock. These men with which you consort are outlaws and fugitives. They are a well-organized gang of criminals and murderers. We will kill them and then expect your oath of allegiance to Queen Asheviere.
lt: Neapdairi klaida, lorde Maddokai. Šie žmonės, su kuriais susidėjai, yra už įstatymo ribų. Jie – gerai organizuota nusikaltėlių ir žudikų gauja. Mes juos nužudysime, o tada tikimės sulaukti tavo ištikimybės karalienei Aševierei priesaikos.

en: After about an hour...
lt: Kažkur po valandos...

en: After more than a week of fierce fighting, the main body of Asheviere’s host arrived from Weldyn. The battle was soon finished. Every last man from the province of Annuvin was executed.
lt: Po daugiau nei savaitės įtemptos kovos, iš Veldyno atvyko pagrindinės Aševierės pajėgos. Kova greitai buvo baigta. Visi Anuvino provincijos vyrai buvo išžudyti.

en: After the betrayal of the King by Queen Asheviere, the new regent of Wesnoth sought to consolidate her ill-gotten power. She sent her armies across Wesnoth to intimidate the provincial rulers and secure her continued reign.
lt: Po to, kai karalienė Aševierė išdavė karalių, naujoji Vesnoto valdovė stengėsi sutelkti neteisėtai įgytą valdžią. Ji išsiuntinėjo armijas po visą šalį, kad įbauginti provincijų valdžią ir užsitikrinti ilgalaikę įtaką.

en: An offense to decency, this is! Since when has Wesnoth been ruled by fear and treachery? We should consult with Lord Maddock of Elensefar. We have known him for years to be noble in deed as well as in name.
lt: Tai pasityčiojimas! Nuo kada Vesnotas valdomas baimėmis ir išdavyste? Mums derėtų pasitarti su lordu Maddoku iš Elensefaro. Daugel metų žinom jį esant kilmingą ne tik vardu, bet ir veiksmais.

en: And Harper... don’t get yourself killed. I’m responsible for you now that your father is gone, and I won’t dishonor his memory by breaking my promise to keep you safe.
lt: Ir Harperi... Nesileisk užmušamas. Dabar, kai tavo tėvo nebėra, aš už tave atsakingas ir neketinu paniekinti jo atminimą, sulaužydamas priesaiką tave prižiūrėti.

en: Archarel
lt: Arčarelis

en: Artwork and Graphics Design
lt: Grafikos kūrimas

en: As it turns out, I’m the crazy one. Let’s finish this folly.
lt: O paaiškėjo, kad čia aš kuoktelėjęs. Užbaikime šitą kvailystę.

en: As the main body of Asheviere’s army neared the ruins of Halstead, strange things began to happen. Every night, men would disappear. Others were found hacked to bloody pieces. Unexplained misfortune plagued the marching columns. Soldiers dropped dead where they stood, slain by unseen assassins. Fear of an undead menace spread through the ranks.
lt: Pagrindinėms Aševierės pajėgoms besiartinant prie Halstedo griuvėsių, prasidėjo keisti dalykai. Kasnakt dingdavo žmonės. Kitus rasdavo sukapotus Į smulkius gabalėlius. Nepaaiškinamos nesėkmės ištikdavo žygiuojančias gretas. Kariai krisdavo negyvi kur stovėję, pakirsti nematomų žudikų. Per būrius nusirito gandas apie įtūžusius nemirėlius.

en: As the shadow of civil war lengthens across Wesnoth, a band of hardy marchlanders revolts against the tyranny of Queen Asheviere. To win their way to freedom, they must defeat not just the trained blades of Wesnothian troops but darker foes including orcs and undead.
lt: Per Vesnoto žemes besidriekiant pilietinio karo šešėliui, saujelė tvirtų vyrų iš pelkėtų vakarinių vietovių sukyla prieš karalienės Aševierės tironiją. Kad iškovotų sau laisvę, jiems teks nugalėti ne tik apmokytus Vesnoto dalinius, bet ir tamsesnius priešus, įskaitant orkus ir nemirėlius.

