Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (362 entries)

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth [scenario]: id=22_The_Rise_of_Wesnoth
en: The Rise of Wesnoth
lt: Vesnoto iškilimas

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: TRoW
lt: VI

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: (Easy)
lt: (Lengvas)

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: Fighter
lt: Kovotojas

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: (Normal)
lt: (Normalus)

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: Commander
lt: Vadas

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: (Challenging)
lt: (Iššaukiantis)

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: Lord
lt: Valdovas

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: Lead Prince Haldric through the destruction of the Green Isle and across the Ocean to establish the very kingdom of Wesnoth itself. The confrontation with Lich-Lord Jevyan awaits...
lt: Veskite Princą Haldriką per Žaliosios salos sunaikinimą ir skersai vandenyną, kad įkurtumėte pačią Vesnoto karalystę. Laukia akistata su Ličų valdovu Dževianu...

note: [campaign]: id=The_Rise_of_Wesnoth
en: (Expert level, 24 scenarios.)
lt: (Eksperto lygis, 24 scenarijai.)

note: [about]
en: Campaign Design
lt: Kampanijos kūrimas

note: [about]
en: Campaign Maintenance
lt: Kampanijos priežiūra

note: [about]
en: Artwork and Graphics Design
lt: Grafikos kūrimas

note: [scenario]: id=01_A_Summer_of_Storms
en: A Summer of Storms
lt: Audrų vasara

note: [side]: id=Prince Haldric, type=Noble Commander [side]: type=Noble Commander, id=Prince Haldric [side]: type=Noble Fighter, id=Prince Haldric [side]: type=Noble Youth, type=Noble Fighter, id=Prince Haldric
en: Prince Haldric
lt: Princas Haldrikas

note: [side]: type=Noble Youth, type=Noble Fighter, id=Prince Haldric
en: Haldric
lt: Haldrikas

note: [event]
en: King Eldaric IV
lt: Karalius Eldarikas IV

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Prince Haldric
lt: Princo Haldriko mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Death of King Eldaric
lt: Karaliaus Eldariko mirtis

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Father, I am of age now. May I lead our forces in battle?
lt: Tėve, aš jau pilnametis. Ar galiu aš vesti mūsų pajėgas į mūšį?

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: You’re showing initiative, son! I’m proud of you! Yes, you may lead our forces to battle, it is time — but I’ll stay near to keep an eye on you. There is more to this raid than meets the eye, I think.
lt: Rodai iniciatyvą, sūnau! Didžiuojuosi tavimi! Gali vesti mūsų pajėgas į mūšį, jau laikas. Bet aš būsiu greta ir užmesiu akį. Man regis, šis reidas bus sunkesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: Don’t forget about some of the more isolated villages, we’ll need the gold!
lt: Neužmiršk apie kai kuriuos labiau izoliuotus kaimus, mums reiks aukso!

note: [message]: speaker=unit
en: I invoke the right of surrender! Don’t kill me...
lt: Naudojuosi teise pasiduoti! Nežudykite manęs...

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: And what?
lt: Ir kas?

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Rarbag
en: Tan-Rarbag
lt: Tan-Rarbagas

note: [side]: type=Draug, id=General Heravan [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Bok [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Burg [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Erirt [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Gagar [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Gralg [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Gulo [side]: type=
en: Orcs
lt: Orkai

note: [side]: type=Orcish Warrior, id=Tan-Erang
en: Tan-Erang
lt: Tan-Erangas

note: [event]: (id=Wesfolk Leader) experience $wesfolk_leader_store.experience}
en: Galdred
lt: Galdredas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of King Eldaric IV
lt: Karaliaus Eldariko IV mirtis

note: [message]: speaker=Tan-Erang
en: Die! Die! Die!
lt: Mirk! Mirk! Mirk!

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: I think that your skills may be useful. You may join us.
lt: Manau, kad tavo sugebėjimai bus naudingi. Gali prisijungti prie mūsų.

note: [message]: speaker=Wesfolk Leader
en: Let there be peace between us, our survival depends on it.
lt: Tegul tarp mūsų būna taika, nuo to priklauso mūsų išgyvenimas.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: So what shall I call you?
lt: Taigi kaip turiu tave vadinti?

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: Your word can’t be trusted. Prepare to meet your gods!
lt: Tavo žodžiu negalima pasitikėti. Pasiruošk sutikti savo dievus!

note: [message]: speaker=Wesfolk Leader
en: Arrogant fools! (<i>Reaches into pocket</i>) <i>Poof</i>!
lt: Arogantiški kvailiai! (<i>Siekia kišenę</i>) <i>Puf</i>!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: But, Father!
lt: Bet Tėve!

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: It’s the only way. Go now, and don’t look back! Luck be with you!
lt: Tai vienintelis kelias. Eik dabar ir nesidairyk atgal! Tegul sėkmė būna su tavimi!

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: We’re surrounded! The orcs have taken the southern pass! All is lost!
lt: Mes apsupti! Orkai užėmė pietinę perėją! Viskas prarasta!

