Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (285 entries)

en: (Beginner)
lt: (Pradedantysis)

en: (Challenging)
lt: (Iššaukiantis)

en: (Difficult)
lt: (Sudėtingas)

en: (Intermediate level, 10 scenarios.)
lt: (Vidutinis lygis, 10 scenarijų.)

en: (Normal)
lt: (Normalus)

en: (Sigh.) I had hoped to avoid this, but it seems I cannot.
lt: (Ech.) Tikėjausi to išvengti, bet panašu, kad nepavyks.

en: (you can destroy the undead first)
lt: (pirmiausia galite sunaikinti nemirėlius)

en: A slave!
lt: Vergas!

en: Actually, Tyegëa is your grandmother.
lt: Tiesa sakant, Tiegėja yra tavo senelė.

en: Actually, we have some ghosts after us now, and we would like to shelter here for a while.
lt: Iš tikro mus persekioja vaiduokliai, ir mes norėjome pasiprašyti čia prisiglausti kuriam laikui.

en: Aghh! Die!
lt: Ach! Mirk!

en: Aglizix
lt: Agliziks

en: Also kill Marg-Tonz
lt: Taip pat užmuškite Marg-Tonzą

en: Also, I have a little gold I can bring along.
lt: Taip pat turiu kažkiek aukso, kurį galiu pasiimti.

en: And him.
lt: Ir jį.

en: And look! There is a bat cowering in the corner here.
lt: Žiūrėkit! Ten kampe tūno šikšnosparnis.

en: And what makes you think I want to leave my comfortable home and risk death by attacking armies of undead?
lt: Ir kodėl tu manai, kad norėčiau palikti savo jaukius namus ir rizikuoti gyvybe kaunantis prieš nemirėlių ordas?

en: Apparently you have your own bat.
lt: Panašu, kad turi nuosavą šikšnosparnį.

en: Aren’t you going to kill it? We need to keep moving.
lt: Ar nežadi jo užmušti? Mums reikia judėti toliau.

en: Artwork
lt: Grafija

en: At dawn, the mermen got a good look at their opponents.
lt: Auštant vandeniai gerai apžiūrėjo savo priešininkus.

en: Beloved Pet
lt: Mylimas augintinis

en: Beware, people!
lt: Žmonės, atsargiai!

en: Bilheld
lt: Bilheldas

en: But he’s tame! Really! He understands dozens of commands. He’ll do what you tell him. He’s a really nice fish.
lt: Bet jis prijaukintas! Tikrai! Supranta tuziną komandų. Darys tai, ką jam pasakysite. Jis tikrai maloni žuvis.

en: But look, it’s licking my hand.
lt: Bet pažvelk, jis laižo man ranką.

en: But you attacked us with these monsters.
lt: Bet juk tu mus užpuolei su šitais monstrais.

en: CURSE you mermen!
lt: Būkite PRAKEIKTI, vandeniai!

en: Caladon
lt: Kaladonas

en: Campaign design and programming
lt: Kampanijos kūrimas ir programavimas

en: Child King
lt: Karalius vaikas

en: Choose a unit to take the holy water
lt: Pasirinkite karį, kuris paims šventintą vandenį

en: Citizen
lt: Pilietis

en: Correction. Now I have the sword!
lt: Pataisymas. Dabar turiu kalaviją!

en: Cylanna
lt: Silana

en: Cylanna! I need you!
lt: Silana! Man tavęs reikia!

en: Cylanna! I will miss you.
lt: Silana! Man tavęs trūks.

en: DW
lt: NV

en: Dead Water
lt: Negyvas vanduo

en: Death of Caladon
lt: Kaladono mirtis

en: Death of Cylanna
lt: Silanos mirtis

en: Death of Kai Krellis
lt: Kai Krelio mirtis

en: Defeat all enemy leaders
lt: Nugalėkite visus priešų vadus

en: Defeat enemy leader
lt: Nugalėkite priešo vadą

en: Destroy all the undead
lt: Sunaikinkite visus nemirėlius

en: Do not worry about him. He is friendly.
lt: Nesirūpink dėl jo. Jis draugiškas.

en: Don’t kill me!
lt: Nežudykite manęs!