en: Asheviere
lt: Aševierė

en: Aye. And the gold in their pouches looked new from the mint.
lt: Aha. Ir auksas jų kapšuose atrodė tiesiai iš kalyklos.

en: Bone Knight
lt: Kaulų riteris

en: By order of the Queen, the magistrate of this town is ordered to travel with us to Elensefar for vetting.
lt: Karalienės vardu, miesto seniūnui įsakyta keliauti su mumis į Elensefarą patikrinimui.

en: Campaign Design
lt: Kampanijos kūrimas

en: Campaign Maintenance
lt: Kampanijos priežiūra

en: Can the darkest rumors be true, then? Does the Kingdom— Does Queen Asheviere... send orcs against her own people?
lt: Negi tamsiausi gandai yra tiesa? Negi karalystė— Negi karalienė Aševierė... Išsiuntė orkus prieš savo pačios tautą?

en: Civil Disobedience
lt: Civilinis nepaklusnumas

en: Dallben
lt: Dalbenas

en: Death of Baldras
lt: Baldro mirtis

en: Death of Harper
lt: Harperio mirtis

en: Death of Maddock
lt: Maddoko mirtis

en: Death of Relana
lt: Relanos mirtis

en: Defeat all of the Goblin marauders
lt: Nugalėkite visus goblinų plėšikus

en: Defeat both enemy leaders
lt: Nugalėkite abu priešų vadus

en: Defeat the enemy general
lt: Nugalėkite priešų generolą

en: Defeat the lich and its minions
lt: Nugalėkite ličą ir jo pakalikus

en: Delurin
lt: Delurinas

en: Destroy the stronghold of Halstead
lt: Sunaikinkite Halstedo tvirtovę

en: Do it. Try to hold them back until us old-timers can get there and finish them off.
lt: Taip ir darykit. Pabandykit juos sulaikyti kol mes, senimas, nesugrįšim jų pribaigti.

en: Do you propose surrender? It’s this or nothing. All we can do is see it through to the end.
lt: O ką siūlai, pasiduoti? Arba puldinėjam, arba galas. Viskas ką galim padaryti, tai ištverti visa tai iki galo.

en: Dommel
lt: Domelis

en: Elensefar
lt: Elensefaras

en: Evil
lt: Blogis

en: Fal Khag
lt: Fal Khagas

en: Fal Khag is nothing to usss, orc. You promissed uss gold. Bright gold.
lt: Fal Khagas mums niekasss, orke. Žadėjai mumss aukssą. Blizgų auksą.

en: Fall back, quickly! Maybe we can yet lose them!
lt: Atsitraukiame, greitai! Galbūt dar galime atsiplėšti nuo jų!

en: Finally, that creature is dead, yet its foolish minions resist.
lt: Pagaliau, tas padaras negyvas, bet jo kvaili pakalikai dar priešinasi.

en: Fugitive
lt: Bėglys

en: Garard is the King of Wesnoth. We are ruled by no queen.
lt: Vesnoto karalius – Garardas. Mūsų nevaldo jokia karalienė.

en: Gatrakh
lt: Gatrakhas

en: Gentlemen, please come this way and follow the path into the forest. Our leader is anxious to meet you.
lt: Ponai, praeikite čionai ir eikite tuo taku į mišką. Mūsų vadas nekantrauja su jumis susitikti.

en: Get back, you cur!
lt: Sugrįžk, šunie!

en: Get out of my village!
lt: Dink iš mano kaimo!

en: Glory
lt: Garbė

en: Goblin riders on the hunt. We must not let any of them to the village!
lt: Raitieji goblinai medžioja. Negalime įsileisti nė vieno į kaimą!

en: Goblins reach the village of Dallben
lt: Goblinai pasiekia Dalbeno kaimą

en: Gorokh
lt: Gorokhas

en: Guard the gate.
lt: Saugokite vartus.

en: Had they taken my uncle, they would have surely shown up in Delwyn today with the same ultimatum. As it is, several riders escaped.
lt: Jei jie būtų sučiupę dėdę, šiandien tikrai pasirodytų Delvyne su tokiu pačiu ultimatumu. Bet taip gavosi, kad keletas raitelių pabėgo.

en: Halt!
lt: Stot!