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: We’re surrounded! I can see their reinforcements! All is lost!
lt: Mes apsupti! Matau jų pastiprinimus! Viskas prarasta!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Our home! Where shall we go!
lt: Mūsų namai! Kur dabar eisime!

note: [message]: speaker=King Eldaric IV
en: There can be no looking back! We must go south.
lt: Negali būti jokio dairymosi atgal! Privalome eiti į pietus.

note: [side]: id=Prince Haldric, type=Noble Commander [side]: type=Ancient Wose, id=Elilmaldur-Rithrandil [side]: type=Noble Commander, id=Prince Haldric
en: Refugees
lt: Pabėgėliai

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Schmog
en: Tan-Schmog
lt: Tan-Sčmogas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-NauVong
en: Tan-NauVong
lt: Tan-NauVongas

note: [event]
en: Snagakhan
lt: Snagakhanas

note: [event]
en: Knafakhan
lt: Knafakhanas

note: [event]
en: Hoshnak
lt: Hošnakas

note: [event]
en: Gruumogth
lt: Gruumogtas

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all enemy leaders
lt: Nugalėkite visus priešų vadus

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Father, I wish you were here...
lt: Tėve, norėčiau, kad būtum čia...

note: [message]: speaker=unit
en: Who goes there?
lt: Kas čia eina?

note: [unit]: id=Burin the Lost, type=Dwarvish Steelclad
en: Burin the Lost
lt: Burinas Prarastasis

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Burin, Burin the Lost. Who be ye?
lt: Burinas, Burinas Prarastasis. Kas būti tu?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: You’ve fought orcs before?
lt: Tu koveisi su orkais anksčiau?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We’re trapped in the pass! I can see their reinforcements! All is lost! Is that... Is that snow...? We’re doomed!
lt: Mes apsupti šioje perėjoje! Matau jų pastiprinimus! Viskas prarasta! Ar tai... Ar tai sniegas?.. Mes pasmerkti!

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: I think I’ll take the river road...
lt: Manau, keliausiu upės keliu...

note: [message]: type=Orcish Slayer
en: Die, human.
lt: Mirk, žmogau.

note: [scenario]: id=04a_The_Swamp_of_Esten
en: The Swamp of Esten
lt: Esteno pelkė

note: [side]: type=Dark Sorcerer, id=Cleon
en: Cleon
lt: Kleonas

note: [side]: type=Dark Sorcerer, id=Cleon [side]: type=Dark Sorcerer, id=Clurka [side]: type=Dark Sorcerer, id=Lollyra
en: Cultists
lt: Kulto nariai

note: [side]: type=Dark Sorcerer, id=Lollyra
en: Lollyra
lt: Lolyra

note: [side]: type=Dark Sorcerer, id=Clurka
en: Clurka
lt: Klurka

note: [event] [then]
en: Scorpion
lt: Skorpionas

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Wait, I think I hear something... To arms!
lt: Palaukite, manau, kad kažką girdžiu... Prie ginklų!

note: [unit]: type=White Mage, id=Minister Edren
en: Minister Edren
lt: Ministras Edrenas

note: [unit]: type=Knight, id=Sir Ruddry
en: Sir Ruddry
lt: Seras Ruddris

note: [message]: speaker=Sir Ladoc [message]: speaker=Sir Ruddry
en: Sir, if you don’t mind, I’ll go with you.
lt: Pone, jei neprieštarauji, eisiu su tavimi.

note: [message]: speaker=Lady Outlaw
en: On we go...
lt: Eime...

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Bok
en: Tan-Bok
lt: Tan-Bokas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Hogar
en: Tan-Hogar
lt: Tan-Hogaras

note: [message]: speaker=Tan-Vrodis
en: HUMANS... I see humans!
lt: ŽMONĖS... Matau žmones!

note: [event]
en: Grilg
lt: Grilgas

note: [message]: speaker=Grilg
en: What? More humans here? Get them!
lt: Kas? Daugiau žmonių čia? Čiupkite juos!

note: [event]
en: Vrogar
lt: Vrogaras

note: [message]: speaker=Tan-Hogar
en: Better him than me! Reserves!
lt: Geriau jis nei aš! Rezervai!

note: [message]: speaker=Tan-Bok
en: Hogar was a fool! Reserves!
lt: Hogaras buvo kvailys! Rezervai!

note: [unit]: type=Knight, id=Sir Ladoc
en: Sir Ladoc
lt: Seras Ladokas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Gralg
en: Tan-Gralg
lt: Tan-Gralgas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Rugar
en: Tan-Rugar
lt: Tan-Rugaras

note: [side]: type=Ancient Wose, id=Elilmaldur-Rithrandil
en: Elilmaldur-Rithrandil
lt: Elilmaldur-Ritrandilas

note: [event]
en: Muldondindal
lt: Muldondindalas

note: [event]
en: Landunwonbam
lt: Landunvonbamas

note: [event]
en: Bolwuldelman
lt: Bolvuldelmanas

note: [event]
en: Laffalialomdium
lt: Laffalialomdiumas

note: [event]
en: Wonrunmaldin
lt: Vonrunmaldinas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Elilmaldur-Rithrandil
lt: Elilmaldur-Ritrandilo mirtis

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Quiet. Listen, I think I hear something.
lt: Tykiau. Klausykite, manau, kad kažką girdžiu.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: That tree, it speaks! No— No— We are tree-friends, really!
lt: Šitas medis, jis kalba! Ne— Ne— Mes medžių draugai, tikrai!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We will help.
lt: Mes padėsime.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: quietly^Be careful with the trees.
lt: Būkit atsargūs su medžiais.