en: Drakes
lt: Slibinai

en: Epilogue
lt: Epilogas

en: Fearsome Bat
lt: Bauginantis šikšnosparnis

en: Fighter
lt: Kovotojas

en: Finally, the merfolk arrived at Bilheld. Their destination, and help, was just behind it. The island was inhabited, however, and the residents didn’t look happy to see them.
lt: Pagaliau vandeniai atvyko į Bilheldą. Jų tikslas ir pagalba buvo už salos. Tačiau sala buvo apgyvendinta, ir gyventojai nebuvo laimingi juos matydami.

en: Find Caladon the mage
lt: Raskite magą Kaladoną

en: Flaming Sword
lt: Liepsnojantis kalavijas

en: Flight
lt: Pabėgimas

en: Foolish fish-men. You cannot kill <i>me</i> that easily.
lt: Kvaili žuvažmogiai. <i>Manęs</i> taip lengvai nenužudysit.

en: Forget about it! We don’t want no trouble, but get off our land! Ghosts who don’t like fish are your problem.
lt: Nė negalvokit! Mes nenorim jokių problemų, tad nešdinkitės iš mūsų žemės! Žuvų nemėgstantys vaiduokliai yra jūsų bėdos.

en: Former Slaves
lt: Buvę vergai

en: Found. Them.
lt: Radau. Juos.

en: Friend Siddry!
lt: Drauge Sidri!

en: Friendly Bat
lt: Draugiškas šikšnosparnis

en: Gashnok
lt: Gašnokas

en: Gilak
lt: Gilakas

en: Growloff
lt: Graulofas

en: Growloff and His Pets
lt: Graulofas ir jo augintiniai

en: Gruh!
lt: Grh!

en: Gwabbo
lt: Gvabo

en: He did not part with it willingly, so he must be dead.
lt: Jei jis nepanoro skirtis su kalaviju savo valia, tai jis nebegyvas?

en: He had a chest in his tent, too. It is filled with gold!
lt: Jis taip pat turėjo skrynią savo palapinėje. Ji pilna aukso!

en: He has that staff of...
lt: Jis turi lazdą...

en: He is raising the dead from every village!
lt: Jis prikelia mirusius kiekvienam kaime!

en: Help! Save me!
lt: Padėkite! Išgelbėkite mane!

en: Here we are. There’s a castle up ahead in the fog. That’s where Agnovon has the sword.
lt: Na štai. Tenai, rūke priekyje, stovi pilis. Ten Agnovonas ir laiko kalaviją.

en: Hey, I did it!
lt: Ei, man pavyko!

en: Hey, I found somebody!
lt: Ei, aš kažką radau!

en: Hey, that cavern is full of bats! I HATE those things.
lt: Ei, ta ola pilna šikšnosparnių. Negaliu jų pakęst.

en: He’s one to complain about <i>that</i>...
lt: Pats tas, kuris dėl <i>to</i> skundžiasi...

en: Holy Water
lt: Šventintas vanduo

en: How did you come to be in a cage?
lt: Kaipgi tu atsidūrei šiame narve?

en: Howyrth
lt: Hovyrtas

en: Hungry Creatures
lt: Alkanos būtybės

en: I agree. I hate to leave our home, but we will return.
lt: Sutinku. Nenoriu palikti namų, bet mes sugrįšime.

en: I am Caladon. Am I glad to see YOU?
lt: Taip, aš Kaladonas. Ar man turėtų būti malonu sutikti JUS?

en: I am Kai Krellis of Jotha. I am seeking a flaming sword, and I am told you know where to find it.
lt: Aš esu Kai Krelis iš Jotos. Ieškau liepsnojančio kalavijo ir man sakė, kad žinai kur jis yra.

en: I am Keshan.
lt: Aš Kešanas

en: I am astonished. I suppose I should be honored to have such a distinguished ancestor. Now I understand why Cylanna knew you would help us.
lt: Esu priblokštas. Manau, tai garbė turėti tokį garbingą protėvį. Dabar suprantu, kodėl Silana žinojo, jog padėsi mums.

en: I am not going with you. One of your people should take the sword.
lt: Aš su jumis nevyksiu. Kalaviją turėtų paimti kas nors iš jūsiškių.

en: I am not sure that I can. However, you could.
lt: Nesu tikra, ar galiu aš, bet tu gali.

en: I do not want a dangerous beast like that!
lt: Nenoriu tokio pavojingo žvėries!