en: Hans
lt: Hansas

en: Harper
lt: Harperis

en: Harper, get out of here. This is no battle for you.
lt: Harperi, spruk iš čia. Šita kova ne tau.

en: Helicrom
lt: Helikromas

en: Help, I hope. Circumstances cannot afford to get much more dire.
lt: Tikiuosi, pagalba. Aplinkybės neleis mums ištverti daugiau bėdų.

en: Hide and Seek
lt: Slėpynės

en: How can this be? We have lost.
lt: Kaip taip gali būti? Pralaimėjome.

en: How do you know?
lt: Iš kur žinai?

en: I am the magistrate of Dallben, and it is <i>you</i> who will be leaving Dallben, be it dead or alive.
lt: Aš esu Dalbeno seniūnas, ir tai <i>jūs</i> keliausit lauk iš Dalbeno – gyvi ar mirę.

en: I haven’t run this much in years. If you were to ask me to infiltrate a heavily guarded city relying on nothing but the cover of darkness and my wits, I would say you were crazy.
lt: Jau daug metų nesu taip lakstęs. Jei lieptum man įsmukti į kruopščiai saugomą miestą, pasikliaunant vien tik tamsos prieglobsčiu ir nuojauta, pasakyčiau, kad kuoktelėjai.

en: I hope this sacrifice is not in vain... but we will never know.
lt: Tikiuosi, ši auka nebus veltui... Bet mums to nesužinot.

en: I leave it to you to decide.
lt: Palieku tau teisę spręsti.

en: I long to burn human cities, but until our great chieftains provide us with sufficient forces we must look to these villagers to feed our wolves and slake the thirst of our blades.
lt: Svajoju degint žmonių miestus, bet kol didieji vadai nedavė mums pakankamai jėgų, tenka malšinti vilkų alkį ir ašmenų troškulį šitais kaimiečiais.

en: I promised your father I would watch after you... and I failed.
lt: Pažadėjau tavo tėvui, kad tave prižiūrėsiu... Ir netesėjau pažado.

en: I think it’s working! Everybody get clear <i>now</i>!
lt: Atrodo, veikia! Visi tučtuojau <i>lauk</i>!

en: I think... I think they’re trying to storm Halstead itself... the fools!
lt: Atrodo... Atrodo, jie šturmuoja patį Halstedą... Kvailiai!

en: I will take the gold. How does 500 sound?
lt: Aš paimsiu auksą. Kaip skamba 500?

en: I wish you to join us in battle against the Queen’s forces.
lt: Norėčiau, kad prisijungtum prie mūsų kovoje prieš karalienės pajėgas.

en: I... see, I think. Why do you want to help us?
lt: Supratau... Atrodo. Kodėl norite mūsų pagalbos?

en: In the Era of Turmoil, during the reign of King Garard II, the border towns of Delwyn and Dallben in the province of Annuvin grew increasingly dissatisfied with the King’s rule. Being preoccupied with the great wars, the King was unable to send adequate forces to protect the frontier.
lt: Neramumų laikmečiu, valdant karaliui Garardui II, pasienio miestuose Delvyne ir Dalbene Anuvino provincijoje pasitenkinimas karaliaus valdymu vis mažėjo. Karalius buvo užsiėmęs didžiaisiais karais ir nesugebėjo parūpinti pasienio gyventojams reikalingos apsaugos.

en: In the Year of Wesnoth 161, the newly crowned king sought to tame the wildlands that separated the human cities surrounding Weldyn and the coastal regions of Elensefar once and for all.
lt: 161-aisiais Vesnoto metais naujai karūnuotasis karalius susiruošė kartą ir visiems laikams saugiomis paversti dykas žemes, skiriančias žmonių miestus aplink Veldyną, ir Elensefaro pakrantės valdas.

en: Insolent peasants, you will kneel before your betters! Asheviere is the queen of Wesnoth. The King fell three weeks ago at Abez. I shall not bandy words with you. Your magistrate will be coming with us, and we do not care if it is dead or alive.
lt: Niekingi prasčiokai, klaupkitės prieš savo ponus! Aševierė yra Vesnoto karalienė. Karalius prieš tris savaites krito prie Abezo. Aš su jumis žodžių mūšio nežaisiu. Jūsų valdžia keliaus su mumis, ir man neįdomu, gyva, ar mirusi.