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: What? What are you looking at me for?
lt: Kas? Ko į mane žiūri?

note: [message]: speaker=Tan-Rugar
en: Stupid stinking trees, we’ll show you!
lt: Kvaili smirdantys medžiai, mes jums parodysime!

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Stupid tree-folk.
lt: Kvaila medžių tauta.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We’ve defeated the orcs!
lt: Nugalėjome orkus!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Can you help us fight the orcs?
lt: Ar galite mums padėti kovoti su orkais?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: This helps us how?
lt: Tai mums padės, kaip?

note: [message]: speaker=Elilmaldur-Rithrandil
en: Then I will open the catacombs for you...
lt: Tada aš jums atversiu katakombas...

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Lady, why would you let those monsters lead your people?
lt: Ledi, kodėl jūs leidote šioms pabaisoms valdyti jūsų tautą?

note: [scenario]: id=06_Temple_in_the_Deep
en: Temple in the Deep
lt: Šventykla gilumoje

note: [side]: type=Lich, id=Lich-Lord Lenvan
en: Lich-Lord Lenvan
lt: Ličų valdovas Lenvanas

note: [side]: type=Lich, id=Lich-Lord Caror [side]: type=Lich, id=Lich-Lord Lenvan [side]: type=Spectre, id=Isorfilad [side]: type=Spectre, id=Tinoldor
en: Undead
lt: Nemirėliai

note: [objective]: condition=win
en: Defeat the Lich-Lord
lt: Nugalėkite ličų valdovą

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Let’s send these monsters to their final rest.
lt: Nusiųskime šias pabaisas į jų paskutinį poilsį.

note: [message]: speaker=unit
en: All my days are ended.
lt: Visos mano dienos baigtos.

note: [message]: speaker=second_unit
en: I don’t like the look of that pool at all.
lt: Man visiškai nepatinka šio tvenkinio išvaizda.

note: [message]: speaker=narrator
en: You already have the Fire Ruby.
lt: Jūs jau turite Ugnies rubiną.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: He’s raising our dead!
lt: Jis prikėlinėja mūsų mirusiuosius!

note: [side]: type=Wose, id=Talodulborentan
en: Talodulborentan
lt: Talodulborentanas

note: [side]: type=Ancient Wose, id=Elilmaldur-Rithrandil [side]: type=Wose, id=Gullatendronnorbum [side]: type=Wose, id=Talodulborentan
en: Treefolk
lt: Medžių tauta

note: [side]: type=Wose, id=Gullatendronnorbum
en: Gullatendronnorbum
lt: Gulatendronorbumas

note: [event]
en: Bregalad
lt: Bregaladas

note: [event]
en: Dolmannumbil
lt: Dolmannumbilas

note: [message]: speaker=Lady Outlaw
en: You thought that I ran away, didn’t you?
lt: Manei, kad pabėgau, ar ne?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Really!
lt: Tikrai!

note: [message]: speaker=Lady Outlaw
en: What?
lt: Koks?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Can I trust you, and your information? I don’t even know your name.
lt: Ar galiu tikėti tavimi ir tavo informacija? Netgi nežinau tavo vardo.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: You again!
lt: Vėl tu!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Lady, why would you let those undead monsters lead your people?
lt: Ledi, kodėl jūs leidote šioms nemirėlėms pabaisoms vesti jūsų tautą?

note: [message]: speaker=Lady Outlaw
en: Bah, have it your way!
lt: Ba, tegul būna tavaip!

note: [unit]: id=Lady Jessene, type=$lady_store.type
en: Lady Jessene
lt: Ledi Džesenė

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Young prince, it is time to go! We must flee before the winter snow!
lt: Jaunasis prince, laikas eiti! Turime pasprukti iki žiemos sniego!

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Finally, we’re getting out of this forest!
lt: Pagaliau išeiname iš šio miško!

note: [side]: id=Prince Haldric, type=Noble Commander [side]: type=Grand Knight, id=King Addroran IX [side]: type=Lieutenant, id=Commander Aethyr [side]: type=Noble Commander, id=Prince Haldric
en: Humans
lt: Žmonės

note: [case] [side]: type=Lieutenant, id=Commander Aethyr
en: Commander Aethyr
lt: Vadas Aetyras

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Vragar
en: Tan-Vragar
lt: Tan-Vragaras

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Burg
en: Tan-Burg
lt: Tan-Burgas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Ut'Tan-Vrork
en: Ut’Tan-Vrork
lt: Ut’Tan-Vrorkas

note: [event]
en: Angry Farmer
lt: Piktas fermeris

note: [objective]: condition=win
en: Flee on the First Ship
lt: Pasprukite pirmuoju laivu

note: [objective]: condition=win
en: Normal:
lt: Normalu:

note: [objective]: condition=win
en: Flee on the Second Ship
lt: Pasprukite antruoju laivu

note: [objective]: condition=win
en: Heroic:
lt: Herojiška:

note: [objective]: condition=win
en: Flee on the Third Ship
lt: Pasprukite trečiuoju laivu

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Lady Jessene
lt: Ledi Džesenės mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Commander Aethyr
lt: Vado Aetyro mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Miss the Last Ship
lt: Pavėluokite į paskutinį laivą

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: That’s horrible!
lt: Tai siaubinga!