en: I feel different, and all my weapons are lighter!
lt: Jaučiuosi kitoks, o visi ginklai mažiau sveria!

en: I had hoped...
lt: Aš tikėjausi...

en: I hate mermen!
lt: Nekenčiu vandenių!

en: I have failed my people.
lt: Apvyliau savo tautą.

en: I hope there aren’t any more bats in there.
lt: Tikiuosi šikšnosparnių ten daugiau nebėra.

en: I just heard a splash. I think something’s out there.
lt: Girdėjau tykštant vandenį. Manau ten kažkas yra.

en: I know what that is. It’s a storm trident. It is supposed to let you control the lightning.
lt: Žinau kas tai. Tai trišakis audronaša. Jis leidžia valdyti žaibus.

en: I never agreed that secrecy was necessary, but I respected Maudin’s wishes in the matter. Now Indress and Maudin are dead, and I am not. Tell the boy the truth.
lt: Niekada nepritariau slapukavimui, bet gerbiau Modino norus šituo klausimu. Dabar Indres ir Modinas nebegyvi, o aš vis dar gyva. Papasakok berniukui teisybę.

en: I was hunting north of here when the small ones captured me. I killed many, but I was humiliated in the end.
lt: Medžiojau kiek šiauriau nuo čia ir mažiai mane sučiupo. Daugelį užmušiau, bet galų gale mane palaužė.

en: I was wrong. You are no grandson of <i>mine</i>!
lt: Aš klydau. <i>Man</i> tu ne vaikaitis!

en: I will not send you away completely empty-handed, though. I can spare some holy water for one of your soldiers.
lt: Visgi nesiųsiu jūsų visiškai tuščiomis. Vienam tavo kariui duosiu šventinto vandens.

en: I would feel bad about that. It is, uh, licking my hand.
lt: Man tai nepatiktų. Jis, hm, laižo man ranką.

en: I would like my life force protected.
lt: Norėčiau, kad mano gyvastis būtų saugoma.

en: Indeed! So this is the one. Does he know?
lt: Iš tiesų! Taigi jis yra tas. Ar jis žino?

en: Inky
lt: Inkis

en: Inspire the slaves to revolt
lt: Įkvėpkite vergus maištui

en: Invasion!
lt: Invazija

en: Is something wrong, priestess?
lt: Ar kas nors negerai, žyne?

en: It doesn’t seem to have helped its previous owner. I don’t want it.
lt: Nepanašu, kad ankstesniam šeimininkui padėjo. Man tokio nereikia.

en: It is as you say.
lt: Taip ir yra.

en: It is no matter. I will destroy it immediately.
lt: Nesvarbu. Tuojau pat jį sunaikinsiu.

en: It is worse than that. I think <i>we</i> are the treat!
lt: Blogiau nei tai. Manau, kad <i>mes</i> esame skanėstas!

en: It seems that orc was rich! He has a chest here with over 100 pieces of gold!
lt: Atrodo, kad tas orkas buvo turtingas! Jis čia turi skrynią su 100 auksinių!

en: I’ll carry the sword.
lt: Aš paimsiu kalaviją.

en: I’ll carry this sword and destroy undead with blasts of flame.
lt: Aš paimsiu kalaviją ir ugnies pliūpsniais naikinsiu nemirėlius.

en: I’ll just leave that trident where it is.
lt: Gal tiesiog paliksiu šitą trišakį kur radau.

en: I’ll take this ring, and you can rely on my strength.
lt: Aš paimsiu žiedą ir galėsite pasikliauti mano jėga.

en: I’ll try on the ring.
lt: Išbandysiu žiedą.

en: Kai Krellis
lt: Kai Krelis

en: Kai Krellis! You live! We thought you and your people had all been killed when Jotha fell.
lt: Kai Kreli! Tu gyvas! Mes manėme, kad tu ir tavo tauta buvote nužudyti po to, kai krito Jota.

en: Kai Krellis, you have freed us, and we are forever in your debt. How can we repay you?
lt: Kai Kreli, išlaisvinai mus, ir amžinai liekame tau skoloje. Kaip galėtume atsidėkoti?

en: Keshan
lt: Kešanas

en: Know what?
lt: Žinau ką?

en: Kraken
lt: Krakenas

en: Krellis...choose your words carefully. Tyegëa is a bit unpredictable.
lt: Kreli... atsargiai rinkis žodžius. Tiegėja truputį nenuspėjama.