en: It has been a long time, old friend. Your news worries us. Yet, there is no problem we have not worked out here at our secret meeting place.
lt: Ilgai nebesimatėm, senas drauge. Tavo naujienos tikrai neramina. Tačiau nebuvo dar tokios problemos, kurios neišspręstume čia, mūsų slaptame susitikime.

en: It’s an ambush! Hold your ground!
lt: Tai pasala! Laikykit pozicijas!

en: It’s done.
lt: Baigta.

en: I’m inside the tower! I’m going down to the catacombs — cover me.
lt: Aš bokšte! Leidžiuosi į požemius – pridenkite.

en: Jalak
lt: Džalakas

en: Jasken
lt: Džaskenas

en: Jingo
lt: Džingo

en: Kestrel
lt: Kestrelas

en: Kill all enemy forces
lt: Nugalėkite priešų pajėgas

en: Kill the Wesnoth army captain, Tarwen
lt: Nugalėkite Vesnoto armijos kapitoną, Tarveną

en: Krung
lt: Krungas

en: Lead the way.
lt: Rodyk kelią.

en: Liberty
lt: Laisvė

en: Liberty — Epilogue
lt: Laisvė – Epilogas

en: Link
lt: Linkas

en: Linneus
lt: Linėjus

en: Look in the distance... riders approach!
lt: Žiūrėkite, tolumoje... Artinasi raiteliai!

en: Look! Goblin riders are on the hunt — and heading right for Dallben!
lt: Žiūrėkit! Raitieji goblinai medžioja — ir taikosi tiesiai į Dalbeną!

en: Look, goblin riders approach! You were right, they were going to raid Dallben while we were gone.
lt: Žiūrėkit, artėja raitieji goblinai! Tu buvai teisus, jie ruošėsi užpulti Dalbeną kol mūsų nebus.

en: Look, riders approach.
lt: Žiūrėk, artėja raiteliai.

en: Looks like these guards hold stationary posts, so if we’re careful enough we should be able to slip our way around them unnoticed.
lt: Regis, sargybiniai laiko nuolatines pozicijas, tad jeigu būsime atsargūs, turėtume praslysti tarp jų nepastebėti.

en: Lord Maddock
lt: Lordas Maddokas

en: Majel
lt: Majelis

en: Mal-Jarrof
lt: Mal-Džarrofas

en: Mal-Jerod
lt: Mal-Džerodas

en: Men, help me out of here! I am trapped under this rubble.
lt: Vyrai, padėkite man iš čia išsikrapštyti! Aš įstrigau po nuolaužomis.

en: Men, to arms! The defense of Elensefar has begun!
lt: Vyrai, prie ginklų! Prasideda Elensefaro gynyba!

en: Midnight
lt: Vidurnaktis

en: NO!
lt: NE!

en: No one inside the fortress would make it out alive.
lt: Neišgyveno nė vienas buvęs tvirtovėje.

en: No one was able to get to Baldras in time. He and many of his companions died that day beneath the stronghold of Halstead.
lt: Niekas nesugebėjo laiku pagelbėti Baldrasui. Jis ir daugelis jo bendražygių tą dieną žuvo po Halstedo tvirtove.

en: No, young one. Halstead indeed has a weakness.
lt: Ne, jaunuoli. Halstedas tikrai turi silpną vietą.

en: None remarked on the passing of the tiny, isolated frontier town. It was but a harbinger of the evil to come under the tyranny of Asheviere.
lt: Niekas nepasigedo dingusio mažo, atokaus pasienio miestelio. Tai tebuvo tik pranašas to blogio, kurį nešė artėjanti Aševierės tironija.

en: Oh, no! We have run out of time, they have arrived with reinforcements...
lt: O, ne! Mes per ilgai delsėme, atvyko jų pastiprinimas...

en: Orcs
lt: Orkai

en: Our lives were hard enough when we were beneath the attention of the Crown. But now I fear things will be worse.
lt: Mūsų gyvenimai buvo sunkūs, kai Karūna mūsų nematė. Bet dabar, bijau, bus tik blogiau.