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: Yes, sir!
lt: Taip, pone!

note: [message]: speaker=unit
en: You killed my family! Die!
lt: Užmušei mano šeimą! Mirk!

note: [message]: speaker=narrator
en: The River Road — To the Swamp of Esten.
lt: Upės kelias — Į Esteno pelkę

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: My lord, the first ship is departing. But the second ship should arrive shortly.
lt: Valdove, pirmasis laivas išvyksta. Bet greitai atvyks antrasis laivas.

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: My lord, the last ship is departing. We’re trapped!
lt: Valdove, išvyksta paskutinis laivas. Męs apsupti!

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: My lord, the ship isn’t here yet. Come help us defend against the orcs.
lt: Valdove, laivas dar neatvyko. Ateikite ir padėkite apsiginti nuo orkų.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Why?
lt: Kodėl?

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: The peasant farmers seem to like you. Who knows, maybe they’ll be of some help.
lt: Valstiečiai fermeriai, atrodo, mėgsta jus. Kas žino, galbūt jie kažkiek padės.

note: [scenario]: id=09_Fallen_Lich_Point
en: Fallen Lich Point
lt: Kritusio ličo uostas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Ut'Tan-Grilg
en: Ut’Tan-Grilg
lt: Ut’Tan-Grilgas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Pulk
en: Tan-Pulk
lt: Tan-Pulkas

note: [side]: type=Lich, id=Lich-Lord Caror
en: Lich-Lord Caror
lt: Ličų valdovas Karoras

note: [objective]: condition=win
en: Kill the lich to get his book
lt: Užmuškite ličą, kad gautumėte jo knygą

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Some pep talk. The book will probably be in the Old Wesfolk tongue.
lt: Kažkokia įkvepianti kalba! Knyga turbūt bus Senąja Vesfolko kalba.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Ohh.
lt: O.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Just get the book, I think I should be able to translate it.
lt: Tik gauk knygą, manau, kad sugebėsiu ją išversti.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Right.
lt: Teisingai.

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: I think I’ll say that magic phrase.
lt: Manau, pasakysiu šią magišką frazę.

note: [message]: speaker=Lich-Lord Caror
en: Free, I’m free, and I feel the Ruby of Fire! It will be mine.
lt: Laisvas, aš laisvas ir jaučiu Ugnies rubiną! Jis bus mano.

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: I think I’ll wait a while before uttering any magic phrases.
lt: Manau, palauksiu kurį laiką, prieš sakydamas magiškas frazes.

note: [message]: speaker=narrator
en: This sounds like a job for Prince Haldric, hopefully.
lt: Tai skamba kaip užduotis Princui Haldrikui, tikiuosi.

note: [message]: speaker=narrator
en: The Lich-Lord is already free.
lt: Ličų valdovas jau laisvas.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We have the book! Let’s get out of here!
lt: Mes turime knygą! Dinkime iš čia!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I feel like I’m forgetting something. Ohh, the book!
lt: Jaučiu, kad kažką pamirštu. O, knyga!

note: [event]
en: Rarlg
lt: Rarlgas

note: [message]: speaker=Rarlg
en: Rarlg — argh, a raul-rarlg!
lt: Rarlg – argh, a raul-rarlg!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: And he brought a friend.
lt: Ir jis atsivedė draugą.

note: [event]
en: Raul-Rarlg
lt: Raul-Rarlgas

note: [message]: speaker=Lich-Lord Caror
en: So close. So close.
lt: Taip arti. Taip arti.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We have the book and the orcs are out of our way. Let’s get out of here!
lt: Mes turime knygą ir orkų nebėra mūsų kelyje. Dinkime iš čia!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I can hear their reinforcements coming! We’re trapped! All is lost!
lt: Girdžiu ateinant jų pastiprinimus! Mes spąstuose! Viskas prarasta!

note: [side]: type=Arch Mage, id=Daellyn the Red
en: Daellyn the Red
lt: Daelinas Raudonasis

note: [side]: type=Arch Mage, id=Daellyn the Red [side]: type=Arch Mage, id=Tinry the Red
en: Red Wizards
lt: Raudonieji burtininkai

note: [side]: type=Arch Mage, id=Tinry the Red
en: Tinry the Red
lt: Tinri Raudonasis

note: [event]
en: Spider
lt: Voras

note: [objective]: condition=win
en: Prince Haldric exits the sewer
lt: Princas Haldrikas išeina iš kanalizacijos

note: [objective]: condition=win
en: Defeat both wizards and Prince Haldric exits the sewer
lt: Nugalėkite abu burtininkus ir Princas Haldrikas išeina iš kanalizacijos

note: [message]: speaker=Daellyn the Red
en: Can you feel it, brother? This one bears the Ruby of Fire. After all our time searching, it has come to us!
lt: Ar jauti tai, broli? Šitas nešasi Ugnies rubiną. Po visų mūsų paieškų, jis pagaliau atėjo pas mus!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Nooo! The wizards are flooding the sewer. We’re doomed!
lt: Neee! Burtininkai užtvindo kanalizaciją. Mes pasmerkti!