en: Leave some of them for me.
lt: Palik keletą jų ir man.

en: Let me have that trident. I want to control lightning!
lt: Duokš jį man. Noriu valdyti žaibus!

en: Let someone else have it.
lt: Tegul kas nors kitas jį paima.

en: Let us find the mage quickly and leave.
lt: Greičiau raskime magą ir eime iš čia.

en: Look my pet, here’s a yummy treat!
lt: Žiūrėk, mano augintini, čia yra skanėstas!

en: Look! There is a bat cowering in the corner here.
lt: Žiūrėkit! Čia kampe tūno šikšnosparnis.

en: Look! There is a bat in the corner here. It is moving, but it looks half dead.
lt: Žiūrėkit! Čia kampe šikšnosparnis. Jis juda, bet atrodo pusiau negyvas.

en: Look! There is a massive bat back here.
lt: Žiūrėkit! Ten gale didžiulis šikšnosparnis.

en: Mal-Govon
lt: Mal-Govonas

en: Mal-Kevek
lt: Mal-Kevekas

en: Mal-Ravanal’s Forces
lt: Mal-Ravanalo pajėgos

en: Marg-Tonz
lt: Marg-Tonzas

en: Maybe not yet, but just wait.
lt: Gal dar ir ne, bet luktelėk.

en: Maybe we could use a pet sea monster.
lt: Galbūt galėsime panaudoti prijaukintą jūrų pabaisą.

en: Maybe. I smell death and decay.
lt: Galbūt. Užuodžiu mirtį ir nebūtį.

en: Mel Daveth
lt: Mel Davetas

en: Merman Citizen
lt: Vandenių pilietis

en: Merman Forces
lt: Vandenių pajėgos

en: Move Kai Krellis to the north-west corner of the map. He must be level one or higher.
lt: Nuveskite Kai Krelį į šiaurės vakarinį lygio kampą. Jis turi būti pirmo arba aukštesnio lygio.

en: My apologies. You are right, of course. We will undertake this task.
lt: Atsiprašau. Be abejo, tu teisi. Mes imsimės šios užduoties.

en: My life force feels fine as it is.
lt: Aš gyvastim ir taip nesiskundžiu.

en: Neep!
lt: Cyp!

en: Neep, neep!
lt: Cyp cyp!

en: Neep, neep, neep!
lt: Cyp, cyp, cyp!

en: Neep?
lt: Cyp?

en: No, most of us escaped. I thought your settlements might be far enough away to escape harm, but you look as if you had seen battle.
lt: Ne, dauguma paspruko. Maniau, jūsų gyvenvietės pakankamai toli, kad išvengtumėte žalos, bet atrodote kaip ragavę mūšio.

en: Now maybe we can head west undisturbed.
lt: Gal dabar galėsime netrukdomi traukti į vakarus.

en: Now we can finally grab that sword.
lt: Pagaliau galime griebti tą kalaviją.

en: Now we have the sword!
lt: Kalavijas mūsų!

en: Now, they were farther away from home than most merfolk ever went. Only Cylanna and a few soldiers had been farther.
lt: Dabar jie buvo taip nutolę nuo namų, kaip retam vandeniui yra tekę. Vien tik Silanai ir keliems kariams yra tekę būti toliau.

en: Of course, of course. I promise! I never wanted to hurt you nice people anyway.
lt: Žinoma, žinoma. Pažadu! Vis tiek niekada nenorėjau pakenkti jums, geriems žmonėms.

en: One hour will work for us. It will not take all of us to defeat the undead.
lt: Valanda mums tiks. Neprireiks visų mūsų, kad nugalėtume nemirėlius.

en: Only a merman can use this item.
lt: Šį daiktą gali naudoti tiktai vandeniai.

en: Onward to Tyegëa’s island, then.
lt: Tada pirmyn į Tiegėjos salą.

en: Or...is he <i>talking</i> to it?!
lt: Arba... ar jis <i>kalba</i> su juo?!

en: Orcs
lt: Orkai

en: Raxisz
lt: Raksis

en: Revenge
lt: Kerštas

en: Right. Tell me how to control this thing.
lt: Aha. Paaiškink kaip šitą daiktą valdyti.

