Battle for Wesnoth 0.8.4-CVS - en to af translation catalogue (43 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
af: Enkel Seshoek

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
af: Radius 1 Seshoek

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
af: Radius 2 Seshoeke

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
af: Seshoek lyn NW-SE

note: [editor_group]: id=all
en: all
af: almal

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
af: laagte

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
af: woestyn

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
af: versier

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
af: woud

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
af: gevries

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
af: rof

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
af: grotte

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
af: hindernis

note: [editor_group]: id=village
en: village
af: dorpie

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
af: kasteel

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
af: brug

note: [editor_group]: id=special
en: special
af: spesiaal

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
af: Lêer

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
af: Kaart

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
af: venster

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
af: dorpies

en: Fatal error
af: Fatale fout

en: Do you really want to quit?
af: Wil jy regtig uitgaan?

en: Do you really want to quit? Changes in the map since the last save will be lost.
af: Wil jy regtig uitgaan? Al die veranderinge na die kaart sal verlore raak.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
af: Wil jy regtig uitgaan? Die volgende kaarte was verander en al die veranderinge na hierdie kaarte sal verlore raak:

en: Quit
af: Uitgaan

en: No editor time-of-day found.
af: Niks verandering tyd-van-dag gekry nie.

en: (New Map)
af: (Nuwe Kaart)

en: Error loading map
af: Fout met Kaart laaiing

en: Save the Map As
af: Stoor die Kaart As

en: The file already exists. Do you want to overwrite it?
af: Kaart bestaan alklaar. Wil jy dit vervang?

en: No random map generators found.
af: Geen lukraak kaart makers gekry nie

en: Map creation failed.
af: Kaart skeping het misluk

en: Unsaved Changes
af: Ongestoorde veranderinge

en: Do you want to discard all changes you made to the map since the last save?
af: wil jy al die veranderinge sedert jou laaste stoor vergeet?

en: This map is already open.
af: Hierdie kaart is al klaar oop

en: Map saved.
af: Kaart gestoor.

en: Map loaded from scenario
af: Kaart gelaai van draaiboek af

en: Player
af: Speler

en: File not found
af: Kan nie leer kry nier

en: Could not save into scenario
af: Kon nie die draaiboek stoor nie: $msg

en: Could not save the map: $msg
af: Kon nie die kaart stoor nie: $msg

en: Will not work in game without extra care.
af: Sal nie werk sonder ekstra versorging nie.