en: Outlaw
lt: Nusikaltėlis

en: Peasant
lt: Valstietis

en: Peasant Hunter
lt: Valstietis medžiotojas

en: Pitcher
lt: Pičeris

en: Port of Elensefar
lt: Elensefaro uostas

en: Prose-doctoring and preparation for mainline
lt: Prozos tvarkymas ir paruošimas publikavimui

en: Quentin
lt: Kventinas

en: Rebels
lt: Sukilėliai

en: Red
lt: Redas

en: Relana, thank you for welcoming our messenger and agreeing to meet with us. In your many years as Delwyn’s magistrate I have never known your judgment to err.
lt: Relana, ačiū, kad priėmei mūsų pasiuntinį ir sutikai su mumis susitikti. Per daugelį metų, kai esi Delvyno seniūnė, niekada negirdėjau iš tavęs klaidingų parėdymų.

en: Remald
lt: Remaldas

en: Ride, you worms, I want to finish our raid before the hunting party returns to the human village.
lt: Jokit, kirmėlės, aš noriu užbaigti reidą kol dar į kaimą nesugrįžo medžiokliai.

en: Rider, hush before we are discovered! Come to us, but quietly!
lt: Raiteli, nustok triukšmauti! Eikš čia, tik tyliai!

en: Rothel
lt: Rotelis

en: Shadow Lord
lt: Šešėlių valdovas

en: Shadow Mage
lt: Šešėlių magas

en: Sir Gwydion
lt: Seras Gvydionas

en: Skeleton Rider
lt: Skeletas raitelis

en: Something is very wrong here. Those orcs were carrying weapons with Army forge-markings.
lt: Kažkas čia labai negerai. Tie orkai buvo ginkluoti ginklais su Armijos ženklinimu.

en: Stand fast, nephew.
lt: Laikykis, sūnėne.

en: Take Baldras to meet the leader of the insurgency
lt: Nuveskite Baldrasą susitikti su pasipriešinimo vadu

en: Tarwen
lt: Tarvenas

en: Tell my wife... that I loved her!
lt: Perduokite mano žmonai... Aš ją mylėjau!

en: Teneor
lt: Teneoras

en: That goblin leader is heading full-speed straight for Dallben. But we’ll need to chase them all down if we’re going to stop them.
lt: Anas goblinų vadas visu greičiu skuodžia tiesiai į Dalbeną. Bet jei norim juos sustabdyti, teks sugaudyti juos visus.

en: That is true. We have always flown to their aid, and they to ours. This is something we should face together.
lt: Teisybė. Mes visada ateidavome vieni kitiems į pagalbą. Šią bėdą turim pergyventi kartu.

en: The Elense riders routed the orcish army, small as it was, and sent them back across the Great River. They then scattered to the countryside and were not heard from again. Baldras thought this odd behavior when he heard about it.
lt: Elensos raiteliai išlydėjo orkų armijos likučius ir išgrūdo juos už Didžiosios upės. Tuomet jie išsisklaidė po apylinkę ir daugiau jų nesimatė. Baldrui, kai jis apie tai išgirdo, tokia elgsena pasirodė keista.

en: The Grey Woods
lt: Pilkoji giria

en: The Hunters
lt: Medžiotojai

en: The King stopped sending patrols out here once the war started. Once that happened, the burden fell to us. We are citizens of Wesnoth, and as long as her banner flies we will resist the horde.
lt: Karalius nustojo siųsti čia patrulius kai prasidėjo karas. Kad jau taip nutiko, našta tenka mums. Mes Vesnoto piliečiai, ir kol plazda mūsų vėliava, laikysimės prieš užpuolikus.

en: The Raid
lt: Užpuolimas

en: The banner will fly over a ghost town if help does not come soon.
lt: Jeigu greitai neatvyks pagalba, vėliava plevėsuos virš miesto-vaiduoklio.

en: The goblins reached the village! There will surely be nothing left when they are done pillaging it.
lt: Goblinai prasibrovė į miestą! Po to, kai jie jį apiplėš, ten tikrai neliks akmens ant akmens.