en: Ring of Power
lt: Galios Žiedas

en: Rise, my slaves! We will create an army for Lord Ravanal.
lt: Kilkite, mano vergai! Sukursime lordui Ravanalui armiją.

en: Saurian Slavers
lt: Ropliai vergvaldžiai

en: Saurians
lt: Ropliai

en: Siddry
lt: Sidris

en: Slavers
lt: Vergvaldžiai

en: So you will help us defeat them?
lt: Tai padėsi juos nugalėti?

en: Soldier King
lt: Karalius kareivis

en: Someone go find out what is exciting the bat.
lt: Kas nors eikite patikrinkite ko cypauja šikšnosparnis.

en: Someone take that off of him before he hurts himself.
lt: Kas nors nuimkite nuo jo tą žiedą kol jis nesusižalojo.

en: Storm Trident
lt: Trišakis audronaša

en: Talking to Tyegëa
lt: Pokalbis su Tiegėja

en: That does it. Attack!
lt: Pakaks. Puolam!

en: That is a mighty bat!
lt: Tai galingas šikšnosparnis!

en: That sounds frightening. Let someone else have it.
lt: Skamba bauginančiai. Tegul kas nors kitas jį paima.

en: That sounds great! I’ll take it.
lt: Skamba puikiai! Aš jį paimsiu.

en: The Flaming Sword
lt: Liepsnojantis kalavijas

en: The Mage
lt: Magas

en: The honor is ours. I present Kai Krellis of Jotha.
lt: Garbė mūsų. Pristatau Kai Krelį iš Jotos.

en: The human wizard was wearing a ring! Maybe it is magic. Someone should try it on to see what it does.
lt: Burtininkas dėvėjo žiedą! Galbūt jis stebuklingas. Reikia kam nors pabandyti ir pažiūrėti koks poveikis.

en: The lich is Agnovon?
lt: Ličas yra Agnovonas?

en: The mermaid witch?
lt: Su ta vandenių ragana?

en: The trident is 14-2, magical, ranged, with <i>fire</i> damage.
lt: Trišakis yra 14-2, magiškas, šaudo <i>ugnimi</i>.

en: Then you will die with them!
lt: Tuomet kartu su jais ir mirsi!

en: There are cages on the shore. I wonder why.
lt: Pakrantėje išstatyti narvai. Įdomu kam.

en: There is a treasure chest here!
lt: Čia pinigų skrynia!

en: There is a treasure chest there! Good bat!
lt: Čia pinigų skrynia! Geras šikšnosparnis!

en: There is somebody here.
lt: Čia kažkas yra.

en: There is something sticking out of the mud here. Ah! I got it.
lt: Čia kažkas styro purve. Va, ištraukiau.

en: These are my friends. I will fight with them.
lt: Tai mano draugai ir aš kausiuosi su jais.

en: They are my friends. I’ve been so lonely here...and you killed so many of my friends. They could be your friends too. Spare me, and I’ll give you my favorite cuttle fish. His name is Inky.
lt: Jie mano draugai. Man čia buvo taip liūdna... Ir jūs užmušėte tiek daug mano draugų. Jie galėtų būti ir jūsų draugai. Pagailėkite manęs, ir aš jums atiduosiu mano mėgstamiausią sepiją. Jo vardas Inkis.

en: This doesn’t look too bad.
lt: Neatrodo per daug blogai.

en: This is OUR territory and you will not pass.
lt: Tai MŪSŲ teritorija ir pro ją nepraeisite.

en: This is a good place for a large colony, so I imagine we will see more soon.
lt: Čia tinkama vieta dideliam jų būriui, tad nesunku patikėti, kad greitai rasim jų ir daugiau.

en: This is a good place for a large colony, so I think we will see more soon.
lt: Čia tinkama vieta dideliam jų būriui, tad manau, kad greitai rasim jų ir daugiau.

en: This is impossible!
lt: To negali būti!

en: This man was wearing a necklace with a pendant on it. I’m sure the shape means something.
lt: Šitas vyras turėjo grandinėlę su pakabuku. Panašu, kad šita forma kažką reiškia.

en: This orc leader has not learned that threatening merfolk is a bad idea. We shall defeat him before we go.
lt: Orkų vadas nepasimokė, kad grasinti vandeniams – bloga mintis. Nugalėsime jį prieš išeidami.