note: [message]: speaker=Daellyn the Red [message]: speaker=Tinry the Red
en: Brother!
lt: Broli!

note: [message]: speaker=narrator
en: Danger Ahead!
lt: Pavojus priekyje!

note: [message]: speaker=unit
en: ‘Ahead’? So far it’s been danger everywhere.
lt: „Priekyje“? Kol kas pavojus buvo visur.

note: [side]: type=Grand Knight, id=King Addroran IX
en: King Addroran IX
lt: Karalius Addroranas IX

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: You should not say such things!
lt: Neturi sakyti tokių dalykų!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Compan— What?
lt: Kompan— Kas?

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: She’s just full of surprises.
lt: Ji paprasčiausiai pilna siurprizų.

note: [scenario]: id=12_A_Final_Spring
en: A Final Spring
lt: Paskutinis pavasaris

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Harak
en: Tan-Harak
lt: Tan-Harakas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Hork
en: Tan-Hork
lt: Tan-Horkas

note: [effect]: type=fire
en: ruby of fire
lt: ugnies rubinas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of King Addroran IX
lt: Karaliaus Addrorano IX mirtis

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I think I’ve figured something out. Look.
lt: Manau, kad kai ką išsiaiškinau. Žiūrėkite.

note: [event]
en: Lord Typhon
lt: Valdovas Taifūnas

note: [message]: speaker=Lord Typhon
en: I come seeking the Crown Prince!
lt: Atėjau ieškodamas Karūnos Princo!

note: [message]: speaker=Lord Typhon
en: Indeed it is. But where is the Prince?
lt: Iš tikrųjų. Tačiau kur Princas?

note: [message]: speaker=Lord Typhon
en: Under the same terms?
lt: Tokiomis pačiomis sąlygomis?

note: [message]: speaker=Lady Dionli [message]: speaker=Lady Jessene [message]: speaker=Lord Aryad [message]: speaker=Lord El’Isomithir [message]: speaker=Lord Logalmier
en: Agreed.
lt: Sutarta.

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Lord Typhon
lt: Valdovo Taifūno mirtis

note: [event] [side]: type=Ancient Lich, id=Lich-Lord Jevyan
en: Lich-Lord Jevyan
lt: Ličų valdovas Dževianas

note: [message]: speaker=King Addroran IX
en: NO!
lt: NE!

note: [message]: speaker=Fool Prince
en: Fath-er! Join... us...
lt: Tė-ve! Junkis... prie mūsų...

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: His older brother was more attractive...
lt: Jo vyresnysis brolis buvo patrauklesnis...

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Great, more boats, and now an ocean!
lt: Puiku, daugiau laivų, o dabar – vandenynas!

note: [message]: speaker=King Addroran IX
en: My son!
lt: Mano sūnau!

note: [side]: type=Drake Flameheart, id=Kegrid
en: Kegrid
lt: Kegridas

note: [side]: type=Drake Flameheart, id=Gerrick [side]: type=Drake Flameheart, id=Kegrid [side]: type=Drake Flameheart, id=Merkush
en: Drakes
lt: Slibinai

note: [side]: type=Drake Flameheart, id=Gerrick
en: Gerrick
lt: Gerikas

note: [side]: type=Drake Flameheart, id=Merkush
en: Merkush
lt: Merkušas

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Land! Land! Bless the Lords of Light!
lt: Žemė! Žemė! Garbinkite Šviesos dievus!

note: [scenario]: id=14_Rough_Landing
en: Rough Landing
lt: Šiurkštus nusileidimas

note: [event] [side]: type=Naga Warrior, id=Abraxas
en: Abraxas
lt: Abraksas

note: [side]: type=Naga Warrior, id=Abraxas [side]: type=Naga Warrior, id=Gaxmail [side]: type=Naga Warrior, id=Xamalia
en: Naga
lt: Nagos

note: [side]: type=Naga Warrior, id=Xamalia
en: Xamalia
lt: Zamalia

note: [side]: type=Naga Warrior, id=Gaxmail
en: Gaxmail
lt: Gaksmail

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I’ll be glad when this voyage is over. We’re almost there. Almost there.
lt: Aš būsiu laimingas, kai baigsis ši kelionė. Mes beveik ten. Beveik ten.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: I think we’re being followed...
lt: Manau, kad mes sekami...

note: [scenario]: id=15_A_New_Land
en: A New Land
lt: Nauja Žemė

note: [side]: type=Elvish Marshal, id=Glimir
en: Glimir
lt: Glimiras

note: [side]: type=Dwarvish Lord, id=Dursil
en: Dursil
lt: Dursilas

note: [side]: type=Elvish Champion, id=Eowarar
en: Eowarar
lt: Eovararas

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We come in peace. May our peoples—
lt: Atvykstame su taika. Tegul mūsų tautos—

note: [message]: speaker=Dursil
en: Get them!
lt: Čiupkit juos!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: I bet this wasn’t the welcome you were expecting.
lt: Lažinuosi, kad tai nebuvo susitikimas, kokio tikėjaisi.