en: The leader, I presume.
lt: Jūs vadas, jei neklystu?

en: The lich is destroyed and its minions dead.
lt: Ličas sunaikintas, ir jo pakalikai nebegyvi.

en: The people of Annuvin were unwilling to relinquish their hard-earned self-rule, especially not to this pretender...
lt: Anuvino žmonės nenorėjo atiduoti savo sunkiai užtarnautos savivaldos, o ypač neteisėtai valdovei...

en: The rest of the battle was a blur. The shock of what had happened stunned everybody.
lt: Likusią kovą visi prisimena kaip pro rūką. Tai, kas įvyko, pribloškė visus iki paskutinio.

en: The stronghold of Halstead began to shake...
lt: Halstedo tvirtovė pradėjo drebėti...

en: Then they’ll be back in force.
lt: O tada jie grįš su didesnėm pajėgom.

en: There it is. The stronghold of Halstead.
lt: Štai ji. Halstedo tvirtovė.

en: They would be remembered only traitors rightly put down by the Queen’s lances. And in the dark years to come, woe betide any who questioned it.
lt: Juos minės tik kaip išdavikus, kuriuos teisėtai pamovė ant karalienės iečių. O artėjančiais tamsos metais, vargas tam, kas manys kitaip.

en: They’ll come out when they see those riders, or us, approaching, but there aren’t many of them... I wouldn’t count on them being able to protect the village alone for long.
lt: Jie išeis, kai pamatys artėjančius raitelius — arba mus — bet jų nėra daug... Nesitikėčiau, kad jie gali ilgai ginti kaimą.

en: They’re getting closer to our village! What about the town guards, can they help us?
lt: Jie artėja prie mūsų miestelio! Kaip miesto sargyba? Ar jie gali mums padėti?

en: They’re looking for us.
lt: Jie ieško mūsų.

en: They’ve seen us! <i>Run</i>!
lt: Jie mus pamatė! <i>Bėgam</i>!

en: Thhsthss
lt: Tstss

en: This is surely good news!
lt: Tai tikrai geros naujienos!

en: This was no small victory. You underestimate the power of love for freedom.
lt: Tai ne maža pergalė. Neįvertini meilės laisvei galios.

en: Thurg
lt: Turgas

en: Today we may no longer be citizens of Wesnoth. I wish it could be otherwise, but we are now outlaws.
lt: Šiai dienai nebegalime likti Vesnoto piliečiais. Norėčiau, kad būtų kitaip, bet dabar mes už įstatymo ribų.

en: Treagh
lt: Treaghas

en: Uncle!
lt: Dėde!

en: Unlawful Orders
lt: Neteisėti įsakymai

en: Unngh... Now our people may never be free...
lt: Unngh... Dabar mūsų žmonės galbūt niekada nebus laisvi...

en: Urk Delek
lt: Urk Delekas

en: Vashna
lt: Vašna

en: Very well. We will go to Delwyn and share counsel with them. I never thought Wesnoth would fall into darkness. Now, not only do the orcs threaten our lands, but some sinister thing is happening with the ascent of the Queen to the throne.
lt: Teisingai. Keliausime į Delvyną ir pasitarsim su jais. Niekada nesitikėjau, kad Vesnotas nugrims į tamsą. Dabar gi, ne tik orkai puldinėja mūsų žemes, bet su karalienės atėjimu į sostą prasideda ir daugiau blogio.

en: Villager
lt: Kaimietis

en: We are barely able to survive these orc raids. We lost two men last week, more could have died today... yet Weldyn does nothing!
lt: Mes vos sugebame išgyventi orkų antpuolius. Praeitą savaitę netekome dviejų vyrų, dar keli galėjo žūti šiandieną... Tuo tarpu Veldynas nedaro nieko!

en: We are barely able to survive these orc raids. We lost two men last week, more today... yet Weldyn does nothing!
lt: Mes vos sugebame išgyventi orkų antpuolius. Praeitą savaitę netekome dviejų vyrų, šiandien netekome dar... Tuo tarpu Veldynas nedaro nieko!

en: We cannot stay here. The fortress has started to collapse!
lt: Negalime čia pasilikti. Tvirtovė pradėjo griūti!