en: This sword is 8-4, magical, with <i>fire</i> damage.
lt: Kalavijas yra 8-4. magiškas, deginantis <i>ugnimi</i>.

en: This sword is not right for me. Let someone else have it.
lt: Šis kalavijas man netinka. Tegul jį ima kas nors kitas.

en: This thing makes me dizzy. Someone else can have it.
lt: Jaučiuosi nuo jo apdujęs. Tegul paima kas kitas.

en: This weapon shoots powerful lightning bolts at your enemies.
lt: Šis ginklas tranko priešus galingais žaibais.

en: This will be a dark day, but we <i>will</i> prevail.
lt: Bus niūri diena, bet mes <i>nugalėsim</i>.

en: Tirigaz
lt: Tirigazas

en: Triton
lt: Tritonas

en: Tyegëa
lt: Tiegėja

en: Tyegëa and Priestesses
lt: Tiegėja ir žynė

en: Tyegëa will never forgive me. We are lost.
lt: Tiegėja niekada man neatleis.  Mes pražuvę.

en: Tyegëa! No!
lt: Tiegėja! Ne!

en: Uh...If you say so.
lt: Och... Na, jei taip sakai.

en: Uhhh.
lt: Och.

en: Undead
lt: Nemirėliai

en: Undead Bat
lt: Nemirėlis šikšnosparnis

en: Undead Forces
lt: Nemirėlių pajėgos

en: Undead. This will be your first real test as a leader, Kai Krellis. You must defeat these creatures.
lt: Nemirėliai. Tai bus pirmasis išbandymas tau kaip vadui, Kai Kreli. Turi nugalėti tuos padarus.

en: Very well then. I suppose we have our own bat.
lt: Na gerai. Matyt, dabar turime nuosavą šikšnosparnį.

en: Very well. How do we get there?
lt: Na gerai. Kaip mums ten nusigauti?

en: Very well. I will take the cuttle fish. But do not trouble us again, or I shall kill you and all the rest of your pets.
lt: Gerai. Paimsiu sepiją. Bet daugiau nebetrukdyk mūsų, arba užmušiu tave ir visus likusius tavo augintinius.

en: Villagers
lt: Kaimiečiai

en: Vlagnor
lt: Vlagnoras

en: Vrunt
lt: Vruntas

en: Warrior
lt: Karys

en: Warrior King
lt: Karalius karys

en: We are going around this island whether you want us to or not.
lt: Mes apeisime šią salą, patinka jums tai ar ne.

en: We are lost without our king!
lt: Be karaliaus mes pražuvę!

en: We are surrounded. Look how many there are! How can we defeat them this time?
lt: Mes apsuptyje. Pažvelkit kiek jų daug! Kaip mums juos nugalėti šįkart?

en: We can decide what to do about the orc after that.
lt: Po to galėsime nuspręsti, ką daryti su orku.

en: We have business with Tyegëa on the other side of the island.
lt: Turime reikalų su Tiegėja, kitoje salos pusėje.

en: We have destroyed the undead.
lt: Sunaikinome nemirėlius.

en: We have retaken our home!
lt: Atsiėmėme savo namus!

en: We thank all you humans for your help, and release you from any farther obligations. Where we are going, you cannot easily follow.
lt: Dėkojame jums, žmonės, už pagalbą ir atleidžiame nuo tolimesnių įsipareigojimų. Ten, kur keliaujame mes, jums lengvo kelio nėra.

en: We were just passing through.
lt: Mes tik ėjome pro šalį.

en: We will let the bat have the ring. It will make him more helpful.
lt: Palikime žiedą šikšnosparniui. Su juo jis bus naudingesnis.

en: We would be very grateful if you would guide us.
lt: Būtume dėkingi, jei parodytum.

en: Well, I defeated the Drakes on your island.
lt: Na, nugalėjau slibinus tavo saloje.

en: Well, finish passing.
lt: Na, tai eikite.

en: Well, kill it, and lets keep moving.
lt: Na tai užmušk jį ir judam toliau.

en: What are you mermen doing here?
lt: Vandeniai, ką jūs čia veikiate?

en: What is your name?
lt: Kuo tu vardu?

en: What manner of creatures were they?
lt: Kas tai per keistos būtybės?

en: What? How is that possible?
lt: Ką? Kaip tai įmanoma?