note: [event] [side]: type=Autumn Shyde, id=Lady Dionli
en: Lady Dionli
lt: Ledi Dionli

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I am Prince Haldric. We come in peace. May our peoples—
lt: Aš Princas Haldrikas. Atvykstame su taika. Tegul mūsų tautos—

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric.
lt: Haldrikas.

note: [scenario]: id=16_The_Kalian
en: The Ka’lian
lt: Ka’lianas

note: [side]: type=Autumn Shyde, id=Lady Dionli [side]: type=Elvish Champion, id=Lord Logalmier [side]: type=Elvish Sharpshooter, id=Lord Aryad
en: Elves
lt: Elfai

note: [side]: type=Elvish Champion, id=Lord Logalmier
en: Lord Logalmier
lt: Lordas Logalmieris

note: [side]: type=Elvish Sharpshooter, id=Lord Aryad
en: Lord Aryad
lt: Lordas Aryadas

note: [event]
en: Lord El’Isomithir
lt: Lordas El’Isomitiras

note: [option]: id=16_The_Kalian
en: I think I’ll fight the dragon!
lt: Manau, kad kovosiu su drakonu!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Lord Logalmier, I shall defeat your dragon.
lt: Lorde Logalmieri, aš nugalėsiu tavo drakoną.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Those cold blooded monsters will feel my wrath!
lt: Šie šaltakraujai monstrai pajaus mano pyktį!

note: [option]: id=16_The_Kalian
en: Let’s clear out that troll hole!
lt: Išvalykime šią trolių skylę!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: So what exactly is a troll?
lt: Taigi, kas tiksliai yra tas trolis?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: In the name of peace between our peoples:
lt: Taikos tarp mūsų tautų vardu:

note: [message]: speaker=Lord Aryad
en: So, you have defeated the trolls. Welcome back, Haldric.
lt: Taigi jūs nugalėjote trolius. Sveiki sugrįžę atgal, Haldrikai.

note: [message]: speaker=Lady Dionli
en: Our beaches are free again. I knew I could trust you, Haldric.
lt: Mūsų paplūdimiai vėl laisvi. Žinojau, kad galiu tavimi pasitikėti, Haldrikai.

note: [message]: speaker=Lord Logalmier
en: Dionli, why have you brought these humans before us?
lt: Dionli, kodėl tu atsivedei šiuos žmones priešais mus?

note: [message]: speaker=Lord El'Isomithir
en: A quest for each of us then?
lt: Tada užduotis kiekvienam iš mūsų?

note: [message]: speaker=Lord Logalmier
en: Agreed. (<i>Sigh</i>)
lt: Sutarta. (<i>Atsidūsta</i>)

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Umm, agreed.
lt: Hmm, sutarta.

note: [message]: speaker=Lord Logalmier
en: Ahh, my young prince, you’re not as soft as I thought.
lt: Ach, mano jaunasis prince, tu ne toks minkštas, kaip galvojau.

note: [message]: speaker=Lord Aryad
en: As per our agreement, you and your people—
lt: Kaip ir tarėmės, tu ir tavo tauta—

note: [message]: speaker=Lord El'Isomithir
en: —may stay.
lt: —galite pasilikti.

note: [message]: speaker=Lord Logalmier
en: Who is this?
lt: Kas čia?

note: [scenario]: id=17a_The_Dragon
en: The Dragon
lt: Drakonas

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Irix
en: Irix
lt: Iriksas

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Axiz [side]: type=Saurian Flanker, id=Irix [side]: type=Saurian Flanker, id=Satras [side]: type=Saurian Flanker, id=Vriss
en: Saurians
lt: Ropliai

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Vriss
en: Vriss
lt: Vrissas

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Axiz
en: Axiz
lt: Aksizas

note: [objective]: condition=win
en: Slay the Dragon
lt: Nužudykite Drakoną

note: [objective]: condition=win
en: Slay the Dragon and defeat all enemy leaders
lt: Nužudykite Drakoną ir nugalėkite visus priešus

note: [message]: speaker=Burin the Lost
en: Flies, flies, everywhere! Ack!
lt: Musės, musės visur! Ak!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: We’ll see...
lt: Pažiūrėsime...

note: [then]
en: Shek’kahan
lt: Šek’kahanas

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We shall see.
lt: Pažiūrėsime.

note: [message]: speaker=Shek'kahan
en: Who dares disturb Shek’kahan the Terrible?
lt: Kas drįsta trukdyti Šek’kahaną Baisųjį?

