wescamp-i 18n - en to he translation catalogue (6 entries)

note: [campaign]: id=Delfadors_Memoirs
en: Mage
he: קוסם

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Delfador
he: מותו של דלפדור

note: [part]
en: Delfador
he: דלפדור

note: [attack]: type=impact
en: staff
he: מקל

note: [attack]: type=impact
en: crush
he: ריסוק

note: [attack]: type=impact
en: entangle
he: סיבוך
