Battle for Wesnoth 1.1.2+dev - en to tl translation catalogue (5 entries)

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
tl: Fayl

en: Save the Map As
tl: I-seyb ang mapa sa ibang pangalan

en: Map saved.
tl: Ang mapa ay na-seyb na.

en: Player
tl: Manlalaro

en: Could not save the map: $msg
tl: Hindi ma-seyb ang mapang: $msg