en: What? We won that sword!
lt: Ką? Mes laimėjome šį kalaviją!

en: Whether I can succeed or not, I must try. Will you help me find it?
lt: Pavyks ar nepavyks, privalau bandyti. Ar padėsi man jį rasti?

en: Who are you, and what are you doing in a cage?
lt: Kas tu esi ir ką veiki šiame narve?

en: Who are you? What is happening?
lt: Kas tu? Kas čia vyksta?

en: Who is ready for a merfolk snack?
lt: Kas norėtų paskanauti vandenių?

en: Whoa there! BACK off or else!
lt: Ei tu! Atsitrauk, nes kitaip!

en: Wild Wolves
lt: Laukiniai vilkai

en: Will you fight with us, Keshan?
lt: Ar kausiesi mūsų pusėje, Kešanai?

en: Witch?
lt: Ragana?

en: Witch?!
lt: Ragana?!

en: Wolf Coast
lt: Vilkų pakrantė

en: Wolf Riders
lt: Vilkų jojikai

en: You are Kai Krellis, son and heir of the last merman king but only a child. A necromancer is turning your subjects into undead slaves! Lead your people on a mission to convince a powerful mer-sorceress to help you repel the invasion. The oceans near the Northern Lands are perilous, so you will need cunning and bravery to survive. But first you need to gain the respect of your troops!
lt: Esi Kai Krelis, paskutinio vandenių karaliaus sūnus, bet dar tik vaikas. Nekromantas grobia tavo pavaldinius ir verčia juos nemirėliais vergais. Vesk savo tautą į misiją įtikinti galingą burtininkę undinę padėti tau atremti invaziją. Vandenynai prie šiaurinių žemių pavojingi, tad tau prireiks išmonės ir drąsos, kad išgyventumėte. Bet pirmiausia turėsi įgauti savo žmonių pasitikėjimą!

en: You can do that, right?
lt: Ir tu gali tai padaryti, tiesa?

en: You can now recruit human villagers, but you will not be able to recall them in future scenarios.
lt: Dabar galite samdyti kaimiečius, bet vėlesniuose scenarijuose negalėsite jų susigrąžinti.

en: You have released me, so I owe you a great debt. I will fight with you.
lt: Jūs mane išlaisvinote, tad aš jums didžiai skolingas. Kausiuosi su jumis.

en: You killed my pet! You’ll pay for that!
lt: Užmušei mano augintinį! Sumokėsi už tai!

en: You knew my grandparents?
lt: Tu pažinojai mano senelius?

en: You know each other?!
lt: Jūs pažįstami?

en: You may have ended my first life, but you have only made me more powerful in death. Now I will teach you a lesson!
lt: Jūs nutraukėte mano pirmąją gyvybę, bet per mirtį įgavau tik daugiau galios. Dabar jus pamokysiu!

en: You may now recruit mermaid priestesses!
lt: Dabar galite samdyti undines žynes!

en: You must be Caladon. We are glad to see you.
lt: Tu tikriausiai Kaladonas. Mums malonu tave sutikt.

en: You receive 100 gold.
lt: Gaunate 100 auksinių.

en: You receive 120 gold.
lt: Gaunate 120 auksinių.

en: You receive 55 gold.
lt: Gaunate 55 auksinius.

en: You will only be able to use your keep for one turn.
lt: Naudotis bokštu galėsite tik vieną ėjimą.

en: You! Drake. Do we kill you too?
lt: Tu! Slibine. Ar tave irgi užmušti?

en: You! Merman! You have some property of oursss. Return it at once if you value your life.
lt: Tu! Vandeni! Turi mūsssų turtą. Tuoj pat grąžink, jei brangini savo gyvybę.

en: Young King
lt: Jaunas karalius

en: You’re still squatting on our land! I warned you.
lt: Jūs vis dar šlepsite mūsų žeme! Aš jus perspėjau.

en: female^stunned
lt: pritrenkta

en: fist
lt: kumštis

en: flaming sword
lt: liepsnojantis kalavijas

en: ink
lt: rašalas

en: mace
lt: buožė

en: scepter
lt: skeptras

en: storm trident
lt: trišakis audronaša

en: stun
lt: pritrenkia

en: stunned
lt: pritrenktas

en: tail
lt: uodega

en: tentacle
lt: čiuptuvas