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: We still have to slay the dragon!
lt: Vis dar turime nužudyti drakoną!

note: [message]: speaker=Shek'kahan
en: No!
lt: Ne!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We’ve slain the dragon:
lt: Nudėjome drakoną:

note: [option]: speaker=Prince Haldric
en: Let’s get out of here!
lt: Mes turime knygą, dinkime iš čia!

note: [scenario]: id=17b_Lizard_Beach
en: Lizard Beach
lt: Driežų paplūdimys

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Tirasch
en: Tirasch
lt: Tirasčas

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Ssirk [side]: type=Saurian Flanker, id=Tirasch
en: Monsters
lt: Pabaisoms

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=Ssirk
en: Ssirk
lt: Ssirkas

note: [message]: speaker=Ssirk
en: Monsters! We’re being invaded by monsters.
lt: Pabaisos! Pas mus veržiasi pabaisos.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Ick! When you kill them they divide.
lt: Ik! Kai užmuši juos, jie pasidalija.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: We’ve cleared the beach. Let’s return to the elves.
lt: Išvalėme paplūdimį. Grįžkime pas elfus.

note: [scenario]: id=17c_Troll_Hole
en: Troll Hole
lt: Trolių skylė

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Erart
en: Erart
lt: Erartas

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Erart [side]: type=Troll Warrior, id=Gulg [side]: type=Troll Warrior, id=Raol [side]: type=Troll Warrior, id=Rilg
en: Trolls
lt: Troliai

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Raol
en: Raol
lt: Raolis

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Rilg
en: Rilg
lt: Rilgas

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Gulg
en: Gulg
lt: Gulgas

note: [then]
en: Fang
lt: Fangas

note: [scenario]: id=17d_Cursed_Isle
en: Cursed Isle
lt: Prakeiktoji sala

note: [side]: type=Spectre, id=Isorfilad
en: Isorfilad
lt: Isorfiladas

note: [side]: type=Spectre, id=Tinoldor
en: Tinoldor
lt: Tinoldoras

note: [message]: speaker=unit
en: She’s... She’s beautiful.
lt: Ji... Ji nuostabi.

note: [event]
en: Midnight Queen
lt: Vidurnakčio Karalienė

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: She is so...
lt: Ji tokia...

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric, think with your brain!
lt: Haldrikai, galvok savo smegenimis!

note: [objective]: condition=win
en: Defeat the Vampire Queen
lt: Nugalėkite vampyrų karalienę

note: [message]: speaker=unit
en: The temple is quite empty.
lt: Šventykla pakankamai tuščia.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric, you’re too paranoid.
lt: Haldrikai, tu per daug paranoiškas.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: We still have to defeat that vampire queen!
lt: Vis dar turime nugalėti tą vampyrų karalienę!

note: [scenario]: id=18_A_Spy_in_the_Woods
en: A Spy in the Woods
lt: Šnipas miškuose

note: [event]
en: Jessene in Hiding
lt: Džesenė slepiasi

note: [message]: speaker=Lady Dionli
en: (<i>Sigh</i>) Agreed.
lt: (<i>Atsidūsta</i>) Sutarta.

note: [scenario]: id=19_The_Vanguard
en: The Vanguard
lt: Avangardas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Erirt
en: Tan-Erirt
lt: Tan-Erirtas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Gagar
en: Tan-Gagar
lt: Tan-Gagaras

note: [side]: type=Troll Warrior, id=Thruf
en: Thruf
lt: Trufas

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric, the elves, we can’t trust them!
lt: Haldrikai, elfai, negalime jais pasitikėti!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I could have told you that.
lt: Ir aš tau tą galėjau pasakyti.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: I have a plan. Jessene, remember that troll-hole? Here, take the Ruby of Fire, hide it in the hole.
lt: Turiu planą. Džesene, atsimeni tą trolių skylę? Štai, paimk Ugnies rubiną, paslėpk jį skylėje.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric! What! Why?
lt: Haldrikai! Kas! Kodėl?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Just do it.
lt: Tik padaryk tai.

note: [case]
en: Norte
lt: Nortas

note: [case]
en: Rabbin
lt: Rabbinas

note: [case]
en: General Kafka
lt: Generolas Kafka

note: [message]: speaker=General Kafka
en: Never trust the living to do the job of the undead. Prepare to meet the inevitable!
lt: Niekada nepatikėk gyvam atlikti nemirėlio užduoties. Pasiruoškite sutikti neišvengiama!

note: [message]: speaker=Minister Edren
en: The only job of the dead is to remain dead. Prepare to be reunited with the ground.
lt: Vienintelė mirusiojo užduotis yra likti mirusiu. Pasiruoškite būti suvienyti su žeme.

note: [scenario]: id=20_Return_of_the_Fleet
en: Return of the Fleet
lt: Laivyno sugrįžimas

note: [side]: type=Draug, id=General Heravan
en: General Heravan
lt: Generolas Heravanas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Halg
en: Tan-Halg
lt: Tan-Halgas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Rinak
en: Tan-Rinak
lt: Tan-Rinakas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Aethyr
lt: Aetyro mirtis

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: For the glory of the men of the Green Isle!
lt: Už žaliosios salos žmonių garbę!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: No, for the glory of all of the people of the west-north! Charge!
lt: Ne, už visų vakarų-šiaurės žmonių garbę! Pirmyn!

note: [message]: speaker=General Heravan
en: —And raise your dead to serve us forever!
lt: —Ir prikelsime jūsų mirusius tarnauti mums amžinai!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric, what’s going on? What’s the plan?
lt: Haldrikai, kas vyksta? Koks yra planas?

note: [message]: speaker=Tan-Rinak
en: I— I die?
lt: Aš— Aš mirštu?

note: [scenario]: id=21_The_Plan
en: The Plan
lt: Planas

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: So what is your plan?
lt: Taigi koks tavo planas?