en: We don’t. You have sought us out. But, I do know of your situation and am willing to help. Any weakening of the Throne of Wesnoth, whether it be occupied by King or Queen, aids us.
lt: Mes nenorime. Tai jūs mus susiradote. Bet man žinoma jūsų padėtis ir aš noriu jums padėti. Bet kokia žala Vesnoto Karūnai, būk ten karalius ar karalienė, mums naudinga.

en: We must stop them before they reach the village. Damn the crown, they have long since forgotten about us out here.
lt: Reikia neleisti jiems pasiekti kaimą. Po velnių tą karūną, jie jau seniai pamiršo, kad mes čia esam.

en: We must tell the people of Delwyn about this.
lt: Reikia perspėti Delvyno žmones.

en: We need evidence. Hard evidence... but wait— Are those orcish war drums I hear?
lt: Mums reikia įrodymų. Tvirtų įrodymų... Bet palaukit, kas ten dunda? Ar ne orkų karo būgnai?

en: Well, it won’t be long until they report back to the local garrison with the details of your encounter.
lt: Na, tuomet jie netruks pranešti apie jūsų susirėmimą vietiniam garnizonui.

en: What’s happening here? Why are you running like mad, $unit.name|?
lt: Kas čia darosi? Kodėl leki kaip pamišęs, $unit.name|?

en: When the army of Wesnoth found the ruins of the mighty fortress Halstead, it was too much. Their shock that such a thing could happen combined with the invisible terror stalking them convinced Asheviere’s second in command the entire countryside was cursed. He quickly retreated to the traditional border and set up strong defenses against the west.
lt: Kai Vesnoto armija rado galingosios Halstedo tvirtovės griuvėsius, to jau buvo per daug. Prie nematomo juos persekiojančio siaubo prisijungus tokio neįmanomo dalyko vaizdui, Aševierės lauko generolas buvo įtikintas, kad visas kraštas yra prakeiktas. Jis skubiai atsitraukė atgal prie senojo pasienio ir įtvirtino gynybines linijas prieš vakarus.

en: Who are you?
lt: Kas jūs?

en: Who are you? What are you?
lt: Kas jūs? Kokie jūs?

en: Who is it?
lt: Kas tai?

en: Will you?
lt: O tu priešinsies?

en: Wolmas
lt: Volmas

en: You can come if you wish, but the leader is only interested in speaking to Baldras.
lt: Gali ateiti, jei nori, bet vadas nori kalbėti tik su Baldrasu.

en: You do not understand. We attacked a Wesnoth army patrol. Not only that, the leader was no man I had ever seen in Annuvin province before. Never has one been sent out here as a patrol captain who was so ruthless and cruel.
lt: Tu nesupranti. Mes užpuolėme Vesnoto armijos patrulį. Maža to, jiems vadovavo vyras, kurio anksčiau nesu matęs Anuvino provincijoje. Niekada iki šiol patruliui nevadovavo toks nuožmus ir žiaurus kapitonas.

en: You just said we can’t beat their entire army!
lt: Juk pats ką tik sakei, kad negalime nugalėti visos jų armijos!

en: You will get gold. And our wolves will get meat.
lt: Gausit savo auksą. O mūsų vilkams nuskils mėsos.

en: You will never successfully oppose Asheviere. Her power is too great... This small victory today is but a reprieve from the unimaginable pain you will suffer when the full force of her wrath descends upon you.
lt: Jums niekada nepavyks sėkmingai priešintis Aševierei. Jos galia per didelė. Šis mažas laimėjimas šiandien yra tik nedidelis atokvėpis prieš neįsivaizduojamą skausmą, kurį patirsite, kai jus užgrius visa jos pykčio galia.

en: You... underestimate the... cruelty and ambition of your Queen... Uungh...
lt: Tai tu... Neįvertini... Savo karalienės žiaurumo ir ambicijų... Och...

en: Your pursuits?
lt: Jūsų tikslai?

en: axe
lt: kirvis

en: short sword
lt: trumpas kalavijas

en: sword
lt: kalavijas

en: whisper^<i>Baldras!</i>
lt: <i>Baldrai!</i>