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: <i>What?!</i>
lt: <i>Ką?!</i>

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Haldric, this is ridiculous! I—
lt: Haldrikai, tai juokinga! Aš—

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Right!
lt: Teisingai!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: No. I can’t ask you to do this.
lt: Ne. Negaliu tavęs prašyti to padaryti.

note: [side]: type=Ancient Lich, id=Lich-Lord Jevyan [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Erinak [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Prodash [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Vragish [side]: type=Orcish Warlord, id=Ut'Tan-Grorag
en: Evil
lt: Blogis

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Vragish
en: Tan-Vragish
lt: Tan-Vragišas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Ut'Tan-Grorag
en: Ut’Tan-Grorag
lt: Ut’Tan-Groragas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Erinak
en: Tan-Erinak
lt: Tan-Erinakas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Tan-Prodash
en: Tan-Prodash
lt: Tan-Prodašas

note: [objective]: condition=win
en: Destroy Lich-Lord Jevyan and
lt: Nugalėkite Ličų valdovą Dževianą ir

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all enemy leaders except for one
lt: Nugalėkite visus priešų vadus išskyrus vieną

note: [message]: speaker=Lich-Lord Jevyan
en: No! I don’t believe it. Only a fool would give away an artifact of such power.
lt: Ne! Netikiu tuo. Tik kvailys galėjo atiduoti tokios galios artifaktą.

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: It matters little, because here you fall!
lt: Tai nelabai svarbu, nes tu čia krisi!

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Charge!
lt: Pirmyn!

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: Yes, sir. I am ready.
lt: Taip, pone. Aš pasiruošęs.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: He’s raising our dead! Be careful!
lt: Jis prikėlinėja mūsų mirusius! Būk atsargus!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Be careful, Commander!
lt: Būk atsargus, Vade!

note: [message]: speaker=Tan-Vragish
en: The battle is going against us!
lt: Mūšis atsisuko prieš mus!

note: [message]: speaker=Tan-Erinak
en: It goes poorly for us!
lt: Mums prastai sekasi!

note: [message]: speaker=Tan-Prodash
en: Defeated, by humans?
lt: Nugalėtas, žmonių?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: What have we done?
lt: Ką mes padarėme?

note: [message]: speaker=Commander Aethyr
en: My love, my family, I’ll be there soo—
lt: Mano meile, mano šeima, aš tuoj ten būsi—

note: [message]: speaker=Lich-Lord Jevyan
en: No. Why? You fools, you gave the Ruby of Fire to the elves. But that won’t save you from me. I will destroy you, then I will deal with the elves.
lt: Ne. Kodėl? Jūs, kvailiai, atidavėte elfams Ugnies rubiną. Bet tai neišgelbės jūsų nuo manęs. Sunaikinsiu jus ir tada susitvarkysiu su elfais.

note: [message]
en: Ack. One of those monsters is destroying the bridge.
lt: Ak. Viena iš šių pabaisų naikina tiltą.

note: [message]
en: The bridge!
lt: Tiltas!

note: [message]: speaker=Lich-Lord Jevyan
en: You’ll pay for that!
lt: Tu už tai sumokėsi!

note: [message]: speaker=Lich-Lord Jevyan
en: Rise, rise from the ground!
lt: Kelkitės, kelkitės iš žemės!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: We did it! We won!
lt: Padarėme tai! Laimėjome!

note: [scenario]: id=23_Epilogue
en: Epilogue
lt: Epilogas

note: [side]: type=Noble Commander, id=Prince Haldric
en: Wesnothians
lt: Vesnotiečiai

note: [message]: speaker=Sir Ruddry
en: Lord, I shall guard your secret until the day of my death.
lt: Valdove, saugosiu jūsų paslaptį iki savo mirties dienos.

note: [message]: speaker=Sir Ladoc
en: I will take it with me to my grave.
lt: Pasiimsiu ją kartu į savo kapą.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: What? Why would you doubt me?
lt: Kas? Kodėl manimi abejoji?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Excellent.
lt: Puiku.

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: May I make a suggestion?
lt: Galiu pasiūlyti?

note: [message]: speaker=Prince Haldric
en: Sure.
lt: Žinoma.

note: [attack]: type=blade
en: bite
lt: įkandimas

note: [attack]: type=blade
en: sword
lt: kalavijas

note: [attack]: type=pierce
en: bow
lt: lankas

note: [unit_type]: id=Vampire Lady, race=undead
en: female^Vampire Lady
lt: Vampyrų ledi

note: [attack]: type=blade
en: blood kiss
lt: kraujo bučinys

note: [attack]: type=pierce
en: curse
lt: prakeiksmas

note: [attack]: type=impact
en: staff
lt: lazda

note: [attack]: type=impact
en: sling
lt: svaidyklė

note: [message]: speaker=unit
en: It is not yet my time! No!
lt: Tai dar ne mano laikas! Ne!

note: [unit]
en: A Former Friend
lt: Buvęs draugas

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: It could be worse. We could be back in that troll hole!
lt: Galėjo būti blogiau. Galėjome būti vėl toje trolių skylėje!

note: [message]: speaker=Lady Jessene
en: Don’t worry about it.
lt: Nesijaudink dėl to.
